AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti ,ERLETA HOTI,shko ne beograd e ke babain

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti ,ERLETA HOTI,shko ne beograd e ke babain   Mer 24 Déc - 6:05


https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884


Kujtim Kurti ERLETA HOTI

Ukshin Hoti bashke me gruan dhe dy femije jeton midis Beogradit....me identitet te sofistikuar....

Merre vllaun Andin Hoti dhe me nje leje te ministris se punve te jashtme....dhe shkoni ne Beograd tek babai i juaj.....Ukshin Hoti....

Mos harro me marrë si deshmitare edhe Rexhep Qosjen,Adem Demaqin dhe Azem Vllasin....se do te ju ndihmojne shume.....ne zbulim....

Nisu....qka po pret....se mjaft na keni lodhur me patriotizem tallava....duke perfituar vota elektorale qe 15 vite....per pushtet te krimit te organizuar dhe korrupcionit...

1 h · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti ,ERLETA HOTI,shko ne beograd e ke babain   Mar 16 Fév - 20:32

Kujtim Kurtiennuyé.
23 décembre 2014 · 

Agjentët e SHIK-ut....kërcnojnë familjen time ne Prizren
Pardje me datë 21 dhjetor 2014 ne ora 22.00 agjentët e SHIK-ut,Afrim Hoti ish- deputet i Levizjes Vetvendosje bashkë me dy agjentë tjerë te SHIK-ut Nesim Hoti dhe Etrit Hoti,kan vizituar shtepin ne Prizren dhe kan kercnuar fizikisht,baben tim Ali Kurti 67 vjet,se nese djali i juaj Kujtim Kurti nuk i largon postimet nga Facebook,ne do te mirremi vesh sipas kanunit....
Ky kercnim fizik ndaj familjes time ne Prizren nga keta agjent te SHIK-ut,vjen 4 dite mbas publikimit te dosjes sekrete per Ukshin Hotin,te cilen e kam publikuar ne profilin tim me datë 19.dhjetor 2014 ne ora 14.29
Agjentet e SHIK-ut,edhe mbas 4 ditve debat,ne asnje moment nuk kishin guxim te demantonin keto fakte me nje gjuhe civilizuese,por derguan edhe 438 komente dhe mesazhe kercnuse me likfidim fizik dhe ofendime vulgare te fjalorit serbo qetnik....
Edhe nje here po e them publikisht,ashtu siq e kam then edhe para 4 ditve....
Ukshin Hoti eshte gjallë,dhe jeton me gruan dhe dy femijet ne Beograd
Per arsye se.....Ukshin Hotin e ka derguar UDB-ja qe te studjoje ne HARDWARD sepse ai ishte pioner i vllazrim-bashkimit Jugosllave.....sepse ai ishte diplomat i UDB-se serbo-qetnike......sepse ai kurre ne jeten e tij nuk ka vrar asnje serbe.....sepse ai ka formuar grupe ilegale sipas urdhrave te UDB-se qe te zgjoje shovenizmin serbe.......sepse ishte bashkpuntor i dy agjentve te UDB-se , Rexhep Qosjes dhe Adem Demaqit.....
Sepse ju agjentet e SHIK-ut qe 15 vite agjentin e UDB-se Ukshin Hotin e keni ber hero per ti humbur gjurmet e bashkpunimit me UDB-ne serbo-qetnike.....sepse Ukshin Hoti ju duhet qe te mashtroni opinionin me patriotizm tallava per perfitim te votave elektorare,per te ruajtur pushtetin e krimit te organizuar dhe korrupcionit....
Sepse.......ju agjentet e SHIK-ut,nuk keni interes strategjik,qe ta publikoni vendbanimin e Ukshin Hotit ne Beograd....se pastaj ju zbulohen gjurmet e bashkpunimit me UDB-ne serbo-qetnike....
Ju agjent te SHIK-ut.....keni detyruar 41 ish-ushtar te UÇK-se te bejn vetvrasje....ju keni mbushur burgun e Dubraves me ish-ushtar te UÇK-se me montazhe politike.....ju agjentet e SHIK-ut po detyroni mijra Shqiptare te braktisin Kosoven drejt asmimilimit ne shtete e perendimit....ju agjentet e SHIK-ut.....jeni te gjithe te punsuar ne pozitat me kyqe te krimit te organizuar,ndersa populli nuk ka buke me honger.....
Agjent te SHIK-ut dhe UDB-se serbo-qetnike....
Shkoni ne Beograd bashke me agjentet e UDB-se Rexhep Qosjen dhe Adem Demaqin,dhe kerkoni agjentin UKSHIN HOTI.....se ju keni miliona te vjedhuara nga djersa e popullit,dhe mund te zbuloni vend-ndodhjen e tij ne Beograd....
Ndersa.......mua kurrë nuk do të , mundeni te me ndaloni mendimin dhe fjalen e lire,te verteten gjithmone do ta publikoje,pa marre parasyshe,sa e hidhur mund te jete ajo per ju agjnetet e SHIK-ut dhe UDB-se serbo-qetnike....
ATËDHU MBI TË GJITHA


J’aimeCommenterPartager

Kujtim KurtiSabrit GashiGani Podrimaj et 49 autres personnes aiment ça.
247 commentaires
3 partages
Commentaires


Kujtim Kurti Sabrit Gashi.....

23 décembre 2014, 19:50 · J’aimeKujtim Kurti Xhevat Rexhaj,Beni Meli Kuci,,Mustafe Rugova,Besim Rugova.....

23 décembre 2014, 19:51 · J’aimeKujtim Kurti Muharrem Kosumi.....

23 décembre 2014, 19:52 · J’aimeKujtim Kurti Nexhat Ermal Gashi....

23 décembre 2014, 19:53 · J’aimeKujtim Kurti Haxhi Kuçi....Enver Spahiu

23 décembre 2014, 19:53 · J’aimeKujtim Kurti Buqa Ibrahim Rugova....

23 décembre 2014, 19:55 · J’aimeKujtim Kurti Beqir S. Sutaj....

23 décembre 2014, 19:55 · J’aime · 1Kujtim Kurti Djnaser Naser....

23 décembre 2014, 20:01 · J’aimeIsak Selimi Je lodhe bacit.
Qka ke pi kshtu?
Une nuk po i besoj fjalt e tua veq pae ska fakte per kto qe po i thu, qiti faktet kom mu pajtu me ty plotesisht.

23 décembre 2014, 20:14 · J’aime · 3Agron Tolaj Mos u merr me Ukshin Hotin o Kujtim Kurti, se është Gjynah, kam qen ne Burgjet e Serbis 5 vite me Ukshinin e e njoh mir me dhëmb e dhëmballë,Burrë me zemer Shqiptari, as nu ka pas kurr Kombi Shqiptarë as që do të ketë. me qindra e qindra her e kan rre...Voir plus

23 décembre 2014, 20:18 · J’aime · 6Kujtim Kurti Rexhep Lecaj....

23 décembre 2014, 20:18 · J’aimeKujtim Kurti Sazan Papraniku....

23 décembre 2014, 20:18 · J’aimeBuqa Ibrahim Rugova Kujtim une te kisha udhezu te lajmrohen familja juaj i dashur ne euleks ata ta marrin ne dor ket pun

23 décembre 2014, 20:19 · J’aime · 1Kujtim Kurti Buqa Ibrahim Rugova....i kemi marre te gjitha pergaditjet,veq po presim edhe diqka......

23 décembre 2014, 20:21 · J’aime · 1Muharrem Kosumi K.Kurti,mos e përdor emrin tim as si agjent shiku,e as si personalitet tolerues karshi gojëdhënave tua!Ate çka ta thash 1 herë ta them sërish:Nuk ban karshi askujt të flasish pa fakte;a sidomos karshi fytyrave që janë U.Hoti,A.Demaçi,etj.Po pate fakte,...Voir plus

23 décembre 2014, 20:21 · J’aimeQendrim Kasumi Heee lopa qe koke

23 décembre 2014, 20:24 · J’aime · 4Kujtim Kurti Muharrem Kosumi....nese sipas teje nuk kam fakte,pse nuk vinje ketu agjentet e SHIK-ut....Afrim Hoti,Nesim Hoti dhe Etrit Hoti qe ti demantojne keto fakte,por shkojne dhe kercnojne fizikisht familjen time ne Prizren.

PSE....!!

23 décembre 2014, 20:24 · J’aime · 1Sabrit Gashi Kujtim si miq dhe si Vendas te Prizrenit ,koha eshte e argumenteve dhe fakteve ,une me kujdes e lexova kete postimin tuaj qe e keni publikuar ,por ketu po shofe qe vetem keni permend vendodhjen e Ukshin Hotit ,por fakte dojne familjaret dhe opinioni

23 décembre 2014, 20:26 · J’aime · 1Agron Tolaj ska Azil per ket njeri se ka prek ku nuk prekekt se ka djem Shqiptarija si i njoftojn edhe organet e Evropiane se si trillojn njerzit vetem e vetem me mar ni azil

23 décembre 2014, 20:28 · J’aime · 2Kujtim Kurti Sabrit Gashi....familjaret e Ukshin Hotit jane agjent te SHIK-ut,kan pare si zalli,le te shkojne vete ta kerkojne Ukshinin ne Beograd....

Por kete nuk e bejn,se pastaj ju zbulohen gjurmet e bashkpunimit me UDB-ne serbo-qetnike.....prandaj e kan zgjedh...Voir plus

23 décembre 2014, 20:32 · J’aimeKujtim Kurti Musa Tolaj....

23 décembre 2014, 20:33 · J’aimeKujtim Kurti Ridi Smajli....

23 décembre 2014, 20:33 · J’aimeKujtim Kurti Arsim Thaçi....

23 décembre 2014, 20:34 · J’aimeKujtim Kurti Boro Zotaj....

23 décembre 2014, 20:34 · J’aimeKujtim Kurti Rilind Ramaj....

23 décembre 2014, 20:36 · J’aimeKujtim Kurti Liridon Çollaku.....

23 décembre 2014, 20:39 · J’aimeAstrit Krasniqi Kujto me sa di une ekzistojnë organet kompetente në lidhje me keto çeshtje, prandaj për çdo gje drejtojuni policisë dhe gjykatës në Kosovë, ato janë përgjegjëse për sigurinë e qytetarëve të saj. Kot hap kesi lloj debati ketu ne Facebook...!

23 décembre 2014, 20:40 · J’aime · 1Buki Dreni Ne cilin vend ndodhet Ukshin Hoti ne Beograd Kujtim ?

23 décembre 2014, 20:42 · J’aime · 2Kujtim Kurti Astrit Krasniqi....

Familjaret e Ukshin Hotit jane agjent te SHIK-ut,kan pare si zalli,le te shkojne vete ta kerkojne Ukshinin ne Beograd.......Voir plus

23 décembre 2014, 20:42 · J’aimeBuki Dreni Pytje serioze po bej Kujtim.. !

23 décembre 2014, 20:43 · J’aime · 2Astrit Krasniqi Kujto ka kush merret me Ukshin Hotin, une nuk jam ai që merrem me të, se nuk kam dijeni ku është dhe kush ka qenë. Thjesht nese flas diçka për të vetem mund të spekulojë se nuk e di veprimtarin e tij..faleminderit

23 décembre 2014, 20:45 · J’aime · 1Buki Dreni Statusi nuk ka detaje Kujtim..

23 décembre 2014, 20:46 · J’aime · 1Astrit Krasniqi Rustem Remi Peja, për të gjitha keto gjera janë kompetente organet e drejtësisë dhe askush tjetër hiq..faleminderit

23 décembre 2014, 20:47 · Modifié · J’aime · 1Buki Dreni FAKT eshte se Ukshini ka Studio ne Hrvard .

23 décembre 2014, 20:48 · J’aime · 1Buki Dreni " ju AGJENTET e SHIK-ut, nuk keni interes strategjik, qe ta publikoni vendbanimin e Ukshin Hotit ne Beograd ".... Oki, po hajt publikje TI o Tarzan !!!?

23 décembre 2014, 20:51 · J’aime · 1Buki Dreni Publikoje ti vendbanimin e Ukshinit ne Beograd ???

23 décembre 2014, 20:51 · J’aime · 1Buki Dreni " Ukshin Hoti eshte gjalle dhe jeton me gruan e dy femijet ne Beograd ".. 1. si ka emrin gruaja .2. si e kane emrin femijet ? A eshte Shqiptare apo Serbe gruja ? Dhe ku eshte Adresa ? Ku eshte fakti !?

23 décembre 2014, 20:53 · J’aimeKujtim Kurti Astrit Krasniqi....

Pse ....nuk kan guxim me ardhe ketu me debatu sy me sy .....agjentet e SHIK-ut....Afrim Hoti,Etrit Hoti dhe Nesim Hoti,por shkojne dhe kercnojne familjen time ne Prizren.......Voir plus

23 décembre 2014, 20:55 · J’aimeBuki Dreni Ti po nderton " Argumente " duke u bazu ne TEORINE e spekulimeve dhe kjo eshte krejt e natyrshme dhe njerzore .. A din pse ??

23 décembre 2014, 20:56 · Modifié · J’aime · 2Buki Dreni " sepse ishte bashkpuntor i dy AGJENTETVE " oki, po ku eshte dokumenti ? Dhe nese e ke ate dokument, si arrite ta marresh ate dokument ne arkivat Serbe ?

23 décembre 2014, 20:59 · J’aime · 3Astrit Krasniqi Kujto une me lartë thash drejtoju organeve të drejtësisë për keto çeshtje, tjetër përgjigje nuk di...drejtojuni organeve të drejtësisë, tregoju faktet për ato që po thua edhe paq..Ketu në Facebook nuk do të gjesh përgjigje nga askush veç mashtrohesh...!

23 décembre 2014, 21:01 · J’aime · 1Buki Dreni I vetmi FAKT qe ke ne Status eshte pozitat qe kane ish antaret e SHIK'ut,. Tjera fakte ketu s'ka po vetem supozime dhe spekulime.. !

23 décembre 2014, 21:01 · J’aimeKujtim Kurti Etrit Hoti......ti nipi i Ukshin Hotit....ti agjent i SHIK-ut.....ti nuk ke guxim ti thuash dy fjale simbolike per axhen tend Ukshin Hoti.....por ti dergove qe 4 dite ketu vetem zagaret e SHIK-ut te ofendojne dhe kercnojne gjithe kohen me fjalor vulgar...Voir plus

23 décembre 2014, 21:01 · J’aimeBuki Dreni Rustem, ky u bo si do fetare qe thojn se kemi fakte per EKZISTENCEN e ZOTIT émoticône smile.

23 décembre 2014, 21:04 · J’aime · 1Musa Tolaj Kujtim t'a kamë terhekë vërejtjen disa herë,dhe në fund të thashë mos kafsha në lëkurën tuaj dhe prap po të thëmë se ki me i pague shumë shtrenjtë, për këto shpifje për të madhin Ukshin Hotin. 
Ukshin Hoti ka djem si rrufeja, e cila ka me të përvlu fll...Voir plus

23 décembre 2014, 21:16 · Modifié · J’aime · 6
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Fondi vendlindja therret   Mer 20 Avr - 3:06


 • 29 janvier  • [ltr]
   OK[/ltr]
  • 20/01/2016 00:21

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Eu bre Ismet,po mbeshtjellt jane hesapet me kete popullin tone as dreqi sun ju bjene ne fije[/ltr]
  • 20/01/2016 00:23

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Ku mi ra ne fije kur ish minister I brenfshem Bajram Regjepi tha : Ne kosov veprojn 25 sherbime sekrete
   Vjet than jan 32[/ltr]
   [ltr]
   Haxhi do me fal per sonte[/ltr]
  • 20/01/2016 00:25

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Pa problem i nderuari Ismet.[/ltr]
   [ltr]
   Naten e mire e gjume te rahatshem[/ltr]
  • 20/01/2016 00:26

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Flm gjithashtu dhe per ju .[/ltr]
  • 20/01/2016 00:26

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   ska perse,ndegjohemi[/ltr]
  • 20/01/2016 00:26

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Patjeter shnosh e rahat pi zotit[/ltr]
  • 20/01/2016 00:27

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Amin[/ltr]
  • 20/01/2016 00:27

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Amin[/ltr]   • 21 janvier


  • 21/01/2016 01:51

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   https://www.youtube.com/watch?v=HrTEPcvHSq4[/ltr]

   Dokumentar për Adem Jasharin nga Tv AL JAZEERA
   youtube.com  • 21/01/2016 01:51

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   ndegjoje nga mesi dhe kqyre kush eshte[/ltr]
  • 21/01/2016 01:53

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   E di kush esht ai Bajram Hoti hala shet qallom per shpiun e Udb.[/ltr]
  • 21/01/2016 01:53

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Po se po dike te mbrohet permes sulmeve[/ltr]
   [ltr]
   kqyre nje tjeter duke e ngrare kerrin duke thene kemi ble arme edhe nga serbia[/ltr]
  • 21/01/2016 01:55

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   E kam ne shoqerim behet patriot per basjkimin e trojeve. Pfffffff[/ltr]
  • 21/01/2016 01:55

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Po keta dijne me propagandue kinse jane atdhetar,kane aftesi me manipulue shume me masen[/ltr]
  • 21/01/2016 01:57

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Po ku ka shka qe punon kunder vendit dhe interesat e shtetit shkijet dhe vet propagandonin[/ltr]
  • 21/01/2016 01:58

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Po si i kane organizue shkijet keta edhe kane veprue pa frige,dhe para maese jane ba patriota[/ltr]
  • 21/01/2016 01:59

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Ka pas individ shkije te Bosnjes qe binin ne Prizren por ne numer te vogel[/ltr]
  • 21/01/2016 02:00

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Ne prizren kane prue me autobusa arme,e que ne xhamin e Bajrkliut nese nuk ja kam harrue emrin e xhamise e dhene hoxhes se kesaj xhamijes[/ltr]
  • 21/01/2016 02:01

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   E ke fjalen per gjamin e Tususit mulla Fetiu[/ltr]
  • 21/01/2016 02:02

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   edhe ne tusus ka prue,Ademit ja ka shite[/ltr]
   [ltr]
   Ademi ka qen ne grupin e Nexhmedinit[/ltr]
   [ltr]
   nga brodosani[/ltr]
   [ltr]
   Bajrakli Xhamia[/ltr]
  • 21/01/2016 02:05

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Po dhe ky hogja o kan Opojali[/ltr]
  • 21/01/2016 02:05

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Edhe njefar Luzi,dhenderr i suharekes i nje shpiunit te berisheve[/ltr]
  • 21/01/2016 02:06

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Baba jem nip I Brodosanes tri her ka qen te baba dhe sja ka than[/ltr]
  • 21/01/2016 02:07

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   ky qe i ka shite eshte nga krushiqca e suharekes[/ltr]
  • 21/01/2016 02:07

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   E ka dit se familjen e Jasharve I njofim mir[/ltr]
  • 21/01/2016 02:08

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   qe e ka nje restoran te madhe[/ltr]
   [ltr]
   a eshte nga ana e lipjanit[/ltr]
  • 21/01/2016 02:11

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Me 1990 kur I hoqen paret e Tvp. Kan qen ne nje bank te Varazhdinit dhe paret qe jan qen ktu I ka bajt per ne Lubjan vllau I madh dhe Alush Shales ....
   Ishin kinse per arm , ne ne vitet e 80ta njifshim nhe Slloven kishte firm[/ltr]
   [ltr]
   Ai I siguron vllait armatim mirpo masi vllai shkoi 4a5 her a pa se dallavere ashte kjo pun ![/ltr]
   [ltr]
   Atje kan qen Ukshin Hoti ,Adem Demaqi dhe Regjep Hoti,Maloku,si kryetar i shoqates Migjeni me vone.[/ltr]
  • 21/01/2016 02:14

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   A po e sheh se edhe Ukshini nuk po del bash si kemi mendue?[/ltr]


  • 21/01/2016 02:15

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Kret kta jan pjell e tij dhe kan vepru sipas tij[/ltr]
   [ltr]
   Ne treg te Malisheves me pyti nje Drenicak nga je I tregova , me pyti sa ja te vran ne Krushe I thash 240
   Ai : pak ju ka vra juve sepse kret kto I bani Ukshini[/ltr]
  • 21/01/2016 02:18

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   E paska dite,per kete nuk lamrohet qe eshte i gjalle qinde per qinde[/ltr]
  • 21/01/2016 02:21

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Edhe nje gje ma ka then nje kojshi I tij para lufte !
   Per gjdo fshat ka sa duhet me u vra dhe te gjitha shifrat e peraferta dolen perveq Zerzes dhe Ratkovcit[/ltr]
  • 21/01/2016 02:22

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Nuk ka pas masakra ne zerze e ratkovc?[/ltr]
  • 21/01/2016 02:22

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Jo[/ltr]
  • 21/01/2016 02:23

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   aha,mire e ke krejt me plane[/ltr]
  • 21/01/2016 02:23

   Ismet Krasniqi


   [ltr]
   Po po moti I ka pregatit kto si u dal Ademi prej burgu[/ltr]
   [ltr]
   Kta kan punu[/ltr]
  • 21/01/2016 02:24

   Haxhi Kuçi


   [ltr]
   Po e vertete dhe po ju djege kur serbet po japin deklarata te sakta se per çfare arsye i liruan para luftes ne liri????[/ltr]


 • 29/01/2016 15:59

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Tash shikova kte postimin ku petmendet dhe Ali Lajqi I Pejes spo hyj me fell por fakti she ; Jan bagjanak me Ukshin Hotin
  Lind pytja ? Qka I basjkoi kta te dy ![/ltr] • 29/01/2016 16:00

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  çka je ka folish pash zotin[/ltr] • 29/01/2016 16:01

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Kur kta no baxhanak ma te vjeter ne Gjakov me duket se quhej Ramafan e shksterruan neper burgje stehere. Se di tash a esht gjall![/ltr] • 29/01/2016 16:01

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Uka grua Edi Shukriun e Aliu cilen moter?[/ltr] • 29/01/2016 16:02

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Jo te dyten apo te fundit Sevdije Zrqirin[/ltr]
  [ltr]
  Gruja e Alis e ka Fiqirije. Fiq e thrrasin .[/ltr] • 29/01/2016 16:03

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Fiqerie Zeqiri.Ramafen e paskan pas bagjanak keta dy[/ltr] • 29/01/2016 16:04

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Fiqirijen e ka Aliu[/ltr]
  [ltr]
  Sevdijen e kishte Uka[/ltr]
  [ltr]
  Negjmija me e madhja asht ne Gjakov[/ltr]
  [ltr]
  Mirpo dhe Ukshini e ka ni Moter ne Gjakov ja harrova emrin
  Esht per njefar Ramadan Rugova[/ltr]
  [ltr]
  Ish arsimtar ne krushe I historis she Gjeografis[/ltr] • 29/01/2016 16:07

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  prej gjakoves ishin keto gra?Apo prej tjera aneve.[/ltr] • 29/01/2016 16:08

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  O Haxhi te Krushes Jan motra per[/ltr] • 29/01/2016 16:08

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  e pata fjalen per grat e Aliu e te Ukshinit?[/ltr] • 29/01/2016 16:09

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Kjo e fundit Resmije e ka emrin motra Ukes qe esht ne Gjakov[/ltr]
  [ltr]
  Po te dyja jan motra prej babe e prej nane[/ltr] • 29/01/2016 16:10

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Sevdija e Fiqeria nga Krusha jane[/ltr] • 29/01/2016 16:10

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Po[/ltr]
  [ltr]
  Kto dyja motren ma te madhe e kan ne Gjakov per qat Ramadanin[/ltr]
  [ltr]
  Ky arsimtari tjetri Ramadan Rugova e ka motren e Ukes mas Mervetit asht kjo[/ltr] • 29/01/2016 16:13

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  krejt zingjir qija nanen,kuku[/ltr] • 29/01/2016 16:14

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Eeeeerr. E ka ngre hallka hallken !!"[/ltr] • 29/01/2016 16:14

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  po per bese nuk e lune topi[/ltr] • 29/01/2016 16:19

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Na vdiq nje migj pak para lufte filloi lifts ne ne te pame , erdh qellimisht mas can dite key Msusi Ramadani baba sishte ne shpi , me ni fjal Ishim kret nxenesit e tij kishim rrespekt !
  Kur tha : ne Drenic Rugova I shkaktoi kto viktima !
  Ju drejtova Flm per vixiten por kur te keni qef mund te dilni nga oda
  Iku si qen ateher e kuptuam qfar njeri ishte[/ltr] • 29/01/2016 16:21

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Te zezat e ketyre me ja lane Rugoves.Qen qe kane qen bre zoti i vrafte[/ltr] • 29/01/2016 16:22

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Veq ni sen mka intetesu dhe me inteteson : A jan te vetdijshem sa e demtojn Kombin kta pisa ?[/ltr] • 29/01/2016 16:23

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Po[/ltr]
  [ltr]
  jane te vetdishem bile shume,e kane per detyre dhe fajet me ja hudhe tjereve[/ltr] • 29/01/2016 16:24

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  OK sdo e pys me aske per kte
  A qe e kan per detyr po e di ![/ltr]
  [ltr]
  Me fal se ika niher KLM.[/ltr] • 29/01/2016 16:25

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Falimenderit shume per keto qe mi treguat qe si kam dite fare.Diten e mire vlla e kalofshit mire[/ltr] • 29/01/2016 18:28

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Gjdo gje per politik esht perzi rreth Krushes djali I migjes Ukshinit Fehim Hoti I ndjer kishte grua motren e Mamut Bakallit. Azeminen
  Me te kam ndej afar tregonte per uken pffff. Sja vlen ......... Klm se kam misafir .[/ltr] • 29/01/2016 18:30

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Ani spo ju marri kohe pasi paske musafir,te fala banju shume,e shkrujna pasta kur keni kohe.Me ke shllogirat me ka krejte[/ltr] • 29/01/2016 18:31

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Un te tregoj qka di vet nuk merrem shum me thashetheme[/ltr]
  [ltr]
  Klm[/ltr] • 29/01/2016 18:32

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Ju jeni historia e shqiptarise,une ua japi doren per aftesit qe i posedoni[/ltr]
  [ltr]
  KLM[/ltr] • 29/01/2016 20:39

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Me duket se ndodhi qudi e madhe ne jeten time !
  Kam shkru dhe koh me par me nje Deputete the Shqiperis shkrova dhe tash me befadoi per te mir ! Megjithse Ishim nxen shum vitin e kaluar mirpo e pranoi ne fund ashtu siq I thash un ![/ltr]
  [ltr]
  Tashi e kam fut te me zgjidh nje problem qe kam ne Tiran esht I natytes se administrated jo politike tash .[/ltr] • 29/01/2016 20:42

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Po bre e verteta me vones po del,pasi po na humbi rruga ne oborr[/ltr]
  [ltr]
  po çfare problemi do ja zgjidhe kjo[/ltr] • 29/01/2016 20:48

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Heee mi kan ndrru me siguri the dhenat e spitalit ushtarak ne Tiran ne at numer te librit dhe daten ma kan ndryshu emrin mbiemrin dhe ka marr tjeterkush vertetom ne numrin tim pet pension ndetsa emri im nuk egziston .....kjo me tregoi kujt ti drejtohem ne emer te saj ![/ltr] • 29/01/2016 20:49

  Haxhi Kuçi


  [ltr]
  Po ua paskan ndryshue edhe emrin ,ja çfare jane shqimutat bre nene qeni[/ltr] • 29/01/2016 20:51

  Ismet Krasniqi


  [ltr]
  Milet ma te poshter ska ne bot
  E di se me kan regjistru sepse pagova kontrollin 3700 lek te reja dhe me evidentoi ne liber tash smun e gjejn !!![/ltr]

...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


Parat e grumbulluara ne mergaten shqiptare,sidomos te tre %,dhe "Vendlindjes Thrret", e i ka menaxhuar UDBA e serbe ( 95% te atyre parave i janë dhëne Serbisë,apo shkurte Beogradit...Te i ka marr Milosheviqi . ....Si ne "vendlindja therret ",ashtu edhe ne 3% ..Serbia UDBja serbe ,me me ane te agjenteve te saj Bujar Bukoshi, Isa Mustava, Ibrahim Rugova, Xhavitt Haliti ( qe esht familjar i ngushte Rugoves - qe te dyte nga rrafshi i dukagjinit)- Hashim thaqi etj etj Ali ahmeti Rexhep Selimi, Ramiz Lladrovci ,Ibrahim Kelmendi me Rumunken Monen,,Xhefer Shatri ,LPK ista e LDK ista,etj etj... i kane mashtru..shqiptaret kudo ku kan shkue,ju kane mar pare ne emer te Kosoves ...Te gjitha ato ia kan dhene serbise..e Beogradit...sepse jane agjent te UDB-es.... Prandaj u thoshte Millsheviqi Amerikanve dhe Evropes...." Mund te me mbani edhe 100 vjet nen sanksione se s'mund te me beni asgje" ne te vertet ai ka marr me shume pare nga 3 % dhe "vendlidja therret", se sa qe i kish marr nga amerikanet dhe evropa po te ishte mir me ta.....Afer 5 Miliard marka ju kane dhene Serbise per 9 vite..1990 - 1999......Dhe parat qe shqiptaret i paten paguar per RTP (afto 8 milion marka) ai drejtoi i RTP_se Agim Mala ia pat dhene te gjitha serbise..sepse serbia e pat organizu edhe kete lloj triku me i plaqkit shqiptaret...Agim Mala asht gjalle ,kam ndegjue se ne Amerike ka blere nje fabrike te Coca Colles,dhe eshte prone private e tija...Kapne shtine ne fallak dhe i tregon te gjitha ..edhe inqizone beni video......I njejti trik eshte perdor nga UDB-ja ma vone per ti plaqkitur shqiptaret qe nuk kursyen asgje me dhane per Kosove ..Serbia e qiti Bukoshin jashte me mbledhe para per Milloshin....ishte nje trik i hatashem...Askush nuk ka besu,por kjo eshte me se e vertete............ Duhet kindapuar keta. ..Bukoshin...Isen.....xhavitin..Hashimijn...Veselin...etj etj...dhe me i inqizu tu kallxu krejt se si ia kane dhene parat serbise...... Te njejtin trik serbia e ka bo edhe ne Kroaci e Bosnje.... Kroatet dhe Boshnajket pa qen te vetedijshem..sikur edhe Shqiptaret e kane financu serbin per ti vrar e masakruar. veten e vete,dhe te afermit e tyre......Atje diaspora kroate dhe boshnjake parat i ka qitur ne banken "HYPO GROUP "qe e ka kontrollu UDB-ej-a serbe dhe parat i kane kaluar serbise..E ne te njejeten banke parat i ka qite edhe Bukoshi .Ku ato leke jane bartur andej nga persona te caktuar serb,....Banka .." Hypo Grup"...ja qe ky e ka qartsu ket ..se ja ka tregu dokumentet e fsheftë rte Borka Vuqiq ..bankistja e Miloseviqit del e UDBse serbe ne Beograd.... Ne kete bank "Hypo Group" edhe spiuni Bukoshi i ka dorzuar parat...ashtu si i ka urdheruar UDB-eja serbe.....Shqiptaret me parat e veta e kane vrare veten...Trik i mire se jo mahi i UDB-as serbe me spiunat e vet shqiptar Ibrahim Rugpva, Isa Mustafa, Bujar Bukoshi etj etj si dhe Xhavit Haliti, Hashim Thaqi, Kadri Veseli, Ali Ahmeti , Ramiz Lladrovci, R S ,Adem Demaqi .... etj etj lisat eshte me qindra vete.....https://www.youtube.com/watch?v=q6Q3hce3tek ....Sali Berisha , Lulzim Basha ..etj e ka furnizu Serbine me nafte ndersa Bujar Bukoshi , isa mustafa etjj si dhe Xhavit Haliti ,Hashim Thaqi ...Kadri Veseli..R S..Ali Ahmeti, .E KAN FURNIZU SERBINE ME PARE te vrasin e ti farojne krejte shqipatret,....KJO ASHT E VERTETA E 100%.Zotri Isa Mustafa,ne lufte djemt u rreshtuan duke ju betue popullit se jemi armatosur mi çlirue trojet e ne fund me ja bashkangjite shqiperise.Cilin betim e quan ne vend?Ju deklaroni se edhe ne veri do te funkcionon ligji i Kosoves?Nuk e cekni sa komuna me shumice serbe do te eksteritorializohen si mini shtete neper Kosove.Sa hektar toke te Kosoves ju falen Maqedonise?Sa Serbise,?Sa Malit te Zi?


E sa per manastire as qe behet fjale!!!!!Zotri Isa Mustafa a keni ju banken private ne zvicerr ne Bazell?Po ose jo.Bukoshi sa milion ja dha hua Benafit?

Me çfare çellimi serbia i liroje nga burgu ish te burgosurit politike,para se ta kryejne afatin,duke fillue prej Adem Demaqit,


Me çfare qellimi ja pruret gjendjen e mjerimit ketij popullit?
Mos valle,permes mjerimit me mbajte status kohen qe ju konvenon.
Kush e qiti ne kurthe Adem Jasharin?Sa ushtar i shkuan ne ndihme te shkretit?Kush e vrau Ahmet Krasniqin?Kush e vrau Behadin Allaqin?Kush e vrau Ismet Jasharin?Kush e vrau Fehmi e Xheve Lladrovcin?Kush e vrau Ilir Konushevcin?Kush e vrau Xhemajl Mustafen?Kush e vrau Drinin?Kush i mbrone kriminelat?Si eshte e mundur qe sherbyesit e ish jugosllavise ta udheheqin luften?Si po u vjen puna qe ata qe punuan ne vende te mira ne ishe sistemin e titos ta udheheqin luften dhe prape ne qeveri te njejtit?Kush i perkrah?Kush u jep derektiva?Iluminati,apo Llufceri?Mos valle Komandantat e uçk es beren lufte per tu pasurue?
Domagoj Margetić - o skrivanju novca Hrvatske i Srbije sa Hypo Grupom
Domagoj Margetić za Teoriju Zavjere o skrivanju novca Hrvatske i Srbije... Cijelu emisiju pogledajte na https://youtu.be/b4DxJ3u3g8E
youtube.com
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kujtim Kurti ,ERLETA HOTI,shko ne beograd e ke babain   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kujtim Kurti ,ERLETA HOTI,shko ne beograd e ke babain
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: