AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nijazi Hasani Lajmrim;bene vrasje me pagese

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nijazi Hasani Lajmrim;bene vrasje me pagese   Mer 24 Déc - 8:20

;

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745940745500261&offset=0&total_comments=203&notif_t=feed_comment_reply

Nijazi Hasani Lajmrim
Ju lajmroj të gjithë komentuesve se kryej vrasje me pages
PO PO VRASJE ME PAGES .
Të interesuarit në lidhje me cmimin let më shkruajn në pv

1 min · J’aime
..

Agim Hasani Kujtim. ..edhe njehere qfar interesi dhe qfar Dobie ka jeta e Ukshin Hotit ne at menyre te izoluar! !

Ma spjegoni te Lutem pa i perfshirë Fisin e tij ne Loje

1 min · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nijazi Hasani Lajmrim;bene vrasje me pagese   Mer 24 Déc - 8:21

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nijazi Hasani Lajmrim;bene vrasje me pagese
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: