AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti ne fb e tij

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti ne fb e tij   Jeu 1 Jan - 16:18Kujtim Kurti


29/12/2014 14:23

Kujtim Kurti

Xhevat Rexhaj,Haxhi Kuçi,Agron Tolaj Agron Musa Tolaj,Beni Meli Kuci,Enver Spahiu,Afrim Zeqiraj,Bekim Berisha....etj etj...

Agjentet e SHIK-ut....te familjes se Ukshin Hotit nuk mund te me akuzojne per "shpifje" ne gjykatat e Kosoves.....se pastaj ju zbulohen gjurmet e bashkpunimit me UDB-në ...serbo-qetnike.....prandaj e kan zgjedhur metoden staliniste....HESHTJEN TOTALE....

FAKTË.......eshte se agjenti i UDB-se Ukshin Hoti ka punuar gjithmone per interesat strategjike te Serbis qetnike....qe nga studimet e tij ne HARDWARD te Amerikes nga viti 1972 dhe ne vitin 1977 kur ka punuar ne konsullaten jugosllave ne Chikago per te futur ne kuth emigracionin shqiptare ne Amerike ne bashkpunim me Sigurimin e Enver Hoxhes.

Agjenti i UDB-se Ukshin Hoti nga viti 1972 deri ne vitin 1981 ka punuar ne sekretaratin per pune te jashtme ne KSAK ne bashkpunim me dy UDB-shet Mahmut Bakallin dhe Rrahman Morinen,me vone edhe me Azem Vllasin.

UDB-ja asnje here nuk e ka arrestuar Ukshin Hotin per shovenizem dhe nacionalizem,por kjo ka qene vetem nje kamuflazh per ti futur ne kuthe nacionalistet shqiptare te cilet i kan likfiduar neper burgje ose ne zyrat e milicis....ndersa Ukshin Hoti qe kurr nuk ka vrar apo ka rrahur ndonje serb,ka marre medaljet ne prapskene....

Ukshin Hoti sot eshte gjalle dhe jeton me gruan dhe dy femijet midis Beogradit.....kuptohet me identitet te sofistikuar....

Kete ligje te humbjes se gjurmeve e ka qdo sherbim intelegjent,pasi qe rralizohet nje mision athere ai agjent mbrohet ne prapsken me identitet te sofistikuar.....dhe keshtu humben gjurmet....

Kjo histori e hidhur per agjentin e UDB-se Ukshin Hoti....nuk eshte ndonje sekrete......te gjithe bota i dijne keto FAKTE HISTORIKE.....prandaj familja e Ukshin Hotit nuk guxon ta flas....sepse figuren e Ukshinit e perdorin per te mashtruar opinionin Shqiptare per vota elektorale te pushtetit te SHIK-ut.....prandaj nuk ju konvenon te pranojne keto FAKTE per agjentin Ukshin Hoti......prandaj ju konvenon qe te


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti ne fb e tij
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: