AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin   Jeu 1 Jan - 16:41


https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884
23 décembre 2014, 20:14 · J’aime · 3
..
Agron Tolaj Mos u merr me Ukshin Hotin o Kujtim Kurti, se ėshtė Gjynah, kam qen ne Burgjet e Serbis 5 vite me Ukshinin e e njoh mir me dhėmb e dhėmballė,Burrė me zemer Shqiptari, as nu ka pas kurr Kombi Shqiptarė as qė do tė ketė. me qindra e qindra her e kan rreh deri nė Alivanosje, e nuk kan mujt as njė fjal me ja nxerr as pėr kombin as pėr Uēk,as pėr asnjė send Shqiptare,ka pas me qindra shqiptarė aty por sikur Ukshini sdo tė ket kurr mu.Nuk jam asnjė Agjent i Shikut por jom veteėm njė Shqiptar qė e dua kombin tim dhe njerzit qė Luftuan e vuajten pėr Kombin,Eshtė Pėrgjithėsi e madhe. me i nėnqmuar njerzit e mėdhenjė me peshė Kombėtare.spo muj me besu se si mundet njė shqičptar me nėpėrkėmbė njerzit me peshė Kombėtare.une te kam njohur ndryshe o Kujtim Kurti, po dyshoj se me kėto lojra tė ndyta po don me mar AZIL Politik nė ndonjė vend tė Evropes, Por mos Harro Krejt bota me qen e jotja nuk te duhet nese historia tė numron si Tradhtar ne dosjen e vet.edhe dosjet e rrejshme tė aZIL KERKUESVE I SHFLETON DIKUSH, Kam qenė pėrkthyes i shum dosjeve ne Zvicerr, por tė gjith ata qė kan akuzuar UĒK,dhe figurat Kombėtare,tani ndihen tė Turperuar, do tė interesohem shum edhe pėr kėto qė po thua, e ishalla njė dit nuk tė Pėshty nė Fytyr,si njė Shqiptar qė pėrlyn Historin Kombėtare.vetem mos Harro se une Jetoj dhe punoj nė njė institucijon nė Genevė dhe kam shum mundesi me zbulu gjithqka, mir kish qen me e bo publike Vendin ku qendron Ukshini, ose kerkoj falje gjithė Opinjonit Publik qė e ke malltretuar deri me tani, lidhur me Ukshinin se pėr tė tjera spo them kurgjo, i di tė tjrat. por pėr Ukshinin kto spo muj me kuptu qka je ka trillon veq i zbuloj tė gjitha besoj.trillimin tėnd ose tė vėrteten mbi Ukshinin edhe pse une e di 90% si ka shku puna nga dera e qelis kur ėshtė nda nga ne. aty ka pas edhe Dėshmitar qė jan gjallė sot, se qka ka ndodh me tė jasht Lokacijonit tė Burgut, e ti thua se ėshtė Gjallė dhe jeton nė Beograd.

23 décembre 2014, 20:18 · J’aime · 6
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: