AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 

Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin

Voir le sujet prcdent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 14410
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin   Jeu 1 Jan - 16:41

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884
23 dcembre 2014, 20:14 Jaime 3
..
Agron Tolaj Mos u merr me Ukshin Hotin o Kujtim Kurti, se sht Gjynah, kam qen ne Burgjet e Serbis 5 vite me Ukshinin e e njoh mir me dhmb e dhmball,Burr me zemer Shqiptari, as nu ka pas kurr Kombi Shqiptar as q do t ket. me qindra e qindra her e kan rreh deri n Alivanosje, e nuk kan mujt as nj fjal me ja nxerr as pr kombin as pr Uk,as pr asnj send Shqiptare,ka pas me qindra shqiptar aty por sikur Ukshini sdo t ket kurr mu.Nuk jam asnj Agjent i Shikut por jom vetem nj Shqiptar q e dua kombin tim dhe njerzit q Luftuan e vuajten pr Kombin,Esht Prgjithsi e madhe. me i nnqmuar njerzit e mdhenj me pesh Kombtare.spo muj me besu se si mundet nj shqiptar me nprkmb njerzit me pesh Kombtare.une te kam njohur ndryshe o Kujtim Kurti, po dyshoj se me kto lojra t ndyta po don me mar AZIL Politik n ndonj vend t Evropes, Por mos Harro Krejt bota me qen e jotja nuk te duhet nese historia t numron si Tradhtar ne dosjen e vet.edhe dosjet e rrejshme t aZIL KERKUESVE I SHFLETON DIKUSH, Kam qen prkthyes i shum dosjeve ne Zvicerr, por t gjith ata q kan akuzuar UK,dhe figurat Kombtare,tani ndihen t Turperuar, do t interesohem shum edhe pr kto q po thua, e ishalla nj dit nuk t Pshty n Fytyr,si nj Shqiptar q prlyn Historin Kombtare.vetem mos Harro se une Jetoj dhe punoj n nj institucijon n Genev dhe kam shum mundesi me zbulu gjithqka, mir kish qen me e bo publike Vendin ku qendron Ukshini, ose kerkoj falje gjith Opinjonit Publik q e ke malltretuar deri me tani, lidhur me Ukshinin se pr t tjera spo them kurgjo, i di t tjrat. por pr Ukshinin kto spo muj me kuptu qka je ka trillon veq i zbuloj t gjitha besoj.trillimin tnd ose t vrteten mbi Ukshinin edhe pse une e di 90% si ka shku puna nga dera e qelis kur sht nda nga ne. aty ka pas edhe Dshmitar q jan gjall sot, se qka ka ndodh me t jasht Lokacijonit t Burgut, e ti thua se sht Gjall dhe jeton n Beograd.

23 dcembre 2014, 20:18 Jaime 6
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com

Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin
Voir le sujet prcdent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1