AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kercnim Kujtim Kurtit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kercnim Kujtim Kurtit   Jeu 1 Jan - 18:30Kujtim Kurti Tolaj Agron

Oh.....burrė....ku iku more trimi tallava...Besnik Ismaili-Klaiqi...

Qfare trimi eshte ky qe i largon vete 19 komente duke ikur sikur qetniket serb me pel per dore....

Fol....Agron...!!

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kercnim Kujtim Kurtit   Jeu 1 Jan - 18:32

Agron Tolaj O Kujtim Kurti ,Ose je i Qmendur, ose je shum i detyruar me njė presion shum tė ashpert nga ndonje agjentur anti Shqiptare,me bo shpifje per njerz,me ofendu Kokat Kombetare sikur Ukshin Hoti,etj,vetem mbaje mendė kėtė,Besnik Ismaili ka kaluar tė gjitha luftrat, kosovė, Luginė,Maqedoni,ka kaluar shum vite Burgė me Ukshin Hotin,e ka ideal shpirteror,,e ka edhe prinder e gjithqka,shum njerz,jon rritur e formuar me idealet e Ukshin Hotit,por edhe jon ne gjendje tė sakrifikohen pėr tė mbrojtur nderin dhe idealet e tije.nė Kosovė njerzit i ka lon Lufta me pasoja,dhe nga varferija e asaj jete plot Korrupsion,dhe krim tė llojve tė ndryshme as qe e mendojn njerzit pasojen me pas.mos i shqetso njerzit me kso sende tė ulta,se nuk ėshtė Njerzore as Kombėtare,ska Shka qė kish ditė me prek njerzit aq thellė sa ti, po boll mu mos gabo me kalu tė gjithė kufijt se ska zot as shtet qė tė mbron,se cili do organ e lexon komentet tuaja,dhe e kupton se ti po i malltreton njerzit, me shpifje,tė pash dje nė Bruksel, dhe neser do ti drejtohem kėshillit pėr tė drejtat e njeriut atje pėr kėto komente qė po bon, nese ke dosje mbaj,bonu burreØ, shko nė Absaden e Kosoves nė bruksel nė Kėshillin e tė drejtave tė njeriut, ose Kryqin e kuq nderkombėtar, jan nė Bruksel, dhe kan ndihmuar shum pėr Kosoven. apo ku te duash,ose ftoje njė njeri te besueshem , qė mendon se kryen punė ne zbulim kunder zbulimit,ose une nuk e kam larg Bruxelin, njihemi me juve edhe ne forma tė ndryshme .naj ofro ndonjė informat nese ki pėr Ukshin Hotin, po tė premtoj se Hero do tė shpallim,edhe i kam tė gjitha mundesit,me vepru nė kėtė drejtim,por edhe me te shpallė Hero nese na shpije nė gjurm tė Njeriut ma tė madh Kombėtarė,une kam qenė 5 vite nė burg me Ukshinin, diten e fundit nga dhoma jon ka dalė, dhe tė thash se njė shqiptarė qė punonte nė nxemjen qendrpre tė Burgut i ka pa tė gjitha se ēndodhi me Ukshinin,kemi edhe ne Bindjen ton pėr momentet e fundit tė Ukshinit.por tė lutem mos i terrorizo familjen dhe miqt e Ukshinit, mos ja tepro se i ke kalu kufijt.ose bonu burr e trego ndonje gjurm.ose mos KOMENTO kurr mu pėr Ukshinin,se edhe Durimi ka kufi ,dhe Kosova ska nevoj per vllavrasje.djemt jon te ri dhe as qe llogaritin pasojat kur i prek nė Idealin e tyre shpirtėror,shpresoj se ky ėshte"Komenti i fundit lidhur me kto debate te pa nevojshme ,lejė njerzit tė qetė o njeri.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kercnim Kujtim Kurtit   Jeu 1 Jan - 18:35

Florian Ujkani ta qfishin aqjendet e shikut nanen pej tparit dej t mramtit o mut !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kercnim Kujtim Kurtit   Jeu 1 Jan - 18:37

Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj,Haxhi Kuēi,Agron Tolaj Agron Musa Tolaj,Beni Meli Kuci,Enver Spahiu,Afrim Zeqiraj,Bekim Berisha....etj etj...

Agjentet e SHIK-ut....te familjes se Ukshin Hotit nuk mund te me akuzojne per "shpifje" ne gjykatat e Kosoves.....se pastaj ju zbulohen gjurmet e bashkpunimit me UDB-nė ...serbo-qetnike.....prandaj e kan zgjedhur metoden staliniste....HESHTJEN TOTALE....

FAKTĖ.......eshte se agjenti i UDB-se Ukshin Hoti ka punuar gjithmone per interesat strategjike te Serbis qetnike....qe nga studimet e tij ne HARDWARD te Amerikes nga viti 1972 dhe ne vitin 1977 kur ka punuar ne konsullaten jugosllave ne Chikago per te futur ne kuth emigracionin shqiptare ne Amerike ne bashkpunim me Sigurimin e Enver Hoxhes.

Agjenti i UDB-se Ukshin Hoti nga viti 1972 deri ne vitin 1981 ka punuar ne sekretaratin per pune te jashtme ne KSAK ne bashkpunim me dy UDB-shet Mahmut Bakallin dhe Rrahman Morinen,me vone edhe me Azem Vllasin.

UDB-ja asnje here nuk e ka arrestuar Ukshin Hotin per shovenizem dhe nacionalizem,por kjo ka qene vetem nje kamuflazh per ti futur ne kuthe nacionalistet shqiptare te cilet i kan likfiduar neper burgje ose ne zyrat e milicis....ndersa Ukshin Hoti qe kurr nuk ka vrar apo ka rrahur ndonje serb,ka marre medaljet ne prapskene....

Ukshin Hoti sot eshte gjalle dhe jeton me gruan dhe dy femijet midis Beogradit.....kuptohet me identitet te sofistikuar....

Kete ligje te humbjes se gjurmeve e ka qdo sherbim intelegjent,pasi qe rralizohet nje mision athere ai agjent mbrohet ne prapsken me identitet te sofistikuar.....dhe keshtu humben gjurmet....

Kjo histori e hidhur per agjentin e UDB-se Ukshin Hoti....nuk eshte ndonje sekrete......te gjithe bota i dijne keto FAKTE HISTORIKE.....prandaj familja e Ukshin Hotit nuk guxon ta flas....sepse figuren e Ukshinit e perdorin per te mashtruar opinionin Shqiptare per vota elektorale te pushtetit te SHIK-ut.....prandaj nuk ju konvenon te pranojne keto FAKTE per agjentin Ukshin Hoti......prandaj ju konvenon qe te HESHTIN....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kercnim Kujtim Kurtit   Jeu 1 Jan - 18:40

Marketing Politike i kercnimeve dhe tvertave.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kercnim Kujtim Kurtit   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kercnim Kujtim Kurtit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: