AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Erleta Hoti,baben e kane vrare menihere,dhe e kane varrosur

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Erleta Hoti,baben e kane vrare menihere,dhe e kane varrosur    Ven 2 Jan - 7:44

Erleta Hoti
Sonte nė emisionin “Katror” nė First Channel, Erleta Hoti ishte ftuar qė tė diskutonte rreth polemikave dhe ofendimeve qė ditė mė parė kishin me deputeten e PDK-sė, Ganimete Musliu.
Por Erleta, gjatė emisionit, e pyetur nga gazetari se “ēfarė informacione keni pėr fatin e babait tuaj, Ukshin Hoti?”, Erleta tha se “ndoshta nuk do tė tingėlloi mirė, ndoshta njerėzit do tė befasohen me kėto qė e them, por Ukshin Hoti ėshtė i vrarė menjėherė pasi qė ka dal prej burgut dhe ėshtė i varrosur diku pranė Pejės”.
“Ka dėshmitarė qė nuk janė shqiptarė por serbė dhe mund tė flasin pėr kėtė rast!”, tha ajo.

Mė falni, por kėsaj radhe nuk mė detyroni ta mbaj gojen mbyllur!
Erleta, tė lutem shume, ama pafundėsisht SHUMĖ, mė trego ku ėshtė babi, nė cilin vend ėshtė vrarė, varrosur, sepse atė kėrkoj qė shumė vite.
Erleta, pėr ēdo FYERJE e IDIOTESI qė ti ke bėrė deri sot, edhe ndaj meje, pėr ēdo GABIM tėndin qė mė ėshtė dashur me qindra herė ta ul kokėn, pėr “hatėr” e kam mbajtė gojėn mbyllur, po e mbaj edhe sot.
MIRĖPO VETĖM PARA ZOTIT E MBAJ GOJĖN MBYLLUR KUR NĖ PYETJE ĖSHTĖ UKSHIN HOTI!
Erleta, ma gjej babin tė lutėm shumė ose mbylle gojėn pėr tėrė jetėn tėnde sepse nuk i duroj as edhe njė minutė tė vetėm mė idiotėsirat e tua nė kurriz tė babit!

http://illyriapress.com/perplasen-ne-publik-dy-femijet-e-ukshin-hotit/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Erleta Hoti,baben e kane vrare menihere,dhe e kane varrosur
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: