AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Per çfare arsye disa popuj mbesin te roberuar?

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14798
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Per çfare arsye disa popuj mbesin te roberuar?   Jeu 15 Jan - 17:46

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1604009469830301?comment_id=1604022193162362&notif_t=share_comment


Haxhi Kuçi a partagé une publication.
8 h ·

Haxhi Kuçi‎USKANA
Per çfare arsye disa popuj mbesin te roberuar?
Kush e dine kete sekret ,ka shperblim.

J’aime ·  · Partager

Muharrem Kosumi Nuk dua shpërblim o Kuç!
8 h · J’aime

Muharrem Kosumi PO njerëzit që janë mësuar me robëri,për një kohë kanë humbur sensin e organizimit,sensin e dirigjimit,atyre në kokë nuk iu bjen zilja me tingujt:"Dirigjo,por jij i dirigjuar!"Kanë fituat shpirtin e robit dhe e mbajnë derisa ai shpirt t'u vdesë e të dalë shpirti i ri revolucionar.
8 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Sipas juve,ende nuk eshte ngopur me roberi e dajak ky populli yne.
8 h · Modifié · J’aime

Muharrem Kosumi Po t'ishte ngopur do të villte!
7 h · Je n’aime plus · 1

Muharrem Kosumi Po lere që nuk po vjell,por po vjel akoma.....
7 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Pse Kali kur merr huje,po e mbyte mbyte nuk vazhdone para ?çfare dallimi ka ketu ?
7 h · J’aime

Haxhi Kuçi Per çfare arsye disa popuj mbesin te roberuar? Ku eshte qellimi?Kush i organizone keto lojera?

7 h · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Per çfare arsye disa popuj mbesin te roberuar?
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: