AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Syle Mujaj,Xhavit Haliti me morri ne qafe fizikishte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Syle Mujaj,Xhavit Haliti me morri ne qafe fizikishte   Ven 30 Jan - 5:55

Syle Mujaj KESHTU E KAM UN SUGARIN E UDB-ES XHAVIT HALITIN QE E PESOVA FIZIKISHT ME SHPINDEN TIME TE RIZA DEMAJ ABDULLH TAHIRIT, IBRAHIM NIKQIT NE VITIN 1979 E DERI ME 26 MARS TE 1981 E MBAS DALJES TIME WQE E GJETA MNE KRYESINE E LPRK ME VON LPK I QUAJTURI CERNI VRANAC APO ZEKA QE JA SHKRUMOJ LOQKEN E ZEMRES SJUM NENE SHQIPTARE KY E MORI NE QAF EDHE UNIN I PA INFORMUAR E E RRASI ME KREJT FAMILJE NE UDB KTE LLOJ GJARPERI I QUAJTURI HASHIM, PRA SHEF I DREJTORIS SE DREJTORATESH TE DREJTORESH TE DREJTORIVE KRIMINALE VRASTARE UZURPUESE NA ISHTE E ESHTE EDHE SOT xhavit haliti, qe pa dyshim mbrohet me policin ton se populli e mbyt gur e shkelma , kete kodosh kriminel te pa shkoll e te rrezikeshem me loje kurvash e krimesh tjera sot edhe ne pasurimin e tij e te tjeresh qe ky i kindapoj..... pra UDB- ash qe nga koha e Mehmet Shoshit, nga nje pijanec ie rrugaq ne udheheqes te LPRK- qe mu desht te i iki ketij kopuku dallkauk....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Syle Mujaj,Xhavit Haliti me morri ne qafe fizikishte   Ven 30 Jan - 5:57

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1610234165874498?comment_id=1610398449191403&offset=0&total_comments=18&notif_t=share_comment

A mund te behemi 1.000.000 qe duam Albin Kurtin Kryeminister
Albin Kurti n protest!

Jaime Partager
Hajru Demailji, Syle Mujaj et Xhelal Ali Selmani aiment a.

Kujtim Kurti Qija bre nonen albin stalinistit....ky klysh i Edi Rames...
11 h Jaime

Haxhi Kui Me shajte nuk po e shaje se kurrefare te keqe as te mire nuk me ka bere Kujtim .Nje gjarpen qe nuk te nguce mos e nguc.Ndoshta i ka ardhe situata me marr pushtetin,e me ja venue kambet e arushes vetes,ne kete gjendje qe une per vete mu que tane shqiptaria e te me bene zot i tane shqiptareve frigohem me marr nje detyre ne fare gjendje e kane prue popullin.Populli dikujt po duhet ti mbeshtetet o Kujtim Kurti.Une jo,ti jo ai jo,e pra e merrr Albini.
11 h Modifi Jaime

Kujtim Kurti Haxhi mos u bon budall...

Keto protesta po bohen per me i shpetu kriminelat nga gjykata speciale.......Voir plus
10 h Jaime

Haxhi Kui Ma mshtolle bre Kujtim,a je i sigurte? se nese eshte ketu,as Ilirida as nga shqipnia si la me ju bashkangjite kesaj proteste,as popullin e kosoves nuk e sheh Albin Kurti.
10 h Jaime

Haxhi Kui A jane per me rrenue kete qeveri,dhe mi shti ne biruca,apo per ka sipas juve?Une jam per me rrenue me temel kete qeveri kriminelash.
10 h Jaime

Kujtim Kurti Haxhi Kui

Protestat jane per ti mbrojtur 145 kriminela qe po i kerkon gjykata speciale...

Hajt shko futja gjume.....se ti nuk kupton aspak ne prapaskenat politike....

TUNG
10 h Jaime

Haxhi Kui Mire Kujtim Kurti po ja fusi gjume,por nuk e vazhdove fjalen gjere ne fund;A duhen protestat ta marrin kahjen teter te kerkesave , sipas juve,apo duhet te nderpriten protestat e cilesdo forme e kerkesave?Une vertete me popull nuk mirrem me politike se po te mirresh me politike dmth ta genjen popullin ?Sa per Trepen,Trepa nuk enka as e serbise e as e Kosoves,por anglia e paska kontraten e shfrytezimit te saj nga marveshja e mbreterise se jugosllavise.Anglia nuk done me leshue peje,duke kerkue te dreten e shfrytzimit,sipas kontrates.Ketu eshte problemi kyq.Ma mire protesta ta merr kahjen tjeter .Sa per rastin e Trepes te mirret nje grup i zgjedhur dhe te bisedojne me qeverin Angleze,qe Trepa te mbetet prone e Kosoves ,gjere sa ti skadone kontrata mbi shfrytezimin e saj,se sa ti jepet drita e jeshilte serbise nga fuqit e perendimit dhe me thelle do thellohen gjerat.Protesta duhet ti drejtohen veriut qe ta bashkojne kete pjese qe e lane te coptuar ish uk eja. Por Ramushi nuk bene za,Fatmir Lima mbeshtillet si grat,kujt nuk ka mbetur ti besojme.Serbia eshte ne gjendje gadishmerie,vetem pritet momenti tja dhezin driten jeshile.Jo Kujtim Kurti une me politike kur nnuk jam marr,por ne prognoza ende nuk ja kam huqe.Nese nuk i marrin keto fjalet e mija ne shqyrtim ,e sheh shpejte se ka ka me ndodhe edhe me e keqja.
10 h Jaime

Kujtim Kurti Haxhi Kui

Nuk kupton shqip apo nuk din me lexu gjuhen shqipe...!!

Te thash nje here....por po ta perseris prap...

Protestat po i organizon SHIK qe ti shpetoj 145 kriminelat qe kan maskaruar popullsi civile....prandaj po ndodhin keto protesta qe ti shpetojne keta kriminela nga gjykata speciale...
10 h Jaime

Haxhi Kui O Kujtim a mendon se nderkombetaret jane aq naiva dhe nuk i marrin vesh,nese e kane keshtu qellimin e ketyre protestave.Atehere nuk po del SHIKU,por po i organizojka Eulexi keto protesta.Po tek ne shqiptaret ka mundesi do dreqnillak te organizohet,dhe nuk e pranojne dredhine fare.Pajtohem me mendimet e juaj,nuk jam ka ua kundershtoje fare.Por nje po te them se edhe Trepa eshte ne luhatje a me ja dhane serbise apo ndarje ne disa pjese;Anglis,frances ,gjermanise,serbise dhe kosoves.Eshte nje dreq i madhe,ndoshta per nje nxitje gjere ne nje lufte.Pse juve nuk ua kundershtoje;Sepse ne protesta nuk permendet doreheqja e tere qeverise,pos, dorheqja e Jabllanoviqit dhe Trepa te jete e jona.Pajtohem me mendimin e juaj.je engjull.
10 h Jaime

Ramadan Rrahmani Amis avec Avni Islami
qata qe jan me te zshmit e Vv qe po japin deklarat t forta i kan duert e lyme xhak te shqiptarve e po dojn me e pshtue veten e jo Trepqen e as Janllavoqi!!!!
7 h Je naime plus 3

Haxhi Kui Ramadan me duket se shume me vend e keni.Udheheqesi i ketyre demostratave eshte profesori Avdi Ibrahimi,i cili krejte krimet e bera ua ka dhene emrat qe ti likvidojne atdhetaret.Nje ndere ata qe ka pesue ma se shumti nga ky tradhetar jam une qe ma ka kalle shpirtin.Avdi Ibrahimi eshte promotori i te gjitha krimeve.Ka ba mbledhje te meshefta ne firmat e tije e neper stacionet e policise se serbise neper Kosove.Duke fillue me Xhavit Halitin e gjere te Sabit Geci,e me motren e keti Sanije Gecin.Dhe motren e Reshat Badallajs Resmije Badallaj qe tani e ve ku burri saj Marovacin(Mehe Uken) u vra nga grupi i Adem Jasharit ne dy luftim.Pastaj,policia e serbise ja pergaditi vrasjen aksident me kamionin per pastrimin e bores.
1 h Jaime 1

Haxhi Kui Avdi Ibrahim shpiuni,vete deklarone se eshte nismetar i levizjes se vetvendosjes me baban e se ndjeres Xheva Lladrovci,edhe atdhetaret ka nise Avdi Ibrahim qeni ti perlyn me njolla te zeza siq deshironte edhe mua te me nxite te ulem ne sofren e Llucerit serb.Avdi Ibrahimin ma pruni qeni im ne shtepin time pa me tregue se kush eshte Avdi Ibrahimi.Djali i djalit te migjes tim.Arif Kuqi.
1 h Jaime

Syle Mujaj HAXHI TE VERTETOHET SE KUSH ISHTE NDER PANCIRET E POLICISE SPECIALE THUHET SE KISHTE EKIPE TE ARDHURA NGA SERBIA /PSE JO TJETEREN HERE TE BISEDOHET ME POLIC PA HIDHERIME E TE MARRIM PERGJEGJE E TI KUPTOJME KUSH JAN MBRENDAAAAAAA ????....?'''
38 min Je naime plus 1

Haxhi Kui Po ka mundesi do send qe e thuani o i nderuar Syl.Pse?Sepse keta si para luftes,si ne lufte,si tani jane duke bashkpunue me qeverine e serbise.Avdi Ibrahimi brenda ne kosove e ne trojet shqiptare kordinon me te gjitha qeverit kuislinge,si shef i ketyre,ndersa per jashte e ka nxenesin e tij ne gjermani Reshat Badallen dhe motren e vete Reshati ne zvicerr,Resmije Uken(Badallen).Demaqin e kane kinse si shef te tyre,por as Demaqi prej Avdiut as ne WC nuk shkone.
34 min Jaime

Syle Mujaj KESHTU E KAM UN SUGARIN E UDB-ES XHAVIT HALITIN QE E PESOVA FIZIKISHT ME SHPINDEN TIME TE RIZA DEMAJ ABDULLH TAHIRIT, IBRAHIM NIKQIT NE VITIN 1979 E DERI ME 26 MARS TE 1981 E MBAS DALJES TIME WQE E GJETA MNE KRYESINE E LPRK ME VON LPK I QUAJTURI CERNI VRANAC APO ZEKA QE JA SHKRUMOJ LOQKEN E ZEMRES SJUM NENE SHQIPTARE KY E MORI NE QAF EDHE UNIN I PA INFORMUAR E E RRASI ME KREJT FAMILJE NE UDB KTE LLOJ GJARPERI I QUAJTURI HASHIM, PRA SHEF I DREJTORIS SE DREJTORATESH TE DREJTORESH TE DREJTORIVE KRIMINALE VRASTARE UZURPUESE NA ISHTE E ESHTE EDHE SOT xhavit haliti, qe pa dyshim mbrohet me policin ton se populli e mbyt gur e shkelma , kete kodosh kriminel te pa shkoll e te rrezikeshem me loje kurvash e krimesh tjera sot edhe ne pasurimin e tij e te tjeresh qe ky i kindapoj..... pra UDB- ash qe nga koha e Mehmet Shoshit, nga nje pijanec ie rrugaq ne udheheqes te LPRK- qe mu desht te i iki ketij kopuku dallkauk....
26 min Je naime plus 1

Haxhi Kui I nderuar miku im Syle Mujaj,shkruani te gjitha ka keni perjetue nga keta udbasha,se me heshte mendojne se na kane shti frigen ne palcen e kurrizit,dhe kane mundesi te na kethejne ne bumerang siq e kane ate aftesi te shpifeve qe i mesoi nana serbijaqka.
17 min Modifi Jaime

Syle Mujaj More e ke librin tim ne shop Dukagjinin e Pejes : ne dy volume 680 faqe me Titull @MARSI MBLEDH VLERA KOMBTARE" apo fizik ngjarja me emra e mbiemri Nga viti 1976 e deri ne Vitin 2011 miku im mbrenda i ke krejt emrat e kriminelesh qe Ju duhen prangat Nga teli e JO aso te policis se po bjm shpenzime, eshte koha te nxihen KETA vagabond qe Sot po e persekutojn Kosovn po kete klanin e Hotel Rognerit qe Ju gjuajt popullit per mbi Sot i ke ne qeveri apo agjenci te qeveris se Braqa Jariqesh qe EDHE ushqimin po NA e obligojn Nga "Dole Vita", me krimba e pa ta,
6 min Jaime

Haxhi Kui Ku mundem me gjete kete liber,apo a keni mundesi disa faqe ma kryesore te venoni ketu ne fb i nderuari Syle Mujaj,le te informohet ma kjart populli,se mjafte ne kallen e na perveluan kriminelat dhe ndytesirat e veta mundohen neve te na qesin faqen e zeze .
3 min Jaime
Haxhi Kui

crire un commentaire...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Syle Mujaj,Xhavit Haliti me morri ne qafe fizikishte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: