AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Syle Muja,Per kriminelat e kosoves

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15000
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Syle Muja,Per kriminelat e kosoves   Sam 31 Jan - 19:51

Albin Kurti nė protestė!

J’aime · · Partager
Fatmir Alili, Afrim Caka, Emir Aliu et 4 autres personnes aiment ēa.

Kujtim Kurti Qija bre nonen albin stalinistit....ky klysh i Edi Rames...
30 janvier, 02:49 · J’aime · 1

Haxhi Kuēi Me shajte nuk po e shaje se kurrefare te keqe as te mire nuk me ka bere Kujtim .Nje gjarpen qe nuk te nguce mos e nguc.Ndoshta i ka ardhe situata me marr pushtetin,e me ja venue kambet e arushes vetes,ne kete gjendje qe une per vete mu que tane shqipta...Voir plus
30 janvier, 02:55 · Modifié · J’aime

Kujtim Kurti Haxhi mos u bon budall...

Keto protesta po bohen per me i shpetu kriminelat nga gjykata speciale.......Voir plus
30 janvier, 02:56 · J’aime

Haxhi Kuēi Ma mshtolle bre Kujtim,a je i sigurte? se nese eshte ketu,as Ilirida as nga shqipnia si la me ju bashkangjite kesaj proteste,as popullin e kosoves nuk e sheh Albin Kurti.
30 janvier, 03:00 · J’aime

Haxhi Kuēi A jane per me rrenue kete qeveri,dhe mi shti ne biruca,apo per ēka sipas juve?Une jam per me rrenue me temel kete qeveri kriminelash.
30 janvier, 03:02 · J’aime

Kujtim Kurti Haxhi Kuēi

Protestat jane per ti mbrojtur 145 kriminela qe po i kerkon gjykata speciale......Voir plus
30 janvier, 03:06 · J’aime

Haxhi Kuēi Mire Kujtim Kurti po ja fusi gjume,por nuk e vazhdove fjalen gjere ne fund;A duhen protestat ta marrin kahjen teter te kerkesave , sipas juve,apo duhet te nderpriten protestat e cilesdo forme e kerkesave?Une vertete me popull nuk mirrem me politike se ...Voir plus
30 janvier, 03:31 · J’aime

Kujtim Kurti Haxhi Kuēi

Nuk kupton shqip apo nuk din me lexu gjuhen shqipe...!!...Voir plus
30 janvier, 03:36 · J’aime

Haxhi Kuēi O Kujtim a mendon se nderkombetaret jane aq naiva dhe nuk i marrin vesh,nese e kane keshtu qellimin e ketyre protestave.Atehere nuk po del SHIKU,por po i organizojka Eulexi keto protesta.Po tek ne shqiptaret ka mundesi ēdo dreqnillak te organizohet,dh...Voir plus
30 janvier, 03:47 · J’aime

Ramadan Rrahmani · Amis avec Avni Islami
qata qe jan me te zėshmit e Vv qe po japin deklarat tė forta i kan duert e lyme xhak te shqiptarve e po dojn me e pshtue veten e jo Trepqen e as Janllavoqi!!!!
30 janvier, 06:01 · Je n’aime plus · 3

Haxhi Kuēi Ramadan me duket se shume me vend e keni.Udheheqesi i ketyre demostratave eshte profesori Avdi Ibrahimi,i cili krejte krimet e bera ua ka dhene emrat qe ti likvidojne atdhetaret.Nje ndere ata qe ka pesue ma se shumti nga ky tradhetar jam une qe ma ka...Voir plus
30 janvier, 12:37 · J’aime · 1

Haxhi Kuēi Avdi Ibrahim shpiuni,vete deklarone se eshte nismetar i levizjes se vetvendosjes me baban e se ndjeres Xheva Lladrovci,edhe atdhetaret ka nise Avdi Ibrahim qeni ti perlyn me njolla te zeza siq deshironte edhe mua te me nxite te ulem ne sofren e Llucerit serb.Avdi Ibrahimin ma pruni qeni im ne shtepin time pa me tregue se kush eshte Avdi Ibrahimi.Djali i djalit te migjes tim.Arif Kuqi.
30 janvier, 12:45 · J’aime

Syle Mujaj HAXHI TE VERTETOHET SE KUSH ISHTE NDER PANCIRET E POLICISE SPECIALE THUHET SE KISHTE EKIPE TE ARDHURA NGA SERBIA /PSE JO TJETEREN HERE TE BISEDOHET ME POLICĖ PA HIDHERIME E TE MARRIM PERGJEGJE E TI KUPTOJME KUSH JANĖ MBRENDAAAAAAA ????....?'''
30 janvier, 13:17 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuēi Po ka mundesi ēdo send qe e thuani o i nderuar Syl.Pse?Sepse keta si para luftes,si ne lufte,si tani jane duke bashkpunue me qeverine e serbise.Avdi Ibrahimi brenda ne kosove e ne trojet shqiptare kordinon me te gjitha qeverit kuislinge,si shef i kety...Voir plus
30 janvier, 13:22 · J’aime

Syle Mujaj KESHTU E KAM UNĖ SUGARIN E UDB-ES XHAVIT HALITIN QE E PESOVA FIZIKISHT ME SHPINDEN TIME TE RIZA DEMAJ ABDULLH TAHIRIT, IBRAHIM NIKQIT NE VITIN 1979 E DERI ME 26 MARS TE 1981 E MBAS DALJES TIME WQE E GJETA MNE KRYESINE E LPRK ME VONĖ LPK I QUAJTURI CERNI VRANAC APO ZEKA QE JA SHKRUMOJ LOQKEN E ZEMRES SJUMĖ NENE SHQIPTARE KY E MORI NE QAFĖ EDHE ēUNIN I PA INFORMUAR E E RRASI ME KREJT FAMILJE NE UDB KĖTE LLOJ GJARPERI I QUAJTURI HASHIM, PRA SHEF I DREJTORIS SE DREJTORATESH TE DREJTORESH TE DREJTORIVE KRIMINALE VRASTARE UZURPUESE NA ISHTE E ESHTE EDHE SOT xhavit haliti, qe pa dyshim mbrohet me policinė tonė se populli e mbytė gurė e shkelma , kete kodosh kriminel te pa shkoll e te rrezikeshem me loje kurvash e krimesh tjera sot edhe ne pasurimin e tij e te tjeresh qe ky i kindapoj..... pra UDB- ash qe nga koha e Mehmet Shoshit, nga nje pijanec ie rrugaq ne udheheqes te LPRK- qe mu desht te i iki ketij kopuku dallkauk....
30 janvier, 13:29 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuēi I nderuar miku im Syle Mujaj,shkruani te gjitha ēka keni perjetue nga keta udbasha,se me heshte mendojne se na kane shti frigen ne palcen e kurrizit,dhe kane mundesi te na kethejne ne bumerang siq e kane ate aftesi te shpifeve qe i mesoi nana serbijaqka.
30 janvier, 13:38 · Modifié · J’aime

Syle Mujaj More e ke librin tim ne shop Dukagjinin e Pejes : ne dy volume 680 faqe me Titull @MARSI MBLEDH VLERA KOMBĖTARE" apo fizik ngjarja me emra e mbiemri Nga viti 1976 e deri ne Vitin 2011 miku im mbrenda i ke krejt emrat e kriminelesh qe Ju duhen prangat Nga teli e JO aso te policisė se po bėjmė shpenzime, eshte koha te nxihen KETA vagabond qe Sot po e persekutojnė Kosovėn po kete klanin e Hotel Rognerit qe Ju gjuajt popullit per mbi Sot i ke ne qeveri apo agjenci te qeverisė se Braqa Jariqesh qe EDHE ushqimin po NA e obligojnė Nga "Dolēe Vita", me krimba e pa ta,
30 janvier, 13:49 · J’aime

Haxhi Kuēi Ku mundem me gjete kete liber,apo a keni mundesi disa faqe ma kryesore te venoni ketu ne fb i nderuari Syle Mujaj,le te informohet ma kjart populli,se mjafte ne kallen e na perveluan kriminelat dhe ndytesirat e veta mundohen neve te na qesin faqen e zeze .
30 janvier, 13:53 · J’aime

Syle Mujaj Po Nga NESER ne vazhdime e ke te profili im mundi EDHE ta postoj linkun EDHE te faqja jote Mik qytetar e atedhetar Haxhi Kuqi
30 janvier, 13:58 · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuēi JU falimenderit miku im i nderuar Syle Mujaj.Edhe ju e pasket pase nje jete si timen,ishalla zoti na shperblene neve dhe ata qe kishin shpirt si ne,qe shumices edhe emrat nuk ua dim,qe rrine ne heshtje.
30 janvier, 14:02 · J’aime

Syle Mujaj ke me qesh me emerat qe i ke aty diku rreth veti si rasti i njefare Hajri Kryeziut /arsimtar i gjuhes shqipe qe ishte civil UDB-as / i cili na dergoi me 09. nentor te vitit 1981 /ishte dite e hėne/ me nje acar , temperatura minus 15 grad kur ne gjuhen shqipe na njoftoj kush ishte e na shau nene e babe e tha une quhem hajri kryeziu e ju do te varrioseni ketu ne nish e do te ju mbysim edhe familjet ..... ende e ke gjallė ne Prizren kerkoje e e gjenė , po i gjejė te gjithė dita dites e po ua "ēij politiken e tyre pro serbe deri ne palc", e prapė po ua fus njė te qeshur hahahahaha
30 janvier, 14:33 · J’aime

Haxhi Kuēi Ma shume na kane malltretue shqipfolesat se serbet,eshte per tu habitur ky veprim,pse ,nga shqipfolesat?Athua per fotele,apo dreq te mallkuar.
30 janvier, 14:38 · J’aime · 1

Syle Mujaj "Shpirt turku" i mjeti inson mendon se po te spiunon te dikush i duket vetja se beri butteri ashtu disi e mendon veten si njė lloj burrėci spiun,,, SEPSE i media me pushtues e pa pushtues i duket vetja i deshur cullak ku i shihen haletet, Prandaj kemi shumė punė qe mos te ndalen PROTESTAT E TE FILLOJMĖ ti qelim shqiptaret tanė qe disa te mbyllur "si breshka", punojnė aty ku idhin EDHE dhe EDHE oara 10-20-30 vitesh pra me serbet si UDB, Prandaj per ti qel e treguar rrugen SHWIPTARE duhet me i pshurr se thonė qe breshken e hap dhelpėra KUR e pshurr ateher i gjuhet hahahahahaaaaaa Prandaj disa UDB ashesh tanė e qe ishin shumė e mbeten pak duhet bėre keshtu, besoj se pajtohesh SEPSE e kam provuar i pshurra disa e i ēela e kendonin si bilbilat ciu- ciu- ciu hahahahaaaaaa
30 janvier, 14:49 · J’aime

Haxhi Kuēi Kam ndegjue se per nje kafe qe ua kane servue ne polici shqipzinjeve pa kurrefare faji,ka marr ne qafe fqiun,vellaun mi thene vetes qe bana diēka e morr ne qafe vellaun.Protestat nuk e kane qellimin e caktuar,pos kane nje komoflazhe te satanit qe mi bmrojte kriminelet.Sepse ne vv gjinden kriminelat dhe jane ka ja trubullojne trunin popullit te mjere.Poresta duhet te drejtohen ne brendi te veriut te kosoves e jo ne qender te prishtines.Duhet me marr veriun e me ja bashkangjitur kosoves.Protesta duhet te ndahet ne dysh ,nje grupe tjeter ta burgosi stafin e qeverise se krymosur.Ja kane mbeshtjelle trunrin popullit te mjerum.
30 janvier, 15:10 · J’aime · 2
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Syle Muja,Per kriminelat e kosoves
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: