AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove   Lun 9 Fév - 5:14

Daut Osmani Zehra e Sali Berishes.Ti prapė ia fut kot.
Keshtu pat thene edhe hajni Bekim Haxhiu -Kamishi qė pėr 5 ditė do i zbulon tradhetitė e Albinit,por shkuan 3 vjet e nuk gjeti.
Pėr rastin konkret po ta spjegoj (edhe pse nuk jam avokat i Albinit dhe as antar i W.) Po ne kline eshtė ndalua nga policia dhe ka qene ne shorqri me 2 shqiptar dhe me njė serb,Dhe ai serb nuk ka qenė as ma pak dhe as ma shumė se vozitesi i Natasha Kandiqit,qe me rastin e shoqrimit te z.Kandiq ka ardhė ne Bėrkovė fshat ne komunen e Klinės qė ta vizitoj shtepine e vet.Po e nderuara Zehra z. Kandiq eshtė ka berė me shumė se ēdo pėrson shqiptar me i zbulua dhe demaskua krimet serbe.Po moj e nderuar kjo mendoj se tė pėrgjigjet ne tė gjitha pyetjet tua.Po moj z,Zehra mblidhi mend se kot e keni,askush deri me tani nuk ka mundur me fakte ta njollos as Albinin dhe anje antar tė L.VV.Pra kjo deri me tani eshtė e vetmja shpresė pėr ketė popull tė mjerė.
Pėr krejtė keto qe ceka me larte kur te vjenė ne Kosovė jamė nė gjendje me i deshmua me deshmitar,edhe nga policet e rastit nga Klina,por e kane shtremberua miqet e Hashim Thaqit ketė rast.

https://www.facebook.com/daut.osmani.7?fref=ufi

Adriatik Bytyqi ikni sa te mundi Kosova pron Prvate e politikanve
22 h · 5

Fatmir Bajraj Adriatik ! Politikanėt janė kalimtar n“politikė,pra t“pėrkoshėm n“jetė,dhe edhe mė jetėshkurtėr n“politikė.ndersa Kosova (Atdheu) ėshtė pėrjetshėm,ėshtė i shqiptarve dhe s“duhėt braktisur pėr motive tė tilla.lum miku !
22 h · 4
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove   Lun 9 Fév - 6:31

A po a se una i ndryshoj pasi formon bindje ndaj mua leeee po ku ke pa gjith kta burra e une nje femer po ballafaqohem aaaa!

Lere se i. Zbuloj vet....

Sig me ka gjuajt UDB aaa
Syri e dora nuk kane mundesi me preke objektin pa e pase perqendrimin tek mendja

A ndofta ju befason liria e te folurit tim sja ksm friken se UDB a me shkateroi familjen dhe femijerin time ..... Capitoo
si cpito sinjorita
bene bene

Por dhe fjala e mire flitet nga goja por ne zemer ca ka?!? Anlijormisen turqe!! Eee patriot eee

Kush mos befte bashkim kombetar una ti do arrijm qellimin se prej kurreshtjes nuk dorezohem! "Kush mi kjan mua hallet......eeeuuuuh
E vertete eshte se udba ka prishe shume familje dhe ua ka ndryshue edhe gjendjen.E vertete eshte qe kerkujt nuk i bjene ndermend per vuajtjet.

Qyyy tash ti edhe me shum po me kthen lenten prapa ... Uaa
ēka me ba,nuk jemi te vetmit qe kemi vuajte

Asgje une mburrem kush jam aa !
Pse mos te mbureni?

Po as suri veer sme bene!
prek kujt ke mu frigue?Ska nevoj syri me te bere verrr

Qe u postua fotoja e grave Gjakovare !!!!
po
ēka

Una ca fole mor pet ca qe jam bije ballistit krenohem qe shkoj kah frymezimi i ti ! Jam krena

Krenare
Ne rregull ēdo gje,mburem me krenarin qe e keni

Una nuk punoj qe 13 vite refuzova shkaun e shqipfolsat e UDB me gatuan kulaqin dhe me rreg e MASH me Daxnerin dhe Naim Rustemim mbeta pa pune

Por tash ia dredha una atyre qelbesirave

U beeeeeee naten!
Nuk e kuptova ēka deshtet me thene per Naim Rrustemin

Kupton ti kupton !
Ku ka qen i punsuar pra?

Se dije aa vllau i Ertrurit!! Ka punu me mua! Pastaj hipi larte si kendojsi!!
Ku keni qen ne pune?

Pastaj ne MASH dhe si Hitler i vetmi rast ne Kosove una jam pa pune se shkurt ju kam penguuuu lupton tash !!!

SHMT "boris kidriq". Tash Arkitekt Sinani "Referente- sekretar i OTHPB KTMXGj! Udba me la pa kafshaten e gojes kur ju nevojitesha fem me se shumti!!!!!! Kupton tash
po po,ju kane shfrytezue udbashat kur ju ke vye,mire ju kuptoje

Krenohem me kolkefortesin qe e kam se femra kokeforte ka dh karakter te forte si ne shoqeri dhe qdo kund aa mburrem ljo qe jam! Veshi sma ndien per .....

Shqipe folesit te kuptohemi skan muj t me me shfrytezu idealin tim dhe krenarin se si kam marr n vesh kupton tash !!!!! Se ishin Kunosta dhe ende jan !!
Te gjitha te kqiat ti paskan ba shqipfolsat.

E una qa po ha a spo don me kuptu a ca o puna yte!
po nguteni,ne fjale e po duhet disa here mi lexue,se nuk po ua marri vesh fjalet mire.Ma tregoni krejte historin tende,po kemi shok ne Mitrovice ti dim emrat e atyre faqezinjeve.

Tash me kan ardh njerzit e dashur krahu i babait tim dhe una zonja madhe do kthehem ne pune pas 14 vitesh ! Jam e kjarte se jam drejtu me shkrim institucioneve me bkr se gojarisht han macja miun !!

Qam vyjn tash 15 vite ....... Tash una po jau kthej se ende jan qata m...

Car shokesh kie !!!! Mor mua mi vjedhen votat per parlament 2008 m
Po e di edhe une qe jane ende neper funkcione qata pisa,por duhet mi tregue te gjitha ēka keni perjetue

Lidhi disi fjalet se tel kam duhet me ble nje ipd se dhe mua po me pengon
ju kuptoje

Kujt more po surratin sfu me ja pa dje isha ne shkolle dorezova nje njoftim aaa
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove   Lun 9 Fév - 14:54

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove   

Revenir en haut Aller en bas
 
Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: kulture-
Sauter vers: