AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kadar Naftal Qehaja adem jashari

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kadar Naftal Qehaja adem jashari   Dim 15 Fév - 1:36

Kujtim Kurti
12 février, 11:15 ·
Skandal Politik....
Debillat shqip-fols nga Prishtina......kremtuan pavarsin e Kosoves ne ambasaden e tyre ne Tirane...me 10 shkurt 2015.
Per arsye....se CIA i kerkoje ata qe te festohet ne Tirane dhe jo ne Prishtine me 17 shkurt 2015
Baba BUSH...qe dikur ishte agjent i CIA-se...i cili tha se pavarsia e Kosoves fillon nga Tirana...dhe jo nga Prishtina....nuk do shume logjik se bashkimi kombtare nuk do te ndodhe kurre...
Lideret e Shqiperis....nese jane per bashkim kombetar duhet te vijne ne Prishtine....dhe ta festojme bashke diten e pavarsis me 17 shkurt 2015....se vetem keshtu mund ta bindim CIA-ne....se jemi per bashkim kombetar....Kosove-Shqiperi...!!
Deri sa....agjenti i UDB-se...kryeministri Edi Rama nuk ka dhen qe 2 muaj asnje deklarat publike per ikjen e Shqiptarve nga Kosova....athere automatikisht po kuptohet....se plani sekrete Rama-Vuçiq po rralizohet me sukses....kuptohet me ndihmen logjistike te CIA-se....
— ennuyé.
J’aime ·  · Partager
Sabrit Gashi et 29 autres personnes aiment ça.
1 partage
4/56
Voir les commentaires précédents

Kadar Naftal Qehaja 10 ushtar serb nuk u vran, kan cilin e kan komandu ata komandantat te Drenices, ku luftuan cka ben bijte e mutit. A Bekim Berishes, Agim Ramdanit Sali Cekut, Komandant Drinit, Tahir Zemes ua hupin emrin. Adem Jashari MUTI
Hier, à 18:07 · J’aime

Ilire Libohova Krasniqi Kadar Al Bahar ti qenke një gomar qe fol veq prap asniher mbar se po kullotke shumë bar. Naftalin Kurtović ty t paska maru Slobodan Milošević se nënën ta paska hyp n stapić. Naftaline kurvin sine ko ti dadne takvo ime???
4 h · J’aime

Ilire Libohova Krasniqi E ti Leonora Lola ty ta paska shti bolla e t paska qu te rakita e masanej t paska qi edhe Tita.
4 h · Modifié · J’aime

Ilire Libohova Krasniqi Krejt qetnikt shqipfolsa kokan mbledh n ket faqe. Krejt faqezit e Kosoves. Gde ti je sine bivsi udbas Ramadan Qehaja me graden kolonel qe keshke si pel?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kadar Naftal Qehaja adem jashari
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: