AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Zenel Latifi,Rexhep Selimi i ka dhene vertetimin spiunit uk

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zenel Latifi,Rexhep Selimi i ka dhene vertetimin spiunit uk   Lun 16 Fv - 12:26

Franca ka vendos qe vetem Kosovareve tju jep azil.
Sepse ne kosoves eshte nje gjendje e diktatures,krimit,dhunes,friges,hajnise eshume gjera qe paraqet qeveria e Kosoves.
https://www.youtube.com/watch?v=CYzOarN779M

KTV LAJME FRANCA VENDOSE TE JAP AZIL PER KOSOVARET
KTV LAJME FRANCA VENDOSE TE JAP AZIL PER KOSOVARET
YOUTUBE.COM
Jaime Partager
Nexhmedini Dini, Leutrim Preka, Shqiperia Albania et 11 autres personnes aiment a.

Zenel Latifi Une po quditna si po e bane vendin tende kaq te poshter kur ne anen tjeter po e bane veten si nje atdhetare. Keta patriotizma jone kane moti ju ka kalu koha.
Hier, 10:58 Jaime 1

Haxhi Kui Per fare lloje te patriotizmave e keni fjalen?Ku po ju djege?Kur nje popull e rrehe policia e vete me deshiren e tyre,ma mire le te emigroi e tua plotesone deshiren e mbetni qyqe ne ato troje,dhe ka NATO kane me bombardue.E dine bota mbare se ne kosove jane mbete vetem tradhetaret.Vete ne jou tybe deklarojne policet e Kosoves se po i provokojna demostruesit per mi rrehe.
Hier, 11:02 Modifi Jaime 1

Zenel Latifi Duhet me ardhe edhe me i pa qa po bajne se protestat shpiunatbe serrbis po i udheheqin e ju po i perkraheni.
Hier, 11:18 Jaime 1

Haxhi Kui Kete viedeo inqizim ma dergoi sekretari i VATIKANIT dje.
Hier, 11:18 Jaime

Haxhi Kui Ne kerkund nuk po i perkrahim protestat qe deshirojne me shkatrrue shtetin dhe popullin.Policia,ka vye me ju bashkue protestueseve dhe me shti me shkatrrue qeverine dhe mi burgos te gjithe ne per burgje. Keni vye bashk me popullin ta me marrni ne dore situaten,pamarr parasysh se kush je ,nese e sheh veten te deshpruar dhe ju vjen meshire se ne fare gjendje e kane prure atdheun e ka obligim secili polic e secili shqiptar qe ti prij mases e ta zgjidhni bashk kete situat.Albini ma se pari ka vye me ju sule qeverise e pastaj kur e kishti krijue qeverin e re npa kurrefare problemi e kishti largue Jabllanoviqin dhe e kishit zgjedhe problemin e trepes..Populli eshte si tufa e bagetise.Dikush duhet ta marri timonin qe popullin ta qetsojm nje here e pergjithemon se nuk i kemi punet si duhet.Nga te mirat nga as nje shtet nuk ikin popujt.Kjo gjendje eshte bere me qellim nga kjo qeveri kuislinge.Keto demostrata nuk e kan pasur qellimin e Jabllanoviqit,por qe mos te krijohet gjygji specila per ti denue ata kriminele qe kane vrare shqiptare te pafajshem .Thelle eshte problemi,vetem ata qe e kane krye vertete juridikun e dijne mire pse eshte krijue kjo gjendje e mjeruar.
22 h Modifi Jaime

Haxhi Kui Zernel Latifi,ndegjoje ka fundi kete jou tybe,kur Albini ju thote policeve pse po na shtyni?Ndegjoje policin si i pergjigjet Albinit,me ju rreh.Nuk jam perkrahes i Albinit por kqyr mir si policet ju mshojne mbrojtesave te tyre me palice qe ti bejne protestuesit ma agresive dhe me pas kinse fakte per ti rreh protestuesit.Duhet me thene te verteten ,jo me mbrojt poshtersine.
Hier, 12:43 Modifi Jaime

Haxhi Kui https://www.youtube.com/watch?v=RN0QkRmjXUg

Protesta 27 01 2015 Prleshja me Polic
YOUTUBE.COM
Hier, 12:41 Jaime Supprimer laperu

Zenel Latifi Po me vjen keq per shkurtpamsin tende po ti nuk ke pa ma idiot se albini ky i shfrytzon kamerat me fol a menjeher mrapa sken merre mu si mashkull me vjen keq qfar fjal te ndyta ju thot albini tu na i sha motrat e grat e qa kemi nje atdhetar nuk i shane motrat shiptare nuk e njeh albin kudren ti jo ti po sheh sende qe po i qet ktv jahudi qe eshte e te medijave te prishura. Ka pagu njerz me para per me me shkatrru ka pas taste qe kemi gjet para te shkive dokumente edhe jane ndigju njerz duke fol serrbisht ne mesin e protestusve
Hier, 12:51 Jaime

Jusuf Ejupi Te protestohet kunder te keqes eshte qytetari,nderkaq te ikesh nga te kqijat nga shteti yt eshte tradheti.Ata qe kane ikur dhe, qe kane fole keq per atedheun e vet skane te drejte te flasin.Ata jane jashteqitje e kombit.
Hier, 12:58 Jaime

Mahmut Morina i tere ky ekzod,apo kjo shperngulje masive qe u be,u be per qellime te ndryshme,kjo u be me amini e udheheqesve tane,te nderkombetareve,te srbve,hungarezve,austriakve,italianve, dhe francezve,kjo boterisht kuptohej vetem ne nuk ishim ne gjendje ta kupt...Voir plus
Hier, 14:27 Jaime 1

Ricky Xhemaili A Pak kan dal a hala po Don me qet popullin ne mergim a? A Ballist qenke !!!!!!!!! Ballistat se kemi keshtu po nejse!!!!!!!
Hier, 14:33 Jaime 1

Mahmut Morina Per gjendjen e krijuar ne Kosove ,per krizen qe ka katandisur atdheun sa jane fajtor vendoret,respektivisht institucionet tona,po aq jane fajtore edhe nderkombetaret,sepse realisht nderkombetaret u bene hiseneik me vendoret.Dikush mund te thote kur ti se kontrollon shtepine tende,te tjeret skane faj,por kjo nuk qendron keshtu,se hiq me pak sjane fajtor as nderkombetaret.Mendja e ndritur,civilizimi i nje niveli kaq te larte iperendimoreve te bie nen ndikimin e vendoreve ne menyre te tille eshte e papresedan,por kane ndare rriskun se bashku,dhe te gjithe na krijuan nje gjendje kaq te zymt.
Hier, 14:33 Jaime

Donika Roka Xhemajli Keta zaptues te keqinj e ndrojne fasaden apo petkun e jashtem Politik e ne shpirt mbesin dhe helmohen me doze te tepert antishqiptare..Me pas qellime humanitare,qellimemire e Progresive nuk kishin me i pertri te gjitha keto te ZEZA ndaj shqiptareve ne pergjithesi e veqmas ne KOSOVE.Ku mbet Serbia dhe vazhdon me nje INTENZITET edhe me Qmerites.
Hier, 14:52 Jaime 1

Mehmedali Jashari Kosova sot ka nje Qeveri te perzier me tana llojet e grupeve,ishe qeveria ishen banda qe e shkaterruan Kosoven dhe prespektiven per jete. rremujat qe ndodhin ne Kosove jan fryti i politikaneve pa dallim Pozite opozite, te gjithe kan mendu me shum per j...Voir plus
Hier, 16:19 Modifi Jaime 1

Muhamet Ballist Memishi z Mehmedali Qeveri hajdute dhe Kumuniste e shkatrun shqiperin etnike e Vodhen Kosoven e Vodhen Shiperin e Vodhen nIliden Banta Kumunista Anti aNTE Vatra Shqiptare
Hier, 16:14 Jaime 1

Muhamet Ballist Memishi iLIRID
Hier, 16:15 Jaime 2

Mehmedali Jashari Pershendetje i nderuemi Muhamet, Lideret e ilirides jan pjese e bandes politkuajve Kosoves, prodhim stalinisto enverist.rilndse e majtes monestra e baballareve komuniste, fale bandes miladino enveriste milo majko nano edi meto dhimo, sot i kemi dhurat kete bande te felliqet anti njerzore dhe Anti Kombetare. nuk mund shkaterron lete kete bande Populli qe vete i ka votu,i ka brohorit dhe ju ka kendu. Vetem te na Shqyptaret perseritet e keqja!
Hier, 17:13 Modifi Jaime 4

Donika Roka Xhemajli Po mos te kishte kontinuitet politik hegjemonist shovenist serb kunder egzistences se shqiptareve, nuk do te vepronin siq vepruan me 8,9,10 korrik 1945 ne Prizren nuk do restauronin te vjetren ne rrethana te reja;
Hier, 16:43 Jaime 2

Zenel Latifi Rrahja e mburojave nuk eshte provokim po eshte per te shti panik ne njerz qe ata me u shpernda.
21 h Jaime

Zenel Latifi Franca u jep azil kosovarve per shkak race se eshte rac e bardh jo qe i do po aqe fort eshte duke u rrit raca e zez ne franc sa qe per nje kohe te shurte do te dominoj ne franc vetem kjo eshte arsyja.
21 h Jaime

Donika Roka Xhemajli Ani se po ...po vdes Franca per shqiptare z. Latifi?!
21 h Je naime plus 1

Haxhi Kui Fraca po u jep azil njesoj siq e paten ushtrue Thaqin qe ja qoj si perfaqesues te uk es.Edhe ketyre qe po u jep azil,priti nje dite si lirimtar te vertete,ka do ja mbathin faqezit?Mesiguri tek nana serbi.
21 h Jaime 1

Zenel Latifi Thaqin nuk e qoj franca ate e qume ne ishe bashkluftaret .
21 h Jaime

Haxhi Kui Bravo,te lumt se po e dike meselen shume mire.Kush ua bani komandant Kadri Kastratin ne FSK?
21 h Jaime

Donika Roka Xhemajli Ish bashkeluftetaret po nga kush mori leje Z Latifi!?????
21 h Jaime

Zenel Latifi Nuk di kush po e di qe ka qene ishe oficer i titos
21 h Jaime

Haxhi Kui Opa na knaqe per bese te lumt,futja bash mire,le ta merr vesh ky popull se tybe n'dite gja ky popull,vetem ja bane aminin,si gjaja.
21 h Jaime

Donika Roka Xhemajli Z Kuqi mos prek aty ku thret Kombi se ti e nise Fillin e Semure" me 1981..
21 h Jaime

Haxhi Kui Ky titist kam ndegjue se e kish leshue gruan e vete me femi.Qesi burra kemi ne krye te FSK,.Vetem besniket i leshojne grat e tyre.
21 h Jaime

Zenel Latifi Po ju po i jepni mendimet e juaja kot ne e flasim te verteten ju po filloni me i kundershtu edhe UK kadal kadal . Thaqi ka qene drejtor politik nuk ka qene komandante mos i perzini gjanat edhe rambujen nuk e beri franca po franca ishte nikoqire amrikanet e bene edhe kur bisedonte thaqi me nderkombtaret 95% e popullates e edhe i. rugova i qunte UK sherbim sekret serrb e tashe eshte lehte me fol se jemi ne liri nuk pajtohem me kete qe ju po i thoni jeni duke shkuar drejte nje shkatrrimi te keti shteti te lodhte e te vuajtur nese deshirojne populli me i ndrru i ndrron po jo me shkatrru vendin ton po edhe nje po u them se nuk ka pushtet pa vullnetin e popullit le te harrojn e albin edhe rambo edhe lima .
21 h Jaime

Haxhi Kui Jo bre njeri,une thash se Thaqi ka qen perfaqesues politik,jo komandant i uk es.
21 h Jaime

Donika Roka Xhemajli Per vlerat e uqk se jan te mdha dhe kan RESPEKT te veqant...
21 h Jaime

Zenel Latifi Po ju po e paraqitni si njeriu kryesor ne UK nuk ka qene a e lexove ne portale si fadil syleviqi mbeti pa status te veteranit i cili me nje vertetim te rexhep selimit erdhi ne UK a kishte qene puntor i sigurimit shtetror serrb deri ne vitin 99 a do e fajsoni thaqin edhe per depertimin e fadil syleviqit ne UK.
21 h Jaime

Zenel Latifi Mosni ju lute gjeni fakte edhe ne gjykat sikur ai bllaca pate fakte edhe u denun njerzit.
21 h Jaime

Haxhi Kui Jo bre per bese nuk e paraqita si njeri kryesorin Thaqin.Me vertetimin e Rexhep Selimit qenka bere uk,ky puntor i sigurimit serb ,Fadil SSyleviqi.Na ke trullue trurin per bese.A qesi qena paska prue ne uk Rexhep Selimi?A mua me tregon se Avdi Ibrahimin kurr ne jete nuk e kam pas njohur.Me betohet se per here te pare e ndegjoje Avdi Ibrahimin.Jo sipas fjaleve tua nuk e fajsoj Thaqin aspekes.
21 h Jaime

Zenel Latifi Me jepni nje mendim per Adem Demaqin ju lutem ndoshta po ju duket se po ju qes prej teme vetem me duhet mendimi juaj.
21 h Jaime

Donika Roka Xhemajli "Populli shqiptar i beson fjales"
21 h Jaime

Haxhi Kui Zotri Zeneli,une mundem me fole vetem per jeten time dhe problemet qe i kam pas me Avdi Ibrahimin,Fatmir Limen dhe disa tjere si deshmitar.Por une i kam qite inqizimet ne jou tybe me fakte te gjalla.A qe sot nga ju ndegjova se Rexhep Selimi i pask dhene vertetima sigurimcave te serbise qe paskan qen ushtar te uk es,ky far Fadil Syloviqi.Ja maska e Rexhepit ju shpalos sonte.Kuku per neve.
21 h Jaime

Donika Roka Xhemajli Z. Kuqi jeni ju ndoj kartele DIJE?
21 h Jaime

Haxhi Kui A njifet Rexhep Selimi me Avdi Ibrahimin?
20 h Jaime

Zenel Latifi Kalo ne qate
20 h Jaime

Zenel Latifi Z.Donika nuk po kerkoj ate po mendimi juaj kur po dini me fol per thaqin pse nuk dini per demen
20 h Jaime

Donika Roka Xhemajli Mua me drejtohesh zoteri Latifi a po una j ne partine e Thaqit plot 15 vite. Per Thaqin qa thua qe thash burr dheu!? Mos ben Perrmutacione kthjelle trurin. Per Demaqin cye them per veten time una e Vleresoj si nje DEMAGOG ?! Secili ka drejte lirin e tr shprehurit ta thote haptas per der ca dominon frika per Kombe skemi ca te dalim ne faqe publikisht!
20 h Jaime

Zenel Latifi Po eshte postimi i haxhiut nuk kerkova prej teje
20 h Jaime

Donika Roka Xhemajli Prap e them " populli shqiptar i beson fjales" po qe se ajo deperton dhe nga Murri i mbyllur"...
20 h Jaime

Donika Roka Xhemajli Me duket se duhej te kthjellosh mendjen prej syve lexo me larte kujt i kerkoje sqarim. Kupton!
20 h Jaime
Haxhi Kui

crire un commentaire...

https://www.facebook.com/groups/1456561337919702/1563189213923580/?notif_t=group_activity
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Zenel Latifi,Rexhep Selimi i ka dhene vertetimin spiunit uk
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: