AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Thaqin pse e nxorri nga burgu Klosi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Thaqin pse e nxorri nga burgu Klosi   Jeu 19 Fév - 13:12

Kujtim Kurti
21 h ·


Kjo foto....është e vitit 1990-1998.... para muzeut historik kombetar ne Tirane...bashke me Burhan Klaiqi Pajazitti...i cili ishte rastesisht aty....!!

Ne kete kohe.... kur shqiperia po kalonte nga komunizmi ne super komunizem....kur Sali Berisha furnizonte me armatim Jaser Arafatin dhe Sllobodan Millosheviqin....

Ne kete kohe....kur u vra gazetari Ali Ukaj dhe Hashim thaqi u lirua nga burgu mbas 3 ditve nga Bashkim Gazidede...

Ne kete kohe....kur ne Shqiperi operoni 52 sherbime intelegjente,ku shiteshin informatat per 500 lek nga ministria e mbrojtjes...

Ne kete kohe.....kur Dardania Bank shkerdhente djersen e mergimtarve te 3% ne diskoteken Hollivud bashk me Bujar Bukoshin dhe Xhavit Halitin...

Ne kete kohe....kur gazetari Llukman Halili...merrte intervista tallava nga Sali Berisha se si duhet te luftohet Serbia....

Ne kete kohe....UDB-ja shetiste e lire neper ministrit e Shqiperis... pa kurrfare problemi nga CIA....

Ne kete kohe....kur ndodhen shume vrasje politike qe nuk do te zbulohen kurre.....sepse dosjet i ka SHISH i cili kontrollohet nga UDB dhe CIA...

Ne kete kohe....kur u burgos Ramiz Alia,Fatos Nano,Nexhmije Hoxha....dhe une bashke me ata....nga SHISH i Sali Berishes...

Ne kete kohe....kur u burgos Hajdin Sejdia nga CIA....sepse kishte strehuar Adem Jasharin....

Historia vonon,por ajo kurrë nuk harron. – triste.
Je n’aime plus · · Désactiver les notifications · Partager
Vous, Sabrit Gashi et 31 autres personnes aimez ça.
Afficher 41 autres commentaires

Kujtim Kurti Bravo...Haxhi Kuçi,si gjithmone ti flet vetem te verteten
51 min · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Kujtim Kurti pse e largoi nga shqiperia,CIA kete bisnismen nga shqiperia qe e ka strehue Adem Jasharin ne Tirane ?Ku ka qen problemi?
45 min · J’aime · 1

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Sali Berisha ishte ne Zvicer ne vitin 1992 ku u takua me komondantat e LPK-se.....te cilet e sygjerruan qe nuk kan lidhje me Adem Jasharin...

Mbas 2 mujave ne ambasaden e USA ne zurich te Zvicres u themelua UÇK nga Xhavit Haliti,Bujar Bukoshi,Sali Ceku...etj etj..

Pra...logjiko pse CIA e largoje Hajdin Sejdiun nga Shqiperia...
40 min · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Po sipas mendimit tim me burgos,ose me me ba ne anen e LPKes.Tjeter opcion nuk kam.A ishte pjesmarres edhe Fehmi Agani ne zvicerr?
37 min · J’aime · 1

Kujtim Kurti PO
31 min · J’aime

Haxhi Kuçi A jane te trijat nga keto ?,
28 min · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Thaqin pse e nxorri nga burgu Klosi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: