AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Bekim Haxhiu ,nje ish bir i udbashit,Syl Haxhiut

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14979
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bekim Haxhiu ,nje ish bir i udbashit,Syl Haxhiut   Sam 28 Fév - 2:41

kalimtari • 11 orė mė parė
KY FAR FRANKENSHTAJNI, DUHET TE QLIROHET NGA E KALUARA E VETE
KALUAR E TIJ, E KEQE,,
VEQ ZOTI E DIJ SE SA SHQIPTAR IKA VRA KY PAS LUFTES..
KY ASHT PJELL E POSHTER,,PJELL E SE KEQES KOSOVARE

ASHT NJI DJAL I NJI SHPIHUNI UDBs ,SYL HAXHIUT,
KAMISHI KA DISA QINDRA AKUZA,, VRASJE....PLAQKITJE...SHANTAZHE
INFORMATOR ME SHTETIN SERB.
VRASJE NE BAZA PARTIAKE...

http://botasot.info/kosova/376315/bekim-haxhiu-thaci-kryeminister-jo-njehere/

kalimtari • 2 ditė mė parė
KADRI SHPIHUNI I SERBIS,,PO MUNDOHET ME I MASHTRU PUNTORT E TREPQES.
ASHTU QE ME JA DHAN GJERMNAVE,,DHE ME KET KRIM MUNDOHET ME FITU LIRIN,,
5 • Pėrgjigju•Shpėrndaje ›
Fotografia
Mitrovica 2004 • njė ditė mė parė
Ka shkue se i ka njerzit e vet aty me mar raportin se si po i ec plani tash veq i ditur
3 • Pėrgjigju•Shpėrndaje ›

kalimtari • 2 ditė mė parė
KU ISHE MA HERET?
EDIM SE KE FAKTE PER KTA STALINAT, SE JE PJES ETYRE.

TI BANU BUR DHE TREGO SE KUHS ISHIN LUFTATAR TE 142 DHE 141SHIT
BANU BUR TREGO SE KUSH ISHTE FLORIM UJUPI? BEKIM HAXHIU-KAMISHI
HAMZA HASANI ISMET HAXHA,,,KEN EKAN VRA KTA..

TREGO KUSH ISHTE ENVER ORUQI?
KUSH ASHT RAHMAN RAMA?

BANU BUR TREGO SE SI E ZBULOVE KADRI VESELIN SE ISHET SHPIHUN I KUNDER ZBULIMIT SERB..

NESE I QEL TANA LETRAT NA KE MBRAPA,,
MBRAPA IKE USHTART E VERTET,..Aleksandėr Lumezi po pret dekretimin nga presidentja, Atifete Jahjaga pėr postin e kryeprokurorit tė shtetit.

.......................
kalimtari 2 ditė mė parė
NESE SI BURGOS, SHKATRUESIT E KOSOVES,
NESE SI BURGOS SHIKovcat TE CILLET VRAN BURAT M ATE MDHENJ TE SHQIPTARIS.
DHE NESE SJU KONFISKON PASURIN ETYRE HUP EDHE TI NE HUNGARI


kalimtari 3 ditė mė parė
PROPOZOP KSHILLIN KOMBTAR, PER QFAROSJEN E SHIKut
PROPOZO KSHILLIN KOMBTAR PER HULUMTIMIN E ISH KOMANDANTAVE TE VET SHPALLUR SE KUSH IHSIN GJAT LUFTES.
PROPOZO HULUMTIM SE SI U VRAN GJAT LUFTES DISA USHTAR TE VERTET..
PROPOZO HULUMTITM TE THELL SE SE SI U VRAN ALI UKA
XHAVIT HAZIRI HAFIR SHALA?
GJEJE MISTERIN E KADRI VESELIT SE SI ISHTE TE FAMILJA JASHARI, SI I HUAJ..ANGLEZ APO GJERMAN.. KUSH EKISHTE DERGUAR ATJE?
PSE AI U MUNDSUA NGA KOSI SERB TE UDHTOI SHLIR NE TETOV GJAT LUFTES..
KTO TJERAT QKA THUA TI JAN KOPALLA PER KONSUMTE BRENDSHEM

.....................................
kalimtari 3 ditė mė parė
PUBLIKO BIOGRAFIN E ALI AHMETIT (ALEXANDER ANTIQIT)
PUBLIKOJE DOSJET E UDBs DISA SHQIPTARVE TE KOSOVES.
TA NGISIM NJI PERMENDORE,,PUBLIKOJE VIDEON SE SI KADRI VESELI TAKOHET ME BIAn SERBE NE ALEXANDER PALLACE NE SHKUP..
PUBLIKOJE FAKTET SE SI ELMI REQICA TAKOHET ME AMBSADORIN SERB EN SHKUP..
PUBLOKOJE FOTON SE SI HASHIMTHAQI SHKON NE PUF.DHE TAKOHET ME DACICIN TINZA NE SHKUP//..

Drejtori i Agjencisė kundėr korrupsion, Hasan Preteni ka vlerėsuar se korrupsioni nuk ėshtė duke u luftuar nė vendin tonė.

kalimtari • 3 ditė mė parė
KUSH ME LUFTU KRIMIN KORUPCIONIN??
SHPEND MAGJUNI A?

APO HAJREDIN KUQKA A?
APO KADRI VRASESI??

PO SHTETI I KOSOVES UDHHEQET NGA MAFIA. TI ENDE SE DITKE??


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Bekim Haxhiu ,nje ish bir i udbashit,Syl Haxhiut
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: