AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Serbet kerkojne nje rruge te Millosheviqit ne kosove

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15047
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Serbet kerkojne nje rruge te Millosheviqit ne kosove   Jeu 12 Mar - 15:44

Pėr BE –nė rruga Sllobodan Millosheviq ėshtė e papranueshme
12 Mars 2015 - 19:58
Propozimi qė njė rrugė nė Ranillug tė marrė emrin e tė akuzuarit pėr krime lufte ėshtė i papranueshėm dhe nuk i kontribuon dialogut, ka kumtuar zyra BE-sė nė Prishtinė.

Nė kumtesė theksohet se “politikanėt kosovarė nė tė gjitha nivelet nuk do tė duhej tė pėrdornin pėrvojėn e dhembshme nga e kaluara pėr tė zgjidhur ēėshtje tė ardhshme”.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Serbet kerkojne nje rruge te Millosheviqit ne kosove
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: