AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Elsa Gashi sipas Reshat Badalles eshte Haxhi Kuçi,haha,

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Elsa Gashi sipas Reshat Badalles eshte Haxhi Kuçi,haha,   Dim 29 Mar - 9:11

https://www.facebook.com/reshat.badallaj?fref=ts

Reshat Badallaj
18 mars, 22:25 ·
NJOFTIM
Te dashur dhe te nderuar miq,
Ju ve ne dijeni se nje ELSA GASHI, alias eshte HAXHI LATIF KUÇI,spiuni i UDB-es serbe qe me 29 mars te vitit 1981,ne lokalet e Sigurimit Shetror Serb,me doli deshmitar per pjesemarrjen aktive ne Demonstrata. Ky spiun i Serbise, eshte tani ashkali,ka shetitur kriminelin Arkan, neper Shtabe te UCK.es,ka bashkepunuar me kriminelin e gjaksorin Milan Shipka, nipin e Drazh Mihajlit...
Ka ikur bashke me Arkanin, jeton ne France,nen kujdesjen e Ambasades serbe,nuk guxon te kthehet ne Kosove,sepse e pret dora e popullit...
Keni kujdes se telefonon ne familje shqiptare,paraqitet me shume emra dhe pastaj i plason ne youtube...
Ky ashkali ka patur ne shtepi dy turq,qe benin lezet :"Marshallah,marshallah,cok güze,cok güzel...
Une, e kam zbuluar dhe kam shkruar shume per kete zagarin e Arkanit, qe kerkonte vrasjen e te gjithe shqiptareve, te futen ne nje grope dhe te vriten,thote se komb shqiptar nuk ka dhe lavdron popullin serbian...
Familja e ngushte jane distancuar,gruaja,dy djeme dhe vajza i kane ikur.Por,kurre mos e mesofshi se per cka i ka ikur vajza dhe sherohen ne spitalin psiakiatrik! Mirepo,ky klysh i Arkanit,thote se kinse ja helmuan francezet,,,
Ky zagar i Milan Shipkes ne emer timin shperndan tek Ju (disa), ne emrin tim dhe perdor fjalet me banale...
Ndaj, neqoftese vijne ne faqet Tuaja,mos i merrni se jane nga une. Kam afro 4000 mije miq dhe i dijn sjelljet e mia dhe ate mbi 70% te gjinise femerore nga i tere globi...
Me gjersisht lexoni ne gogle dhe mjafton vetem te shkruani Haxhi Kuci, spiuni,Haxhi Kuci tradhtari por edhe Haxhi kuqi me kete "q" dhe shihni kush eshte ashkaliu dhe klyshi in Arkanit...
Me mirenjohje dhe respekt, RESHAT BADALLAJ-ZHURIANI
Partager
66 personnes aiment ça.
3 partages
Afficher 9 autres commentaires

Reshat Badallaj Gani, kjo foto mr kitare,Haxhi Kuci,klyshi i Arkanit as qe ishte student ky ashkali me shume fotografi te demonstruesve ka dhene ne UDB-en serbe.Kam theksuar se ky klysh me daten 29 mars 1981, e diele me ka dalur deshmitar. Gani, per organizatoret kete e dijne edhe zogjte e malit,po jo ashkaliu dhe bashkepunetori i Milan Shipkes. Pyete se perse nuk kthehesh ne Kosove dhe ...?
19 mars, 10:21 · 1

Reshat Badallaj Nexhmedin vellau falemenderit. Kujdes nga ky kelyshi serb qe kerkon vdekjen e te gjithe shqipetareve...
19 mars, 10:22 · 2

Bajram Hoti Te lumte Reshat Badallaj
19 mars, 13:05 · 2

Refki Ibrahimi shum e veret aj haxhi kuqka asht qeni ma i madh i trojeve aj asht nje spiun super modern dhe nja psikopat i pa permisuar
20 mars, 19:12 · 1
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Elsa Gashi sipas Reshat Badalles eshte Haxhi Kuçi,haha,   Dim 29 Mar - 9:24

tages

Afrim Gashi Nxerrja Foton se Elsa Gashi ka shum, i nderuari rrespektuar Reshat Badallaj
18 mars, 22:34 · Modifié · 1

Reshat Badallaj https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/.../10929153...
FBCDN-PROFILE-A.AKAMAIHD.NET
18 mars, 22:35

Reshat Badallaj Me keto foto dhe vazhdoni deri ne fund,nuk ka kurfar te dhena,por kujdes se ky lajmrohet edhe si Gjyle Gjata dhe shikoni kinse kur ka lindur
18 mars, 22:37 · 1

Afrim Gashi Kosova e Mbushur me perplot UDBA. !!
18 mars, 22:39 · 1

Alush Ademaj Te pershendes i nderuar ti je shum i sakt qe shkruan per tradhetaret e Kosoves por ne Kosov tradhtaret jan duke perfitu ato qe luften nuk e kan par me sy ato njerz qe per ni problem toke jan shpall te burgosur politik e ju qe keni kontribu keni fliju gjithqka jeni menjanu prej kuj prej atyre qe paraja eshte gjithqka per ata O Reshat BadallAj ndihmohi kush e meriton kush e ka kundershtu regjimin serbo sllav Leri shpiunat je shum i rrespektuar
18 mars, 23:26 · 2

Gani Abazi Reshat, paska shumë me këtë emrin Elsa Gashi. A ki mundesi te shperndashe linkun e profilit?
18 mars, 23:32

Gani Abazi Reshat,mos rastësishtë ke iden se kush ishte organizatorë i demonstratës në Prishtinë të 11 marsit 1981?
19 mars, 00:05 · 1

Krahina E Lumës E paska pa Zoti ate mjeran.
19 mars, 01:11 · 2

Nexhmedin Hajdari E mbaj mire mend se ke shkrua per kete fare Haxhi Kuqin,ne baze te infarmacioneve Tua ja qe mote ke shkruar per kete,jam ne dijeni i nderuari Reshat.Disa here u munda te jete ne shoqeri me mua ne FB,e kam refuzua kategorikisht.Po jam befasua se ne shoqeri kishte nje komandante te UCK-es,te nje fsahti te Maqedonise,ai Fsaht kufizohet me komunen e Vitise,nuk po e permendi fshatin as pate komandant.Une kete e kisha ne miqesi duke e njofte edhe mire ate fshat qysh ne vitet shtatedhejeta dhe isha disa here ne ate fshat se kisha disa nxenes te atij fshati e qe une iu kisha dhene mesim me nje kohe te viteve shtatedhjeta.Kur e pash,se po komenton ne disa postime te atij komandanti e bukur u beke pattriot,per momentin e pare ate komandat e kam shlyer nga shoqeria ne FB.Ky i nderuari Gani Abazi mire e paska cekur se pretendon se eshte organizator i demonstratave te 11 Marsit,1981.Ai keshtu shkruan me nje portal te nje gazete,ku une e kame shtyp ate dhe edhe sot e kam,ku thote se pasi me rrexoj prj provimit Kurtesh Salihu nga Kushtetuta,me ate nervozje kam shkuar ne menze,kam marre pjaten me fasule aty me ka qelluar nje qime ne fasule,ne tavoline ishte i ulur edhe Bajrush Xhemajli(eshte i Komogllaves )nje fshat nga Ferizaji ,perndryshe i burgosur politik,ai kinse e paska provokua Haxhi Kuqin,ky e perplas pjaten dhe tavolinen e rrotullon,keshtu sipas tij edhe fillon rremuja dhe situata eskalon....dhe thote une e kam nis demonstraten e 11 Marsit,keshtu eshteai shkrimi qe bene ne ate portal te nje gazete!
19 mars, 03:24 · 1

Reshat Badallaj Gani, kjo foto mr kitare,Haxhi Kuci,klyshi i Arkanit as qe ishte student ky ashkali me shume fotografi te demonstruesve ka dhene ne UDB-en serbe.Kam theksuar se ky klysh me daten 29 mars 1981, e diele me ka dalur deshmitar. Gani, per organizatoret kete e dijne edhe zogjte e malit,po jo ashkaliu dhe bashkepunetori i Milan Shipkes. Pyete se perse nuk kthehesh ne Kosove dhe ...?
19 mars, 10:21 · 1

Reshat Badallaj Nexhmedin vellau falemenderit. Kujdes nga ky kelyshi serb qe kerkon vdekjen e te gjithe shqipetareve...
19 mars, 10:22 · 2

Bajram Hoti Te lumte Reshat Badallaj
19 mars, 13:05 · 2

Refki Ibrahimi shum e veret aj haxhi kuqka asht qeni ma i madh i trojeve aj asht nje spiun super modern dhe nja psikopat i pa permisuar
20 mars, 19:12 · 1

Mirsad Krasniqi;Neqoftese sipas fjaleve te tua zotri Reshat Badallaj Haxhi Kuçi e paska dergue neper shtabet e uçk es Arkanin,kjo dmth,se ushtria e uçk es paska qene ne bashkpunim me Arkanin.Nuk kam se çka me shtue ma shume.Ti çenke nje shpifes ordiner dhe nuk je i paqe aspakes.


Dernière édition par Perparimi le Mar 19 Mai - 5:10, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Elsa Gashi sipas Reshat Badalles eshte Haxhi Kuçi,haha,   Dim 29 Mar - 9:37

Reshat Badallaj
2 ami(e)s en commun

Toma Belgium
Électrotechnique

Refki Ibrahimi
University of Delhi

Flo Arb
Prishtine

Visar Susuri
Zhur

Shqipron A Ibrahimi
Universiteti AAB
r
Salih Haliti

Nesmir Gavazaj
Director à Es-Sabur Hidraulik

Fadil Xhemaili

Gezime Badallaj Lecaj

Lorik Kabash Ukaj
Geriatrie à Schmieder Klinik Allensbach

Dasmor Bytyqi
Zhur

Agron Bashota
Tek bashota costruzioni à Poligoni Reload

Johana Rexhepi
Travaille chez I love Switzerland

Enver Maliqi

Mursel Gashi

Gzim Badallaj
Université de Pristina

Gani J Ismajli

Ramadan Pllana

Amdi Susuri
Felix-Nussbaum-Schule

Avdi Ibrahimi

Nexhmedin Hajdari

Alban Berisha
Universiteti Publik i Prizrenit

Xhemajl Pllana

Zuli Neziri
Travaille chez Municipality of Tetova
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Elsa Gashi sipas Reshat Badalles eshte Haxhi Kuçi,haha,   

Revenir en haut Aller en bas
 
Elsa Gashi sipas Reshat Badalles eshte Haxhi Kuçi,haha,
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: bota-
Sauter vers: