AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Policin Shemsi Hashin e vrane;Vesel Gjina e Kujtim Bejiqi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Policin Shemsi Hashin e vrane;Vesel Gjina e Kujtim Bejiqi   Mar 31 Mar - 18:11stundent

Vesel Gjina me pseudonim Kasapi si dhe Kujtim Bejiqi jan vrassit e Shemsi Gashit.
Indeksonline raporton se t dy kta, gjat intervistimit nga Policia e Kosovs, e kan pranuar se kan kryer vrasjen e pjestarit t Policis s Kosovs Shemsi Gashit dhe se t njjtit kan marr para t majme pr vrasjen e policit.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Policin Shemsi Hashin e vrane;Vesel Gjina e Kujtim Bejiqi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: