AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt   Mer 1 Avr - 7:27

http://www.indeksonline.net/?FaqeID=2&LajmID=146896

Pas publikimit tė lajmit se Haki Thaqi ka qenė aktivist i Lėvizjes Vetėvendosje, ku tregojnė edhe fotografitė e pėrbashkėta me kreun e VV-sė, Visar Ymeri dhe kreun e degės sė kėsaj lėvizje nė Prizren, Arbėr Rexhaj, Indeksonline mėson se nė kėtė takim ka qenė edhe i vrari tjetėr dje, Ferdi Shishko (nė krahun e djathtė tė Ymerit).
Ndėrkaq, policia i ka pashkruar tre tė vrarit dje si persona problematik dhe me dosje tė rėnduar penale.


Haki Ysmen Thaqi gjat varimit te deshmorit Ryfet Krasniqi


Derničre édition par Perparimi le Mer 1 Avr - 7:34, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt   Mer 1 Avr - 7:33

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt   Mer 1 Avr - 7:38

shqiptari 23.03.2015 / 22:23
Kto jan propaganta te gazetarve MOS folni keq se e verteta del ne shesh shemollari ka ba edhe 2 vrasje ne germoni asht kiminel polizia e kosoves keq ju ka informu kshtu qe ju lutem MOS folni PA i njoft njerzit mir se daba e biri Jan 2 kurva
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt   Mer 1 Avr - 7:44

VVC ESHTE UJK ME LEKUR TE QINGJIT PERNDRYSHE I NJEJTI MUT ESHTE 09.03.2015 / 17:43
PO KTA MUT JAN NJESOJ POR JANE TE MASKUEM SE TYBE MUJN ME KEN EDHE MA KRIMINELA SE KTA tjeret
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt   Mer 1 Avr - 8:22Ejup Shamallari shok i i Burim Zhurit
https://www.facebook.com/ejup.shemallari?fref=ts
vrasja nga udba serbe e ketyre tre vrajeve ne prizren


Burim Zhuri shok i Njijazi Krushices
https://www.facebook.com/burim.zhuri.7?fref=ufi&pnref=storyhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=496434840429220&set=a.479284242144280.1073741827.100001881247323&type=1&theater
Branislav Mirotic Sve najlepse Nijazi .


Nijazi prizreni dhe perkrahesit e tij
Pllumat E Lavdimit Koshare

Rexhep Sylaj

Mirsat Jakupi

Shaqir Alija

Toni Morina

Sami Ahmeti

Agron Hoti

Sadri Kokaj

Tahir Veseli

Luan Krasniqi

Driton Banulla

Luan Opterusha

Nerim Manastiri

Qeni Sharrit

Flaka Marsit

Tigri Bajrami

Basri Rexhaa

Ajouter
Vajza Shqiptare
Fatmir Kabashi

Njazi Prizreni

Migjen Rrecaj

Bajram Thaqi

Ajouter
Adnan Qazimi

Ajouter
Shapi Skenderaj
Xhafer Dreshaj

Edi Corleone

Misi Krasniqi

Gzim Shala

Burim Rashiti

Maraklija Qenve

Mehrudin Muharemovic

Ferma E Lulit

Bekimi Bekii

Linda Beciri

Haxhi Lekaj

Alban Alban Bytyqi

Dy Bukuroshat

Bes Hys

Milan Vujovic

Rexhep Zuka
r
Hafir Plakiqi

Liridon Osmani

Tali Bobaj

Ajouter
Zoran Korunoski

Dusan Mirkovic

Xhemil Sellca

Nurie Veliu

Kabash Korish Prizren

Visar Viski

Isa Cacaj

Gjuetari Suharekes

Alban Ēeta

Naim Kabashi

Albert R Qorri

Milaim Lubishtani

Feti Qenaj

Mirsad Mehmed

Blendi Beerisha
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt   Mer 1 Avr - 8:25

Ejup Shamallari shok i i Burim Zhurit
https://www.facebook.com/ejup.shemallari?fref=ts
vrasja nga udba serbe e ketyre tre vrasjeve ne prizren


Burim Zhuri shok i Njijazi Krushices
https://www.facebook.com/burim.zhuri.7?fref=ufi&pnref=story
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt   

Revenir en haut Aller en bas
 
Vrasja e tre fishte ne prizren deshmit e ndryshme te dyshimt
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: