AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Reshat Badallaj;Millosheviqi eshte gjalle ne Moske,ka merr i

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Reshat Badallaj;Millosheviqi eshte gjalle ne Moske,ka merr i   Sam 4 Avr - 14:07

Ka e kush i jep Reshat Badallaes keso informatash,vetem bia serbe.

Devollėt me tradita antishqiptare
Nė pikė tė ditės,Qeveria Kosovės, nė krye me ish-bashkėpunėtorin e Milosheviqit (qė unė personalisht, akoma vazhdoj tė mos besoj se ka vdekur ky kasap antishqiptar Milosheviqi, por jeton rehat nė Moskė), ashiqare (hapur) bashkėpunojnė me Qeverinė kriminele serbe. Mafiozėt e nėntokės serbe, vėllezėrit Devolli, kanė tradita tė moēme antishqiptare qė nga koha e vėllezėrve Kariq.Kėta matrapazė serbi qė ndėr dej u buron vrullshėm gjaku i gjeneve tė Car Dushanit, akoma nuk u ngopėn duke e vjedhur e duke plaēkitur Kosovėn. E kanė bėrė ZAP shtetin nė thonjėza se ēfarė shteti ėshtė ky, kur AKOMA SHIU PA E LARĖ DHE DIELLI PA E THARĖ GJAKUN E NJOMĖ TĖ BIJVE DHE BIJAVE MĖ TĖ FORTĖ TĖ KOMBIT UĒK-sė, KĖTA KRIMINELĖ E MAFIOZĖ NĖ ZEMĖR TĖ KOSOVĖS E TĖ SHUMADISĖ PUTHEN, BĖJNĖ GOSTI ME "SHLIVOVICĖ"...
Pensionistėt, veteranėt e UĒK-sė, jetimėt, skamnorėt, nuk kanė bukė nė sofėr; e kėta zagarė tė pushtuesit janė bėrė miliarderė si tė Dubait! E harruan luftėn ...
Prapa kėtyre matrapazėve tė nėntokės serbiane pa fije dyshimi ėshtė edhe ai qė tha humanisti gjerman POLITIKANĖT KRIMINELĖ!
Matrapazėt pastruan depot serbe
Ehu, ZOTI JU VRAFTĖ NĖ PIKĖ TĖ DITĖS ME KOKĖRR RRUFEJE!
Politikanėt kriminelė tė shtetit i kanė tė gjitha fajet. Ata qėndrojnė prapa tyre. Se si ka mundėsi qė kėta kriminelė nė qiellin e hapur serbian shėtisin si nė mall tė babės jo vetėm pa therrė nė kėmbė, por sorollaten me rrospia shkina qė rrinė te semafori. Kėta janė vetė shkėrdhata (pa kėrkim falje pėr kėta matrapazė, por, pėr ju lexues, po kėrkoj ndjesė!).
Para pak kohėsh, kėta matrapazė pastruan depot serbe me miell tė mykur,krunde lopėsh,derrash,ushqim qensh e macesh, suxhuk me mish miu tė pėrzier dhe ia dhuruan shqiptarėve nė sofėr, si tė ishin bagėti,duke harruar se kėto "BAGĖTI" quhen SHQIPTARĖ!

http://www.kosova-sot.info/opinione/kosove-kujdes-mafiozet-e-nentokes-serbe-vellezerit-devolli-iu-turren-arit-te-zi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Reshat Badallaj;Millosheviqi eshte gjalle ne Moske,ka merr i
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: