AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Xhezair Shaqiri krimoinel antikombetar apo atdhetar?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Xhezair Shaqiri krimoinel antikombetar apo atdhetar?   Dim 5 Avr - 3:19

K
[size=24]Komandant Teli a partagé la photo de Lefter Koxhaj - Komandant Teli.
8 octobre 2012 ·
Xhezair Shaqiri ti e din mir ku un ri.. e din dhe vendin ku banoj.. meqense qe paskeni vendos me mi dhen mu nga dy pluma kokes dhe teme shkyni dhe gojen hajdeni po ju pres qe kaq kohe.. biles ketu i ke dhe dy spiuna te shikut qe shiten biznesmena?.. hajde se ata te ndimojne e din ata mir ku un banoj.. un stu kam fshef .. dhe se NUK KAM NDERMEND TE NDROJ AS QYTET AS ADESE..
Flamur Ame eshte kryespiuni i sherbimeve sekrete te shik (shish) nip i Gazidedes  dhe gjithashtu spiun i UDB dhe se Flamur Ame ka pas lidhje me Xhezair Shaqirin qe ka qene i akuzuar dhe i denuar pee vrasje te dyfishte ne kosove dhe se ne bashkpunim me Xhezair Shaqirin ka qene dhe Samedin Guri (Dini) nga Shkupi... dhe se po duket bashkpunimi i strukturave te Shik me Udb .....
- Jua thame qe Xhezair Shaqiri beri dy vrasje ne Kosove dhe se Shiku e ndimon Xhezairin te arratiset nga burgu i siguris se larte dhe dojsja e tij me dy vrasje nuk egziston Shik e ka fshire dosjen e tij nga hetusia e Kosoves.....
- Ndersa bashkpuntorin e tij Samedin Gurin Udb e vret ne burg te Idrizoves..
dhe se Samedinin e vrane me mbuluar gjurmet .. pra shikohet qarte bashkpunimi midis SHIK dhe UDB.. pra shik e nxjer nga burgu ndersa Udb ja vret shkokun ne burg te Idrizoves kjo pune eshte bere direkt nga miku i tij Flamur Ame ..
Dhe se spiuni i tyre i perbashket Xhezair Shaqiri do hidhej si karrem ne luften qe do behej me vone ne Maqedoni dhe pastaj ky do na behesh dhe komandant..........
Pak para se te fillonte lufta Xhezair Shaqiri ka pas disa takime me Flamur Amen qe ishte nje spiun i dyfishte dhe i UDB dhe i SHIKUT..
Siç ju kemi then qe ne vrasjet e Gazibabes eshte vete dora e e Xhezair Shaqirit(njerzit e tij) dhe se perseri po jua bejme me dije qe Xhezair Shaqiri plus qe ishte nje "super komandant"? ishte dhe nje super spiun.. ne nje ane bente lufte kunder tyre.. por ne anen tjeter bente marrveshje..
Po jua bejme me dije se marrveshjen per marrjen persiper te aksionit nga pala slavo maqedone e ka ber direkt Spiuni Xhezair SHaqiri me Vllado Buçkovskin (minister i mbrojtjes) ndersa aksionin e ka marr persiper Ljube Buçkovski (minister i brendshem)...
Jua bejme me dije qe Xhezair Shaqiri ka mbajtur ende mban lidhjet me keta persona me si me poshte.......

- Vllado Bushkovskin..ish min i mbrojtjes ne 2001 dhe mik i mir me Xhezair Shaqirin. lidhe keto te njohura deri tani...

- Gjitashtu Xhezair Shaqiri mbante lidhje me Ilia Sililevskin ,, kryeshefin e drejtorise nr pese pran sektorit per pergjim te sigurimit shteteror maqedon..

-Po ashtu dhe me Ajet Nezirovskin Kryeispektor i larte ne shtetin maqedon...

-Lidhje te forta Xheza ka dhe me Shishin e Tiranes sidmos me mikun e tij Kolec Traboinin (gazetar, shkrimtar) pra vete Shishi ja çoj Klolecin ne ndime qe te shkruante nje liber per te mbuluar ngjarjen e Gazibabes.. miqesi dhe lidhje ka dhe me Spiro Butken (Buçkon) oficerin greko-vlleh.. qe ne fakt mbiemrin se ka Butka por Buçko..

-Lidhje te forta  Xhezo ka ber dhe me spiunin e Eyp Asfalias  Greke me Festim Laton te ashtequajturin komandat i UCC..?

-Lidhje te forta momentalisht ka dhe me Shik e prishtines .. plus dhe me Emrush Xhemajlin dhe LPK.. dhe Sami Ukshin (komandant sokoli)..

-Lidhje te forta i ka dhe ne shkup me mikun e tij te fshete Sasho Mihajlkov drejtori aktuali Dbk Maqedne..

-Lidhje dhe bashkpunim Xheza ka dhe me kryespiunat  e BDI Talat&Musa Xhaferi..lidhje te forta dhe bashkpuniùm ka dhe me vete Dardhishtet dhe Beqir  Hasanin te tere keto jane krahu me i forte i BDI ne Shkup.. dhe anen tjeter ben lojen sikur sulmon Ali Ahmetin dhe BDi.? Apsurde!!

-Lidhje te forta shoku Xhezo ka forcuar koheve te fundit dhe me KOS(sherb sek i ushtrise Serbe)

Dhe se per fund nji pershendetje ty o Xhezair Shaqiri se gjakun e atyre qe i vrave ne bes dhe ne buke sdo te falet. ndoshta un jo? ose ndonje tjeter jo? sdi po me kupton shoku Xhezo por tjetri dhe tjetri dhe tjetri skane per ta fal o Tradhtar.........
Lefter Koxhaj - Komandant Teli
Flamur Ame eshte kryespiuni i sherbimeve sekrete te shik (shish) nip i Gazidedes dhe gjithashtu spiun i UDB dhe se Flamur Ame ka pas lidhje me Xhezair Shaqirin qe ka qene i akuzuar dhe i denuar pee vrasje te dyfishte ne kosove dhe se ne bashkpunim me Xhezair Shaqirin ka qene dhe Samedin Guri (Dini) nga Shkupi... dhe se po duket bashkpunimi i strukturave te Shik me Udb .....
- Jua thame qe Xhezair Shaqiri beri dy vrasje ne Kosove dhe se Shiku e ndimon Xhezairin te arratiset nga burgu i siguris se larte dhe dojsja e tij me dy vrasje nuk egziston Shik e ka fshire dosjen e tij nga hetusia e Kosoves.....
- Ndersa bashkpuntorin e tij Samedin Gurin Udb e vret ne burg te Idrizoves..
dhe se Samedinin e vrane me mbuluar gjurmet .. pra shikohet qarte bashkpunimi midis SHIK dhe UDB.. pra shik e nxjer nga burgu ndersa Udb ja vret shkokun ne burg te Idrizoves kjo pune eshte bere direkt nga miku i tij Flamur Ame ..
Dhe se spiuni i tyre i perbashket Xhezair Shaqiri do hidhej si karrem ne luften qe do behej me vone ne Maqedoni dhe pastaj ky do na behesh dhe komandant..........
Pak para se te fillonte lufta Xhezair Shaqiri ka pas disa takime me Flamur Amen qe ishte nje spiun i dyfishte dhe i UDB dhe i SHIKUT..
Siç ju kemi then qe ne vrasjet e Gazibabes eshte vete dora e e Xhezair Shaqirit(njerzit e tij) dhe se perseri po jua bejme me dije qe Xhezair Shaqiri plus qe ishte nje "super komandant"? ishte dhe nje super spiun.. ne nje ane bente lufte kunder tyre.. por ne anen tjeter bente marrveshje..
Po jua bejme me dije se marrveshjen per marrjen persiper te aksionit nga pala slavo maqedone e ka ber direkt Spiuni Xhezair SHaqiri me Vllado Buçkovskin (minister i mbrojtjes) ndersa aksionin e ka marr persiper Ljube Buçkovski (minister i brendshem)...
Jua bejme me dije qe Xhezair Shaqiri ka mbajtur ende mban lidhjet me keta persona me si me poshte.......

- Vllado Bushkovskin..ish min i mbrojtjes ne 2001 dhe mik i mir me Xhezair Shaqirin. lidhe keto te njohura deri tani...

- Gjitashtu Xhezair Shaqiri mbante lidhje me Ilia Sililevskin ,, kryeshefin e drejtorise nr pese pran sektorit per pergjim te sigurimit shteteror maqedon..

-Po ashtu dhe me Ajet Nezirovskin Kryeispektor i larte ne shtetin maqedon...

-Lidhje te forta Xheza ka dhe me Shishin e Tiranes sidmos me mikun e tij Kolec Traboinin (gazetar, shkrimtar) pra vete Shishi ja çoj Klolecin ne ndime qe te shkruante nje liber per te mbuluar ngjarjen e Gazibabes.. miqesi dhe lidhje ka dhe me Spiro Butken (Buçkon) oficerin greko-vlleh.. qe ne fakt mbiemrin se ka Butka por Buçko..

-Lidhje te forta Xhezo ka ber dhe me spiunin e Eyp Asfalias Greke me Festim Laton te ashtequajturin komandat i UCC..?

-Lidhje te forta momentalisht ka dhe me Shik e prishtines .. plus dhe me Emrush Xhemajlin dhe LPK.. dhe Sami Ukshin (komandant sokoli)..

-Lidhje te forta i ka dhe ne shkup me mikun e tij te fshete Sasho Mihajlkov drejtori aktuali Dbk Maqedne..

-Lidhje dhe bashkpunim Xheza ka dhe me kryespiunat e BDI Talat&Musa Xhaferi..lidhje te forta dhe bashkpuniùm ka dhe me vete Dardhishtet dhe Beqir Hasanin te tere keto jane krahu me i forte i BDI ne Shkup.. dhe anen tjeter ben lojen sikur sulmon Ali Ahmetin dhe BDi.? Apsurde!!

-Lidhje te forta shoku Xhezo ka forcuar koheve te fundit dhe me KOS(sherb sek i ushtrise Serbe)

Dhe se per fund nji pershendetje ty o Xhezair Shaqiri se gjakun e atyre qe i vrave ne bes dhe ne buke sdo te falet. ndoshta un jo? ose ndonje tjeter jo? sdi po me kupton shoku Xhezo por tjetri dhe tjetri dhe tjetri skane per ta fal o Tradhtar.........
0 partages

Komandant Teli hajde merre dhe flamur amen se ketu ne france e ke dhe shokun flamur
8 octobre 2012, 09:39 · 4

Xhemail Krasniq Te kemi ma shum respekt pe komandant telin se ash ni herro i kombit shqipatar
8 octobre 2012, 11:27 · 1

Jorgji Sokol Kotorri xhezair sghaqiri cfare ft yre flliqt ky jeton me hije mer daj ca do te baj ty ky xhenazja abulante
8 octobre 2012, 11:37

Zona E Dukagjinit karin ta han se nuk guxon kimen e flokut me ta prek
10 octobre 2012, 21:40 · 1

Komandant Teli po le te vije.. deren çel po ja lej po erdhi le te haje çfar te doj dhe çfare ti kete qefi le te haje
10 octobre 2012, 22:13

Defrim Decani Kush jon ata te shikut bre, po du me iu Wu selam me Avni Rustemin...
10 octobre 2012, 22:26

Komandant Teli Jane "biznesmena" po lej se kur te du ja qi robt atyre ja gjuj kufomat ne lum qe ska pidh same me ja gjet nam e nishan.. se ketu nuk ejste shqiperi maqedoni e kosove qe shik bejn gangstera se kan mbeshtetje nga politika.. ketej ju qihet mamaja dhe kur ska kufom ska dhe krim dhe kur ska krim me fakte ste mbajne as burg..
10 octobre 2012, 22:29 · 2

Jorgji Sokol Kotorri Spihuni madh nxhiro kjo do te thote qe tradhtaret kan frik nga poppli
10 octobre 2012, 22:40

Jorgji Sokol Kotorri poplli
Voir la traduction
10 octobre 2012, 22:40

Dardan Illyricum Lavdi deshmoreve ! Vdekje tradhtareve!
31 janvier 2013, 22:10 · 1

Nexhmedin Iliri Kadriu Vetem nje me intereson. Ketu shjruhet dhe folet per informata qe me te vertet shum shum te rendesishem por behet pyetja perse i posedon ty keto informata dhe nga terdhen ty kta informata dhe argumentet ai posedon meshkrim


/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Xhezair Shaqiri krimoinel antikombetar apo atdhetar?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: