AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Anton Quni,mos i daztridhe gjerat si kurv

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Anton Quni,mos i daztridhe gjerat si kurv   Mer 6 Mai - 5:46

Komandant Teli
1 min

Ore Anton Quni ti disa gjera i din mire dhe mos e dridh si kurvat por thuaje te verteten.
Dhe i shkoni thoni atij Anton Qunit mos baje loje politike kurvash se ai A. Quni e di mir qe pederasti Fatos Klosi per vrasjet e shum oficereve dhe komandanteve te UÇK gjate luftes te Kosoves dhe Maqedonise merrte urdhera nga CIA nga vete drejtori Cia-s Antishqiptari Çifuti Helenist koka drejtese e Vorioepirit pra vete JORGOS TANATIS (George Tenet) nga Qeparoi i Himares te ardhur gjate kohes te P.Otomane nga Korfuzi dhe me origjine te lashte Çifute nga Egjipti.
Shkoni thoni pra Anton Qunit qe ish drejtori Cia-s ai George Tenet eshte ushtar besnik i Vatikanit, pra dhe Anton Quni qe mundohet te manipuloje rreth urdherave te vrasjeve dhe sabotimit te luftes nga Klosi, pra vete Anton Quni siç e dime eshte ushtar besnik i urdherit Jezuit te Papatit njejte si George Tenet dhe ushtari tij F.Klosi.
http://botasot.info/…/quni-klosi-ishte-sabotues-i-luftes-n…/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Anton Quni,mos i daztridhe gjerat si kurv
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: