AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Interviste kunder Avdi Ibrahimit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Interviste kunder Avdi Ibrahimit   Ven 8 Mai - 12:59

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Interviste kunder Avdi Ibrahimit   Ven 8 Mai - 13:01

IONE AUTHOR: BOTA PRESS - 08/05/2015
[size=14]Share [url=http://twitter.com/home?status=Haxhi+Ku%C3%A7i%3A+P%C3%ABrgjigje+ndaj+Avdi+Ibrahimit http%3A%2F%2Fbotapress.info%2Fhaxhi-kuci-pergjigje-ndaj-avdi-ibrahimit%2F]Twitter[/url] Facebook
[/size]

[size=13] Comments Off


[size=40]Haxhi Kuçi: Përgjigje ndaj Avdi Ibrahimit


 
Avdi udbashi çdo gje qe kam shkrue e ti qe e ke kundershtue,jane mesimet e tua te serbeve qe ta shendrroni te verteten ne genjeshter. Tek i ndjeri Bajram Kurti disa here kemi bujt une bashk me ty. Pastaj tek Riza Vatat disa here kemi fjet.Pastaj tek shoku im ne prishtine e te vrafte buke e tij. Pastaj dy here ne oden e Bajram Bekteshit ne Samadrazhe te suharekes. Me 20korrik 1998 te kam marr nga shtepia jote bashk me bacen Aziz Morina dhe ju kam prue ne shtepine time ne oborr nen hijen e arres ua kam qite nga nje kafe e raki dhe te kam thene se shkaku yte Fatmir Lima nuk me merr ne lufte,sepse me thote se ,kinse kam bere shoqeri me ty si nje bashkpuntor i serbise. Dhe e din se Besim Ndrecaj e ka mshefur nje sasi me arme ne malin biraq ne cilen kohe e di ti ma se miri. A ja bere baces Aziz se ti ke hanger mut dhe shko me Haxhiun e distancohu nga kjo shpifje?Haram te qofte buka ime dhe ndihmen qe ta kam dhene kur ke pasur nevoj.Per Fatmir Limen si deshmitar eshte vete Bajram Bekteshi,dhe shume te tjere.Sa per Arkanin ti je ai promotor dhe kumar i emertimit e din shume mire e te vrafte e mira ime o Avdi zeza.A ke mbajte mbledhje sekrete ne sharren qe e ke bler mbas luftes mbrapa stacionit te policise ne Lubizhde te Prizrenit,dhe mbledhjen e ke udheheq ti bashk me kriminelet qe nuk e pranoni shoku shokun duke deklarue se nuk njifeni.Ne kohen e luftes a me morre nga shtepia ime e shkuam ne Krushe te Madhe qe ta viziton motren tende a mos e kane masakrue serbet?Fole e te vrafte e mira ime o Avdi pisi?A ke dashur me dhunue ne TMK ne Prizren Rajmonda Malecken?A i ke shti tjeret qe tja qesin bomben Bashkim Hoxhes?A je ti ai qe nga heshtja juaj,kane dezrtue shume ushtar ne lufte?Sa per masakren e Rahovecit ,me ke tregue rruges se Reshatnit duke shkue me pa bacen Aziz mos ja kane vrare dike.Avdi o drugar,kam thene se me ty kam bere shoqeri gjere ne fund te vitit 1998,por edhe nese them se gjere ne janar te vitit 1999,po Avdi,nje jave para se te iku nga Kosova ke qen ne shtepine time e te vrafte buka ime.Une nuk ta kam ngrere buken me hile,e ti po.Cili nga ne dy kemi tradhetue popullin tone shqiptar,e denofte zoti dhe populli.Je mundue edhe permes Reshat Badalles qe te me mposhtni,por kote e keni kete fabrikasion te shpifjeve.Badalla nuk ka faje saz keni ju oj ndytesi.Te njoh mire se ke aftesi me ja perlyer ftyren atdhetareve.Kam fakte per ty me shkrue romane,por nuk po zgjerohem ma teper me juve sepse eshte humbje kohe te mirrem me ty.Une kam then se tradhetaret duhet mi shti ne nje grope,e ti Avdi ne prani te tane taxistave i ke shajte gjithe shqiptaret ne nanen,duke thene se magjupt jane ma te vlefshem se tane shqiptaret. Ja deshmia me fakte ore kopuk Avdi Ibrahim udbashihttps://www.youtube.com/watch?v=7R8jTyVRN7c

Posted by: [size=15]Bota Press[/size][/size][/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Interviste kunder Avdi Ibrahimit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: