AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hysni Saqiri;Ali A.ka urdherue te vriten komandantet e lufte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hysni Saqiri;Ali A.ka urdherue te vriten komandantet e lufte   Sam 16 Mai - 11:42

“Bomba” e Shaqirit : BDI e Ahmeti urdhėruan vrasjen e shqiptarėve nė Vaksincė - VIDEO
Fillimi | Lajme | Maqedoni | “Bomba” e Shaqirit : BDI e Ahmeti urdhėruan vrasjen e shqiptarėve nė Vaksincė - VIDEO |  Share
Madhėsia:  

Publikuar/modifikuar 16/05/2015 02:53:00Ish-nėnkryetari i Kuvendit tė Maqedonisė, Hysni Shaqiri ka bėrė akuza tė rėnda nė drejtim tė ish-partisė me tė cilėn u bė deputet, BDI. Nė Interaktiv tė KTV-sė, Shaqiri ka thėnė se po zbulon pėr herė tė parė njė bombė.
“Po kėrkojnė tė gjithė bomba nga Zaevi. Jau jap unė bombėn kėtu. BDI mė ka urdhėruar vrasjen e banorėve tė Vaksincės dhe tė kosovarėve qė kishin ardhur tė na ndihmojnė. Kjo ka ndodhur nė vitin 2003. Emrin se them dot, por ai qė mė ka thėnė ka folur me gojėn e Ali Ahmetit. Na thanė t’i vrisnim, sepse nuk lejuam hyrjen e Policisė nė fshat”, ka thėnė Shaqiri duke e pėrsėritur disa herė se urdhėri ka qenė i qartė pėr tė vrarė shqiptarėt, por ai nuk ka pranuar.
Shaqiri ka thėnė se disa prej pjesėtarėve tė grupit tė armatosur nga Kosova qė kanė qenė nė Kumanovė ishin edhe atėkohė nė Vaksincė me tė njėjtin pėrkushtim. Sipas ish-zyrtarit tė BDI-sė, Sadullah Duraku dhe Nazmi Beqiri kanė qenė aty kur ėshtė pranuar urdhri dhe janė pajtuar me kėtė.

http://almakos.com/permalink/78476.html#.VVdxZYIql2Q.facebook
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Hysni Saqiri;Ali A.ka urdherue te vriten komandantet e lufte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: