AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Si e mashtro Mirsadin ne emer te kinse gjendjes se rende ne

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Si e mashtro Mirsadin ne emer te kinse gjendjes se rende ne    Lun 25 Mai - 18:33
May 22, 2015 at 10:21 pm
Ja deshmija ku Riza Jonuzi i thot Mirsadit “Shum shpejt kemi me te thirr me vesh uniformen…” (VIDEO)

Riza Jonuzi ėshtė emri i vetėm qe po supozohet se i tradhtoi djemt e Kosovės nė Kumanovė. Nė lidhje me kėtė foli edhe vllau i Mirsad Ndrecajt por edhe Arlind Gashi.
Po ju sjellim disa komente qe kishte bere ne vitin 2012 gjatė nje bisede me Mirsad Ndrecajn, transmeton Kosovalbaner.
Shiko cfa

http://instantlajme.com/ja-deshmija-ku-riza-jonuzi-i-thot-mirsadit-shum-shpejt-kemi-me-te-thirr-me-vesh-uniformen-video/?code=AQBtu6PYkFT0uTfy89H4riXbnrTxZORCxkkETt1mES-L2g9FDKXA-olUYiONKW-kQpzdV54zAh8Vd3aQoytbY4MBZO1RqUq0NocK4uFJ8kyFQ9GXWVrj-pjTXOlRCQic5ZxkFVBZZxtP9DgFQPiz8AVh3uzctqdDTL3uXWqVyOBf2NnsaBRzgfC5WesWOZyFHfbkKsGoUqt1vRwEVCtEWoiYZHQZDrdPl3SUv0PT57nJ1LZS1kqtox2nuMqB_B95tycl_y2Vvaprd7_H9XAkBSNmJrYsS2n0lXII3sfedwFHt63lEOxbOUJPLOO_ChgX9TB2_JtxhP8XjlVgqUw6Evt5#_=_
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Si e mashtro Mirsadin ne emer te kinse gjendjes se rende ne    Lun 25 Mai - 19:09

“
http://lajmexpress.info/?p=11683
Njė dėshmitar qė ka qenė atyka ikur nga vendi i ngjarjes, ka thėnė se i ka parė tė plagosur dhe i ka kapur policia maqedonase.Ėshtė fjala pėr dėshmitarin Sulejman Osmanin”, ka thėnė nga ana tjetėr Shpejtim Zymberi, derisa ka shtuar se pėr Sulejmanin dhe Riza Jonuzin vetėm i ka dėgjuar si emra, por nuk i njeh.
Ai shfaq dilema se si ka arritur t’ju ik policėve Sulejman Osmani duke qenė i prangosur me ēka i bashkangjitet dilemave nė opinion se ky ėshtė njėri nga bashkėpunėtorėt e policis
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Si e mashtro Mirsadin ne emer te kinse gjendjes se rende ne    Lun 25 Mai - 19:12

Bisedat e pėrgjuara, Sami Ukshini ka biseduar me Menduh Thaēin

Sami Ukshini, njėri nga tre udhėheqėsit e grupit tė armatosur qė janė dorėzuar mbrėmė ishte pjesė e bisedave tė pėrgjuara dhe tė publikuara nga lideri tė opozitės, Zoran Zaev nė njė nga konferencat e tij tė mėhershme.
Nė kėtė bisedė Sami Ukshini komunikon me liderin e PDSh-sė, Menduh Thaēi. Biseda nuk ka asgjė thelbėsore por vetėm dėshmon komunikim, afėrsinė dhe raportet miqėsore mes tė dyve. Biseda mban datėn e 28 shkurtit 2012.
Nga LSDM thonė se jorastėsisht kanė zgjedhur qė tė publikojnė kėtė bisedė tė liderit tė PDSH-sė, Menduh Thaēi dhe Sami Ukshini dhe nuk e pėrjashtojnė mundėsinė qė ditėve nė vazhdim tė publikojnė edhe biseda tė tjera mes kėtyre dyve. (Alsat-M)
© ZHURNAL.mk

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Si e mashtro Mirsadin ne emer te kinse gjendjes se rende ne    

Revenir en haut Aller en bas
 
Si e mashtro Mirsadin ne emer te kinse gjendjes se rende ne
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: