AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kater shqiptar e dinin skenarin e Kumanoves

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kater shqiptar e dinin skenarin e Kumanoves   Ven 29 Mai - 2:39

https://www.youtube.com/watch?t=102&v=h-UcdeOCaXA

"Koha Ditore": Vetėm 4 prej grupit e kishin ditur se e gjithė kjo ishte njė skenar

para njė dite - Lajm
Grupi i kosovarėve dhe i shtetasve tė Maqedonisė ishte vendosur nė Kumanovė nė pesė shtėpi tė marra me qira. Ishin hapur kanale qė lidhnin kėto pesė shtėpi njėra me tjetrėn. Popullata e zonės e dinte pėr...

Rasti i Kumanovės, dėshmitė flasin pėr tradhėti

para njė dite - TV Koha
28 maj-Sipas gazetės, natėn e aksionit mbi 70 pėr qind e popullatės ishte evakuuar. Pavarėsisht dėmeve materiale dhe shkatėrrimit tė shtėpive, asnjė civil nuk ėshtė lėnduar. Vetėm 4 prej grupit e kishin...

Popullata ishte larguar para sulmit, 4 persona e dinin se ky ishte skenar!

para njė dite - Albeu
Grupi i kosovarėve dhe i shtetasve tė Maqedonisė ishte vendosur nė Kumanovė nė pesė shtėpi tė marra me qira. Ishin hapur kanale qė lidhnin kėto pesė shtėpi njėra me tjetrėn, ndėrsa popullata civile...

Kumanovė: 4 persona e dinin se ky ėshtė skenar!

para 24 orė - infoGLOBI
Grupi i kosovarėve dhe i shtetasve tė Maqedonisė ishte vendosur nė Kumanovė nė pesė shtėpi tė marra me qira. Ishin hapur kanale qė lidhnin kėto pesė shtėpi njėra me tjetrėn. Popullata e zonės e dinte pėr...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kater shqiptar e dinin skenarin e Kumanoves   Ven 29 Mai - 3:42

[size=32]"Koha Ditore": Vetėm 4 prej grupit e kishin ditur se e gjithė kjo ishte njė skenar[/size]
Madhėsia:  
Grupi i kosovarėve dhe i shtetasve tė Maqedonisė ishte vendosur nė Kumanovė nė pesė shtėpi tė marra me qira.
Ishin hapur kanale qė lidhnin kėto pesė shtėpi njėra me tjetrėn. Popullata e zonės e dinte pėr kėtė grup, shkruan sot gazeta "Koha Ditore" nė vazhdimin e speciales sė saj.
Sipas gazetės, natėn e aksionit mbi 70 pėr qind e popullatės ishte evakuuar. Pavarėsisht dėmeve materiale dhe shkatėrrimit tė shtėpive, asnjė civil nuk ėshtė lėnduar. Vetėm 4 prej grupit e kishin ditur se e gjithė kjo ishte njė skenar. Tė tjerėt kanė qenė vullnetarė.
Njė zyrtar i shėrbimit maqedonas DBK ka ndikuar shumė tek pjesėtarėt shqiptarė tė grupit. B. H. ka qenė pjesėtar i Ushtrisė Ēlirimtare Kombėtare, , shkruan sot “Koha Ditore”, nė pjesėn e tretė tė serisė sė artikujve mbi provat pėr incidentin nė Kumanovė dhe njė komplot pėr lirimin e tė burgosurve nė Kosovė.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kater shqiptar e dinin skenarin e Kumanoves
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: