AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Vetvendosja verejtje disa komandantave pse u nda veriu ?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Vetvendosja verejtje disa komandantave pse u nda veriu ?   Lun 8 Juin - 3:46

 Forcat e UĒK-sė tė Zonės Operative tė Shalės ishin tė vendosura nė fshatin Ashlan tė komunės sė Vushtrrisė tė gatshme tė hynin edhe nė veri, por kėtė e pamundėsoi vendimi i Shtabit tė Pėrgjthshėm tė UĒK-sė. Kėtė e dėshmon edhe njė epror i lartė i UĒK-sė nė Zonėn e Shalės, Bekim Shyti. Ai nė njė tryezė tė organizuar me 4 dhjetor tė vitit 2004 me temė “Ndarja dhe bashkimi i Mitrovicės” deklaroi: “Ne ishim tė gatshėm qė tė vendoseshim nė veri por Komandanti i Zonės Rrahman Rama na tha se e kishim tė ndaluar njė gjė tė tillė me urdhėr tė Shtabit tė Pėrgjthshėm”. Shtabi i pėrgjithshėm asnjėherė nuk u deklarua pėr kėtė urdhėr. Dilema mbetet se a ishte urdhri vėrtet nga Shtabi i Pėrgjithshėm apo nga eksponentė tė ndryshėn nė Shtab tė Pėrgjitshėm qė kishin interesa qė kjo tė ndodhte. 
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Vetvendosja verejtje disa komandantave pse u nda veriu ?   Lun 8 Juin - 3:46

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Vetvendosja verejtje disa komandantave pse u nda veriu ?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: