AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Hamdi e Mirsad Ndrecaj e Bekaj ne bisede me udbashin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Hamdi e Mirsad Ndrecaj e Bekaj ne bisede me udbashin   Mar 9 Juin - 16:44

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v2/y4/r/-PAXP-deijE.gif


Hamdi Ndrecaj
4 juin, 18:08 ·
Per hir te informimit te drejte te opinionit kombetar shqipetar dhe heqjen e dilemave te njerezve te cilet merren me thashethemet dhe punet e te tjereve ne vijim ju njoftoj se un HAMDI NDRECAJ PANTERI mbetem prapa gjith asaj qe ekam ber dhe kam thene ne emisionin e MILAIM ZEKES PA RROTLLA por demantoj nje aneks te deklarates sime dhe kerkoj falje publikisht para djemeve te grupit te kumanoves ku kam permendur emrin e protagonistit kryesor per tradheti SHENJAZI MEHMETI me te cilin sipas deklarates sime un jam takuar me se paku nje her bashk me zotin krasniqi por personi qe un ekam takuar sot rreth ores 12:00 me tre persona tjer kerkoj qe te takoheshim dhe u takuam dhe aj nuk ishte Shenjasi Mehmeti por ishte krejt dikush tjeter kshtu qe u binda se dikush ndosha qellimisht apo me qellim shum te keq personin ne fjal ma ka deklaruar qe vet aj esht Shenjasi Mehmeti gje qe nuk ishte e vertet prandaj kerkoj falje dhe jeni te bindur qe asgje nuk ishte e qellimt por ai prezentim erdhi nga dikush qe un i besova mirepo nuk ishte ashtu megjithate me rastin le te merret agjensit e sigurimit te shtetit tone dhe atyre qe i takojn kompetencat dhe ne te vertetojne gjithqka por nje gje duhet thene shum kjarte qe nese personi ne fjal e kam prezentuar Shenjazi Mehmeti agjent i sigurimit shteteror te MAQEDONIS ekam prezentuar ashtu siq me kan informuar mua e jo sipas deshires sime .
Prandaj duhet shkuar hap pas hapi sepse qeshtja eshte shum delikate dhe e nderlikuar saqe veshtire qe ndonjeher te gjindet e verteta por shpresoj qe everteta edhe nese do te jet e hidhur vetem le te jet e vertet.LAVDI djemve qe rane ne krye te detyres ,shendet te plote dhe kthim sa me te shpejt ne atdhe atyre qe gjenden ne burgjet e IJRM-S .HAMDI NDRECAJ PANTERI 04/06/2015 FERIZAJ
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hamdi e Mirsad Ndrecaj e Bekaj ne bisede me udbashin   Mar 9 Juin - 16:46

Pjesė tė njė bisede telefonike mes Mirsad Ndrecajt dhe agjentit tė Maqedonisė (audio)

Prishtinė, 9 qershor 2015 – Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj kishin lidhje tė forta me njė spiun tė Agjencisė sė Inteligjencės sė Maqedonisė.
RTV Dukagjini ka siguruar njė kopje tė njė incizimi qė ka shėrbyer si provė pėr strukturat vendėse e ndėrkombėtare tė sigurisė pėr tė zbuluar prapaskenat e ngjarjes nė Kumanovė.
Biseda ėshtė zhvilluar disa javė pasi qė Rizaj dhe Ndrecaj e kishin sulmuar njė karakoll tė policisė kufitare tė Maqedonisė nė fshatin malor Gushicė tė Likovės, nė kufiri me Kosovėn.
Ndrecaj dhe Rizaj nuk e kishin pritur ndėrhyrjen e policisė maqedonase gjatė aksionit nė Gushicė dhe dyshonin se ishin tradhtuar nga agjenti maqedonas. Kjo konfirmohet edhe gjatė bisedės.
RTV Dukagjini nuk ka qenė nė gjendje qė tė vėrtetojė nė mėnyrė tė pavarur autenticitetin e bisedės.
Biseda 1
Mirsadi: Qysh jeni?
Agjenti: Mirė qysh jeni ju, qe tu kėqyrė futboll. Familjen si e ke?
Mirsadi: Mirė krejt juve qysh jeni
Agjenti: Bereqet versen mirė
Mirsadi: A ju ka marrė malli?. E kam humb numrin se mu lėshuan UDB-ja.
Agjenti: Cila UDB?
Mirsadi: Tė krejt dynjasė.
Agjenti: Q.. UDB-nė e n..
Mirsadi: Po thotė Begu nuk ja kem q.. kurrė.
Agjenti: Ku jeni?
Mirsadi: Nė mes tė Likovės
Agjenti: Jo bre nė Likovė
Mirsadi: Po po ne ua shk…. shėrbimet juve.
Agjenti: E di unė, pėr atė u kam kėrkuar
Mirsadi: Eh more dajė…

Mirsad Ndrecaj dhe personi qė dyshohet tė jetė agjent bisedojnė pastaj pėr njė reagim qė Mirsadi kishte bėrė nė Facebook pas incidentit nė Likovė. Ish pjesėtari i UĒK-sė kishte shkruar nė rrjetin social se sulmin nė pikėn kufitare e kishin organizuar djemtė mė tė mirė tė UĒK-sė.

Biseda 2
Mirsadi: A ka ndonjė tė re andej?
Agjenti: Ėh?… S’ka kurgjė valla, tė tė rrej… Ka ēkamos tė re… Ta kam klėshuar njė porosi, por ai numėr ty nuk tė bėn.
Mirsadi: Jo, s’mė ka ba.
Agjenti: E pashė mbrėmė atė reagimin…
Mirsadi: Cilin?
Agjenti: Atė qė e ke shkru nė facebook. Qė UĒK-ja e ka marrė bazėn…
Mirsadi:Edhe?… A tė pėlqej?
Agjenti: Shumė mirė, shumė nė rregull.

Mirsadi pastaj fillon tė akuzojė ish udhėheqėsin e Shėrbimit Inteligjent tė Maqedonisė Sasha Mihajllov pėr dekonspirim.

Biseda 3
Mirsadi: Sasha asht tu e bo ata. Sasha po e shtin Angellovin, Angellovi po gjuan, A eke pa ai Angellovi gjithė ia ka majtė nė tė majtė. Nuk ka mujtė kurrė drejt.
Nė fund tė bisedės ata i kėrkojnė agjentit qė tė vijė nė Prishtinė, por pasi e mbyllin telefonin, flasin me kėrcėnim se nėse vjen do t`i qėrojnė hesapet me te.

Biseda 4:
Mirsadi: Ani. Dėgjohemi.
Agjenti: Nesėr do tė dal andej. Kam punė une nesėr atje kah Ferizaj (… ) A do tė jeni kah Prishtina a kah jeni dikund?
Mirsadi: Kah Prishtina jemi.
Agjenti: E pra do t;ju bėj njė telefon unė nesėr, pa e pijmė nga njė kafe dikund.
Mirsadi: Ani. Hajt, kah Prishtina shihemi. Hajt.
Agjenti: Selam Begit.
Mirsadi: Tė fala edhe ky po tė bėn. Hajt.
Agjenti: Hajt…

Mediat kanė raportuar bazuar nė raportet e Agjencisė Kosovare tė Inteligjencės se grupi i Kumanovės po pėrgatiste disa sulme edhe nė burgun e sigurisė sė lartė nė Kosovė, me qėllim qė tė lironin disa tė burgosur.
Njė raport i Ministrisė sė Jashtme tė Maqedonisė ka lėnė pėr tė dyshuar se dy komandantėt e UĒK-sė janė vrarė pasi qė ishin arrestuar. (r.m.)

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hamdi e Mirsad Ndrecaj e Bekaj ne bisede me udbashin   Mar 9 Juin - 16:47

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hamdi e Mirsad Ndrecaj e Bekaj ne bisede me udbashin   Mer 10 Juin - 17:20

Qėndrimi i vetėm zyrtar pėr ēėshtjen e Agjencisė ėshtė se kėrkon ndjekjen penale tė gazetarėve dhe mediave qė e publikuan identitetin e SH.M. Sot nga Prokuroria publike konfirmuan se denoncimi ėshtė marrė nė shqyrtim dhe se tani pėr tani nuk kanė ēfarė tė njoftojnė”, shkruan mė tutje Alsat M. - See more at: http://www.kosovapress.com/sq/rajoni/alarm-per-sulme-hakmarrese-per-aksionin-e-kumanoves-44243/#sthash.unxLA0mp.dpuf
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Hamdi e Mirsad Ndrecaj e Bekaj ne bisede me udbashin   Mer 10 Juin - 17:44

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Hamdi e Mirsad Ndrecaj e Bekaj ne bisede me udbashin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Hamdi e Mirsad Ndrecaj e Bekaj ne bisede me udbashin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: