AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kriminelet e skenes se Kumanoves

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kriminelet e skenes se Kumanoves   Lun 15 Juin - 7:15Kujtim Kurti
13 mai


TOP SECRET

Agjentet sekret t AKI-SHISH-DSK...rralizuan kamuflazhin politik n Kumanov...

Q nga viti 2002...nuk ekziston UK zyrtare,por vetem agjent te sherbimeve sekrete qe rralizojne interesat strategjike te partive politike....per te mashtruar opinionin me patriotizem folkflorik per Shqiperi Etnike...me qellim te mbajtjes se pushtetit kriminel...

Agjentet sekret te AKI-SHISH-DSK...qe kan rralizuar kamuflazhin politik ne Kumanove...nga dt.8-9 maj 2015,jane te financuara nga sherbimet sekrete te Serbis dhe Rusis....me qellim te destabilizimit politik te faktorit perendimore qe siguron shtetin e Maqedonis...

Agjentet qe kan rralizuar aksionin ne Kumanove...jane militant partiak te Ramush Haradinajt,Hashim Thaqit,Edi Rames,Ali Ahmetit dhe Saso Mijkllovit...te cilet jane financuar me 11.000.000 euro...per te rralizuar kete plan sekrete per destabilizimin e Maqedonis...

1.Agjenti sekret i AKI...XHafer Zymberi,ish luftetar i UK zona e dugagjinit,kandidat per deputet nga AAK,truproje e Ramush Hardinajt..autor i kamuflazhit ne Kumanove.

2.Agjenti sekret i DSK.... Abaz Salihu,militant i Ali Ahmetit, ish luftetar i UK...autor i kamuflazhit ne Kumanove.

3.Agjenti sekret i DSK...Sulejman Osmani-Syla...militant i BDI....autor i kamuflazhit ne Kumanove.

4.Agjenti i sekret i DSK....Dem Shehu(komomdan Juniku),militant i BDI...agjent i DSK qe nga viti 2006...autor i kamuflazhit ne Kumanove.

5.Agjenti sekret i DSK....Nexhmetin Lika,militant i BDI...i denuar me 12 vite burg ne vitin 2004...i liruar ne vitin 2006 si i "pafajshem"....autor i kamuflazhit ne Kumanove.

6.Agjenti sekret i SHISH....Genc Sefa,epror i larte i ushtris shqiptare,ish oficer i TMK,vetaren i UK 1999-2001....njesia speciale anti-terrorrizem....autor i kamuflazhit ne Kumanove.

7.Agjenti sekret i SHISH....Enver Klein,njesia speciale anti-terrorrizem,pjesmarres i luftrave ne Afganistan dhe Irak....autor i kamuflazhit ne Kumanove.

8.Agjenti sekret i AKI....Mirsad Ndrecaj,militant i AAK,ish luftetar i UK 1999-2001...ish-truproje i Ramush Hardinjat....autor i kamuflazhit ne Kumanove.

9.Agjenti sekret i AKI....Shefqet Hallaqi,militant i PDK....i arratisur nga burgu...autor i kamuflazhit ne Kumanove.

10.Agjenti sekret i AKI....Muhamet Krasniqi (komondant Malisheva)...militant i PDK,ish luftetar i UK....autor i kamuflazhit ne Kumanove.

11.Agjenti sekret i AAK....Beg Rizaj (komomdant Begu)...militant i AAK,ish luftetar i UK 1999-2001...ish truproje e Ramush Haradinajt....autor i kamuflazhit ne Kumanove.

12.Agjenti sekret i AKI....Sami Ukshin Sokoli (komondant Sokoli)...militant i AAK,luftar i UK 1999-2001...ish truproje e Ramush Haradinajt.....autor i kamuflazhit ne Kumanove.

Te gjithe keta agjent sekrete te AKI-SHISH-DSK....kan rralizuar edhe aksionin sekrete me dt.23 prill 2015 ne piken kufitare te Gushices...dhe "shpetuan" nga policia maqedone dhe sherbimet sekrete perendimore....pa therr ne kemb...

PRAPASKENAT....

Agjentet sekrete te BIA-FSB....Edi Rama,Hashim Thaqi,Baton Haxhiu....u takuan me dt.4 prill 2015 ne Ulin,per te rralizuar kamuflazhin e Gushtices dhe Kumanoves....me qellim qe te justifikojne viziten e Alksander Vuicit me 27 maj 2015 ne Shqiperi....duke i mashtruar shqiptaret me Shqiperin Etnike....qe te mbulohen gjurmet e prapaskenave te Rusis dhe Serbis....

Po ashtu.....agjenti i BIA-DSK Ali Ahmeti....me 27 prill 2015....vizitoj Kosoven me urdher te Sasa Mijllkov....dhe AKI per te rralizuar kamuflazhin politik ne Kumanove....

Agjentet sekrete...

Ali Ahmeti,Xhezair Shaqiri,Ibrahim Kelmendi,Baton Haxhiu,Blendi Fevziu,Milaim Zeka....kan rralizuar 239 biseda telefonike...nga dt.7-9 maj 2015....me autoret e kamuflazhit te Kumanoves....te gjitha keto biseda jane te pergjuara nga MOSSAD,CIA,BND,MI6....te cilat kan kordinuar fijet....nga distanca....

Dorheqjet e 3 ministrave te kabinetit te Gruevskit....jane vetem show medial,per te shpetuar Edi Ramen,Hashim Thaqin,Ramush Haradinaj,dhe Ali Ahmetin.....nga kamuflazhi i Shqiperis Etnike me 17 maj 2015....sepse keshtu bashksia nderkombetarve manovron me mire....per interesat e tyre gjeo-strtegjike....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kriminelet e skenes se Kumanoves
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: