AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

  Zemri Qamili a janė ekzekutuar Beg Rizaj dhe Mirsadi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Zemri Qamili a janė ekzekutuar Beg Rizaj dhe Mirsadi   Mar 23 Juin - 0:55

Home / Lajme / Lajm: A e din Zemri Qamili se a janė ekzekutuar Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj?

[size=33]Lajm: A e din Zemri Qamili se a janė ekzekutuar Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj?[/size]Pėrgjigjen ndaj misterit nėse Beg Rizaj, Mirsad Ndrecaj, Komandant Malisheva janė vrarė gjatė luftimeve, ose janė ekzekutuar pas arrestimit, duhet ta posedon zėvendėsministri i punėve tė brendshme tė Maqedonisė Zemri Qamili, thonė pėr “Lajmpress” burime policore nė Kosovė.
Ata thonė se edhe pse disa herė kanė kėrkuar, deri tani nuk kanė marrė pėrgjigje konkrete nga Qamili se si ka ndodhur vrasja e udhėheqėsve tė grupit tė Kumanovės. Qamili pėr kėtė me siguri e ka njoftuar edhe kryetarin e BDI-sė Ali Ahmeti, por as ai deri tani nuk ka dalė nė opinion me pėrgjigje tė saktė rreth kėsaj ēėshtje.
Tani pėr tani si dėshmi e vetme mbetet ajo e Sulejman Osmanit i cili tha se e ka pa me sytė e vetė Mirsad Ndrecajn duke u dorėzuar nė polici, me plagė tė lehta. Osmani tha po ashtu se kryetari i BDI-sė Ali Ahmeti u ka premtuar pjesėtarėve tė grupit tė armatosur se nėse dorėzohen do t’i presin ekipe tė OSBE-sė, por ka ndodhur e kundėrta, ata janė arrestuar nga policia./Lajmpress
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Zemri Qamili a janė ekzekutuar Beg Rizaj dhe Mirsadi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: