AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nait Hasani apo Pjaziti e formuan ma se pari uçk en?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nait Hasani apo Pjaziti e formuan ma se pari uçk en?   Lun 29 Juin - 7:03

Ky esht zahir pajaziti qe e ndryshoj harten e ballkanit ky e formoj e udhheqi uqk ky ka qen komandant i shtabit qendror ne prishtin ky te gjitha zonat i ka formue ky trim nuk ka vdek esht i gjall

J’aime · Commenter · Désactiver les notifications ·=100006218561482&p[1]=1073742203&sharer_type=all_modes]Partager • 15 personnes aiment ça.


 • Gjyle Gjata Nuk eshte Zahir Pajaziti themeluesi i uçk es,por themeluesi nese nuk e din mire,eshte Nait Hasani.Ky atdhetar qe bashk me Ukshin Hotin ishin na kazamaten e burgut te Dubraves qe e denuan per kete qeshtje.Marre duhet tju vije.Mos shtoni genjeshtra pa lidhje.
  Hier, à 09:45 · J’aime • Rama Pollomi Jo zahir pajaziti esht themelus u uqk Pyte nait hasanin kush ka qen Insiator Kür nauiti ka dasht mu taku ne Pristin me komandantin e shtabit te pergjithshun zahirit edhe Jan taku e DIN naiti Shum mir komandanti zahiri ka qen numer 1 . Ket e DIN krejt Kosova dote bindesh edhe ti nuk Shkon Shum koh
  Hier, à 14:06 · J’aime • Bujar Lushaku Publikisht ka tregu Avni Ajeti për Naitin edhe pse për to kemi dyshu të gjith,mos ma krahaso legjenden me kon Naitin,për Ukshinin respekt .Kujtone komanden e Zahirit Ushtar trima duhet të vrasim neper vende tjera sepse ishin vrar me dhjetra Inspektora e komandanta policie rekyor e shumë tjer! kujtoje qka dmth kjo!!!
  19 h · J’aime


 • Rama Pollomi Para zahiri ka pas njerz te burgosur njerz ne ilegalitet Por pushken nuk ka guzue as kush me ja kthy serbis deri zahir trimi i Filloj aksionet ne tr kosoven i formoj zonat oporative . Pse mbas vrasjes se udhheqsit te uqk komandant zahirit 6 muj i Jupiter rruga ushtris qlirimtare edhe as Nje aksionet sesht marr se pse ju vra komandanti udhheqsit i saj mbas 6 Mujve u riorganizu ne krye me ilir kunushefcin arqiteksi i uqk s
  il y a 19 heures · J’aimeRama Pollomi Para zahiri ka pas njerz te burgosur njerz ne ilegalitet Por pushken nuk ka guzue as kush me ja kthy serbis deri zahir trimi i Filloj aksionet ne tr kosoven i formoj zonat oporative . Pse mbas vrasjes se udhheqsit te uqk komandant zahirit 6 muj i Jupiter rruga ushtris qlirimtare edhe as Nje aksionet sesht marr se pse ju vra komandanti udhheqsit i saj mbas 6 Mujve u riorganizu ne krye me ilir kunushefcin arqiteksi i uqk s
 • Gjyle Gjata Nait Hasani shume para Pajaziti ka vrare inspektor te larte te serbise,dhe ende gjere sot kush nuk e dine.Nait Hasani edhe vete ka deklarue se eshte vete nismetar per themelimin e celulave te para te uçk es,tjeret jane te radhitur mbas Naitit.Nait Hasani eshte i vetmi njeri qe ne burgun e Dubraves eshte pershendetur me te madhin Ukshin Hotin,tjeret as qe kishin guxim me ja dhene doren Ukshin Hotit ne burg.
  À l’instant · J’aime • 19 h · J’aime • Gjyle Gjata Nait Hasani shume para Pajaziti ka vrare inspektor te larte te serbise,dhe ende gjere sot kush nuk e dine.Nait Hasani edhe vete ka deklarue se eshte vete nismetar per themelimin e celulave te para te uçk es,tjeret jane te radhitur mbas Naitit.Nait Hasani eshte i vetmi njeri qe ne burgun e Dubraves eshte pershendetur me te madhin Ukshin Hotin,tjeret as qe kishin guxim me ja dhene doren Ukshin Hotit ne burg.
  7 min · J’aime • Gjyle Gjata Nuk eshte e vertete se mbas vrasjen se Pajazitit grupet e armatosura i ka riorganizue Ilir Konushevci,por i ka organizue vete dora dhe truri i qiltur i Nait Hasanit,.Tjeter gje eshte qe i behen shpifjet Nait Hasanit kinse i ka tregue serbeve emrat e shokeve.Naiti po tua kishte tregue emrat sot nuk do ishte gjalle,por do e kishin vrare serbet siq e vrajten Ukshin Hotin.
  1 min · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nait Hasani apo Pjaziti e formuan ma se pari uçk en?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: