AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Benny Benny,e sokoli,si Reshat Badallaj e avdi muti

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14664
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Benny Benny,e sokoli,si Reshat Badallaj e avdi muti   Mer 8 Juil - 4:18


 • DEPUIS LES NOTIFICATIONS  Haxhi Kuçi
  6 juillet, 02:21
  Mbas luftes SHIKUN e udheheqte ne sharren e tij ne Lubizhden e PZ,Avdi Ibrahimi.
  Mbledhjet sekrete i mbante vete Avdiu,ku merrnin pjese;
  Azem Syla shok i ngusht i Avdi Ibrahimit,Kamishi njeriu i trete i Shikut qe nuk posedon akuza,sepse dine me ua ngull tenve,dhe paraqitet qe nuk i njeh keta asnjerin.Pastaj;Ali Ahmeti,Xhavit Halitin,Adem Grabovcin,Latif Gashi,Sabit Geci,Rexhep Selimi.Ramadan Ulluri,Qerim Kelmendi,F.Kryeziu,e qiten ne prite Ardian Krasniqin,Zahir Pajazitin e Ahmet Krasniqin,Drinin,Ismet Jasharin,Behadin Allaqin.
  Avdiu bashk me keta e kane kercnue Latif Bubavesin qe tju paguan haraq.
  Pasi doli nga burgu Xheladin Geci e vrajten ne fushe kosove me qellim qe ti mshefin krimet e tyre.
  Edhe vrasjen e Ahmet Krasniqit e beren per ti humbur gjurmet e vjedhjes se tre perqindeshit,ky grup ne fjale,ku pas kesaj vrasje e vrajten edhe Drinin me urdher te Avdiut.Listen ja ka dhene Jakup Krasniqit,permjet nje shokut te vete nga drenica, e Jakupi e dine kujt ja ka percjelle.Avdi Ibrahimi para luftes dy here me kishte helmue.Ne helmimin e pare kisha infrakt,kurse ne te dytin e kish humbur vetedijen,por fale imunitetit i kam perballue.Ndihme me ka dhene mjeku ne suhareke R.B. te cinin e falenderoj shume,dhe zoti e bekofte kete mjek.Nuk po ja permendi emrin se i rrezikohet jeta nga keta kriminela te poshter.


  J’aime · Commenter


  • Syla Daklan, Mehmedali Jashari, Arber Gashi et 14 autres personnes aiment ça.


  • Haxhi Kuçi Nje deklarate tjeter e nje ish eprorit te larte te uçk es;Po ishin Prapaskenat .femrat e dhuniuara nga komandantet e medhenje ,.spunazhi nepermjet radiolidhjeve me forcat serbe dhe shum qka e zeze.
   6 juillet, 02:35 · J’aime  • Haxhi Kuçi Tjeter komandant i uçk es;Une a jane te verteta keto qe jane bere nga udheheqesat e uçk es?Po me genjene ky komandant i Uçk es?XX;asgje nuk ju ka rrejte nuk ka pasur fare komandanta ase qe jane dukur naj here ne vijen e fronitit .

   ka ndejtur ose ne kukes ose e ne kalimash dhe kane ardhe vetem atehere kur kane ardhe paret nga jashte.
   6 juillet, 02:41 · J’aime  • Haxhi Kuçi Tjeter komandant i uçk es;po ta kishum pas numrin e ushtareve te Saramatit ne ne Koshare besoj qe kishum me luftime me hyre edhe ne Prishtine

   me Saramatin jam taku ne burgun e Bondsitillit dyt kem qen te arrestuar.Nje here i pate ra te fiket Saramatit dhe i mesojshe femit e ti si ta zgjojne nga kllapa......
   6 juillet, 02:45 · J’aime  • Haxhi Kuçi Mes vedi ne shqiptaret,nuk kemi fije te moralit,e me serb e amerikane bajna burrni dhe ne bese u rrijme kur vjen puna me punue kundra atdheut e popullit.
   6 juillet, 02:48 · J’aime  • Haxhi Kuçi Tjetri komandant i uçk es;nuk kam iden se ka ndodh keshtu .por e di qe ushtaret i lan ne leze . tyrbja pa asegje pa municion pa buke dhe ja ka mbath dika s'eshte pare 2.jave .pastaj e kane kape diku ne fushekosove apo ne dobreve.me shum nuk di
   [/ltr]...Voir plus
   6 juillet, 02:57 · J’aime  • Haxhi Kuçi Tjetri komandant i uçk es;une e nje ushtar i .Ruzhdis gajti jam vra me te ..qe i pata thene se Ruzhdia e ka qite ne prite te madhin Remzi Ademin..
   6 juillet, 03:01 · Modifié · J’aime  • Rifat Sadriaj Drejtesija vonon POR vepron Kur NJE paguhet mir NGA DIKUSH AJ DUHET TE GENJEJ MIR APO TE RRËN MIR SHUM.   6 juillet, 03:37 · J’aime · 1  • Naim Mustafa Valla akuza tmdhaja je ka ban,per ty kerkush sish kan i mir. A ban me dit ti shka ke ba,po me duket veq vet e paske cliru kosoven.
   6 juillet, 07:10 · J’aime · 1  • Rifat Sadriaj Oti Rr..t t...at. Ky SE ifares se keqe asht an. Kishe Po thom diqka lang alange lange
   6 juillet, 08:22 · J’aime · 1  • Benny Bennyy Te thuash vetes Shqiptare more i mjer, e te thuash keso gjera per drejtuesir e UÇK-se eshte turpi i Turpit, por ske faj ti jo, fajin e kane keta drejtues te UÇK-se sepse do duhej qe ta pastronin kete vend nje here e mire nga Funderrinat e Serbis, e jo sot ti lejonin te lehin pas kolibes.
   6 juillet, 12:42 · J’aime · 3  • Sokol Ahmeti Njeri i shitur
   6 juillet, 13:57 · J’aime · 2  • Nevruz Berisha I nderuari Haxhi Kuçi, kerkoi falje se jam kaq i drejtëpërdrejtë, por më "mbyti" kurreshtja, sepse shpesh herë kam lexuar nga ju gjëra "interesante", për mos me thanë të tmerrshme, e jam shumë kurreshtarë (ndoshta janë edhe tjertë?!) me ditë, prej nga ...Voir plus
   6 juillet, 15:38 · Modifié · J’aime · 5  • Qerim Shkreli O Komandant Nevruzi i Berishes, uroj e deshiroj te jeni mire! Jam shume i siguer qe Nje dite, te gjithe do ta thone te verteten, por ata qe duhet te rrefehen sot para Popullit, neser do te jene vone e nuk do te u bej me dobi! Populli nuk ha bar, sic hoshte Xhaxhi Enveri!?! Njerezit i kane vuajtur ne kurriz gjerat, i kane perjetuar,i kane degjuar nga njerezit e aferm e familjaret dhe per fund, PO TREGON PUNA SOT, kush ishte, kush eshte e kush do te jet, per te miren e Popullit... Respekt per Ty Komandant i Pathyeshem e Besnik!
   6 juillet, 22:37 · J’aime  • Nevruz Berisha O Qerim Shkreli, te falenderoi o burrë për këto komplimente të ekzagjeruara nē llogari timen, por tē shpresojmë se një ditē do zbardhēn tē gjitha tē "bëmat" e sejcilit, sepse shteti nuk mundë tē ndērtohët me gēnjeshtra e me veprime tē pista, ashtu që sejcili "berr", besoi se do lidhet pēr këmbë të vet!!!
   6 juillet, 22:43 · Je n’aime plus · 3  • Izet Zenuni Haxhi mos fol gjera te paverteta dhe gjysme te verteta po mos u beni subjektiv
   19 h · J’aime  • Albb Ramizi Flliqesira si ti na prune ne kete deregje me gjykata speciale me qija dreq nanen duhet me t ardh marre me i permen emrat e uqk e me njollos UQK po n ftyr po shihet qe je komunist
   10 h · J’aime · 2  • Albb Ramizi Plumin hallall e paske o mut muti
   10 h · J’aime · 2  • Haxhi Kuçi Albb Ramizi,une ua prura kete cope liri,sa per uçk ishite te gjithe shqiptaret e kosoves te vdekur ne Qad.Kerko kush e shperberi uçk dhe e transferoi ne TMK e ne FSK?Nuk ka ndodhue kurr qe ushtria te shperbehet,siq ka ndodhur ,ne kosove,iliride e ne luginen e presheves.Por tradhetaret e mbrojne njeri tjetrin me çdo kushte.
   52 min · J’aime  • Benny Bennyy Nese veq e lexoni si ka shkruar ky Haxhi Kuçi,ky as shqip nuk din me shkru si duhet, ose eshte ndonje analfabet me nje gjys fillore aso shqiptaresh qe i ka pas qef Millosheviqi, ose nuk eshte Shqiptar fare eshte ndonje bir shkine qe po mundohet te shkruaj Shqip. Sido qe te jete nuk ja vlen mu marr me kete monstrum, vetem kish qene mire qe Lidhja e dyte e Prizrenit ta largoi nga ky grup se eshte turp ta kesh ketu kete pjell shkau.
   35 min · J’aime · 1  • Haxhi Kuçi Benny Benny,ku po te djege ?Kush e ka mizen mbas veshit kercen si zorra ne prush .....
   31 min · J’aime  • Haxhi Kuçi I briri i shkaut nuk e kishte nxite OSCEN qe NATO ta bombardoi shkenen tende.Nuk ka egzistue uçk e vertete.Pos tradhetar te mbeshtjellur me flamurin kuq e zi e zbato urdherat e serbise,me likvidue atdhetar e dhunue grat e vellezerve shqiptar.
   28 min · J’aime  • Benny Bennyy Haxhi Kuçi po me djeg qe po i thua vetit Shqiptar more i pa turp, Per tjeter mua nuk ka qfar te me djeg une e them publikisht ate qe ka thene Avni Rrustemi " Ne trathetarve u kemi thane, plumbi do ju ndjek pas ku do qe shkoni e ku do qe fshehni" E shkeken time une e kam mbrojt vet por ti thuj 1000 here shyqyr zotit qe nuk jemi taku ne luft dikun, sepse une si kam ne qef trathetaret, e si po duket as ti Qlirimtaret
   25 min · J’aime · 1  • Haxhi Kuçi A e pate dhene betimin para flamurit?A e qove ne vend ate betim?A e çlirove kosoven,iliriden e luginen e presheves?Hajde na tregoni nje betej qe keni korr suksese?Cilin shqiptar e keni shpetue pa e masakrue serbet?Cilen femer shqiptare e keni shpetue pa e dhunue serbet?Cilen shtepi e mbrojtet qe serbet mos te djegineSa u ndihmoove popullit qe mos ta leshojne kosoven?
   16 min · J’aime  • Sokol Ahmeti Oooooo Haxhi Kuqi kurr n jeten time nuk kam sha ti plumbin pak e ke duhet me te rjep dal nga dal o i mjer i pa fytyr i poshter tradhetar me keto mend shum shpejt Shqiptaret e bertet kan met gjet e kan me ta humb kryet more jasht qites se krejt e din kush je ti
   15 min · J’aime  • Haxhi Kuçi Benny Benny je Reshat muti,qe dhendrri yte ishhte lirue nga burgu me vra Adem Jasharin,pra Mehe Uka.Kqyr cilet te burgosur serbia i ka lirue nga burgu dhe me çfare detyra?Po po ju hec,e na hankshit baglen.Ju keni aftesi te sofizmit me hanger balte dhe me thene skam hanger.   12 min · J’aime  • Haxhi Kuçi Sokol ti je azizi gugjes,ose vete avdo tradhetari.
   11 min · J’aime  • Haxhi Kuçi Po tishte atdhetar Avni Rrustemi nuk e kishte mashtrue Vallterin me vra Zogun,por vete ja kishte ngre gishtin,aq bythe kishte ai Avniu i Enver mutit.
 • 23 min · J’aime
 • Benny Bennyy Haxhi Kuçi po me djeg qe po i thua vetit Shqiptar more i pa turp, Per tjeter mua nuk ka qfar te me djeg une e them publikisht ate qe ka thene Avni Rrustemi " Ne trathetarve u kemi thane, plumbi do ju ndjek pas ku do qe shkoni e ku do qe fshehni" E shkeken time une e kam mbrojt vet por ti thuj 1000 here shyqyr zotit qe nuk jemi taku ne luft dikun, sepse une si kam ne qef trathetaret, e si po duket as ti Qlirimtaret
  21 min · J’aime · 1
 • Haxhi Kuçi A e pate dhene betimin para flamurit?A e qove ne vend ate betim?A e çlirove kosoven,iliriden e luginen e presheves?Hajde na tregoni nje betej qe keni korr suksese?Cilin shqiptar e keni shpetue pa e masakrue serbet?Cilen femer shqiptare e keni shpetue pa e dhunue serbet?Cilen shtepi e mbrojtet qe serbet mos te djegineSa u ndihmoove popullit qe mos ta leshojne kosoven?
  11 min · J’aime
 • Sokol Ahmeti Oooooo Haxhi Kuqi kurr n jeten time nuk kam sha ti plumbin pak e ke duhet me te rjep dal nga dal o i mjer i pa fytyr i poshter tradhetar me keto mend shum shpejt Shqiptaret e bertet kan met gjet e kan me ta humb kryet more jasht qites se krejt e din kush je ti
  10 min · J’aime
 • Haxhi Kuçi Benny Benny je Reshat muti,qe dhendrri yte ishhte lirue nga burgu me vra Adem Jasharin,pra Mehe Uka.Kqyr cilet te burgosur serbia i ka lirue nga burgu dhe me çfare detyra?Po po ju hec,e na hankshit baglen.Ju keni aftesi te sofizmit me hanger balte dhe me thene skam hanger.  7 min · J’aime
 • Haxhi Kuçi Sokol ti je azizi gugjes,ose vete avdo tradhetari.
  6 min · J’aime
 • Haxhi Kuçi Po tishte atdhetar Avni Rrustemi nuk e kishte mashtrue Vallterin me vra Zogun,por vete ja kishte ngre gishtin,aq bythe kishte ai Avniu i Enver mutit.
  2 min · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Benny Benny,e sokoli,si Reshat Badallaj e avdi muti
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: