AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar   Jeu 9 Juil - 9:29

Haxhi Kuçi
6 juillet, 02:21

Mbas luftes SHIKUN e udheheqte ne sharren e tij ne Lubizhden e PZ,Avdi Ibrahimi.
Mbledhjet sekrete i mbante vete Avdiu,ku merrnin pjese;
Azem Syla shok i ngusht i Avdi Ibrahimit,Kamishi njeriu i trete i Shikut qe nuk posedon akuza,sepse dine me ua ngull tenve,dhe paraqitet qe nuk i njeh keta asnjerin.Pastaj;Ali Ahmeti,Xhavit Halitin,Adem Grabovcin,Latif Gashi,Sabit Geci,Rexhep Selimi.Ramadan Ulluri,Qerim Kelmendi,F.Kryeziu,e qiten ne prite Ardian Krasniqin,Zahir Pajazitin e ...
Afficher la suite


J’aime · Commenter • Murat PrekajSyla DaklanMehmedali Jashari et 16 autres personnes aiment ça.


 • Haxhi Kuçi Nje deklarate tjeter e nje ish eprorit te larte te uçk es;Po ishin Prapaskenat .femrat e dhuniuara nga komandantet e medhenje ,.spunazhi nepermjet radiolidhjeve me forcat serbe dhe shum qka e zeze.
  6 juillet, 02:35 · J’aime • Haxhi Kuçi Tjeter komandant i uçk es;Une a jane te verteta keto qe jane bere nga udheheqesat e uçk es?Po me genjene ky komandant i Uçk es?XX;asgje nuk ju ka rrejte nuk ka pasur fare komandanta ase qe jane dukur naj here ne vijen e fronitit .

  ka ndejtur ose ne kukes ose e ne kalimash dhe kane ardhe vetem atehere kur kane ardhe paret nga jashte.
  6 juillet, 02:41 · J’aime • Haxhi Kuçi Tjeter komandant i uçk es;po ta kishum pas numrin e ushtareve te Saramatit ne ne Koshare besoj qe kishum me luftime me hyre edhe ne Prishtine

  me Saramatin jam taku ne burgun e Bondsitillit dyt kem qen te arrestuar.Nje here i pate ra te fiket Saramatit dhe i mesojshe femit e ti si ta zgjojne nga kllapa......
  6 juillet, 02:45 · J’aime • Haxhi Kuçi Mes vedi ne shqiptaret,nuk kemi fije te moralit,e me serb e amerikane bajna burrni dhe ne bese u rrijme kur vjen puna me punue kundra atdheut e popullit.
  6 juillet, 02:48 · J’aime • Haxhi Kuçi Tjetri komandant i uçk es;nuk kam iden se ka ndodh keshtu .por e di qe ushtaret i lan ne leze . tyrbja pa asegje pa municion pa buke dhe ja ka mbath dika s'eshte pare 2.jave .pastaj e kane kape diku ne fushekosove apo ne dobreve.me shum nuk di
  [/ltr]...Voir plus
  6 juillet, 02:57 · J’aime • Haxhi Kuçi Tjetri komandant i uçk es;une e nje ushtar i .Ruzhdis gajti jam vra me te ..qe i pata thene se Ruzhdia e ka qite ne prite te madhin Remzi Ademin..
  6 juillet, 03:01 · Modifié · J’aime • Rifat Sadriaj Drejtesija vonon POR vepron Kur NJE paguhet mir NGA DIKUSH AJ DUHET TE GENJEJ MIR APO TE RRËN MIR SHUM.  6 juillet, 03:37 · J’aime · 1 • Naim Mustafa Valla akuza tmdhaja je ka ban,per ty kerkush sish kan i mir. A ban me dit ti shka ke ba,po me duket veq vet e paske cliru kosoven.
  6 juillet, 07:10 · J’aime · 1 • Rifat Sadriaj Oti Rr..t t...at. Ky SE ifares se keqe asht an. Kishe Po thom diqka lang alange lange
  6 juillet, 08:22 · J’aime · 1 • Benny Bennyy Te thuash vetes Shqiptare more i mjer, e te thuash keso gjera per drejtuesir e UÇK-se eshte turpi i Turpit, por ske faj ti jo, fajin e kane keta drejtues te UÇK-se sepse do duhej qe ta pastronin kete vend nje here e mire nga Funderrinat e Serbis, e jo sot ti lejonin te lehin pas kolibes.
  6 juillet, 12:42 · J’aime · 3 • Sokol Ahmeti Njeri i shitur
  6 juillet, 13:57 · J’aime · 2 • Nevruz Berisha I nderuari Haxhi Kuçi, kerkoi falje se jam kaq i drejtëpërdrejtë, por më "mbyti" kurreshtja, sepse shpesh herë kam lexuar nga ju gjëra "interesante", për mos me thanë të tmerrshme, e jam shumë kurreshtarë (ndoshta janë edhe tjertë?!) me ditë, prej nga ...Voir plus
  6 juillet, 15:38 · Modifié · J’aime · 5 • Qerim Shkreli O Komandant Nevruzi i Berishes, uroj e deshiroj te jeni mire! Jam shume i siguer qe Nje dite, te gjithe do ta thone te verteten, por ata qe duhet te rrefehen sot para Popullit, neser do te jene vone e nuk do te u bej me dobi! Populli nuk ha bar, sic ho...Voir plus
  6 juillet, 22:37 · J’aime • Nevruz Berisha O Qerim Shkreli, te falenderoi o burrë për këto komplimente të ekzagjeruara nē llogari timen, por tē shpresojmë se një ditē do zbardhēn tē gjitha tē "bëmat" e sejcilit, sepse shteti nuk mundë tē ndērtohët me gēnjeshtra e me veprime tē pista, ashtu që sejcili "berr", besoi se do lidhet pēr këmbë të vet!!!
  6 juillet, 22:43 · Je n’aime plus · 3 • Izet Zenuni Haxhi mos fol gjera te paverteta dhe gjysme te verteta po mos u beni subjektiv
  7 juillet, 16:23 · J’aime • Albb Ramizi Flliqesira si ti na prune ne kete deregje me gjykata speciale me qija dreq nanen duhet me t ardh marre me i permen emrat e uqk e me njollos UQK po n ftyr po shihet qe je komunist
  Hier, à 01:44 · J’aime · 2 • Albb Ramizi Plumin hallall e paske o mut muti
  Hier, à 01:48 · J’aime · 2 • Haxhi Kuçi Albb Ramizi,une ua prura kete cope liri,sa per uçk ishite te gjithe shqiptaret e kosoves te vdekur ne Qad.Kerko kush e shperberi uçk dhe e transferoi ne TMK e ne FSK?Nuk ka ndodhue kurr qe ushtria te shperbehet,siq ka ndodhur ,ne kosove,iliride e ne luginen e presheves.Por tradhetaret e mbrojne njeri tjetrin me çdo kushte.
  Hier, à 11:26 · J’aime • Benny Bennyy Nese veq e lexoni si ka shkruar ky Haxhi Kuçi,ky as shqip nuk din me shkru si duhet, ose eshte ndonje analfabet me nje gjys fillore aso shqiptaresh qe i ka pas qef Millosheviqi, ose nuk eshte Shqiptar fare eshte ndonje bir shkine qe po mundohet te shkr...Voir plus
  Hier, à 11:43 · J’aime · 2 • Haxhi Kuçi Benny Benny,ku po te djege ?Kush e ka mizen mbas veshit kercen si zorra ne prush .....
  Hier, à 11:47 · J’aime • Haxhi Kuçi I briri i shkaut nuk e kishte nxite OSCEN qe NATO ta bombardoi shkenen tende.Nuk ka egzistue uçk e vertete.Pos tradhetar te mbeshtjellur me flamurin kuq e zi e zbato urdherat e serbise,me likvidue atdhetar e dhunue grat e vellezerve shqiptar.
  Hier, à 11:50 · J’aime • Benny Bennyy Haxhi Kuçi po me djeg qe po i thua vetit Shqiptar more i pa turp, Per tjeter mua nuk ka qfar te me djeg une e them publikisht ate qe ka thene Avni Rrustemi " Ne trathetarve u kemi thane, plumbi do ju ndjek pas ku do qe shkoni e ku do qe fshehni" E shkeken time une e kam mbrojt vet por ti thuj 1000 here shyqyr zotit qe nuk jemi taku ne luft dikun, sepse une si kam ne qef trathetaret, e si po duket as ti Qlirimtaret
  Hier, à 11:52 · J’aime · 1 • Haxhi Kuçi A e pate dhene betimin para flamurit?A e qove ne vend ate betim?A e çlirove kosoven,iliriden e luginen e presheves?Hajde na tregoni nje betej qe keni korr suksese?Cilin shqiptar e keni shpetue pa e masakrue serbet?Cilen femer shqiptare e keni shpetue pa e dhunue serbet?Cilen shtepi e mbrojtet qe serbet mos te djegineSa u ndihmoove popullit qe mos ta leshojne kosoven?
  Hier, à 12:02 · J’aime • Sokol Ahmeti Oooooo Haxhi Kuqi kurr n jeten time nuk kam sha ti plumbin pak e ke duhet me te rjep dal nga dal o i mjer i pa fytyr i poshter tradhetar me keto mend shum shpejt Shqiptaret e bertet kan met gjet e kan me ta humb kryet more jasht qites se krejt e din kush je ti
  Hier, à 12:03 · J’aime • Haxhi Kuçi Benny Benny je Reshat muti,qe dhendrri yte ishhte lirue nga burgu me vra Adem Jasharin,pra Mehe Uka.Kqyr cilet te burgosur serbia i ka lirue nga burgu dhe me çfare detyra?Po po ju hec,e na hankshit baglen.Ju keni aftesi te sofizmit me hanger balte dhe me thene skam hanger.  Hier, à 12:06 · J’aime • Haxhi Kuçi Sokol ti je azizi gugjes,ose vete avdo tradhetari.
  Hier, à 12:06 · J’aime • Haxhi Kuçi Po tishte atdhetar Avni Rrustemi nuk e kishte mashtrue Vallterin me vra Zogun,por vete ja kishte ngre gishtin,aq bythe kishte ai Avniu i Enver mutit.
  Hier, à 12:10 · J’aime • Benny Bennyy Qdo ushtar i UÇK- se ka dhene betimin para flamurit. Betimin po vazhdojm ta mbajm se pari u qliruar Kosova vjen koha kur qlirohet qdo vend ku flitet Shqip , nuk jemi betuar qe per nje jave as muaj as vit te qlirojm tere Shqiperin etnike kjo don kohe e ...Voir plus
  Hier, à 12:19 · J’aime · 1 • Haxhi Kuçi Po pse po e genjeni popullin ^pash zotin?A ke ftyre me na shite tradhetine per çlirim?Po çfare muti e sheh kosoven te çlirume?Kur hajte shkoni ne veri e ngite flamurin kuq e zi?Pse more behesh bajat?Une kam shenime nga shume ish komandanta te uçk es,pa...Voir plus
  Hier, à 12:33 · J’aime • Haxhi Kuçi Pse po genjen Avdiu se brigada e tij i bashkoi pushket me forcat e Adem Jashrit<?????Kur une vete kam shkue ne oden e Avdiut dhe e kam lutur qe ti shkojme ne ndihme,dhe me tha;Nese ty tu ka merzite jeta shko e mua me lere rahat,e sot tjera rrena na shete hedepsezi.
  Hier, à 12:37 · J’aime • Haxhi Kuçi çka i bana shkerr Avdiut qe para luftes dy here te me helmone?Pse sa here me mirrte ne demostrata ne perkrahjen e Adem Jasharit me sa fuqi qe klishte kur ju afrojshim policeve serb me shtynte ne drejtim te tyre ?
  Hier, à 12:39 · J’aime • Benny Bennyy Nese dikush te ka bere kaq keq si po thua ti, atehere qfar burri je ti qe ik e nuk perballesh me te, ne mos me ligj me pushke. Por si do qe te jete mu kujtuar nje shprehje e nje filozofi thoshte. Kurr mos debato me budallenje, sepse ata te ngrehin drejt ujerave te tyre, e me pas te mundim me budallkun e vet. Keshtu qe me kaq debati im me ty perfundon.
  Hier, à 12:42 · J’aime · 1 • Haxhi Kuçi Avdiu nuk eshte i vetem,ka nje shoqeri te madhe,dhe jane te lidhur mire,duke ja zbatue urdherat e serbise.Me nje huje nuk thurret gardhi.U mundue Avdiu te me shtine ne ato ujera,por nuk ju shite as qe do i shitet.Te gjitha te zezat e krimit dhe tradhetise se tri lufterave i ka pergadite vete mendja e poshter e Avdiut.E di qe ka force mendore qe te manipulon me secilin,por me mua kurr jo......
  Hier, à 12:46 · J’aime • Haxhi Kuçi https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/.../10299522...
  Hier, à 12:51 · J’aime • Haxhi Kuçi https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/.../11042970...
  Hier, à 12:53 · J’aime • Albb Ramizi Haxhi kuqi me plot mendje dhe plot pergjegjesi e them se nga fjalet tua arrita te nxjerr nje perfundim qe je vet Tradhetari i UQK pas qdo lufte ne qdo vend te botes humbesit kan lene klysh te vet per ta prishur e njollosur ate fitore i njejti fat na ka ndodh edhe neve qe ka lan klysh si ti po PASHA ZOTIN ska me ju shku larg njo ka njo kini me i pshurr qurrshiat émoticône wink
  Hier, à 15:45 · J’aime · 1 • Haxhi Kuçi Ti po ja ban si ato grat kurva,qe thojne;mbama djalin sa nuk me ka thene KURVE.Kushe eshte tradhetar qeni i serbise ja qifte tane familjen ne gugj,e ju mbushte shtepia me qen te serbise.Ku karin ka pas uçk,kur me vend e kishte pas then Rugova se uçk es...Voir plus
  4 h · J’aime • Nebih Curri Haxhi Kuçi qysh more vlla po e kesh UCKn aspoki asnje nder per ta aaa
  4 h · J’aime • Nebih Curri ADEMI E ZAHIRI E SHUM TE TJER QA ISHIN PER TY O Haxhi Kuçi
  4 h · J’aime • Rifat Sadriaj O. Nebih qysh poj thu KTI SHKAU VLLA. PO KY PO LYPKE NIMË. MEJA QKERDHY KREJT QAKA. PJELL. E FLLIQT E GJAK SHKAU KISHE BRE TA. Q. NANEN. EKREJT. QAKI. UÇK
  4 h · J’aime · 2 • Nebih Curri Rifat Sadriaj o vlla gjdo njeri e ka ndergjejen e vet po po befasohna nga ky si mund ta quan UCKn ashtu me te vertet ktu ne ket grup paska Shum njerz te pamoralshum per nga KOMBI DHE ATDHEU
  4 h · J’aime · 1 • Rifat Sadriaj KSI SHPIUNASH KISHIN MET BOLL. PO. Q. N. SHPIUNAT. MBESIN SHPIUNA. QELLIMET SKAN MI ARRIT KURR KURRR. SE KTA. AS. SHKIET. SI DOJN. NE FUD TE MBRAM KAN MI. VRA VET SHKAU
  4 h · Je n’aime plus · 4 • Nebih Curri Mozomakeq qa kan mbet ne ket tok te cilen i qova 2 vite neper shi e bor e ftoft e nxet edhe 1vit e gjysm ne Ks Lindore po mas pari te ku duft mi hjek Shqiptaret tradhtar e shqipfols e Shpihunat e tani mejav kthy Armikut Armet
  4 h · Je n’aime plus · 2 • Sokol Ahmeti E keqja me e madhe esht kur tradhetari e qun vetin patriot
  3 h · Je n’aime plus · 2 • Haxhi Kuçi Vetem une di se si mi qerue hesapet me keta tradhetar,por me mungone perkrahja.Me keta po benet e hyret ne dialog ta mbushin mendjen me slloganin e tyre sofist qe ta vrasish veten si tradhetar pa qen fare.
  3 h · J’aime • Nebih Curri Ku K,, ka pas UCK kjo me se shumti me vrajti Z Haxhi Kuçi se per ta shajtur UCKn po nij plot qe ka qe e shajn Mozomakeq NUKOM KOMENTE TJERA ma e ka Pas UCK prej 91 pra edhe ka me pas gjdoher se sa her ti duhet tokave TONA
  3 h · J’aime • Haxhi Kuçi Per cilin Adem e ke fjalen?E sa per Zahir Pajazitin nese e ke fjalen shkoni ne Sallagrazhde te Rame Vata e Riza Vata e ju tregojne se si policia serbe kur jane kethye nga pamja si i rrejten keta bashk me Bajram Kurtin e Avdiun ne vend te Avdiut i meshojshin karrikave te kerrit e Avdi Ibrahimi piskatke pa i meshue fare.Dhe sot qeni shitet si çlirimtar bre zoti e vrafte .
  3 h · J’aime • Nebih Curri KUSH BRE KA RREJT CITOMA MIR SE SPOT KUPTOJ O Haxhi Kuçi
  3 h · J’aime • Nebih Curri Adem Jasharin se per kon tjeter
  3 h · J’aime • Haxhi Kuçi Nebi,shumica e uçk es ishin te lidhur me serbine.Ata qe luftuan me zemer kundra shkaut disa i vrajten ne bese e tjeret shetisin rrugeve.
  3 h · J’aime • Nebih Curri Haxhi Kuçi po po edhe un jom sod pa asnje te ardhe ne ket Kosov te shkret ama Nuk bon te Shahen TRI SHKRONJAT E ARTA O BURR
  3 h · J’aime • Haxhi Kuçi Nebi shume gabim e ke,sepse neqoftese dikush te thote se ky eshte mjalet dhe mos i thuaj mute nese ti e sheh se vertete mute eshte a duhet me pranue.E keqperdorin fjalen e tri shkronjave te uçkes mu si mut enveri.I cili mbas luftes propagandoi me keso...Voir plus
  3 h · J’aime • Nebih Curri Haxhi Kuçi qysh me kan une me shkije kur mua mi kan vra Dy PRINDIT DHE NJE VLLA ... e une siperkrahi TRADHTARET KURR
  3 h · J’aime • Nebih Curri Po po e shof qe gjithmon ti pona perzin edhe ushtaret Hakikat qe kan Luftuar per keto toka Haxhi Kuçi e kjo nuk esht e mir per ty PO TI CEKI O BURR FILANI E FILANI E FILANI e mos na quaj te tanve
  3 h · J’aime • Haxhi Kuçi Nebi Nebih Curri,po te duket ty,lexoi postimet e mia ma mire,se spo ta rroka mire timoni.
  2 h · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar   Jeu 9 Juil - 9:31

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar   Jeu 9 Juil - 9:31 • Haxhi Kuçi Ju kuptoj,por edhe mua nga dashuria qe e kisha me kane mbete do vese te enver tradhetarit,por po mundohem mi shlye nga truni.
  2 h · J’aime • Nebih Curri Jo une i kom shlye as qe mendoj per ta Se boll ka hjek populli prej tij po mjerisht i ka lan klyshqit mbas veti aj
  2 h · J’aime • Haxhi Kuçi Jo nuk e kam fjalen qe mua te ma tregoni te vertetn o burr,por ketu lexojne mijera shqiptar,dhe ka nevoj populli qe te njoftohet me realitetin.Kush e mshef tradhetin,popullit ja bane sherrin.
  2 h · J’aime • Nebih Curri Po shkurtpamsa jon shumica edhe sod kan qef qe jan ne krye te Kosoves kta tradhtar e Populli ka ra ne gjumin famkeq
  2 h · J’aime • Haxhi Kuçi Prape po bjen ne fjalet e mija o Nebih Curri.Une edhe gjate luftes kam thene se o popull nuk jeni ka i dini se kush po ua udheheq luften, keta tradhetar u kane thene popullit na leni neve punet se per çka i kemi rroke keto armet , juve do ju çliroojme...Voir plus
  2 h · Modifié · J’aime • Haxhi Kuçi Por shumica e popullit kur une thojsha se me shkaun vetem pushka na ndane,Ma bajshin pushka ti nxjerrt syt.
  2 h · J’aime • Haxhi Kuçi Per çfare arsye e vrane Ahmet krasniqin,dhe pas luftes me meshef krimin e vrajten Drinin?????!!!Kush i mbante ne gjepin e tij listat per likuidime te atdhetareve?Kush e vrau Ismet Jasharin,komandant Kumanoven??Kush del neper fotografi me te jane kriminelat qe i kane te zhytur duart me gjakun e shqiptareve.
  2 h · J’aime • Haxhi Kuçi Kush i pruri hoxhes se prizrenit ne xhuma xhami arme,dhe kush e qiti ne kosh hoxhen?Kush e armatosi ne dugagjine me arme uçk en ?Kush ishte Ekrem Lluka?Kush ishte shoqata e Braqa Kariqeve?Kush ndermjetsoi?
  2 h · J’aime • Haxhi Kuçi Nebih Curri;Nje fjale e ka pas thene profeti Jezu Krishti(Isai).Kush e ka kuptue politiken e mbrendeshme te luftes,nese ka lidhe aleance,e qe e sheh se do ja sheh hajrin le te flukte,e kush nuk ka bere aleance,ma mire ja qete qe ti merr femit e le te d...Voir plus
  2 h · Modifié · J’aime • Albb Ramizi o mos diskutoni me ket Languc t kontenjerave se garant ky asht njeri i pagum me na njollos be musteqet e komunistit ja qifsha.se ja kom qi nanen edhe udbasht nau kan ba me juv ni zani be zanin jav qifsha ha
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Une me ta qi nanen tende kurr jo o tradhetar,se flliqna me virusin e tradhetareve.Ma mire e qifsh ti vete nanen tende e e befsh nje kopil se tradhetari e qine edhe nanen edhe kombin.
  1 h · J’aime • Albb Ramizi 044550360 se un bash ta qi komunistin e nanes sikur plotve qetu n viti qe jav kom qi
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Mos mendo qe nuk e di qe je ti R.I.E sheh nje dite veten ku do gjindesh.
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi A sa per qe ja qine nanen komunistave edhe une te ndihmoj e ka une mos gabo se ke me met ne therre.
  1 h · Modifié · J’aime • Albb Ramizi o tradhtar o gjak shkavi qysh more nuk ki pak burrni ne vend se me rujt nderin e qlirimtareve ti na i njollos more pse a ki gjak ti a uj besom qe po ma qon mallin GORAN vetem goranet i thojn vetes shqiptar e gjith jeten kan punu antiShqipee
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Po cilin nga çlirimtaret e bana tradhetar a ka emer dhe ta sqaroj pastaj?Ma thua nje emer,e mbiemer,e mos ja fute si peles magari?Sipas teje goranet jane shqiptar e ti çka na çenke,a je ka e sheh veten qe e tregove se kush jeni?
  1 h · J’aime • Albb Ramizi ej o krym un thash se vetem goranet i thon vetes shqiptar se ti thuash vetes shqiptare eshte e lehte po te jesh shqiptar ka rend e vend
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Nuk ma tregove ndonje emer te çlirimtareve qe e shendrrova ne tradhetar,mos u ik pyetjeve?
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Ty personalishte a te etiketova ne fillim si tradhetar?Kone je ka e mbrone ne kete variante?
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi A keni qen ne lufte si çlirimtar?pergjigju ne tri pyetje?
  1 h · J’aime • Albb Ramizi kush karin be je ti me tu pergjigj ty e qiftit tand tradhtar veq me barut ju pergjigjem mos shkruj ma klloshar
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Po çka te kruhet bytha more pis kur nuk din me dhane pergjigje?Pse hyni ne loje kur nuk e dini lojen e zholit?
  1 h · J’aime • Nevruz Berisha Ehhh sa kushi po e quan vehtën Shqiptarë, vetëm pse din me folë Shqip, dhe ate vetēm pjesërisht!
  1 h · Je n’aime plus · 1 • Albb Ramizi o haxhi qeni mos merr bela o burr se i bjen pishman qe je gjall o bir shkine
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Ma rrofshin leshin qiftat si ti,nese doni bela mos u mundo arushen me shoshe me tute.Kur te qohet luci bujrum.
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Jo vetem ti por mblidhi te gjithe majmunat se ua nderqi samarin siq ua kam ndreq .
  1 h · J’aime • Haxhi Kuçi Vetem nje mos e harro se vete kerkove bela.
  1 h · J’aime • Albb Ramizi burrat sfolin dil n kofsh burr se ta kallxoj venin émoticône wink mos shkruj ma veq dil
  59 min · J’aime • Haxhi Kuçi qe ku jam o trimi xhah Jahes.Ti ku je o atdhetar i pashuar?
  58 min · J’aime • Haxhi Kuçi Ti o trim ja nise valles dhe u ikish pyetjeve,ti je ai bur qe ja nise me mua ne nxitje,sharje, e tani,mos po doni me thene se une isha ai i pari qe ju ngacmova?
  53 min · Modifié · J’aime • Haxhi Kuçi Per çfare atdhetarizmi u paraqite ketu?
  54 min · J’aime • Sokol Ahmeti Komentus te nderuar largohuni prej tij aspo e shihni qe ky njeri po ju provokon per te asnji njeri nuk esht i mir ky njeri ka ikur nga vendi Azilin e ka marr duke njellos me qpifje akuza rrena UCK fal tina dhe njerzve si ky bashk me Serbin nderkomtaret...Voir plus
  41 min · J’aime • Haxhi Kuçi Mos i perezi te gjithe ushtaret e uçk es ore kopuk Avdi Ibrahimi.Une me emer e mbiemer i kam cek kriminelat,e nese ju djeg edhe ju jeni o qen ne kete krim qe vete i ke pergaditur listat per likvidimin e atdhetareve.Ti ke gishte ne vrasjen e Ahmet krasn...Voir plus
  36 min · J’aime • Haxhi Kuçi Ti o qen dy here me ke helmue ne buken tende me urdherin e serbise.çfare te keqe te bana,qe,te kam ndihmue ne çdo forme e zoti te vrafte.Te vrafshin te mirat e mija.
  33 min · J’aime • Haxhi Kuçi Avdi,qysh me ke pervlue,pa te pervlue nuk kam me lane mbaje mend.Dushk per gogla ka me te shkue.
  30 min · J’aime • Haxhi Kuçi Pse o qen po shkruan neper gazeta kinse i ka bashkue pushket me familjen e Adem Jasharit ne prekaz?O i pa ftyre,o pis ,a te erdha ne oden tende e te luta qe ti shkojm ne ndihme AdemJasharit?A me the ,nese tu ka merzite jeta shko e mu me lere te qet se dua me jetue jeten.
  27 min · J’aime • Haxhi Kuçi Fole qen a po genjeje?
  23 min · J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar   Jeu 9 Juil - 13:38


 • 4 h · J’aime · 1
 • Haxhi Kuçi Sokol Ahmeti po te bllokoje se ne kete shoqeri je me qellime te zymta,une ju frigohem atyre qe na hyne ne brendi e na nxisin perqarje.Ju disa paraqiteni si perkrahes te flaket te Bashkimit Kombetar,por ne brendin e shpirtit e mbani tradhetine si shenje madhore.Dini me na perqa,Perqarjen na keni fillue e ma se rruges eshte qe ju mos te keni hapsire ne mesin e atdhetareve zoti qaren ua befte.Tokat shqiptare nuk jane prone private te mijat as te tuat,por jane te gjithe shqiptareve.Ata tradhetar qe shiten atdhetar,mos te na perzijne punet,keni te drejte ta mbroni veten,por jo neve me na shti helmin.
  3 h · J’aime · 1
 • Reshat M. Murati E more Haxhi Kuqi u preka shum qka paske perjetue me keta trathetare qe i kan te gjitha privilegjet ne Kosove e djali i jem po vuan nga pagjumesija kronike dhe3 kur nuk mujti me hy ne pune kur done kamishi a llulla e htin ne pune ken te done katastrofe ku na shkoji jeta me keta shpijuna mare.s
  1 h · Je n’aime plus · 1
 • Nebih Curri Djalit sherim i nderuar sa i perket Tradhtarve nuk ju shkon gjat pa gajle se Kungulli mbi uj nuk shkon gjith
  1 h · J’aime
 • Reshat M. Murati mere me mend nje profesor po ja permendi emrin Fahredin Berisha i cili ma rexoi djalin 11 here edhe kur me ne fund DJALI E KALOI PROVIMIN KY PROFESOR I SMUAR MENTALISHT DHE I KALLET PER PYDY KURCAT ME PATE PYET NJE DITE A JE ME HASHIMIN MARE QKA Kan perjetue kjo xhenerate me keta shpijuna.
  1 h · Je n’aime plus · 1
 • Reshat M. Murati shum teror i kan dhe jan tue i bo popullates keta trathetare te popullit e shpijunat ne te hupin prej Kosoves po edhe gjygji po punone me direktivat e ketyre maree.
  1 h · Je n’aime plus · 1
 • Nebih Curri Vallahi as Pdkucat e as me Ldukucat sjom e as qe me shkon mendja me hyr nen dhundrat e tyre
  1 h · J’aime
 • Haxhi Kuçi Reshat M. Murati,keta zagarenje knaqen kur atdhetareve ua shkatrrojne jeten.E atij qenit qe ta paska rrxue djalin kaq shume here ,qenka i nxitur nga PDK eja qe ta bene kete barre te rende.Ishalla vjen dita e i qojm ku e kane meritue ne fushen e Podujeves kysmet.Fehredin Berishes ja kallt zoti shpirtin ku i dhembe ma se shumti.Ishalla zoti nuk na harrone,sa per keta qena nuk kemi çka te lodhemi,vjen dita qe kane me dhane llogari.I kemi njerezit qe jane ka marrin shenime dhe e shofin pseodopatriotat e sames.
  6 min · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar   Ven 10 Juil - 6:40


 • 17 h · J’aime
 • Haxhi Kuçi Nje le ta dijne tane shqiptaret se me tri luge ,nuk ka me ua qite hiq.Here me shkaun,here tradhetar e here atdhetar te rrejshem,jo jooooo.Vetem ditet jane ne pyetje,dhe ku doni me qi nanen o pisa qe e morret ne qafe kete popull me shekuj.
  16 h · J’aime
 • Reshat M. Murati Ishalla done Zoti i madherishem e e sherone por ai ka ra ne depresion te madhe mbi 2oo here ka aplikue per pune por kote jan banditat qe e caktojin kush me u punesue.
  15 h · Je n’aime plus · 1
 • Reshat M. Murati GJate pervojes sime te gjat te punes 16. vjet me kan mbajte ne pushim te dhunshem bile ne kompanine e sigurimeve Dardanija ku ka qen drejtor Mehmet Duqi me banden e tije i cili i vjelli disa milion euro e mu me mbajti ne pushim te xdhunshem 6 vjet me p...Voir plus
  11 min · Je n’aime plus · 1
 • Reshat M. Murati NUK PO NA LOJIN ME MBETE GJalle e hajt por gjithqka e ka edhe perfundimin ishalla sa shpejt.
  9 min · Je n’aime plus · 1
 • Reshat M. Murati shum jam lodhe.
  8 min · Je n’aime plus · 1
 • Reshat M. Murati bile edhe per penzion invalidor me refuzuan e nese me jepe Zoti ymyr edhe 1o muaj i mbushi 65 vjet e atehere nuk mujin me me refuzue per penzion.
  7 min · Je n’aime plus · 1
 • Haxhi Kuçi Zoti i denofte keta kriminela,e juve ishalla ju permirsohet jeta,se vertete ju paskan shkatrrue edhe femit.Edhe dhete muaj jane gjate,por ishalla bahet diçka ma perpara e keta i pafsh ne ato burgjet e Podujeves,qe po i nderton amerika per keta.
  2 min · J’aime
 • Reshat M. Murati .Ne kompanin e sigurimeve Dunav Prishtine 1o vjet me mbajti ne pushim te dhunshem drejtori i kompanijes se sigurimeve Millosh S. Radovanoviq i cili ka qene edhe kryetar i JULLit Jugosllovenska Udruzhena LLevica e kryetare e saj ka qene Mirjana Markoviq druaja e kasapit te ballkanit Sllobodan Millosheviqit.
  2 min · J’aime

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar   Ven 10 Juil - 6:46
 • Haxhi Kuçi Po kjo Gruaja e Milloshit,Mirjana Markoviq,a paska qen ne pune ne Prishtine Reshat M. Murati ?
  3 min · J’aime
 • Reshat M. Murati scenarijen e njejte e beri drejtori i kompanijes se sigurimeve Dardanija Mehmet Duqi i cili me mbajti ne pushim te dhunshem gjasht vjet dhe i derguari i BQKes Faton Bajrami ma nderprevi mardhenjen e punes edhe ky person esht i involvuar ne vjellejen e disa milion eurove se bashku me drejtorin e BQKes Hashim Rexhepi dhe Mehmet Duqi Bali Mahmuti Isak GJinovci Nexhat Idrizi edhe 15 persona te tjere te akuzuar nga prokuroria speciale.

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kush mundohen ti mbrojne tradhetaret si çlirimtar
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: