AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ballistin,po e kerkojne me masakrue !!

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ballistin,po e kerkojne me masakrue !!   Mar 14 Juil - 14:00

Arber Gashi
1 hPlani makabėr i serbėve: Duan ta masakrojnė Ballistin!
Serbėt kanė planifikuar vrasjen e Ismail Morinės-Ballistit.
GAZETAEXPRESS.COM|PAR GAZETAEXPRESSJe n’aime plus · Commenter · 
Partager • Vous, Redi Leskaj LeskajEjup UkidasShaip Dakaj et 9 autres personnes aimez ēa.


 • Afficher 1 autre commentaire


 • Naim Kadriu Munde ta hane ne bythe
  1 h · Je n’aime plus · 1 • Haxhi Kuēi Vetem shqipetaret mos ta masakrojne,se sa per serb,mos u merzitni fare,se serbi atdhetarve shqiptar ja ka frigen dhe i respektone.Ma shume serbi i respekton atdhetaret shqiptar se sa vete populli yne.
  1 h · J’aime · 1 • Naim Kadriu I njoh shum mire keta bij k..... vash. Haxhi Kuēi serbi kur te zen ngusht dhe pa fuqi i vie era derr, por kur e zen serbin e nuk ka fare fuqi i vie ere trendafili
  1 h · Je n’aime plus · 1 • Nerxhivane Zhilivoda serbet i pagojn kriminelat shqiptar se prej serbve asht leht me u rue te shpetoft PERENDIJA
  1 h · Je n’aime plus · 2 • Vllaznim Restelica Si sportist unė isha shum here nė gara nė stadiumin e Partizanit nė Beograd,dhe e njof shum mirė terenin me rrethin.Kte skenar qė e ka pregadit sherbimi sekret serb ku i pranishėm nė atė ditė ishte edhe presidenti russ Putin.Ballist Morina nė atė ditė ka qen nė itali dhe kto shėrbime e gjeten njeriun adekuat pėr propaganden e vet dhe synimi kryesor ishte tė largohet nga garat reprezentacioni i Shqipnis nė fudboll.Afėr stadiumit gjindet njė kish sllave nga ku u ngrit droni dhe pėr rreth stadiumit kan qen tė vendosur me mijra polic serb ku i kan blloku tė gjitha rruget dhe ndėrtesat pėr mos ta marrin vesh askush se qka po ndodh.Dhe e gjeten njeriun qė serbėt e quajtėn ,,ballist'' pa asni lek ky individ ban propagand se une e ngrita Dronin dhe pėr ta ndeshkua rend kombin Shqiptar.Shum njerz bien viktim e kėtyre shėrbimeve serbe dhe nėse vazhdojn ti besojn ksaj deleje ma kta nuk jan viktim po bashkfajtor.Jam nė gjendje me qdo individ,intelektual tė bisedoj lidhur me dronin por kam bindjen qė ky i ashtu quajturi ,,ballist''nuk e din as nė hart ku gjindet Beogradi...
  1 h · J’aime · 2 • Gjemajl Emini ky qelbesira i quajtur ballist qe as iden e ballistit nuk e ka nuk eshte gje tjeter veq se spiun i serbve qe merr per siper diqka qe kurr smund ta bente, edhe diqka futbollistet tan ne beograd kishin shkuar per te luajtur futboll dhe per te ber gola sa me shum dhe jo per te mbrojt me demek flamurin shqiptare se veq se flamur nuk ishte por diqka e shpifur nga serbet, ata futbollistat tan duhet te benin gol dhe jo teater
  46 min · J’aime · 1 • Vllaznim Restelica Si duket ky ,,ballisti''ka lidhje tė ngushtė me Serbin i cili punon nė Itali me Morinen dhe posa e kapėn dronin i njejti Serb hyri nė stadium vet i treti ku jan edhe inqizimet pėr ta ndėrpre ndeshjen dhe e arritėn qėllimin.Po i njejti Serb dogji flamurin e Shqipnis nė Itali ku mundeni ta gjeni mė saktėsisht edhe nė YOU-TUBE.Por tė gjitha kto shpėrndarje i bajn nerz tė kėtij kalibri dhe bien viktim edhe shum njerz tė mirė.Por mos u merrni me kto gjėra se prap Serbia ka synim ta denoj me marrjen e tri pikve Shqipėrin.
  33 min · J’aime · 1 • Curri Agim Pėrgjegja pėr ztr.Vllaznim Restelicėn: Populli shqiptar e ka njė urti tė mėnēur, e cila thotė: "A jeni me NE, apo jeni me arushėn"?
  31 min · J’aime · 1 • Vllaznim Restelica Curri Agim une me arushen nuk jam qe e quajt ,,ballist''por me ballin kombetar
  26 min · J’aime • Haxhi Kuēi Sa per relaksim qe mos te merzitni shqipe.https://www.youtube.com/watch?v=bWV_1oFBsZA


  Ylli Demaj - O sa mire me qika (Eurolindi & ETC) Gezuar 2015...
  YOUTUBE.COM

  1 min · J’aime · Supprimer l’aperēu • Écrire un commentaire...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ballistin,po e kerkojne me masakrue !!   Mar 14 Juil - 14:53

Le te me ftojne mua personalisht mediat shqiptare ne debate,kur ne vitin 1971 e mbrojta flamurin kuq e zi nga mijera serb dhe qe i pata rreh serbet si lepra dhe ne mesin e serbeve ishte edhe Niklolla Lubiqiqi.Le te me ftojne mediat  shqiptaro shkavelle ne debat edhe per qe i kam nise vete demostratat e 11 marsit te vitit 1981 ne menzen e studentave ne Prishtine.Por te vertetet nuk i ftojne ne debate mediat shkerdhaqe shqiptare,as gazetaret nuk kane deshire te ballafaqohen me te verteten sepse populli shqiptar ma se shumti u beson genjeshtrave ,dhe pseodopatriotave.Bre qeni ua dheft ftyren dilingjive.As deshmitareve nuk u besojn ky pis popull.....
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ballistin,po e kerkojne me masakrue !!
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: