AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shpiunat,shpifin kundra Hamdi Ndreces

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shpiunat,shpifin kundra Hamdi Ndreces   Ven 17 Juil - 6:24

J’aime · Commenter · Partager
Hamdi Ndrecaj
Hier, à 01:28 · 

29.07.2014.

Komandant Panteri-Hamdi Ndrecaj, reagon ndaj shtetit mostra
Shqipetaret do jene faktor stabilizues ne Ballkan dhe Evropë vetëm atëherë kur vetëvendosin ne trojet e tyre etnike shqiptare, edhe pse asnjëherë gjate historisë...
STANDARDI.EUJ’aime · Commenter · Partager


 • Redi Leskaj LeskajSyle Mujaj et 60 autres personnes aiment ça.


 • Afficher 1 autre commentaire


 • Hamdi Ndrecaj KA HUJ SATE DUSH VLLA..MEBESO.POSHOF QETASH DISA KOMENTE TE DISA PIASV QE SHAJN AETIKETOJNE DHE MADJE PASKAN SHPQIK .NJE TERE QE UNE QENKAM NJE HAJDUT I MASKAVE .DHE PLAQEKITES E DYQANEVE TE ARIT .E SHTEPIVE.PERQUDI KE TO GJERA NUK IPASKA DITE PROKURORIA .APO SHTETI.DHE.AGJENSITE E HUAJA DHE ATO VENDORE .QETE ME AKUZOJNE NETE NJEJTENMENYRE SI AJ FARE BURRI QE ISHTE PREZETUAR KOSOVA.TE GAZETA BOTASOT.POR KETA TE HUAJT DHE AGJENSITE ETYRE NDOSHTA JAN BUDALLENJE QE PO KERKOJNE NGA SHTETI IKOSOVES QE TE MBAHEM NEN KONTROLL SE PO ISHKATOJ BALLKANIT PROBLEME ..DHE PO KERKOJE NJE SHQIPERI .TE MADHE ..PER HABI..MADJE NJE TJETR .KISHTE SHPIKUR QE UNE QENKAM XHIHADIST.DHE NJERI I POSHTER.DHE NOFKEN TIME MA PASKAN VU.SERBET.HAHAA ..POR QETE DYT KISHIN 100.KUNDERSHIME E VETEM NJE PERKRAHJE ..
  Hier, à 01:57 · Modifié · J’aime · 2 • Nebih Curri Hamdi prej qenve qe lehin kurr mos u frigo vllau im se a tash po e din qe ka SHPIHUNA Shqiptar qe paguhen nga UDBA e serrbis aaaa
  Hier, à 01:57 · Je n’aime plus · 3 • Hamdi Ndrecaj KA SATE DUSH .QE SKA PLUMBA SA KA SERVIL TE SERBEVE ..
  Hier, à 01:58 · Je n’aime plus · 3 • Sadri Ramizi Baca Hamdi Ndrecaj ata qe ofendojne ashtu ose i ken nenat shkina ose jane pro-sllav... te gjithe e dijme se kush je ti e qfar je ti ..ti nuk i perket atyre gjerave sepse gjithmone bere per atdhe dhe po vazhdon te besh ... jemi krenar me ty dhe jemi ne krahun tend qe ta japim jeten per atdhe te gatshem qdo here
  Hier, à 02:18 · Je n’aime plus · 3 • Haxhi Kuçi O Hamdi Ndrecaj,perhere atdhetareve te forte u shpifin gjera qe vete i kane bere qent e serbise,qe as serbija ma nuk i adhurone keta flliqesira.Juve le tju perkrahin atdhetaret e sa per perkrahjen e tradhetareve nuk ke nevoje.Ju ka ardhe fundi ketyre shpifsave e çka te bejne te lansojne flliqesira mbi atdhetar qe popullin ta mashtrojne.Por edhe shpifjet e ketyre morren fund.Ku do ikin manifiket?4shpiunat e serbise).
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shpiunat,shpifin kundra Hamdi Ndreces   Ven 17 Juil - 6:33


Besim Zejnuli il y a 1 mois
Mojjj Xhaa ty Nuk e Perfaqson Familjen Ndrecaj qysh te Qujti Mirsadi Komandant i Pulave nime Hamdi qish u Sherove Prej Kancerit o Rrenc Gjenneral i Renave Qudi Pse Nuk Te pyeti Milaimi per Mardhanjet Me Mirsadin huppo Shpion i Serbis
Répondre
 · rrenat krishtere il y a 1 mois
O Kali ty nuk je sen Thjeaht nje Rrenc ty Me mirsadin nuk fol Mirsadin shum her e ke trathtue ty thjesht ke qen Ushtar e jo komandant ne njesin e Rokut Rahim Beqirit halli jot komandant pse nuk i palalajmrove por Mirsadi nuk folke me ty per shkak tenave tua Komandanti Pulave
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Shpiunat,shpifin kundra Hamdi Ndreces   Ven 17 Juil - 7:01

[list="padding-left: 20px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: 'Times New Roman'; font-size: medium; background-color: rgb(255, 255, 255);"]
[*]ukshin zeneli
11/03/2013 at 8:06 am
Kujdes me ket njeri se ky esht vetem nje mashtrus i popullit. dhe tash po kerkojka ndihm nga populli. Se paku ika 50 raste ne polici per mashtrim, nje nder ta jam edhe un viktim e kti personi. e tash po kerkojka ndihm ne emer te komandantit e te uqk-se!!!!!! Fatkeqsisht ka shum ksi njerez, dhe ja kan humb edhe imazhin e uqk-se
REPLY


[/list]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Shpiunat,shpifin kundra Hamdi Ndreces   

Revenir en haut Aller en bas
 
Shpiunat,shpifin kundra Hamdi Ndreces
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: