AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 

Bashkpuntori i Ballistit Molos Parthini ,frigohet me dhene d

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 13734
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Bashkpuntori i Ballistit Molos Parthini ,frigohet me dhene d   Lun 20 Juil - 20:44

[ltr]
6 amis en commun y compris Nait Ukaj et Florie Lule Bajraktari
Pasardhės, ą Organizata Ylliria, Area 51 programmer , Social engineering , Reverse (UFO) engineering ., ą Area 51 et All level's permissible, ą BIOLIENS4
Habite ą Skopje[/ltr]

• Conversation démarrée aujourd’hui

• 02:28

Haxhi Kuēi

[ltr]
    I nderuari zotri Molos Parthini pershendetje.[/ltr]

• 02:37

Haxhi Kuēi

[ltr]
    Ju lutemi,a keni mundesi te na tregoni,se me ēka shkuat ne Beograd gjere tek Ballisti?
    Me kerr, tren,apo autobus?
    E kemi fjalen per tek vendi i parkingut te pegeos se kuqe ne beograd?
    Qe duheshit te takoheni per ta ngritur Dronin ne stadiumin e beogradit.

Sinqerisht
    Haxhiu[/ltr]

• 21/07/2015 03:52

Molos Parthini

[ltr]
    Mė falni , ju jeni ?[/ltr]

• 03:56

Haxhi Kuēi

[ltr]
    O burri dheut,ju bera pyetje se me ēka keni udhetue per ne beograd ,per tu takue me Ballistin Ismail Morinen?[/ltr]

[ltr]
    Me duket se pyetje e thjeshte eshte kjo.[/ltr]

• 21/07/2015 04:00

Molos Parthini

[ltr]
    E kuptova pyetjen , pėrgjigjem vetėm tek njerėzit e afėrm qė kam e qė njoh , kurse juve nuk ju njoh , dhe as qė pash ndonjė pėrshėndetje si fillim por drejtė e nė pyetje . Nėse e ke parė intervistėn me Ballist Morinėn , besoj se keni kuptuar mirė se me ēfar kam shkuar , kush mė dėrgon nė stacionin e autobusėve ![/ltr]

• 04:03

Haxhi Kuēi

[ltr]
    Nuk keni pare fare kqyr ne fillim i nderuar,ju kam pershendetur shume mire.[/ltr]

[ltr]
    Po per qe ju ka kethye per ne Kosove e drejte ne stacion e kam ndegjue Ballistin o dosti im,por nuk po e dim se me ēka keni ardhe ne beograde,kerkund nuk e kam ndegjue se me ēka keni ardhe.[/ltr]

• 04:06

Molos Parthini

[ltr]
    Nuk shoh pėrshėndetje por nuk ka rėndėsi kjo gjė , pėrgjigjen ua ktheva . Jo , duhet ta shikoni pėrsėri intervistėn dhe ta dėgjoni e shikoni me vėmėndje ! Nuk e di kush qenkeni "ju" qė kėrkoni tė dhėna , megjithatė ju sygjeroj ta shikoni dhe dėgjoni edhe njė herė intervistėn me vėmendje dhe do e kuptoni ēdo gjė qė duhet JU ta dini ! "Pėrshėndetje" ...[/ltr]

• 04:07

Haxhi Kuēi

[ltr]
    Po mire bre dosti im a po frigohesh me tregue nje te vertete?[/ltr]

[ltr]
    a keni ardhe me aeroplane,autobus,kerr, a ne kembe,thuje njeren,se nuk bahet kiameti.[/ltr]

• 04:09

Molos Parthini

[ltr]
    Zotėri , po shoh se po mundoheni tė jepni njė informatė tė pa saktė para popullit , po shoh se jeni kundėr si duket (pas asaj qė po shoh) , nuk e kam patjetėr tė ju pėrgjigjem juve , pėrgjigjen e keni , e gjeni nė intervistė , aty keni ēdo gjė , sa i pėrket mua , mund tė prisni deri sa unė tė dal nė intervistė gjithashtu dhe tė shpjegoj punėn time se ēfar bėra unė jashtė , ku ecja nė Beograd , si kalova jashtė , ēdo gjė !
    Nė stacionin e autobusėve shkohet me autobus natyrisht ... Natėn e mirė .[/ltr]

• 04:11

Haxhi Kuēi

[ltr]
    Kesaj po i bjen se ne beograd pasket ardhe me autobus dosti im.[/ltr]

[ltr]
    Vetem edhe nje pyetje,ju lutem;A i kishte me vete dy Dronat e tjere Ballisti,sepse ne fillim te deklarates tha se ne kerrin e tij i kishte tri Drona?[/ltr]

• 21/07/2015 04:14

Molos Parthini

[ltr]
    Zotėri , tė sugjeroj ta shikosh edhe njė herė intervistėn , po shoh se dėshironi tė "zbuloni" diēka , por keni gjithēka nė intervistė , do keni edhe gjithēka nga unė nė intervistėn time . Natėn e mirė .[/ltr]

• 04:18

Haxhi Kuēi

[ltr]
    O dosti im eshte e drejta e juaja qe mos te pergjigjeni,nuk ka problem,por neqoftese jeni deshmitar,pse nuk beheni burr e me tregue te verteten ,se une tju them te verteten qe ne fillim kam bere dallimin e Dronit qe u que ne stadiumin e beogradit dhe nje Dron qe e deklaroi Ballisti ,Ismail Morina,dhe nuk perputhen dronat apsolutishte.Une po ju them nga pervoja ime se vete kam ra nga dardha,shume here.[/ltr]

• [ltr]
    per ti bashkue trojet na vyne njerez te fjales.[/ltr]

• 05:05

Haxhi Kuēi

[ltr]
    Neqoftese nuk e tregoni se me ēka keni ardhe ne beograd,atehere,nuk je i paq sipas sjelljeve te tua.Ketu u zuret dyte qe po e genjeni popullin.Si eshte e mundur qe telekomanden te shtij dy here ne dhemb e ti ngjitet kupolles se kishes?A ishte marimange????Sa kapercime te gardhiqeve i kishte bere Ballisti,ishte dashur me ore te tera ti bente ato sjellet,gjere tek aktivizimi i dronit.Dhe shikoje ti o i qameve,se kur e nxjerr nga qanta ate flamur nuk kishte figuren as te Ismail Qemailit e as te Isa Boletinit.Genjeshtra ashiqare,mu si magji.Por ju lumt se e keni bere popullin mu si shtazet e afrikes dhe rrasnjau gjere ne gerklan.Edhe une kam dhene intervista kur e kam mbrojtur falmurin kuq e zi ne mesin e mijera serbeve dhe ushtrise jugosllave,por me grushta e dajak e kam mbrojtur flamurin,e nuk kam ik nga shkijet,por nga shqiptaret qe donin ne vend te shkive te me hakmirren vetem pse e mbrojta flamurin kuq e zi.Sot e ato vite ende jam ka e vuaj ate mbrojtje te flamurit te Skenderbeut.Dhe shume zagarenje pastaj krenoheshin,kinse ata e kane mbrojtur flamurin.Zoti i vrafte tradhetaret dhe sherbetoret e shkaut e qe na shiten patriota me bateria.Ndegjo mire se ēka po te them,se ne serbi me ba nje gje te tille e me ju shpetue mallo morgen.Tjeter,per tu shite patriot i rrejshem para popullit shqiptar,ma se pari duhet me ju dhene leje shkau e pastaj mu shite pseodopatriote e me fitue lek nga budallenjet.Populli shqiptar eshte i vetmi qe genjeshtren dhe tradhetine e merr per patriotizem.[/ltr]

• 04:35

Haxhi Kuēi

[ltr]
    Mos lejo veten qe tjeret te perdorin per perfitime materiale.,por per ti bashkue trojet na vyne njerez te fjales.[/ltr]

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne

Bashkpuntori i Ballistit Molos Parthini ,frigohet me dhene d
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1