AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Perkrahesit e Demaqit

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14660
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Perkrahesit e Demaqit   Ven 24 Juil - 1:32

[ltr][ltr]
Ragip Sallova

S’abonner · 20 juillet · 

 

Shkruar; Nga një ushtarë i juaj i Lirisë..

Kushtuar Bacit Adem Demaqit..

Nuk mundem të mos shkruaj,... Afficher la suite
 – avec Fatmir Rexha, Andi Zeka, Nexhat Krasniqi et 73 autres personnes.

J’aime · Commenter · =100000389637209&p[1]=1073745195&sharer_type=all_modes]Partager
[/ltr][/ltr] • Hajruš Džemailji, Max Maxhuni, Shefki Baraliu et422 autres personnes aiment ça.

 • 38 partages

 • 6/59
  Voir les commentaires précédents


 • Gani Lutolli R. Sallova. Ju. Rrespektoi. Shummmm
  J’aime · Répondre · 5 · 22 juillet, 19:06 ·Modifié • Andi Zeka Ragip te lumt shum mir e Meriton Baca.Na me tegjith te "mirat " le Lirin e titos... vetem lirin nuk e kishin pase ditur se na mungon.E ata te aftiti Rugovistat e sotshem thonin kote pse mir jemi!...
  J’aime · Répondre · 2 · 22 juillet, 20:01 ·Modifié • Arben Grajqevci Zoteri Gani Lutolli, une nuk e di, pse e kam gabim, nese une parashtroje nje pyetje te tille, edhe beje krahasime!? Pa bere krahasime, nuk ka edhe dallim dhe kuptim te gjerave.
  J’aime · Répondre · 22 juillet, 21:48 • Arben Grajqevci Ne anen tjeter, ju jeni pergjegjur indirekt mire, ne pyetjen qe kam parashtruar! Gishtat e nje dore nuk jane te njejte,ashtu sikur edhe ne nuk jemi te njejte, si shoke, vellezer, familjare! Ka njerez, qe askush nuk mundet me i thy ne ideale, principe dhe vendosmerine qe kan. Ata duhet ne menyra tjera te menjenohen!
  J’aime · Répondre · 22 juillet, 21:55 • Arben Grajqevci Ka te tjere, si nje qen i keq, qe dergon Ujkun te delet! Ata kan qen gjithe te nevojshem!
  J’aime · Répondre · 22 juillet, 21:59 • Gani Lutolli Zoti. Arben. Un. Jam. Nji. Nga. Te. Burgosurit. Politik. Shokun. Me. Te. Mirin. E. Kam. Ate. Qe. Me. Ndihemon. Gjat. Gabimeve. Se. Ai. Qe. Ta. Ban. Rrafsh. Esht. Armiku. I. Yt. Ma. I. Madhi. Sot. Per. Sot. Nuk. Jemi. Duke. Shkuar. Perpara. Bile. Ta. Qmojm. Ket. Pris. Te. Kombit. Atedheut. E. Te. Liris. Z. Adem. Demaqin. Esht. Dhe. Dot. Mbetet. Lideri. I. Kombit. Shqipetar. Dhe. I. Liris. Thirrjet. E. Tij. E. Ben. Revolucionin. E. Vitit. 1981 ,,ku. Mbar. Bota. U. Hodh. Ne. Kemb,...
  J’aime · Répondre · 22 juillet, 22:36 • Écrire un commentaire...Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14660
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Perkrahesit e Demaqit   Ven 24 Juil - 1:36


 • Hajruš Džemailji
  31 ami(e)s en commun • Ami(e)Amis

  Shefki Baraliu • Ami(e)Amis

  Max Maxhuni
  17 ami(e)s en commun • Ajouter

  Nasuf Xhylani
  2 ami(e)s en commun • Ajouter

  Bahri Ahmeti
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Agron Isa Gjedia
  7 ami(e)s en commun • Ajouter

  Fidan H. Ymeraj • Ajouter

  Gashi Sheremet • Ajouter

  Januz Mazreku
  2 ami(e)s en commun • Ajouter

  Arben Krasniqi
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Hidaver Derguti
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Zenel Kryeziu • Ajouter

  Njazi Dibrani
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Bekim Nuhiu
  14 ami(e)s en commun • Ajouter

  Xhemajl Bega
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Ukë Shala
  2 ami(e)s en commun • Ajouter

  Nazmi Bekolli • Ajouter

  Sadat Cakiqi • Ajouter

  Mehdi Berisha • Ajouter

  Besnik Shabani • Ajouter

  Gani Shala
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Hasan Gashi • Ajouter

  Flurim Hajdari • Ajouter

  Viktor Shani
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Hysen Mustafa
  2 ami(e)s en commun • Ajouter

  Naser Xani
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Sadat Gashi • Ajouter

  Fatmir Maloku • Ajouter

  Haxhi Dauti • Ajouter

  Bujar Berisha • Bajram Dugolli • Ajouter

  Ismet Zeka
  3 ami(e)s en commun • Ajouter

  Shemsedin A. Rexhepi • Ajouter

  Xheki Kras • Ajouter

  Shefki Terziu • Ajouter

  Sami Fejza
  7 ami(e)s en commun • Ajouter

  Ekrem Cerimi • Fejzullah Igballe Vranovci • Ajouter

  Ismet Pajaziti • Ajouter

  Isa Jashari • Ajouter

  Rrahim Maloku • Ajouter

  Naser Sylejmani • Ajouter

  Kujtim Luma
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Ruzhdi Ibrahimi • Ajouter

  Ndue P Paluca
  22 ami(e)s en commun • Ajouter

  Idriz Llumnica
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Muhadin Temaj
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Zenel Balaj • Metush Isufaj • Ajouter

  Flamur Uka • Ajouter

  Mujë Prekupi
  2 ami(e)s en commun • Ajouter

  Shefki Salihu Sheki • Ajouter

  Enver Demhasaj • Ajouter

  Leo Sallova • Ajouter

  Isa Gashi
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Sejfedin Dini Mjeku
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Agim Sylejmani
  8 ami(e)s en commun • Ajouter

  Qemajl Kryeziu
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Borovci Feti
  8 ami(e)s en commun • Ajouter

  Vehbi Ibrahimi Xhigoli
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Zef Marku
  11 ami(e)s en commun • Ajouter

  Alkimisti Sc
  9 ami(e)s en commun • Ajouter

  Bajrush Avdyli • Ajouter

  Gezim Haxhimusa
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Gashi Adrian • Ajouter

  Sejfi Mustafa • Ajouter

  Mark Buzhala
  9 ami(e)s en commun • Ajouter

  Ilmi Reçica
  2 ami(e)s en commun • Ajouter

  Faruk Berisha • Ajouter

  Nebih Balaj
  4 ami(e)s en commun • Ajouter

  Vasil Tabaku
  20 ami(e)s en commun • Ajouter

  Paulin Zef Zefi
  8 ami(e)s en commun • Ajouter

  Shpresa Tartaraj • Ajouter

  Llapi Llapi • Ajouter

  Valdrin Konjuhi • Ajouter

  Bedri Tafa • Ajouter

  Kroni Ragip • Ajouter

  Nazmi Ferizi • Ajouter

  Xhevdet Sollova • Ajouter

  Ismail Bajraktari
  12 ami(e)s en commun • Ajouter

  Nystret Hyseni
  2 ami(e)s en commun • Ajouter

  Lek Gjoka
  15 ami(e)s en commun • Ajouter

  Ramadan Shefiku • Ajouter

  Remzi Pintolli • Ajouter

  Gjevahire Muriqi Mujaj
  15 ami(e)s en commun • Ajouter

  Nexhmedin Bashota
  10 ami(e)s en commun • Ajouter

  Musë Lepaja
  8 ami(e)s en commun • Ajouter

  Gjia Hajdaraj • Ajouter

  Selim Shabani • Ajouter

  Hysen Rafuna
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Nexhat Krasniqi
  10 ami(e)s en commun • Ajouter

  Ramë Bashota • Ajouter

  Gazmend Rexhaj • Ajouter

  Besart Lokaj • Ajouter

  Rrahman Rexhepi
  1 ami(e) en commun • Ajouter

  Genti Labi
  11 ami(e)s en commun • Ajouter

  Osman Islami
  2 ami(e)s en commun • Ajouter

  Zenel Jusufi • Ajouter

  Shaip Bytyqi
  2 ami(e)s en commun

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Perkrahesit e Demaqit
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: