AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ne Suhareke policet dhunojne femra te mitura si serbet dikur

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ne Suhareke policet dhunojne femra te mitura si serbet dikur   Lun 27 Juil - 7:51

14 policė tė dyshuar pėr seks me tė miturat
14 policė tė dyshuar pėr seks me tė miturat
GAZETAEXPRESS
E hėnė, 27 Korrik 2015 11:06 0311
Numri i policėve tė dyshuar nė aferėn e seksit me tė mitura, nė Suharekė, nga nėntė ėshtė rritur nė katėrmbėdhjetė.
Numri i tė dyshuarve ėshtė shtuar nga hetimet e Inspektoratit Policor tė Kosovės,SH.S. pėr rastin e ngjarė mė 9 qershor tė kėtij viti nė Suharekė, ku njė vajzė 14-vjeēare dhe njė tjetėr 15 ishin raportuar si tė zhdukura, ndėrsa gjatė asaj periudhe ato kishin pasur marrėdhėnie seksuale me rreshterin e Policisė sė Kosovės nė Suharekė, SH.S.

Ky i fundit tash e mė se njė muaj po mbahet nė paraburgim, ndėrsa gjatė javėve sa ai ka qenė nė paraburgim, IPK-ja e ka rritur numrin e policėve tė dyshuar, tė cilėt nė njė formė apo tjetrė kanė ndikuar nė kėtė rast. Zeri

rreshterin e Policisė
Lexo mė shumė nė: http://www.gazetaexpress.com/lajme/14-police-te-dyshuar-per-seks-me-te-miturat-118152/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ne Suhareke policet dhunojne femra te mitura si serbet dikur
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: