AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Mirsad Ndrecaj,Agim Qeku e Ali Ahmeti dy here na tradhetuan

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Mirsad Ndrecaj,Agim Qeku e Ali Ahmeti dy here na tradhetuan   Lun 10 Aoū - 8:25

http://botasot.info/reklama/ndrecaj%20mesazhi.jpgMirsad Ndrecaj nė mesazhin e fundit e ka quajtur “vrastar” Ali Ahmetin (Foto)
Bota Sot | 10.08.2015 14:01
Share on facebookShare on printShare on emailShare on twitterMore Sharing Services
0
Mirsad Ndrecaj nė mesazhin e fundit e ka quajtur “vrastar” Ali Ahmetin (Foto)
Nė ditėn kur u bėnė 3 muaj nga konflikti i Kumanovės, “Lajm” ka vizituar familjen e njėrit prej udhėheqėsve tė grupit tė armatosur, Mirsad Ndrecajt-Komandant Nato.
Me kėtė rast gazeta ka biseduar me familjarėt e tij, te tė cilėt revolta sa vjen e rritet nga “tradhtia e politikanėve qė ua bėnė djemve mė tė mirė tė shqiptarisė”.

Vėllai i Mirsadit, Ylberi, na e tregoi mesazhin e fundit qė ia ka dėrguar ai kryetarit tė BDI-sė Ali Ahmeti, disa muaj para konfliktit tė Kumanovės. Nė kėtė porosi vėrehet qartė revolta e Mirsadit ndaj Ali Ahmetit, tė cilin mes tjerash e quan edhe “parashutist dhe vrastar”.

“Ali Ahmeti, dy herė populli shqiptar ka gabu: njėherė kur ka ardh Agim Qeku nė Kosovė dhe njėherė kur ka ardh Ali Ahmeti nė Maqedoni. Therra kur tė mjeket nga gishti nuk ka mė vend aty. Nuk lejon ma populli parashutista e vrastar. Shpejt ka me ta pa edhe populli fytyrėn e vėrtetė qė ta njohim ne. Inskenimeve tua pėr tė ndejt nė pushtet duke persekutu shqiptarėt tani ju ka dal era. Mirsad Ndrecaj Komandant Nato”, ka shkruar Mirsadi nė mesazhin e fundit dėrguar kryetarit tė BDI-sė.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
 
Mirsad Ndrecaj,Agim Qeku e Ali Ahmeti dy here na tradhetuan
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: