AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti;Milaim Zeka shpiuni

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti;Milaim Zeka shpiuni   Lun 10 Aoû - 11:31

J’aime Commenter Partager

Kujtim Kurti
Hier, à 14:17 · Modifié ·
Milaim ZEKA po rren....
Agjenti sekret i BIA - AKI Milaim Zeka...me 3 gusht 2015 publikoje emrat qe perfshihen ne akuzat e gjykates speciale....dhe kete manovrim te AKI-ja.... e beri me qellim qe opinioni kosovare te harroje per disa muaj....problemet ekonomike,sociale dhe politike te Kosoves...
Hashim Thaqi,Kadri Veseli,Rexhep Selimi,Xhavit Haliti,Sami Lushtaku,Fatmir Limaj....dhe shume lider tjere,jane informuar para 8 muajve per akuzat dhe emrat qe ndodhen ne listen e gjykates speciale....prandaj edhe kan reaguar me protest kunder koualicionit PDK-LDK.....dhe keto informacione i kan marre nga keshilltaret e tyre qe jane ndermjetsus te ambasadave nderkombetare ne Kosove...
Prandaj....Milaim Zeka po rren,kur thot se keto informata i ka marre nga burimet nderkombetare...konkretisht nga Suedia.
Fakt.....eshte se Hashim Thaqi & Co dhe opozita pasive....kurr nuk do ta kishin debatuar ne kuvendin e Kosoves per gjykaten speciale...po mos te ishin te informuar detajisht para 8 muajve nga ambasadat....per rrolin dhe qellimin e gjykates speciale...sepse do ta kishin humbur imunitetin e tyre te deputetit....prandaj me shume logjike...gjykata speciale eshte marrveshje sekrete ne mes ambasadave nderkombetare - qevris dhe opozites...kuptohet secili per interesa te veta partiake...
421.000.000 euro....do te harxhohen per gjykaten speciale...nga buxheti i Kosoves...dhe askush nuk do te denohet...dhe askush nuk do te humb imunitetin e deputetit...por vetem do te pasurohen gjykates te korruptuar dhe lobist nderkombetar....
P.S
Nese....ka guxim Milaim Zeka,te vije ketu dhe te debatoje sy per sy...do te ja publikoje prej cilit agjent te AKI e kam marre informaten per gjykaten speciale...
Via - Xhevat Rexhaj,Mustafe Rugova,Naser Rugova,Edmond Selca,Toni Gojani,Agim Hasani,Qerkin Kuqi,Haxhi Kuçi,Buqa Ibrahim Rugova,Nadire Beqiri, Astrit Krasniqi, Bashkim Krasniqi, Ejup Krasniqi, Ilir A. Tahiri,Gani Podrimaj, Betim Kelmendi, Fatih G Kelmendi, Faruk Luki Kelmendi,Gzim Zymeri,Boro Zotaj,Ekrem Meta.....
54 mentions J’aime220 commentaires
J’aime Commenter Partager
Kujtim Kurti et 53 autres personnes aiment ça.

Kujtim Kurti Faik Xh Krasniqi...
J’aime · Répondre · Hier, à 14:19

Kujtim Kurti Luan Gacaferi...
J’aime · Répondre · Hier, à 14:20

Kujtim Kurti Idriz Ahmetaj....
J’aime · Répondre · Hier, à 14:20

Kujtim Kurti Din Rugova...
J’aime · Répondre · Hier, à 14:21

Burbuqe Gashi Kujtim Kurti me kete postim te gjitha shpresat mi ke fundos.
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:24

Ejup Krasniqi Heret apo von, keta sun i kishin ik kesaj kurr, LDK ja nuk lejon qe ata qe ikan sjell vujtje dhe dam Vendit me kalu pa asi therr ne kam.
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:24

Boro Zotaj ...po Kujtim Kurti....nga ajo gjykate nuk do te kete te denuar penalisht , por vet,em moralisht , per ata qe ne rrethana te diktuara nga lufta , i kane kaluar disa kufij ...por kjo gjykate do ti ja rriti me shume vlerat uck . dhe kosova do te pastrohet nga ajo prapagand e shpifur , pro serbe , qe e vlereson uck si nje organizate terroriste
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:25

Kujtim Kurti Burbuqe Gashi

Kam publikuar edhe me heret informata...se ne Kosove nuk ka opozit...por te gjithe hajn ne nje kazan...derigjohen nga ambasadat dhe sherbimet intelegjente...
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:27

Burbuqe Gashi Po po tash po shihen krejt
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:28

Kujtim Kurti Ejup Krasniqi

Per vrasjen e Ahmet Krasniqit,dhe 15 gazetarve tjere te LDK qe u vran mbas luftes...askush nuk eshte i akuzuar ne gjykaten speciale...
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:28

Ejup Krasniqi Kutjtim krejt Opozita eshte i nje Brumi me PDK n, veten LDK eshte tjeter ne Kosove.
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:28

Ejup Krasniqi Kujtim. Nuk i kish lshu e as nuk i lahon LDK ja kurr keto qe kan ndodh, eshte dasht me kalu kaq koh qe edhe populli me kuptu me Ken kena pas te bejm.
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:29

Kujtim Kurti Boro Zotaj

Po pra...nuk do te humbe asnje deputet imunitetin...askush nuk do te denohet....vetem se do te vjedhet buxheti i Kosoves per 421.000.000 euro per 4 vite...dhe do te pasurohen gjykates nderkombetar dhe lobist....
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:30

Boro Zotaj .....lexoe deri ne fund .... kosova lirohet nga nje akuze e rende ... asaj do ti hapen rruget e integrimit .... dhe kjo eshte shume e rendesishme .....
J’aime · Hier, à 14:34

Ejup Krasniqi Jo Kosova liriohet prej kriminilve. E tani vin te Gjitha ne vendin e vet.
J’aime · Hier, à 14:36
Voir plus de réponses
Nasim Gashi

Votre réponse...Luan Gacaferi Kujtim Kurti shpresa vdes e fundit tek Njeriu, tek Shqipetaret ka vdekur ne Janar te 2006.
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 14:33

Kujtim Kurti Ejup Krasniqi

Te thash....nuk jane ne listen e te akuzuarve te gjykates speciale...atentatoret e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit...dhe 15 gazetarve te LDK qe u vran nga viti 1998...deri 2006....
J’aime · Répondre · Hier, à 14:33

Ejup Krasniqi Kujtim. As ni lidhje tjeter nuk e ka kjo Gjykat per veq kesaj qe ka ndodh kunder LDK s dhe njerzve te LDK s.
J’aime · Répondre · Hier, à 14:35 · Modifié

Burbuqe Gashi Qysh e spjegon ti deshtoj Unmiku...Eulexi e tash edhe gjykata...kush do ti hjeke kriminelet nga Kosova?
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:36

Faruk Luki Kelmendi do te mbesin pergjithmone aty.vetem se do ju shtohen milionat ne kontot e tyre..
J’aime · 1 · Hier, à 14:41

Ejup Krasniqi Tash ma asni shyptar nuk ka me u marr me keta, pra ma ska mundesi me intervenu dikush per diakon,
Europa nuk mundet me pranu me ra ne at nivel sa qe me mujt me i rrejt e me i vjedh njerzit pa asni dit shkoll.
J’aime · 1 · Hier, à 14:43
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Boro Zotaj

Keto jane akuza te Dick Martyt...qe zanafillen e kan ne vitin 1998....ku aty nuk akuzohet lufta e UÇK-se....por akuzohen keqperdorimet qe jane ber nga kriminel...ne emer te UÇK....pra logjik shume e thjesht...apo jo!
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 14:37

Boro Zotaj ...akuza e Dick Martyt eshte nje akuze e rende , teper e ndijshme per kedo , ajo nuk eshte me nje tejkalim i rrethanave te luftes , por nje krim .....dhe mendoj se ketu gjukata speciale do te jete shume hetuse , por ne se vertetohet pa tjeter do marre vendime te ashpra ....por mendoj se edhe kjo perben nje prapagande ....
J’aime · Hier, à 14:44
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Luan Gacaferi

Si ka mundesi te shpetoj pa asnje therr ne kemb Milaim Zeka nga policia e Hashimit......kur shume gazetar jane vrar mbas luftes per te verteten....pra si po shpeton..!?
J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 14:39

Kujtim Kurti Ejup Krasniqi

Qe nga viti 2008....asnje kriminel nuk eshte denuar per krimet e luftes...dhe vrasjet e pasluftes....sepse keto akuza vijne nga gjykats te korruptuar nderkombetar...qe pasurohen nga keto montazhe politike....
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:41

Luan Gacaferi Sulmi eshte mbroitja me e mire, prandaj Milaimi tani e din mire qe po i ndodhi diqka faji bie mbi Hashimin por edhe mbi te gjith ATA emra tjer te listes qe publikoi
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:42

Kujtim Kurti Burbuqe Gashi

Nese....Kosova do te kishte gjykata te pavarura nga politika ditore....nul do te kishte kurrfare logjike te formohej nje gjykat speciale nga ambasadat....por kjo gjykat eshte formuar me vjedh buxhetin e Kosoves...dhe per me lobu interesat partiake....pozit dhe opozit.
J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 14:44

Nadire Beqiri Nr eshte 50-te ne listen e kesaj gjykate, zingjiri eshte i gjate, keta jane peshqit e medhenj, cka do te behet shofim tutje , vetem nji dihet se shtetet e Eu-se dhe Amerika nuk shpenzuan kot, Kosova u shkatrrua ne vlera njerzore dhe ekonomike,dot kete burg dhe humbje imuniteti per gjithe ata kriminel qe e sollen ks ne kete mjerim.ateher ks dot kete rrugen e lire per be.speciale ska asgje me uck-ne , ata kriminel ne qeveri dhe kuvend nuk kane te bejne asgje me uck, sa ushtare lufte bene vetvrasje, sa njerz lufte jetojne ne ndihma? Keto jane rezultatet e shtetit te udhehequr nga barinjte.! Shpresojme ta shofim Ks me ligje te forta dhe ekonomi te zhvilluar!!!
J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 14:47

Boro Zotaj ....vleresimi juaj eshte teper i sakte dhe i dhimbshem ....por ...gjykata speciale , lidhet vetem me periudhen e luftes ..... te tjerat duhet te gjukohen nga drejtesia e shtetit te kosoves ...eshte vertet e dhimbsheme qe badyguard , barinj e kamarier te drejtojne politiken e nje vendi
J’aime · Hier, à 15:02

Fazli Hajdaraj Edhe kesaj radhe do shpenzohen keto para siq u shpenzuan per EULXIN,nuk do ndodh ndonje gje e madhe qe shumica e njerzve presin nga kjo gjykate.Perveq ketyra parave qe jep BE,kesaj radhe do te shpenzohet edhe buxheti i Kosoves dhe parat e taksapaguesve te qytetarve te Kosoves.Kjo per mua eshte shqetesuese dhe e dhimbshme,dhe turp per disa deputet te LDK-se qe pranuan nje gje te tille e sidomos Armend Zemaj,Doruntine Maloku,Anton Cuni,Teuta Rugova!
J’aime · 1 · Hier, à 15:15
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Luan Gacaferi

Agjenti i AKI....Milaim Zeka ne emisionin Komiteti te Gazetaexpress qe eshte nje filiale e AKI-së....ne min e 38.00 te emisionit ai thot:

Mua nuk me besojne nderkombetaret dhe vendoret per informatat qe i publikoje ne media...!?

Po si paska mundesi....te thot Milaim Zeka...se nuk me besojne nderkombetart...kur vet thot se keto informata per listen e te akuzuarve i ka marre nga nderkombetaret....pra ky mashtrues stalinist....vete e pranon se informtat i ka marre nga AKI-ja....
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 14:50

Agim Hasani kush ndegjonë me vemendje ka perparësinë ne opinion. .Urime Kujtim
J’aime · 3 · Hier, à 14:54
Nasim Gashi

Votre réponse...Xhemajl Xhema Zeneli Kujto
Its all about fucking money !
Mire e ke thene !!
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:52

Faruk Luki Kelmendi edhe puna e kesj gjykate do te jetë"u dridh mali pjelli mini"..
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 14:53 · Modifié

Kastriot Ahmeti ejup krasniqi kerkah nuk qenke
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:53

Ejup Krasniqi Kastriot. Pse?
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:54

Afrim Shala http://www.welt.de/.../Aussenminister-droht-ein-Prozess...

Außenminister droht ein Prozess wegen Kriegsverbrechen
Kosovos starker Mann Hashim Thaci verhandelt...
WELT.DE|PAR ENVER ROBELLI, PRISTINA
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:56

Kujtim Kurti Nadire Beqiri

Agjenti i AKI....Milaim Zeka ne min 42:00 te emisionit Komiteti ai rren keshtu:...Voir plus
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 14:56

Kujtim Kurti Agim Hasani

Keto 2 statuse....nuk i ka shkruar Milaim Zeka...por i ka shkruar AKI-ja.....pra jane kopy/paste.....se nuk ka mundesi teorike te shkruhen 320 fjale mbrenda 1 min....apo jo!
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 15:01

Kujtim Kurti Faruk Luki Kelmendi

Po pra....nuk do te denohet askush...dhe asnje deputet nuk do ta humbe imunitetit....se keta kan miliona me i pagu gjykats te korruptuar nderkombetar....

Kosova eshte ELDORADO e Evropes
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 15:04

Milazim Shala po po kur ishte Millosheviqi ne pushtet gjdo 15dit leshonte nga nji rren pa ardhe taman 15dit ja futke tjetren e deri sa e bani popullin Budall qe vet fakti nuk po dim me dha voten jemi para turbimit (trenue populli ) ska faj
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 15:06 · Modifié

Kujtim Kurti Ariana Merlaku....
J’aime · Répondre · Hier, à 15:06

Kujtim Kurti Milazim Shala

Pse....nuk po proteston tani opozita kunder gjykates speciale...
!?
J’aime · Répondre · Hier, à 15:08

Milazim Shala po jo se ne mënyr dinake e kerkojn edhe keta por kishe po shiten Burra
J’aime · 1 · Hier, à 15:12

Milazim Shala kto jan vete opinjonit ti japin nji huti se ktu ësht një nxemje e nj lute patjeter duhet nji lloj lufte per ndryshe ma zi se ne kohen e bugarit asht tuju ardhe popullit ekonomija 000
J’aime · 1 · Hier, à 15:15
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Sabrit Gashi...
J’aime · Répondre · Hier, à 15:10

Kujtim Kurti Ejup Krasniqi

Pse....nuk vjen ketu Milaim Zeka me i demantu keto fakte....pasi qe po shitet shume trim i madhe...!!!
J’aime · Répondre · Hier, à 15:15

Nadire Beqiri Krimet e natyrave te ndryshme jane bere nga vendoret, nuk eshte logjike qe shpenzimet te behen nga nderkombtaret.ata qe erdhen te leckosur dhe tani duken si ,,mbreter'' duhet mi hape sefat e tyre !
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 15:17

Kujtim Kurti Fazli Hajdaraj

BE...nuk e ka dhen asnje cent per formimin e gjykates speciale....te gjitha shpenzimet jane nga buxheti i varfer i Kosoves....
J’aime · Répondre · Hier, à 15:18

Fazli Hajdaraj Kjo mund te jete e sakte,nese eshte keshtu,atehere kekoje falje per gabimin i nderuar Kurti!
J’aime · 1 · Hier, à 15:21
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Nadire Beqiri

Deshmitari kryesor kunder Fatmir Limajt deri sa ishte deputet i PDK....eshte vrare ne Austri...po pra pse ne listen e gjykates speciale nuk akuzohet Fatmir Limaj...per vrasjen e deshmitarit Agim Zogaj....pse...!!!
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 15:21

Kujtim Kurti Boro Zotaj

Cili shtet nderkombetar...ka shprehu deshiren me financu gjykaten speciale ne Kosove...!!!
J’aime · Répondre · Hier, à 15:25

Boro Zotaj a répondu · 1 réponse

Kujtim Kurti Adriano Adri Barrela....
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 15:28

Kujtim Kurti Durim Mehmeti....
J’aime · Répondre · Hier, à 15:28

Kujtim Kurti Boro Zotaj

Kjo eshte vendosur para 8 muajve ne ambasaden amerikane....se gjykaten speciale duhet ta paguaj vetem buxheti i Kosoves....prandaj asnje shtet nderkombetar nuk do ta financoje gjykaten speciale....

421.000.000 euro do te harxhohen per 4 vite nga buxheti i Kosoves per gjykaten speciale...dhe opozita nuk do te protestoje...pasi qe kjo eshte marrveshje sekrete ne mes ambasadave - qeveris dhe opozites...qe eshte rralizuar para 8 muajve...
J’aime · Répondre · Hier, à 15:33

Boro Zotaj ... marreveshjet dhe kompromiset jane shume te rendesishme ne politiken e nje shteti .... ato kane qellime madhore ne progresin e nje vendi , aq me teper kur ato realizohen me partnerin dhe mikun me te madh te shtetit te kosoves
J’aime · Hier, à 15:37
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Besnik Ismajli-klaiqi....
J’aime · Répondre · Hier, à 15:35

Luan Gacaferi I nderuar Kujtim Kurti nuk e ve askush ne dyshim se Milaimi esht egzakt ai person qe Ju po thuani, pra njeri i lig,agjent i me shum se nje sherbimi informativ dhe plus e plus ligsi e dobsi tjera qe mund ti ket nje njeri. Me te gjita jam dakord, por nje gje po shqetson jashtzakonisht shume, koheve te fundit po flitet e po shkruhet ne portale, ne radio, ne TV dhe ne gazeta se Hashim Thaqi eshte nje superman te cilin nuk ka forc njerzore qe mundet ta mund, ta u me kemb ne tok.Mu me shqetson fakti se e gjith kjo kakofoni qe po trumbetohet per Hashimin si nje njeri me aftesi mbi njerzore eshte vdekjepruese per te gjith ata Shqipetar te Kosoves qe ende shpresoin se ka ardhur koha qe kjo klik e "supermenve" te iki se mjaft eshte mjaft.Une dua tja rikujtoi secilit se keshtu flitej e shkruhej edhe per Millosheviqin dikur se eshte e kot ku njeri eshte i fort, ka kte e ka ate, por ne fund na doli se ishte vetem nje "kolos" prej kartoni e asgje me shum. Po keshtu flitej edhe per Fatos Nanon, Ramiz Alin mirpo te gjith rane edhe me shpejt seq "policia" e lejon.
Ne fund apeli im njerzor eshte mos te vazhdoim me duke "shashtrisur"Shqipetaret me "forcen","menqurin" dhe "fuqit" mbinjerzore te Hashimit dhe klikes se Tij.
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 15:36

Luan Gacaferi a répondu · 4 réponses

Kujtim Kurti Luan Gacaferi

Hashim Thaqi...nuk eshte i fort,por ai eshte vetem nje frigacak...por opozita eshte vegel e tij ne prapskenen....prandaj Hashimi automatikisht behet i fort...nga dobsia e opozites.

Ivo Sander...kryeministri kroat,u largua dhe u denua,sepss kroacia ka opozit te fort qe nuk shantazhohen...nga pozita dhe nderkombetaret...prandaj Ivo Sanderin e larguan dhe e denuan.

Logjik shume e thjesht...apo jo!
J’aime · Répondre · Hier, à 15:41

Kujtim Kurti Eli Gashi....
J’aime · Répondre · Hier, à 15:44

Kujtim Kurti Gani Sadiku....
J’aime · Répondre · Hier, à 15:45

Luan Gacaferi Kroacia vertet kishte e ka Opozit te fort, por Kroatet kan edhe nje popull qe nuk shet voten e Tij per 20 euro, sepse Ata kan karakter e burrni. Edhe ne Kroaci ka varferi, edhe kroatet kan smartfona si ne Shqipetaret por nuk shesin voten e tyre per nje mbushje.Une them se ka ardhur koha te vetdisoim popullin tone qe vota nuk shitet, te gjith bashk te shkruajm kunder ktij fenomeni sa i turpshem aq edhe fatal per kombin tone.
J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 15:47

Kujtim Kurti Luan Gacaferi

Hashim Thaqi nuk do te denohet...ai do te mbetet zv.kryeminister dhe president i Kosoves ne vitin 2016....

Qeni kurr nuk e kafshon bishtin e vet
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 16:25

Kujtim Kurti Enver Bajraliu...
J’aime · Répondre · Hier, à 16:26

Enver Bajraliu a répondu · 1 réponse

Kujtim Kurti Enver Spahiu....
J’aime · Répondre · Hier, à 16:26

Kujtim Kurti Sazan Papraniku....
J’aime · Répondre · Hier, à 16:41

Kujtim Kurti Fatlum Kelmendi...!?
J’aime · Répondre · Hier, à 16:55

Fatlum Kelmendi O Kujtim Kurti me këtë postim ma ke rrotullu "miden"...sa ma shumë që po i lexoj postimet tua po ma hup edhe atë pak shpresë që më ka mbetë që do të bëhet mirë...!
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:03

Kujtim Kurti Fatlum Kelmendi

Opozit dhe Pozit...jane nje brum...nuk ka dallim ne mes tyre,ndoshta e ke vrejtur kur luftojn per vota...secili behet i but si kingj...dhe kur e mashtrojne popullin me intrigat e tyre...prap vazhdojne me zanatin e vjeter....
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 17:06

Buqa Ibrahim Rugova Thaqi Do jet president i kosoves me ndihmen e putinit ket do e votojn ata tradhtar te Ldk
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 17:10

Fatlum Kelmendi Kujtim Kurti
Photo de Fatlum Kelmendi.
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:11

Kujtim Kurti Buqa Ibrahim Rugova

LDK nuk ka opozit mbrenda partis...te gjithe jane vegla te Isa Mustafes....prandaj Hashim Thaqi behet supermen...
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:14

Kujtim Kurti Fatlum Kelmendi

Veq pase harru me cek edhe opoziten....si pjese e marrveshjes sekrete ne mes ambasadave....qe eshte rralizuar para 8 muajve...

A thua pse u thyen xhamat e qeveis...dhe nuk u denua askush deri me sot...!?
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 17:17

Enver Spahiu Ne drejtesine nderkombetare ,nuk besoj Kujtim ,kurse ne te dhenat e Milaim Zekes jam skeptike si burim informacioni ,ka mundesi te madhe qe ai ti kete marre keto inf.edhe nga AIK ngase ne Kos.nuk ka sekrete shtetrore .
Milaim Zeken personalisht nuk e njof,per kete kam te drejte edhe te dyhoj ashtu siqe nuk i beson edhe ti ..
Kosova eshte bere vendi i manipulimeve te llojllojshme .
Pyetje kardinale per mendimin tim eshte ; do te kete drejtesi te mirefillte ne Kosove nga strukturat e nderkombetareve ?
Ne K.nuk kurgje ligjore dhe juridike ,kjo vlene edhe per gjykatat.
Nje vend qe koke te pushtetit i ka te instaluar hajnat me vote te tij eshte veshtire te kete edhe drejtesi !?
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:21

Fatlum Kelmendi Kujtim Kurti

Njehere kishin qelluar në një darkë dhe një përson nga Eulexi kish qelluar "qefli" se kishte pirë...!
Ja bëjn një pyetje PSE NUK PO I NXANI PESHQIT E MËDHAJ?
Ai ishe pergjigjur duke qeshur PO I LEJOJM MU MAJ E PASTAJ I NXOJM,JA U MARRIM GJYSMEN E SHPERQENDROJ POPULLIN NË HUTI,BËJM PAZARE POLITIKE DHE I LËSHOJM NË LIRI.
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 17:24

Kujtim Kurti Enver Spahiu

Nese....Kosova do te kishte gjykata te pavarura nga politika ditore....nuk do te kishte kurrfare logjike te formohej nje gjykat speciale nga ambasadat....por kjo gjykat eshte formuar me vjedh buxhetin e Kosoves...dhe per me lobu interesat partiake....pozit dhe opozit.
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:24

Kujtim Kurti Fatlum Kelmendi

Po pra....eulex eshte neutrale...eshte nje OJQ....kush jep pare ma shume ajo punon....dhe nuk i jep llogari askujt....

Qka me bo qe e kemi popullin injorant...dhe mashtrohet me intrigat e eulexit.
J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 17:27

Fisnik Peja Keta agjentet e AKI-se e sherbimeve te tjera paguhen qe t'ju raportojne Kujtim Kurtit & Milaim Zekes.
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:32

Kujtim Kurti Fisnik Peja

Lexoje mire postimin....aty e kam cekur....se nese vjen agjenti sekret i AKI Milaim Zeka qe te debatoj ketu sy me sy....do te ja publikoje edhe emrin prej kujt i ka marre keto informata ne AKI...

Po pra
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 17:37

Fatlum Kelmendi Kujtim Kurti

Na trego edhe ti ku po i merr informacionet!
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:39

Kujtim Kurti Fatlum Kelmendi

E ceka me siper....pse nuk u denua askush deri me sot...per thyrjen e xhamave te Qeveris....pse pozita nuk arreston 6 informantet e AKI me maska qe organizuan protesten....

Nese e din kete pergjegjejen....athere e zbulon ku i marre informacionet!
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 17:46

Fatlum Kelmendi Kujtim Kurti

Nganjehere edhe familart po i shikoj mos janë në ndonjë shërbim,hahaha!
J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 17:54

Kujtim Kurti Luan Gacaferi

Agjenti sekret i AKI Milaim Zeka....tha ne emisionin Komiteti te gazetaexpress keshtu:...Voir plus
J’aime · Répondre · 4 · Hier, à 17:58

Faik Xh Krasniqi Milaim Zeka, eshte ''Sui Generis''! Kastraveci qe eshte émoticône tongue
J’aime · Répondre · 3 · Hier, à 18:02

Baki Shala ... kesaj pune i thonë;
m'rrove t'rrova brisku i berberit ...
J’aime · Répondre · 1 · 23 h

Sabrit Gashi Kujtim Kurti kjo gjykate prej nderkombetareve ,nuk eshte mire per vete shtetesine e Kosoves ,por kjo eshte pasoje e jona qe per 16 vite nuk kemi njerez te denuar dhe askush nuk perfundoj ne burg
J’aime · Répondre · 2 · 23 h

Sabrit Gashi Prandaj mendoj ,qe ky gjykim do te mbahet diku jashte Kosoves ,me deshmitare te mbrojtur ,dhe besoj qe ka prova te mjaftueshme per secilin ,duke filluar prej vrasjeve te aktivisteve te LDK e deri krimi ekonomik
J’aime · Répondre · 1 · 23 h

Fatlum Kelmendi Gjdo pikë gjaku e derdhur pa faj paguhet herat a vonë,po shumë është me rendesi me i dënu për krimin ekonomikë,se e ndan pasurin e Kosoves hajnat në mes vete.
Sikur Amerika dhe Evropa dhe Bota te donin drejtesi do ti denonin edhe Ndërkombëtarët.
J’aime · Répondre · 3 · 23 h

Adriano Adri Barrela Kujtim Kurtaj ti aje tuj promovu natyren a gazetart meju qit rrent shka ka bohet mer kshtu me ty
J’aime · Répondre · 1 · 23 h

Shkamb Lisi Kujtim Kurti une po i besoj edhe Zekes po edhe ty a e din pse se kur thue me u ike puneve me te rendsishme qe puna eshte mut ne kosmetin e Taqit e ises shqiptaret harrojn qe duhet me e sigurue kafshaten e gojes per familje se dimri erdhe po ne kosove Jan ba ma shum kosovare se sa shqiptare e keta kosovaret e Taqit e ises Jan qaq zogj shkau sa ju pin gjakun me pamuk shqiptareve pra kosoven e ka rrue dreqi e kosova ma nuk ka forc me u ngrit se shkau ose zogjet e shkaut tash na kan qel ne shtepi me falni
J’aime · Répondre · 3 · 21 h

Durim Samadraxha Mos ja fut kot,po shitesh kogja i forte e spo ki guxim me dal me fol naper media,e mbyte ket fb ky i ngrati spo ka goje me ta kthy qe e ke lodh me rrena,nqs je qaq i qim nane pse spo ta shohim kurr facen naper televizione,po sen sosht puna jote
J’aime · Répondre · 19 h

Haxhi Kuçi Per shumicen e krimeve qe jane bere gjate luftes dhe pas saj kam mesazhe nga shume isha komandanta te uçk es se kush ka formue listen e likvidimeve,dhe cilet kane krye vepra te shemtuara..Milaim ZEka,ka gishte shume bashk me Xhavit Halitin,Qerim Kelmendin,Avdi Ibrahimin dhe kujt ja kane gjete ne gjepe listen per ti likvidue atdhetaret.Njesoj si Enver Hoxha ja kane ba.Sa per deshmitar kane me qen vete te uçk es.
J’aime · Répondre · 2 · 18 h

Haxhi Kuçi Ja shoket e Milaim Zekes qe ka inqizue;AKSH me maska;http://kosovo.voila.net/fichiers/uck3.jpg
KOSOVO.VOILA.NET
J’aime · Répondre · 2 · 18 h

Haxhi Kuçi Ja Ibrahim Avdiun qe e ka inqizue Milaim Zeka.Njeriu qe e ka perpilue listen se kane me likvidue me urdherin serb.Dhe Milaim Zeka me thote se nuk e njeh Avdi Ibrahimin,qafir se jo mahi.;http://www.solidarite-kosovo.org/.../zoom/uck3e6a6.jpg
SOLIDARITE-KOSOVO.ORG
J’aime · Répondre · 1 · 18 h

Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,kjo speciale e ka fromimin e saj per nje marketing politike,qe tju hedhi pluhur syve shqiptareve.As nje kriminel nuk do te ndeshkohet.Pse? Sepse ma se pari,keta kriminela ju vyne per me masakrue prape shqiptar,per me zvoglue potencialin njerezor qe eshte ne nje shtim tejet pertej normales,tek shqiptaret.Ne vetem i thejna dhembet pa lidhje.
J’aime · Répondre · 2 · 18 h

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Po pra...listen per likfidimin fizik te anatrve te LDK e ka pergadit agjenti i UDB Milaim Zeka....bashke me Azem Sylen dhe Rexhep Selimin...
J’aime · Répondre · 1 · 18 h

Haxhi Kuçi Kryekomandanti eshte dikush tjeter e urdhemarres qe ja kane percjell listen jane;Avdi Ibrahimi,Reshat Badallaj,Qerimi,Ibrahimi,F.L.,J.K.qe ua kane dhene listat tjereve.Thelle eshte problemi i enveristave.Keta kur nxihen ne flagranc po thojshin nuk e njohim njeri tjetrin,Taman shkolle e shkaut,apo e enverit.
J’aime · 3 · 17 h
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Xhemshit Vokrri...
J’aime · Répondre · 2 · 18 h

Kujtim Kurti Ramiz Bojaj...
J’aime · Répondre · 11 h

Selami Hajrullaga ku je o milam - zeka he eee po edhe haxhi kuqi - jeni gjall ha ha ha ha ha pershendetje kujtim kurci
J’aime · Répondre · 1 · 11 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Siq po shifet...ty po te konvenon shume gjykata speciale...qe e shkatrron buxhetin e Kosoves per 421.000.000 euro....
J’aime · Répondre · 11 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti pse nuk permendesh mikun e jovica stanishiqit batoni nji kallap me gjeth blendi fevziun - zagarin ordiner te hadshimoviqit ne agjend
J’aime · Répondre · 1 · 11 h

Selami Hajrullaga mendo kujtim mir me koken tende ose tullacen qel - qka folish pse nuk komenton haxhi kuqi mercenari serbo-arkanist i arkanit - me nofken e luftes -Cizma -
J’aime · Répondre · 1 · 11 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Debato per temen qe e kam postuar....leje intrigat te lutem...

Ti si veteran i UÇK...pse nuk tregon se ku e mori lejen agjenti i UDB Milaim Zeka...per me xhiru me kamer luftetart duke ber stervitje logjistike....po pra kush ja dha lejen spiunit Milaim Zeka...
J’aime · Répondre · 11 h

Kujtim Kurti Lazer Ramaja....
J’aime · Répondre · 11 h

Selami Hajrullaga tema osht per milaim zeken - - pse e akuzon milaimi blendi fevziun per vjedhje te deshmis se luftes kujtim kurti - fol
J’aime · Répondre · 11 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Pergjigju te lutem nje here ne pytjen time....pastaj vazhdojm debatin.
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Bajram Galan Mehmetaj...
J’aime · Répondre · 10 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti per kta - kta llaskucat te regjimit te arkanit jam ne f b - duhesh mem kuptu - per spiunet ordiner te u d b -
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Pergjigju te lutem nje here ne pytjen time....pastaj vazhdojm debatin.
J’aime · Répondre · 10 h

Selami Hajrullaga pse nuk permendish llaskucat te tiranes me emrat kujtim ju i keni miq kta tipa dhe jarana
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Lexoje me vemendje postimin...aty jane te gjitha komentet...per gjykaten speciale dhe intrgat e AKI...qe derigjohen nga agjenti i dyfisht Milaim Zeka...

Po pra lexoje
J’aime · Répondre · 10 h

Selami Hajrullaga kujtim milaimi osht nji paparac dhe gazetar deshtak asgje me shum - mos leh shum se asgje nuk din per kta te lart permendurit kujtim
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Yzi Ahmeti....
J’aime · Répondre · 10 h

Bashkim Krasniqi Spaska debat.
J’aime · Répondre · 1 · 10 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

E paske jaran te fort agjentin e AKI Milaim Zeken.....se nuk po guxon me fol asgje kunder tij...por pra faktet po flasin vet.
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 10 h

Nasim Gashi Nuk guxon me fole Selman Hajrullaga keq per Milaim Zeken ,se eshte i perlyer gjere ne bryla me gjakun e atdhetareve shqiptar.Ky genjen kur tregon se e kane vrare Millan Shipken.Kurse Millan Shipka ka bashkpunue me kete idiot ne masakren e Rahovecit......................................
J’aime · 37 min
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Bashkim Krasniqi

Lexoje me vemendje postimin...aty jane te gjitha komentet...per gjykaten speciale dhe intrgat e AKI...qe derigjohen nga agjenti i dyfisht Milaim Zeka...

Po pra lexoje
J’aime · Répondre · 10 h

Bashkim Krasniqi a répondu · 1 réponse

Selami Hajrullaga kujtim si haxhi kuqi edhe milaim - zeka mka kercnuar kta persona ju dini fort mir qka flas
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Edmond Selca

A je gjalle bre burre..!?
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Selami Hajrullaga

Debato per temen qe e kam postuar....leje intrigat te lutem...

Ti si veteran i UÇK...pse nuk tregon se ku e mori lejen agjenti i UDB Milaim Zeka...per me xhiru me kamer luftetart duke ber stervitje logjistike....po pra kush ja dha lejen spiunit Milaim Zeka...
J’aime · Répondre · 10 h

Selami Hajrullaga kujtim ju nuk dini asgje per paparacet ordiner te luftes mos ja fuut kot kujtim
J’aime · Répondre · 10 h

Nasim Gashi Zotri ,Selami Hajrullaga, kam lexue diku per juve,ju kishit pas inqizue biseden ndermjet Arkanit e Milloshit.Ku i keni meshefur ato inqizime,dhe nese keni mundesi me na tregue ato biseda,se per çfare behej fjale?çfare emisioni ju keni krye ne uçk?
J’aime · 44 min
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Bashkim Krasniqi

Agjenti sekret i AKI Milaim Zeka....tha ne emisionin Komiteti te gazetaexpress keshtu:

Mua mund te me arrestoje vetem Suedia per perhapjen e informacionit sekret per listen e te akuzuarve te gjykates speciale...

Po si ka mundesi....Suedia qe te leshoj flet arrest per agjentin e AKI Milaim Zeken...kur ky mashtures deklaraten e ka dhen ne nje medium kosovare....dhe jo ne medium Suedez.

Po pra....vetem nje budall i han keto intriga te Milaim Zekes dhe AKI-së....per fat te keq!
J’aime · Répondre · 1 · 10 h

Selami Hajrullaga kur ska pas asnji leje miliami vetem folish kot - kujtim - kurr ska dit bazat dhe logjistikat te u c k - dikur von ka gjiru si gazetar por shum von kujtim - divizioni -
J’aime · Répondre · 10 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti diplomacija jote e deshmive dhe komenteve osht nji broshur per femijevet dhe te knaq apetitet serbo sllave asgje me shum nuk din koka jote qele
J’aime · Répondre · 10 h

Nasim Gashi Zotri ,Selami Hajrullaga, kam lexue diku per juve,ju kishit pas inqizue biseden ndermjet Arkanit e Milloshit.Ku i keni meshefur ato inqizime,dhe nese keni mundesi me na tregue ato biseda,se per çfare behej fjale?çfare emisioni ju keni krye ne uçk?Selman ti çenke sekretari i Milaim Zekes,e mbrone per ta shpetue prapanicen,se ndoshta edhe ti kysmet ne biruce.
J’aime · 34 min
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Ti e din shume mire historin...por nuk po guxon me fol se e paska jaran te fort agjentin e UDB Milaim Zeken....faktet po flasin vet.
J’aime · Répondre · 1 · 10 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti tkan dhon miru me kulturen e prizrenit se me zagart te luftes ju nuk dini asgje vetem ja fuutni koot kujtim
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Qe te jemi sa me korrekt me opinionin...kjo eshte historia,qe ju djeg shume juve stalinistave....

Milaim Zeka,Ibrahim Kelmendi,Avdi Ibrahimi...qe nga viti 1997 kan raportuar per UDB...duke ju dhen informacione per stervitjet dhe logjistiken e UÇK deri ne qeshor 1999

Keta agjent te UDB....kurr ne jeten e tyre nuk e kan vrar nje qetnik serb....dhe sot jane veteran te UÇK

Po pra...kjo eshte historia e hidhur
J’aime · Répondre · 2 · 10 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti dot postoj nji deshmi ne ket faqe te debatit tend - per milaim zeken - kupton - mbnas pak -
J’aime · Répondre · 10 h

Selami Hajrullaga kujtim mos u bo zagar te them - mos me ofend debatojm tani lype debat
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Fitim ÇeKu...!?
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Sabit Bimbashi...
J’aime · Répondre · 10 h

Fehmi Rrecaj A është lista e Zekajt e vertet ?
Ku e ka marre Zekaj listen nuk është hiq e rendesishme .
J’aime · Répondre · 10 h

Kujtim Kurti Enver Spahiu

Ne maj te vitit 1999...ne betejen heroike te UÇK ne Koshare....agjenti i UDB Milaim Zeka....ka xhiruar luftimet ne vijen e pare te frontit....duke mashtruar eproret e UÇK se keto xhirime jane vetem per arkiven e luftes.

Por agjenti Milaim Zeka...keto xhirime i ka derguar ne UDB dhe mbas 2 ditve jane vrare 118 trima te UÇK nga forcat qetnike te Millosheviqit....pasi qe Milaim Zeka i ka furnizuar me informacione...per logjistiken e vijes se frontit ne betejen e Koshares.

Ky tradhtar...sot eshte veteran i UÇK....dhe sot dalin disa zagar qe e mbrojne kete kriminel...kete agjent te UDB dhe AKI

Po pra...kjo eshte historia
J’aime · Répondre · 1 · 10 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 2 · 9 h

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka shpiuni   Lun 10 Aoû - 11:32

Kujtim Kurti Beqir Krasniqi...!?
J’aime · Répondre · 9 h

Beqir Krasniqi Kujtim, duket se ne mendjet e disa gazetarve eshte nje gare, se kush e tha i pari nje gje. Ky motivim i ulet i shtyn ata te mos jene te interesuar ne te verteten, por vetem ne ate se, kush e tha i pari. Me fjale tjera pune dokrragjinjesh qe bazohen ne spekulime per t'ia qelluar, sikurse ne bastore...
J’aime · 1 · 9 h

Kujtim Kurti Beqir Krasniqi

Lexo dhe kupto...
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · 9 h
Nasim Gashi
Votre réponse...


Kujtim Kurti Fehmi Rrecaj

Lexoje me vemendje statusin....apo nuk din mire me lexu gjuhen shqipe!
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 9 h

Kujtim Kurti Migjen Fazliu...!?
J’aime · Répondre · 9 h

Selami Hajrullaga milaim - zeka - paparaci ordinerr dhe gjuha e tij llaskucare - kujtim kurti
Photo de Selami Hajrullaga.
J’aime · Répondre · 9 h

Nasim Gashi Per çfare arsye ti ka thene keto fjale Milaim Zeka zotri Selami Hajrullaga?çka ju i keni shkrue,pse nuk i qesish,por je duke perzi balte me lopaten e serbise.
J’aime · 24 min
Nasim Gashi

Votre réponse...Enver Spahiu Angazhojeni edhe Milaimin ne debat .
J’aime · Répondre · 1 · 9 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti mbasi je diplomat lexoje mir gjuhen dhe theksin e miliam zez-es
J’aime · Répondre · 1 · 9 h

Kujtim Kurti Enver Spahiu

Agjenti i UDB dhe AKI....nuk guxon me ardhe ketu me debatu sy me sy....para gjithe botes....se ai eshte agjent sekret...nuk i japin leje.

Faqja ime eshte publike...mund te komunikoje qdo person qe perdor FB...

Po pra
J’aime · Répondre · 9 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Ne maj te vitit 1999...ne betejen heroike te UÇK ne Koshare....agjenti i UDB Milaim Zeka....ka xhiruar luftimet ne vijen e pare te frontit....duke mashtruar eproret e UÇK se keto xhirime jane vetem per arkiven e luftes.

Por agjenti Milaim Zeka...keto xhirime i ka derguar ne UDB dhe mbas 2 ditve jane vrare 118 trima te UÇK nga forcat qetnike te Millosheviqit....pasi qe Milaim Zeka i ka furnizuar me informacione...per logjistiken e vijes se frontit ne betejen e Koshares.

Ky tradhtar...sot eshte veteran i UÇK....dhe sot dalin disa zagar qe e mbrojne kete kriminel...kete agjent te UDB dhe AKI

Po pra...kjo eshte historia
J’aime · Répondre · 9 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti kto deshmit tuaja jan te spiunit ordiner serbo- arkanist te luftes - haxhi - kurqi ne birucat serbo-franceze te frances - kupton
J’aime · Répondre · 9 h

Selami Hajrullaga milaim zeka kurr nuk u kon ne vijen e parr te luftimeve vetem mbrapa - osht e vertet - vetem kan gjiru filmast ne stilin - hollyvudjanh kujtim kan zduk e vjell deshmi te luftes - komando - vezhgues pisha t -
J’aime · Répondre · 9 h

Selami Hajrullaga let fuuten te mllenjet te luftes se kufirit kujtim ne debat tendin - po deshen
J’aime · Répondre · 9 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti gjat perdorimit te kodit - sekret - kinez - z - 43 - kodi - tre - 3 te arkanit dini diqka kujtim kurti-- fol diqka
J’aime · Répondre · 9 h · Modifié

Selami Hajrullaga ne - prill te vitit - 99 es - osht kapurr - kapurr - kujtim kurti nji mercenar serbo arkanist i gjall ne koshare - te ranguut te lart - te madh te arkanit - edhe mercenar dhe kryeklishi - francuz truproja e ceces ka deshmi per ket llaskuc te kapur te gjall ne koshare e shum te tjeret
J’aime · Répondre · 9 h · Modifié

Nasim Gashi Kur ja nisish me fole per diçka mos e perzi si udbashet,e nxurem nje klysh arkanist .Kush ka qen ky klysh?Mos je ti o majmuni i arkanit?Ti edhe truprojen e ceces po e njifke,ku me que ma tutje qe çenke vete argat i Llucerit serb?Komandant Cobra te njeh ma se miri se kush mutin ke qen ne radiolidhje me qetniket serb ne Koshare.Ku e pasket dergue pastaj sipas jush kete laskuc qe e pasket nxene te gjalle?Dhe çka keni gjete ne gjepat e ketij Llaskucit?
J’aime · 18 min
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Ndegjoje me vemendje agjentin e UDB Milaim Zeka....qe e themeloj PDK ne Prizren....ky qe perpiloje listat per vrasjen e aktivistave te LDK mbas luftes....

Ky qe tani flet gjoja flet keq per PDK....ky zagar eshte agjent i UDB....prandaj flet hapur se nuk mund ta arrestoje askush...se ka imunitet diplomatik...
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 9 h

Kujtim Kurti Ramiz Mavriqi...
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Ilaz Bylykbashi...!?
J’aime · Répondre · 8 h

Afrim Shala TY MILAIM ZEKA TI SHKERDHEFT KREJT CKA I KI MORE PSIKOPAT
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Afrim Shala

Ti po te ishe trim....do te kishe shkruar me emrin tuaj origjinal....por ti je frigacak...prandaj vjen ketu me ofendime banale...
J’aime · Répondre · 8 h

Afrim Shala JO EMRI IM ESHTE SHUME ORGJINAL PO TI JE NJE PSIKOPAT QE SOJI YT NUK GJINDET NE SHQIPTARI VEQ VAZHDO ME NGREN MUT SHUME INTERESANT QE VETEM NE FB HAN MUT HAJDE NE KOSOVE EDHE THUAJU NJERZVE NE SY QETO FJAL DEBIL
J’aime · Répondre · 8 h

Nasim Gashi Se shpejti do vim edhe ne Kosove bashk me Kujtimin e disa trima tjere e kemi me ua rregullue statusin e juaj ,mos u merzitni,vetem ditet jane ne pyetje.
J’aime · 15 min
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Afrim Shala

Ti qe po shkruan me profil fallco....nuk po din me lexu gjuhen shqipe....ketu po debatojme vetem me Shqiptare...dhe jo me arab.
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Naser Gashi....
J’aime · Répondre · 8 h

Afrim Shala O ARABVE EDHE TY BOTA NONEN UA SHKERDHEFT PO HAJDE NE KOSOVE O MUT E MOS AKUZO NJERZ ME VLERA NEPER FB MORE FLLIQAN
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Rrenat e Milaim Zekes....agjentit sekret te UDB
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 8 h

Afrim Shala HAJDE DE NE KOSOVE E PERBALLU SY ME SY EDHE VERTETOJ SE JAN RRENA E MOS HA MUT NE FB
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Faktet po flasin vet...
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Sinan Prushi...
J’aime · Répondre · 1 · 8 h

Afrim Shala CILAT FAKTE O I BIRI SHKINES TI BON SHPIEFJE EDHE BESON QE JAN FAKTE MORE DEBIL
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Agjenti i UDB dhe AKI....nuk guxon me ardhe ketu me debatu sy me sy....para gjithe botes....se ai eshte agjent sekret...nuk i japin leje.

Faqja ime eshte publike...mund te komunikoje qdo person qe perdor FB...

Po pra
J’aime · Répondre · 8 h

Afrim Shala PO KUSH JE TI MORE FLLIQAN ME RA NJERZIT NE NIVELIN TEND EDHE ME DEBATU ME TY MORE PSIKOPAT TI JE NJE RRUGAQ QE MERRESH ME SHITJEN E DROGES EDHE MENDON ME SHANTAZHU NJERZIT E JETES PUBLIKE NE KOSOVE MORE NARKO DILER I FLLIQT
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Ne maj te vitit 1999...ne betejen heroike te UÇK ne Koshare....agjenti i UDB Milaim Zeka....ka xhiruar luftimet ne vijen e pare te frontit....duke mashtruar eproret e UÇK se keto xhirime jane vetem per arkiven e luftes.

Por agjenti Milaim Zeka...keto xhirime i ka derguar ne UDB dhe mbas 2 ditve jane vrare 118 trima te UÇK nga forcat qetnike te Millosheviqit....pasi qe Milaim Zeka i ka furnizuar me informacione...per logjistiken e vijes se frontit ne betejen e Koshares.

Ky tradhtar...sot eshte veteran i UÇK....dhe sot dalin disa zagar qe e mbrojne kete kriminel...kete agjent te UDB dhe AKI

Po pra...kjo eshte historia
J’aime · Répondre · 8 h

Afrim Shala FOL PAK PER AKTIVITETET TUA QE JE DILER NARKOTIK NE HOLAND
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Faktet po flasin vet....
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Fehmi Mulaj....
J’aime · Répondre · 8 h

Sinan Prushi Hajde Kujtim Kurti qakersiti me shika me udb hade pra oshalla shikat qe e vutun specjalen tepart neta prej hashimit ete posht
J’aime · Répondre · 1 · 8 h

Afrim Shala O IDIOT CFAR FAKTEVE ME BAJRUSH SHPIJUNUN EDHE TI JE ASI FLLIQANI SI BAJRUSH UDBASHI
J’aime · Répondre · 8 h

Selami Hajrullaga kujtim kurti pse nuk permendesh rugovistat dhe farkistat te klanit farku te bujar bukoshit ne laprak - pse kujtim nuk dini asgje fol ne pytje debat
J’aime · Répondre · 8 h

Kujtim Kurti Sinan Prushi

Ne maj te vitit 1999...ne betejen heroike te UÇK ne Koshare....agjenti i UDB Milaim Zeka....ka xhiruar luftimet ne vijen e pare te frontit....duke mashtruar eproret e UÇK se keto xhirime jane vetem per arkiven e luftes.

Por agjenti Milaim Zeka...keto xhirime i ka derguar ne UDB dhe mbas 2 ditve jane vrare 118 trima te UÇK nga forcat qetnike te Millosheviqit....pasi qe Milaim Zeka i ka furnizuar me informacione...per logjistiken e vijes se frontit ne betejen e Koshares.

Ky tradhtar...sot eshte veteran i UÇK....dhe sot dalin disa zagar qe e mbrojne kete kriminel...kete agjent te UDB dhe AKI

Po pra...kjo eshte historia
J’aime · Répondre · 1 · 8 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Fol ti...kush po ta ndalon me fol..!?
J’aime · Répondre · 8 h

Afrim Shala SELAMI, PYETE KET KUJTIMIN PER AKTIVITETET E BIZNESIT ME DROGE QE MERRET KY MATRAPAZ
J’aime · Répondre · 7 h

Selami Hajrullaga llaskuca bujar bukoshi ka pas buxhet te vret krejt ish u c k - pse dit kujtim kurti - e kan rrjep ket llaskuc harraqgjinjet edhe ket nuk paske dit jo - me deshmi dot flas
J’aime · Répondre · 7 h

Selami Hajrullaga po po afrim gashi i vjen rendi ktij kujtimit avash avash
J’aime · Répondre · 7 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Vazhdo...
J’aime · Répondre · 7 h

Afrim Shala PER QATA NUK VJEN KY NE KOSOVE SEPSE ORGANET E SIGURISE KAN MJAFT PROVA PER AKTIVITETIN E TI QE ESHTE BIZNISMEN I DROGES
J’aime · Répondre · 7 h

Selami Hajrullaga pse nuk osht vrare tahir zema ne - mars - pril e gjat kohes se luftes ne tiran trego nuk paske dit kujtim kurti
J’aime · Répondre · 7 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Vazhdo...
J’aime · Répondre · 7 h

Afrim Shala KUJTIM KURTI DUHET TE DEMASKOHET QE SHTE BIZNISMEN I DROGES ORGANET E RENDIT NE KOSOVE POSEDOJN FAKTE QE KY MERRET ME KONTRABANDIMIN E DROGES
J’aime · Répondre · 7 h

Selami Hajrullaga let leh armend kurva tani per vrasjet mes llaskucave ne qeverin me thaqin kujtim kurci
J’aime · Répondre · 7 h

Afrim Shala Kujtim Kurti, PSE NUK PO VJEN NE KOSOVE?????
J’aime · Répondre · 7 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Nuk the asgje deri me tani...per klanin e Bujar Bukoshit...kur thua diqka konkrete athere reagoje...

Pra po presim qka po na zbulon...!!!
J’aime · Répondre · 7 h

Selami Hajrullaga ha ha je papak kujtim kurti kshtu te them unn haaaaaa
J’aime · Répondre · 7 h

Selami Hajrullaga kemi fol edhe per farkun kujtim kta zagart i ke jarana - kujtim t mir
J’aime · Répondre · 7 h

Afrim Shala Kujtim Kurti, TREGO HISTORIN TENDE QE E KE MASHTRUAR NJE GRUA TE MOSHUAR NE GJERMANI EDHE E KE MARTUAR VETEM PER TE JA VJEDHUR PASURIN QE E KISHTE AJO GRUJA NE MOSHE TREGO FETYREN E VERTET QE JE NJE KRIMINEL MATRAPAZ!!!!!!!!
J’aime · Répondre · 7 h

Sinan Prushi Krejt PDK dhe LDK shkofshin ne specjale ene rrot sams qepodojn mena burgos ne si UÇK turp per ata deputet qena ben ket tradhti meni fjal popullore por ju kerkoj falje per shprehje separi nakan qi elon pala shkit etash ne si luftetar ne specjale turp turp
J’aime · Répondre · 1 · 7 h

Nasim Gashi mos u frigoni se specialja vetem ka mi rehabilitue kriminelat e edhe shperblye.Ju qe keni luftue me zemer,e keni krye emisionin e juaj ne mullirin e kriminelave.Ju mundin,banditet gullashin e juve kocat mi lipie.Keshtu eshte puna tek ne shqiptaret.Zoti ishalla nuk ua harrone vepren atdhetare.
J’aime · 7 min
Nasim Gashi

Votre réponse...Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Nuk the asgje deri me tani...per klanin e Bujar Bukoshit...kur thua diqka konkrete athere reagoje...

Pra po presim qka po na zbulon...!!!
J’aime · Répondre · 7 h

Afrim Shala Kujtim Kurti, FOL PAK PER AKTIVITETET TUJA SE DO TE DEMASKOJ NGADALDAL MORE MATRAPAZ KREJT E DIM NE PER TY KREJT DO TI PUBLIKOJM DITA DITES
J’aime · Répondre · 7 h

Nasim Gashi Po para se ti beni pyetje Kujtim Kurtit per aktivitetin e tij,na tregoni ju çfare aktiviteti keni pasur para luftes,ne lufte dhe tani?Hajde patrioti sames?
J’aime · 1 · 5 min
Nasim Gashi

Votre réponse...Selami Hajrullaga kujtim qka te intereson per farkun fol
J’aime · Répondre · 7 h

Selami Hajrullaga mbasi nuk osht tema e debatit po shum ka lidhje me paqparacet te luftes ne tiran e te kufirit
J’aime · Répondre · 7 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Selami Hajrullaga

Nuk the asgje deri me tani...per klanin e Bujar Bukoshit...kur thua diqka konkrete athere reagoje...

Pra po presim qka po na zbulon...!!!
J’aime · Répondre · 7 h

Selami Hajrullaga fol kujtim me diplomacin tende te sigurt ose burimet te brukselit pak - se ja qave krut kujtim tullaci
J’aime · Répondre · 7 h

Afrim Shala http://diplomacia.dk/.../mos-shpif-kujtim-e-mos-u-b-n...

DIPLOMAICA.dk
Albania Press / Shqiperia Press është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin...
DIPLOMACIA.DK|PAR ARLIND NUSHI
J’aime · Répondre · 7 h

Afrim Shala Kujtim Kurti, CFARE LIDHJE KE ME KET VRASJE NE BELGJIKE http://www.top-channel.tv/lajme/artikull.php?id=296102

Dosja e Prokurorisë belge: Vrasja për një prostitutë. Frroku, dënim edhe në Holandë - Lajme -...
TOP-CHANNEL.TV
J’aime · Répondre · 7 h

Kujtim Kurti Afrim Shala

Ti nuk je vetem nje frigacak i madh qe shkruan me profil fallco....por je edhe nje budall i madhe......Voir plus
J’aime · Répondre · 7 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Qka u bo...pse nuk po fol...qka zbulove per klanin e Bujar Bukoshit....!!!
J’aime · Répondre · 7 h

Afrim Shala FOL FOL SE DO TE DEMASKOJ O KRIMINEL MOS MENDO SE NE NUK KEM DESHMI PER AKTIVITETET TUA KRIMINALE
J’aime · Répondre · 7 h · Modifié

Selami Hajrullaga Kujtim dini pak te me doni mir qka mendoni per mua mendimi yt
J’aime · Répondre · 7 h

Haxhi Kuçi Ata qe mirren me shkrimet e udbashit Reshat Badallas e Avdi Ibrahimit lypin qi jo vetem nanat, por edhe vorret e stregjysherve me ua bere WC. Afrim Shala ja rrofsh balten Kujtim Kurtit bre qen .
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Haxhi Kuçi Afrim Shala eshte vete ja Reshat Budalla,kryeudbashi i shpiunave ,ja Avdi Ibrahimi,njeri i OZNES,sipas deklarates se dhene te Nexhmi Krasniqit qe Avdi bagla ja ka ngrere buken e ja ka permbysur kupen.
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Selami Hajrullaga Kujtik pse u prit 16 vjet te del deshmija e marveshjes U c k fark nga z bicaj llulla e bujar bukoshit leahi ari i rrjepun i farkut
J’aime · Répondre · 6 h

Afrim Shala IK TI O MBETURINA SLLAVE HAXHI KUCI PIRDHU
J’aime · Répondre · 6 h

Haxhi Kuçi a répondu · 12 réponses · 4 h

Haxhi Kuçi Selami Hajrullaga,a bane me na tregue si ka mundesi nje ushtar çlirimtar ne te njejten kohe te posedon dy vertetime si pjestar i dy brigadave ?Hajde pis hajde rrej me vertetime.Nje vertetim e posedoni te Rrustem Berishes e tjetrin nga Hoxha.Ka i keni mshefe inqizimet e radiolidhjeve mes serbeve dhe uçk es?Vete o pis me ke thene .Ti me ke thene se kane egzistue dy Millan Shipka o Selman qeni.
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Haxhi Kuçi A dreni Drenova,ke mbetur pa brira,ti kemi bere shyte.
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Haxhi Kuçi
Photo de Haxhi Kuçi.
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Haxhi Kuçi A guzo a guzo......
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Selami Hajrullaga Kujtim kurti ku osht haxhi kuqi Pse nuk del nga gropa Ai kupton mir shkrumin tem qe shkruaj ndryshe ju kujtim ja fuutni kot
J’aime · Répondre · 6 h

Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,per Selami Hajrullagen ke mundesi me lexue dialog me mua,por ke rastin te merr info edhe per Ekrem Lluken dhe lidhjen e tij me Ramush Hajradinen.http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3385-ekrem...

selman hajrullaga du vertetime - Ekrem Lluka,flet Selami Hajrullaga
selman hajrullaga du vertetime https://www.facebook.co...
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Kujtim Kurti Selami Hajrullaga

Ky eshte komenti i Haxhi Kuçit per ty....lexoje nese nuk te vjen zheg...

Selami Hajrullaga,a bane me na tregue si ka mundesi nje ushtar çlirimtar ne te njejten kohe te posedon dy vertetime si pjestar i dy brigadave ?Hajde pis hajde rrej me vertetime.Nje vertetim e posedoni te Rrustem Berishes e tjetrin nga Hoxha.Ka i keni mshefe inqizimet e radiolidhjeve mes serbeve dhe uçk es?Vete o pis me ke thene .Ti me ke thene se kane egzistue dy Millan Shipka o Selman qeni.
J’aime · Répondre · 5 h

Haxhi Kuçi Kujtim Kurti ja biseda tjeter mes meje dhe Selami Hajrullages.Ke ketu material dhe zbulo shume gjera.http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3124-selami...

selman hajrullaga du vertetime - Selami Hajrullaga,dialog
selman hajrullaga du vertetime Conversation démarrée...
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM
J’aime · Répondre · 1 · 4 h

Haxhi Kuçi Kjo eshte pjesa e pare e bisedave.
J’aime · Répondre · 1 · 4 h

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Ne maj te vitit 1999...ne betejen heroike te UÇK ne Koshare....agjenti i UDB Milaim Zeka....ka xhiruar luftimet ne vijen e pare te frontit....duke mashtruar eproret e UÇK se keto xhirime jane vetem per arkiven e luftes.

Por agjenti Milaim Zeka...keto xhirime i ka derguar ne UDB dhe mbas 2 ditve jane vrare 118 trima te UÇK nga forcat qetnike te Millosheviqit....pasi qe Milaim Zeka i ka furnizuar me informacione...per logjistiken e vijes se frontit ne betejen e Koshares.

Ky tradhtar...sot eshte veteran i UÇK....dhe sot dalin disa zagar qe e mbrojne kete kriminel...kete agjent te UDB dhe AKI

Po pra...kjo eshte historia
J’aime · Répondre · 2 · 4 h

Haxhi Kuçi Ju besoj shume per keto te dhena Kujtim Kurti,sepse e kishte postue nje foto ne fb e tij Milaim Zekani dhe kur i bera pyetje se kush e ka fotografue?Me krenari me tha se ai vete.Pastaj jo nje ushtar i uçk es e pastaj ne fund me tha se te BIBISIS.Kur ja bera pse po genjeni?Me bllokoi nga shoqeria se e zbulova me dy fjale qenin e zi.Ky ka aftesi mi zbulue atdhetaret si Avdi Ibrahimi e Reshat udbashi(kryeudbashi).
J’aime · Répondre · 1 · 4 h

Haxhi Kuçi A deshironi me postue biseden mes meje dhe Milaim zekanit?Ua qesi pa problem.
J’aime · Répondre · 1 · 4 h

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Publikoje...
J’aime · Répondre · 4 h

Haxhi Kuçi http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3765-interviste-me...

milaim zeka - Interviste me Milaim Zeken,si genjene
milaim zeka Milaim Zeka 13/08/2014 14:31 Milaim Zeka...
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM
J’aime · Répondre · 1 · 3 h

Haxhi Kuçi Tjetra me radhe o Kujtim Kurti;http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com/t3291-milaim-zeka...

milaim zeka - Milaim Zeka dhe une ne dialog genjen si Bllaca e Naim Miftar
milaim zeka https://www.facebook.com/milaim.zeka.14/po...
DISKUTIME-SHQIPTARE.FR-BB.COM
J’aime · Répondre · 1 · 3 h

Haxhi Kuçi Milaim Zeka vete ka deklarue se i vetmi qe ka arritur te ike pa u gjykue me shoket e tij ka qen ky pizdar .E tani thote jam denue ne prill te vitit 1981,si ti besojna kur ndryshone ftyren si kameleoni?Marre i qofte Milaim Zekes.
J’aime · Répondre · 1 · 3 h

Haxhi Kuçi Titulli: Milaim Zeka hapi agjencin ne Kopenhage Fri 24 Oct 2014 - 5:24 Përgjigju me citat Modifiko/fshije këtë mesazh Fshije këtë mesazh Shiko IP e shkruesit
Milaimi hapi nje axhensi udhetimi Kopenhagen Prishtine para dhjete vitesh .Une isha nje nder...Voir plus
J’aime · Répondre · 1 · 3 h

Haxhi Kuçi http://www.botasot.info/.../zeka-me-25-nentor-ne-gjykate/...

Ne kohen kur esht vara Zahiri e ne kohen kur esht vra Ademi , Milaimi ka bashkpunu me JATin 100% e vertet...Voir plus

Zeka me 25 nëntor në Gjykatë - Lajme - Bota Sot
Gazetari Milaim Zeka është ftuar nga Gjykata Themelore...
BOTASOT.INFO
J’aime · Répondre · 1 · 3 h

Haxhi Kuçi me milajim zeken kam jetu 20 vite ne suedi e njof shum mir milaim zeka ka 2 ftyra a han me tri lug ne suedi koaov e serbi veq po thom qe milaimi din shum qe besa per kosov e serbi kush e njef e din se kush asht zeka

faceri @ 16/11/2013 11:37...Voir plus
J’aime · Répondre · 1 · 3 h

Selami Hajrullaga kujtim haxhi kuqi osht mercenar serbo arkanist me pages e gjith sherbimi i shiku t e din po edhe un - kujtim kurti ju jeni nji agjutant i haxhi kuqit
J’aime · Répondre · 2 h · Modifié

Selami Hajrullaga let del haxhi kuqi ne debatin tend te sheh mileti qvar berlloggjit serbjeni te shkinis
J’aime · Répondre · 2 h

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Te lumtë
J’aime · Répondre · 2 · 1 h

Gani Podrimaj Kujtim pse more pi zbulon spiunat
J’aime · Répondre · 1 · 1 h

Kujtim Kurti Gani Podrimaj

Agjenti i UDB - AKI Milaim Zeka ka rrejt shume keq ne emisionin Komiteti ku tha:...Voir plus
J’aime · Répondre · 2 · 1 h

Gani Podrimaj A e din Milaimit qysh i kan then ne suedi
J’aime · Répondre · 2 · 1 h

Kujtim Kurti Gani Podrimaj

Publiko....qka te din per spiunin Milaim Zeka...
J’aime · Répondre · 1 · 1 h

Gani Podrimaj Kqyre erdh kjo gabelica
J’aime · Répondre · 1 · 1 h

Selami Hajrullaga Kujtim kurti e di qe je zagar i Zekes leeh leh se krejt deshmit dalin n shesh qysh ke bo jarani me spiunet te rangut te bukoshit e te zekanit dugagjinas fol
J’aime · Répondre · 1 h

Gani Podrimaj Selami edhe spiunimi eshte prefision dikush e ben msheft e dikush ska sukses e fol vet
J’aime · Répondre · 1 h

Haxhi Kuçi Shpiunat jane ma te afte me ju shpife atdhetareve me veprat e tyre te nxira.Kur shpiuni shitet çlirimtar ne ate vend nuk ka lulzim,pos mjerim i nje popullit.
J’aime · Répondre · 1 · 1 h
Nasim Gashi

Écrire un commentaire...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka shpiuni   Ven 14 Aoû - 15:23

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka shpiuni   Ven 14 Aoû - 15:23


 • J’aime · Répondre · 22 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi....apo e shef qe UDB te ka mashtru shume keq....aktivistet tek ne punojne pa rroge...se jane vullentare.

  Tuaj Milazim qenit....se Hashimi ta ka ndreq mire samarin...ka me te vra...dhe ka me te hudh ne lumin vardar....hahaha émoticône grin
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 22 h • Afrim Shala Kujtim Kurti MOS RREJ PA RROGE SEPSE TI JU KE PREMTU RROGE KJO DO TE MERRET VESH DITET E ARDHSHME PER KREJT PUBLIKUN KOSOVARE NE NJE REPORTAZHE DO TE DEMASKOHESH SE CILI MATRAPAZ JE TI PERNDRYSHE AS NUK E NJOH AVDI IBRAHIMIN JAM AFRIM SHALA NGA DRENICA
  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala ANI EDHE FITORJA ISH LAJMRU ME FOL NE REPORTAZHE HAJ MEDET HAJ AH MORE KUJTIM ZEZA PO KEQ JE NGUL NCNCNCNC
  J’aime · Répondre · 22 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....ti je UDB qe ki marre pjese ne vrasjen e aktivistave te LDK....prandaj po tutesh me fol kunder Milaim Zekes....
  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala Kujtim Kurti A NJEVE SE EDHE FITORJA U LAJMRU ME FOL PER TY NCNCNCNC
  J’aime · Répondre · 22 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....ti je UDB qe ki marre pjese ne vrasjen e aktivistave te LDK....prandaj po tutesh me fol kunder Milaim Zekes....
  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala SA MIRE QE KE ME U DEMASKU PUBLIKISHT PER AKTIVITET TUA KUUUUUU SA NJERI ISH LAJMRU ME FOL HAJ MEDET HAJ
  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala Kujtim Kurti PERGADITU ME KQYRE JAVEN E ARDHSHME REPORTAZHEN
  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala FITORJA KOGJA TE KISH LAVDERU
  J’aime · Répondre · 22 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....ti je UDB qe ki marre pjese ne vrasjen e aktivistave te LDK....prandaj po tutesh me fol kunder Milaim Zekes....
  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala I KAHIT O KY AVDI IBRAHIMI WIE GESAGT ICH KENNE IHNEN NICHT DU BIST PARANOID UND JETZT MACHST DU IN DER HOSE TUT MIR LEID JUNGE
  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala PO KREJT DALLAVERET KAN ME TE DAL NE TV EDHE DESHMITAR KAN DAL QE TI MERRESH ME BIZNESIN E DROGES PO TASH TE SHOHIM SE SI DO TE ARRIJME ME KONTAKTU AT PLAKEN GJERMANEN SE JE KON I MARTUAR ME TA EDHE JA KI PLAQKIT PASURIN NE QYTETIN GJERMAN ACHEN KADAL BEG SE KA HENDEK NUK SHKON UJI KREJT JETEN ME DALLAVERE
  J’aime · Répondre · 1 · 22 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....zagari i UDBshit Milaim Zekes...tani po ti boj publike mesazhet private....ti e argumentove vet se je zagar i Milaim Zekes...

  Faktet po flasin vet  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala HAHAHAHAHAHA PO TE NJEJTAT PO TI THEM EDHE QETU SI NE INBOX TE KA KAPLU PANIKA HAHAHAHAHAHAHAHAHA
  J’aime · Répondre · 22 h • Afrim Shala O PASHA MU E TY AFRIM SHALA JOM I BIRI I HAJDIN E KUMRIJE SHALES PO MOS JA FUT KOT ME AVDI A KU TA DI UNE SE TY TE KA KAP PANIKA TASH VEQ KOT JA FUT
  J’aime · Répondre · 21 h • Kujtim Kurti Harrove....qka ki shkruar para 2 ditve...te gjitha komentet tuaja jans ber kopy/paste....tash merret policia e Kosoves me ty....Avdi Ibrahimi...zagari i UDB Milaim Zekes
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h • Afrim Shala HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA DEKA A PO TUTESH KUJTIM A HAHAHAHAHAHAHAHHA KRRRRRKKKKK JE NGUL KEQ KREJT NE TV KAN ME PA KUSH JE TI MATRAPAZ
  J’aime · Répondre · 21 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala...ku e dite ti qe UDB Milaim Zeka ma ka bo bllok ne FB....kush te kallxoje ty....Ibrahim Kelmendi apo Reshat Badallaj...
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h • Afrim Shala HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA O AS NUK I NJOH BRE MOS U TUT PER BESE TE ZOTIT NUK I NJOH AS AVDIN AS IBRAHIMIN E AS RESHATIN E NJOH MIRE SE E KOM FSHATAR TIMIN MILAIMIN E TI KE SHPIEF PER MILAIMIN TASH DUHESH ME MARR BARREN PERSIPRI TASH KE ME U DEMASKU PARA PUBLIKUT SHQIPTARE SE KUSH JE TI EDHE CKA BON TI
  J’aime · Répondre · 21 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....ti me pas dite per mua...i kishe publiku te gjitha...por ti nuk din asgje...te gjitha keto rrena po ti jep UDBshi Milaim Zeka...se i ka hi tuta ne both....ja ka rras kepen Hashim Thaqi....apo keni hiq zheg....hahahaha émoticône tongue
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h • Afrim Shala Kujtim Kurti NEJSE DE UNE JAM LIND EDHE SHPRESOJ TE VDES SI AFRIM SHALA E TI VAZHDO ME PARANOIZEM SE UNE QENKAM AVDIU VEQ DITET NE VIJIM DO TE SHEH KREJT PUBLIU SHQIPTARE SE KUSH JE TI NE RTK TASH VAZHDO SE UNE IKA ME FJET SE DUHET VAZHDU HULUMTIMET PER QAT PLAKEN GJERMANEN QE JA KE VJEDH PASURIN LE TA SHOHIN SHQIPTARET KUSH JE TI BESOJ SE KA FUNDI I JAVES TAKOHEM NE ACHEN ME DISA SHQIPTARE QE ME KAN PREMTU SE E NJOHIN AT PLAKEN EDHE DO TE TENTOJ ME E TAKU EDHE ME MARR MENDIMIN E SAJ PER TY NATEN E MIRE KUJTIM MATRAPAZI
  J’aime · Répondre · 21 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....ti me pas dite per mua...i kishe publiku te gjitha...por ti nuk din asgje...te gjitha keto rrena po ti jep UDBshi Milaim Zeka...se i ka hi tuta ne both....ja ka rras kepen Hashim Thaqi....apo keni hiq zheg....hahahaha émoticône tongue
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h • Afrim Shala KUJTIM TUTA HAN DARDHA TE BUTA KADAL BEG SE KA HENDEK
  J’aime · Répondre · 21 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....ti me pas dite per mua...i kishe publiku te gjitha...por ti nuk din asgje...te gjitha keto rrena po ti jep UDBshi Milaim Zeka...se i ka hi tuta ne both....ja ka rras kepen Hashim Thaqi....apo keni hiq zheg....hahahaha émoticône tongue
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h • Afrim Shala FJOLLA TE KA LAVDERU THA JE TUJ E RREJT QE 6 MUAJ PER RROGE
  J’aime · Répondre · 21 h • Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

  Shikoje more....qysh i zbuloje gjurmet e veta Avdi Ibrahimi me nofken Afrim shala....se ju ka hi tuta ne both...po e spiunojne njeritjetrin....ju ka hi uji...hahaha émoticône grin
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....ti me pas dite per mua...i kishe publiku te gjitha...por ti nuk din asgje...te gjitha keto rrena po ti jep UDBshi Milaim Zeka...se i ka hi tuta ne both....ja ka rras kepen Hashim Thaqi....apo keni hiq zheg....hahahaha émoticône tongue
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 21 h • Kujtim Kurti Analisti politik Z.Kastriot Myftaraj....ja paska fut keq UDB-shit Milaim Zekes....

  I lumte dora....Boro Zotaj  J’aime · Répondre · 1 · 20 h • Kujtim Kurti Abdullah Etemi...a je gjalle bre burre...!?
  J’aime · Répondre · 14 h • Afrim Shala Kujtim Kurti NUK PASKE MUJT ME FLEJT MESAP SE FLORA EDHE FITORJA THAN SE I KI THIRRE GJITHE NATEN PAGUAJ RROGAT E MOS I THIRR BADIHAVA ME I SHANTAZHU SE ATO DEKLARATAT VEQ I KAN DHON MOS U BO MERAK O MATRAPAZ SE KREJT DO TA SHOHIN TE VERTETEN KUSH JE TI NE RTK
  J’aime · Répondre · 14 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi...nofka Afrim Shala....ti me pas dite per mua...i kishe publiku te gjitha...por ti nuk din asgje...te gjitha keto rrena po ti jep UDBshi Milaim Zeka...se i ka hi tuta ne both....ja ka rras kepen Hashim Thaqi....apo keni hiq zheg....hahahaha émoticône tongue
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 h • Afrim Shala KUJTIM MOS U BO MONOTON ME PARANOIZEM SE UNE JAM AFRIM SHALA E NUK NJOH AVDI IBRAHIMIN KOM FILLU ME NDI KEQARDHJE PER TY SE JE NGUL KOGJA KEQ SE KA ME DAL E VERTETA PAR TY INFORMATA NGA DORA E PAR SIKUR NGA FJOLLA EDHE FITORJA EDHE SHUME TJER KISHIN CKA ME KALLXU PER TY NCNCNCNCNCNC
  J’aime · Répondre · 13 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi....nofka Afrim Shala...hajde trego pse UDBshi Milaim Zeka e ka vra....kolonel Ahmet Krasniqin me 21 shtator 1998 ne Tirane...
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 h • Afrim Shala Kujtim Kurti O NUK E NJOH AVDI IBRAHIMIN TI PERNIME QENKE MAGAR ASHTU SIQ PO NA RAPORTOJN NJERZIT PER TY SE TI VERTET JE I SEMUR MENTAL PERNDRYSHE NUK KA SI TE KUPTOHET PARANOIZMI I JUAJ PO LEJ DALLAVERET PAGUAJ BORGJET QE JU KE PUNTOREVE NE KOSOVE JAN DHJETRA MIJERA EURO
  J’aime · Répondre · 13 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi....nofka Afrim Shala...hajde trego pse UDBshi Milaim Zeka e ka vra....kolonel Ahmet Krasniqin me 21 shtator 1998 ne Tirane...
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 h • Afrim Shala HAJDE TREGO PSE NUK PO I PAGUAN RROGAT NE PRIZEREN A NUK PO HECIN BIZNESET ME DROGE MIRE A CKA
  J’aime · Répondre · 13 h • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi....nofka Afrim Shala...hajde trego pse UDBshi Milaim Zeka e ka vra....kolonel Ahmet Krasniqin me 21 shtator 1998 ne Tirane...
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 h • Écrire un commentaire...


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka shpiuni   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kujtim Kurti;Milaim Zeka shpiuni
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: