AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 O Halil Qadraku sa i vrave mbas luftes qe u bere i pasur ?

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: O Halil Qadraku sa i vrave mbas luftes qe u bere i pasur ?   Lun 10 Aoū - 11:48http://zeri.info/uploads/images/2015/August/09/auto_assss1439109496.jpg


Pyetje pėr Halil Ēadrakun: Ku e bėrė gjithė atė pasuri o Nazim Bllaca dyshi? (Foto)
Pyetje pėr Halil Ēadrakun: Ku e bėrė gjithė atė pasuri o Nazim Bllaca dyshi? (Foto)
115
SHPĖRNDARJE

09 Gusht 2015 • 10:37 •
Reagimi i veteranit tė UĒK-sė, Halil Ēadraku, i cili ofendoi kryetarin e Kėshillit pėr Mbrojtjen e Luftėtarėve tė UĒK-sė, Xhevdet Qeriqi, ka nxitur reagime tė shumta nė rrjetet sociale.

Njė person i quajtur “Aak Tahiri” ia ka parashtruar disa pyetje Ēadrakut. Ai ka pyetur atė se ku a ka bėrė gjithė atė pasuri. Ky person po ashtu e ka qutjaur Ēadrakun “Nazim Bllaca 2”.

Ndėrsa kundėrpėrgjigja e Ēadrakut ishte: Tė bllokova, shko te babai yt e bisedo me tė nė kėtė mėnyrė sepse e keqpėrdore hapėsirėn time shumė keq. Mė vjen keq, nga miqtė e mi qė po lexojnė kėso fėlliqėsirash Aakk-iste. Turp tė kesh nga rrėnjėt tua, nga tė parėt tu”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Ēadraku i cili njihet si njėri prej militantėve tė kreut tė PDK-sė, Hashim Thaēit, ka kėrkuar nga Xhevdet Qeriqi qė tė mos dalė mė dhe tė flasė nė emėr tė askujt, e sidomos nė emėr tė veteranėve.

“Nėse ke pak njerėzi, burrėri, dinjitet, krenari... mos dil mė... mos fol nė emėr tė askujt, e sidomos nė emėr tė veteranėve, as mos fol, as mos gjuaj shishe tė plastikės mbi njerėz”, ka shkruar Ēadraku. /Zėri/
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
O Halil Qadraku sa i vrave mbas luftes qe u bere i pasur ?
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: