AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Ven 14 Aoû - 16:06

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/865240466903621?notif_t=comment_mention
Kujtim Kurti
13 h · 

Agjenti i UDB-së Milaim ZEKA...
...është autor i vrasjes së kolonel Ahmet Krasniqit....me 21 shtator 1998 në Tiranë
Burime të sigurta diplomatikeJ’aime   Commenter   
Partager

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Ven 14 Aoû - 16:07

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Sam 15 Aoû - 18:01

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Sam 15 Aoû - 18:02


 • J’aime · 33 min
 • Afrim Shala NGA KUSH NDEGJOVE TI HAXHI QE E KAN RRETHU
  J’aime · 32 min
 • Haxhi Kuçi Nga gruaja jote.
  J’aime · 32 min
 • Afrim Shala SI KE PATUR MUNDESI ME NDEGJU TI NE SUHAREK
  J’aime · 32 min
 • Haxhi Kuçi E ti a ishe ne dijeni qe e kane rrethue Adem Jasharin?
  J’aime · 31 min
 • Arbenita Marmullaku si reagove ti kur e rrethuan ademin, cka bone ti, se na po e dim qe si ke ndegju ti meniher ke shku, amo qka ke bo kur ke shku
  J’aime · 31 min
 • Afrim Shala JO NUK JAM I MARTUAR AS QE KAM QENE NDONJEHER PO NA TREGO NGA KUSH MURRET VESH
  J’aime · 31 min
 • Haxhi Kuçi Ta kam qi nane ne goje
  J’aime · 31 min
 • Haxhi Kuçi Une po ju beje pyetje juve ku ishit ju dy kur e rrethuan Adem Jasharin e ju po dilni sernishteve.
  J’aime · 30 min
 • Afrim Shala JO NE ISHIM ATHER KALAMAJ UNE ISHA 11 VJEQ
  J’aime · 29 min
 • Arbenita Marmullaku haxhi mos hi llugav bre po tregona kur e rrethun Ademin ti qka bone masanej
  J’aime · 29 min
 • Haxhi Kuçi PO a mos eshte kosova e madhe e nuk nihet se çka po bahet.Ju a po luni koqe?
  J’aime · 28 min
 • Afrim Shala JO JO NUK ESHTE E NATYRSHME ME NDEGJU NGA SKENDERAJ NE SUHAREK PO MOS ESHTE E VERTET QE JU KENI PATUR RADIO LIDHJE TE POLICISE SERBE
  J’aime · 27 min
 • Haxhi Kuçi Ju tane drenica ku ishit kur atehere e kishin rrethue forcat serbe Adem Jasharin?Jau qifte nanen tane drenices shpirti i Adem Jasharit qe ju keni gishte ne masakren e te ndjerit.
  Je n’aime plus · 1 · 27 min
 • Arbenita Marmullaku a je pshurr ne tesha kur ke ni qe e kan rrethue prej tutes je dhi nashta se me shku atje mendja ste ka shku, veq nese ke qene ne shoqeri te shokeve tu serb ajo eshte tjeter.pash Zotin e madh mos ja flliq emrin Adem legjendarit se qifti yt ska drejt me permend hiq
  J’aime · 1 · 25 min · Modifié
 • Haxhi Kuçi A shume jam dhie ndere vedi e ti ke ardhe me ma hanger mutin.
  J’aime · 26 min
 • Afrim Shala FOL PER RADIO LIDHJET E POLICISE SERBE PSE I KE POSEDU TI NE AT KOHE EDHE ZAKONISHT I VETMI SHQIPTARE QE KE PUNU TAKSI KE QWNE TI EDHE RADIO LIDHJET I KE PAS NE KERR FOL O I PAFTYRE
  J’aime · 1 · 25 min
 • Haxhi Kuçi Ta qifte nanen familja e Adem Jasharit bre kurve e serbise.
  J’aime · 24 min
 • Arbenita Marmullaku hajt ti haxhi patrioti kallxona bre burr se spo kuptojm na, qfare kontributi ke dhane ti masi ke ndegju qe te ndjerin e kan rrethue.
  J’aime · 23 min
 • Haxhi Kuçi Radio lidhje ndoshta nana jote e ka pas shti ne birucen e vagines e me pas dite ja kisha shti gjere ne bark e ja kisha qajte si leprit
  J’aime · 23 min
 • Afrim Shala MOS DEL PREJ TEME PO TREGO TE VERTETEN PER RADIO LIDHJE
  J’aime · 22 min
 • Haxhi Kuçi Ju tane drenica ja keni ba sherrin Adem Jasharit,kam biseda me familjaret e Adem Jasharit e nanen ua qifte familja e Adem Jasharit.
  J’aime · 22 min
 • Arbenita Marmullaku haxhi qka ke bo de kur e kan rrethue ademin
  J’aime · 21 min
 • Haxhi Kuçi Shko bani pyetje THaqit,Sabit Gecit,Sanije Gecit kurves ,Avdi Ibrahimit nenqimi qe ju ka qi mire.
  J’aime · 20 min
 • Afrim Shala HAXHI TREGO PER RADIO LIDHJET E MOS I IK TEMES
  J’aime · 20 min
 • Haxhi Kuçi Ku mutin ishit ju drenica kur luftonte me familjen e vete kundra serbeve i ndjeri Adem >Jashari?Ishit pas mshefe meper pidhat e nanave te juaja.
  J’aime · 19 min
 • Arbenita Marmullaku hemmmm so puna mire qitu, masi spo pergjigjesh, dmth ti paske pas lidhje te forta me shki, kur e kan rrethu familjen Jashari dmth ti e ke dite i pari kto,, ahhh baco baco cfar lidhje.Sa tkan pagu shkiet ty si zyrtar per informim
  J’aime · 18 min
 • Afrim Shala DRENICA NUK ESHTE TEME E KESAJ BISEDE NA TREGO TI SE PSE KISHE RADIO LIDHJE NE ATE KOHE
  J’aime · 17 min
 • Haxhi Kuçi Drenica me mujt njani tjetrit ja qine nanen edhe ne vorr.Shpiuna e vicalaka jeni tjeter njerezore nuk keni.
  J’aime · 17 min · Modifié
 • Arbenita Marmullaku e ti haxhi ku ke qene.Ne tanke te serbis apo, seriozisht po te pyeti ti ku ke qene kur ka luftu legjenda i kosoves me shoke tu
  J’aime · 16 min
 • Afrim Shala HAXHI KUJTOHU E NA TREGO NESER PER RADIO LIDHJET SEPSE UNE IKA ME FJET EDHE TE JE I SIGURT SE TI EDHE KUJTIMI DO TE DEMASKOHENI TOTALISHT
  J’aime · 16 min
 • Haxhi Kuçi Ti Afrim,bashk me Avdi qenin jeni ne te njejtin fb.qinu sa te mundeni njeri me tjetrin ore kryeudbasha.,Vetem jeni ka i numroni ditet e juaja.
  J’aime · 15 min
 • Arbenita Marmullaku dmth avdia me reshatin krejt sekretet tua i dijn aaa, shume po ua ke friken ketyre dyve hahahaah
  J’aime · 14 min
 • Afrim Shala UNE TI JEPA KREJT MUNDESIT ME VERTETU SE NUK JAM AVDIU EDHE PRAP PO TA MUNDESOJ DERGO NR NE INBOX PO TE THIRRI ME VIBER EDHE ME KAMER OSE DERGO ADRESEN E SKYPE EDHE FOLIM LIVE NE SKYPE
  J’aime · 14 min
 • Haxhi Kuçi Hajt tani paraqitu si kurva arbenita se gjere sa po e hapish fb po shifet marifeti juaj
  J’aime · 14 min
 • Arbenita Marmullaku dmth edhe me jete po i kercenon personat qe hiq lidhje skan me kete bisede
  J’aime · 14 min
 • Haxhi Kuçi Pse nuk me japish pergjigje o qen?Pse as nje drenicak nuk i shkuat ne ndihme Adem Jasharit dhe e perfundojm per sonte?
  J’aime · 12 min
 • Arbenita Marmullaku afrim tregoj avdiut edhe reshatit nqs i njeh qe te mbrohen se tipi po kercenon me jete, kta i kan lidhjet farefisnore te forta shume leht mundem me vra njerin sepse me kete sport merren qysh prej shume viteve. Haxhi ju ishit duke na akuzu per vrasje deri me tani, tash ti vet po kercenon qe ditet i kemi te numruara hahahahaha, oo killer
  J’aime · 1 · 12 min
 • Haxhi Kuçi a u shendrrove ne kurve,hahaaa
  J’aime · 10 min
 • Arbenita Marmullaku une si kurva arbenit po te pyes ty nese drenica skan mundur me i ndihmu ademit, ti ku ke qene ooo lop i gjalle
  J’aime · 10 min
 • Haxhi Kuçi Pse nuk keni mujt ti dilni ne ndihme????????
  J’aime · 9 min
 • Afrim Shala HAXHI PO E VERTETON NOFKEN QE E KE PAS TE SERBET MAGJUP SE NDRYSHE NUK PO SHPREHESH
  J’aime · 9 min
 • Arbenita Marmullaku avdi reshat afrim a ikem se nuk e paska njet mu pergjigj ky hahahahah
  J’aime · 1 · 8 min
 • Afrim Shala IKEM VEQ NE RRUGE TE MIRE JEM ME DEMASKU KET SHPIJUN
  J’aime · 7 min
 • Haxhi Kuçi une po ju japi pergjigje,por shpiuni kurr nuk pajtohet me realitetin faktik.Pidhin e gruas tende ke me demaskue kush ta ka çnjerezue dhe ka me te ra pika ne zemer.
  J’aime · 6 min
 • Arbenita Marmullaku totalisht
  J’aime · 1 · 6 min
 • Arbenita Marmullaku mos e maj p... ne goje shume se si dihet mos po ta lshon naj helm, skizooo.ku ishe ti kur drenica nuk mundi ti dal ne ndihme familjes Jashari?
  J’aime · 1 · 4 min
 • Haxhi Kuçi vdi OZNA,apo Reshat udhashi,,po e perfundojm me ju majmuna e po ju bllokoj.Mendova tju pranoj ne shoqeri,por nuk jeni ne rrugen e Perendise,sepse shpiuni eshte ne gjendje me ngrere edhe mishin e evladit te vdekur vetem me pastrue veten para popullit.
  J’aime · 3 min
 • Afrim Shala PO NUK JAM UNE ASNJERI O BUDALL!!!!!!
  J’aime · 2 min
 • Arbenita Marmullaku mos na blloko allahile se po na duhesh hahahahahaah.mos u bon taman asi fmijaqi mu dorzu hahaah
  J’aime · 1 · 1 m

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Sam 15 Aoû - 18:02

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Lun 17 Aoû - 17:48

Agro Mero edhe ti kujtim mos bo like vec ku te konvenon ty
J’aime · Répondre · 16 août, 19:16

Kujtim Kurti Agro Mero

Boni like vetes....sikur ky Avdi Ibrahimi qe po i bon like komentve te veta...se po e shef qe i ka dal boja....hahahaha émoticône grin
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 19:22
1 réponse

Ilire Libohova Krasniqi Pa govoreci jezik neprijatelja mozemo da se prerusavamo u srbe i na taj nacin i da imamo uvid u tajnoj dokumentaciji uDb-e gde stoji Kujtimovo ime, jer on radi za njih.
J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 19:23

Agro Mero a répondu · 5 réponses

Agro Mero te pyeta pse e ke permen adnan merovcin e ti me the po rren si milaimi ,,,,po le allahile
J’aime · Répondre · 16 août, 19:23

Kujtim Kurti Agro Mero

Ti mundesh me fol vetem per veti...dhe jo per te tjeret....Voir plus
J’aime · Répondre · 16 août, 19:27

Agro Mero une vec prej kurreshtjes se soshte kah ma nin raki per krejt juve
J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 19:29

Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

Me fal....qe nuk mujtem mu taku ne vitin 2013...mbasi qe e ralizova intervisten ne TV Rrokom....
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 19:31
Afficher une autre réponse

Kujtim Kurti
Photo de Kujtim Kurti.
Je n’aime plus · 1 · 16 août, 21:59

Ilire Libohova Krasniqi Agro Mero ti koke
Agrokomerc për pula se i quan hithat lula...hahaha fick dich alter. Shumë i cektë qenke hagahahaha
J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 19:31

Agro Mero a répondu · 9 réponses

Kujtim Kurti Rrenat e UDB-shit Milaim Zeka...
Photo de Kujtim Kurti.
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 19:39

Agro Mero Kujtim pse spo guxon me u kthy ne kosove e as ne katunin tend
J’aime · Répondre · 16 août, 19:50

Agro Mero po thojne qe je spiun i serbise
J’aime · Répondre · 16 août, 19:52

Ilire Libohova Krasniqi Nime Kujtim Kurti pse spo guxon?
J’aime · Répondre · 16 août, 19:53 · Modifié

Agro Mero po ky toma eshte hajni ma i madh prej avokateve
J’aime · Répondre · 16 août, 19:53

Ilire Libohova Krasniqi Ky Toma është paredashësi më i madhë i të gjitha kohërave.
J’aime · Répondre · 16 août, 19:54

Haxhi Kuçi a répondu · 2 réponses · 1 h

Kujtim Kurti
Photo de Kujtim Kurti.
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 19:57

Agro Mero a répondu · 1 réponse

Kujtim Kurti 13 gusht 2015....ora 11.18...sheshi Nenë Tereza....Republika e Kosovës....
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 20:00

Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

Ku na shkoje bre....UDB-shi Milaim Zeka....se qe 4 dite hiq nuk po lajmrohet ne media....valla i paska hi tuta e madhe....nuk po publikon mo rrena per gjykaten speciale....zheg zheg....hahahaha émoticône tongue
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 20:27

Kujtim Kurti Ku na shkoje bre....UDB-shi Milaim Zeka....se qe 4 dite hiq nuk po lajmrohet ne media....valla i paska hi tuta e madhe....nuk po publikon mo rrena per gjykaten speciale....zheg zheg....hahahaha émoticône tongue
J’aime · Répondre · 16 août, 21:37
1 réponse

Kujtim Kurti UDB-shi Milaim Zeka....qe 4 dite nuk po fol mo per gjykaten speciale....u palu si qeni...nuk po bon zo hiq mo....i ka hi tuta ne both....nuk po e din cilet shoke po e tradhtojne per informacionet e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj ka mbetur me gishta ne goje.....krrrrkkkkk....hahahaha émoticône tongue
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 21:58

Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

Ti mundesh me fol vetem per veti...dhe jo per te tjeret....Voir plus
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 22:05

Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

UDB-shi Milaim Zeka....qe 4 dite nuk po fol mo per gjykaten speciale....u palu si qeni...nuk po bon zo hiq mo....i ka hi tuta ne both....nuk po e din cilet shoke po e tradhtojne per informacionet e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj ka mbetur me gishta ne goje.....krrrrkkkkk....hahahaha émoticône tongue
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 22:13

Agim Hasani Kujtim qysh po kalon me praktikantet e Milaimit
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 16 août, 22:14

Agim Hasani Arbenita Marmullaku..pse moj me ke hjek prej shoqerie sa deshta me ta derguar nje tufë lule per 8 Mars
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 22:18

Haxhi Kuçi a répondu · 5 réponses · 1 h

Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

UDB-shi Milaim Zeka....qe 4 dite nuk po fol mo per gjykaten speciale....u palu si qeni...nuk po bon zo hiq mo....i ka hi tuta ne both....nuk po e din cilet shoke po e tradhtojne per informacionet e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj ka mbetur me gishta ne goje.....krrrrkkkkk....hahahaha émoticône tongue
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 22:18

Naser Kras a répondu · 1 réponse

Edmond Selca Koka nxe puna kendej kujtim mos bo hajgare masanej me thone na leshove kemerr me bo foto me kete qiken
J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:18

Toni Gojani Kalibër i ulët.Thashethëmgjinj te klasit .Kur doni me i lanë këto gabelhane ore?
J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:19

Edmond Selca Une per vete e kom sos kur ti len Kujta hahahah edhe kuptohet kur ti lojne edhe do tjere te rrehmet ne gjyks ne emer te UCK-s edhe pse ne ate kohe jane kone zogje.
J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:20

Kujtim Kurti Toni Gojani

Mire se erdhe....te lutem tregona ti si pjesmarres i betejes se Koshares ne prill 1999...se kush i ka bo xhirimet e logjistikes ushtarake te UÇK-së....dhe i ka derguar ne ambasaden e Serbis ne londer....
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 22:21

Edmond Selca Nashta e din komandant Plaku ata e kane pas me i pastru ata qe sju kane shku per shtati hahahahhahahaha
J’aime · 1 · 16 août, 22:24

Haxhi Kuçi Selman Hajrullaga po thote se ky i ka ba,dhe po thote se ka inqizue telefonaten mes Milloshit e Arkanit.Sipas ketij ,ka inqizue edhe A.Q.,R.B. e ja kane dhene S.G.,F .L. H.TH. e keta ku i kane dergue nuk e dine.Por mesiguri ne londer ne ambasaden e serbise.Ton Gojani,nese heshte,historia jone do riperseritet.
J’aime · 1 h

Toni Gojani Me falni se sinqerisht nuk di sënd.Nuk kam dëshirë dhe nuk e kam princip personal me folur gjëra qe nuk i kam njohur dhe qe nuk i kam prekur nga adersia e njohjes.Le te flasin ata qe sod i kan gradat,pra ata qe kan nëjt me km larg frontit.Sigurisht qe kan pasur kohë me shumë dhe mundesi ma te mira me i percjellur rrethanat dhe projektet per te cilat flisni juve .Me fakni qe dua qe ta potencoj vetem një ceshtje se historia e jonë kurrë nuk eshte shktuar ashtu siq ka qënë.bash kurrë prej si e ka falur zoti kete popull.!!Eshte modifikuar sipas qefeve dhe sipas tekeve te te fortëve ne mjedise te rrjedhave dhe te pushteteve.klm
J’aime · 1 h · Modifié

Haxhi Kuçi Nese ua lajm ketyre qe i vetmorren gradat,ka me na marr drini,por duhet ne sa jemi ne jete tua qesim flliqesirat per lendine qe historine ta ndryshojm e te shkruhet ashtu siq ishte.Nese ua kemi frigen ketyre dilingjive,skan me na zhdrype nga shpina.
J’aime · 1 h
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Edmond Selca Kujtim Kurti jane kon dy komanda aty nje pale kane ndejt poshte nje pale kane luftu....
J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:39

Toni Gojani Koha është e verteta.Popull.
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 22:42

Kujtim Kurti Edmond Selca

118 trima te UÇK....e kan humbur jeten vetem shkaku qe UDB i ka marre informacionet prej Milaim Zekes per logjistiken e vijes se pare....prandaj dikush duhet te jep llogari..nga shtabi i pergjithshem...
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 22:43

Edmond Selca Cili shtab more ata duhet me u vet pse nuk u bon autopsiat e disa ish komandantave te asaj beteje e masanej te folim....
Shumica aty kane marre rroga e kane lujt em dy karta edhe kan punu per ministrin edhe per Halitin e kompanine///
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 16 août, 22:46 · Modifié

Kujtim Kurti Edmond Selca

UDB-shin Milaim Zeka...e ka rekrutuar Arkani ne UÇK permes Agim Çekut....qe te bej xhirime te stervitjeve dhe logjistikes se UÇK-se....

Pasi qe Arkani nuk eshte me gjalle....duhet te arrestohet Agim Çeku...dhe keshtu denohen te gjithe informantet e UDB te cilet kan arritur te vrasin qindra trima te UÇK....duke i futur ata ne kuthe...

Po pra....Agim Çeku dhe Milaim Zeka duhet menjehere te arrestohen...
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 22:54

Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,ju lumt se shume me vend e keni thene kete fjale.
J’aime · 1 h
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Edmond Selca Une nuk kam info kaq te thellla veq ata horra te shtabit te pergjitheshem qe i kan vra mas shpine edhe i kan torturu oficeret e Ahmet Krasniqit le qe jav kisha thy pllakat e varreve po ju kisha pshurre vorret...
Ne shtab te pergjitheshem ka pas njerez te thirrun veq me vra burra qe kan punu per personalitetin e Ahmet Krasniqit edhe dihet kush jam spo du mu leq me emra se duhet me jav shilu robt edhe do te dekmiv se coftinat e gjalla jane mumje qe nuk v;ejne dy lek\
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 22:57 · Modifié

Haxhi Kuçi O burr qitjau emrat e mbiemrat e pushka tope u beft,se çdo heshtje ka me na kushtue shtrejte o i nderuari Edmond Selca.
J’aime · 1 h
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Edmond Selca

Per keta emra...po flas gjithe kohen ketu...keta kriminel duhet te arrestohen...dhe te denohen sipas ligjeve te luftes...tradhtia ka vetem nje çmim...PUSHKATIM
Photo de Kujtim Kurti.
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 23:04

Haxhi Kuçi Ka edhe emra tjere qe mbeshifen mbas perdeve.Belem edhe shume ma te rrezikshem.
J’aime · 1 h
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Edmond Selca Une jam kurioz ku jane trimat qe e prishen marrveshjen e Oslos
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 23:05

Kujtim Kurti Edmond Selca

UDB-shi Milaim Zeka....kishte pergaditur shume mire vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pasi qe 8 dite para vrasjes Adem demaçin e derguan ne spital...gjoja per nje semundje....ne fakte ja mbyllen gojen....dhe keshtu vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit ishte shume me e lehte per ta rralizuar....dhe keshtu ndodhi....Adem Demaçi nuk beri zë...per vrasjen e bashke-luftetarit per marrveshjen e Osllos....te cilen e kishin rralizuar bashke me kolonel Ahmet Krasniqin...

Po pra...ky eshte raliteti i vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....shoket e tradhtuan...dhe UDB-shi Milaim Zeka e rralizoje atentatin pa kurrfare problemi....
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 23:15

Edmond Selca Seriozisht ti din ma teper se duhet ose e ke trunin nje terabajt ose je e din ti qka....
Je n’aime plus · 2 · 16 août, 23:17

Haxhi Kuçi Po vete ka deklarue Milaim zeza ne RTK se ta beje ma zi Ahmet Krasniqit.
J’aime · 1 h
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Edmond Selca

Ibrahim Kelmendi....e pranoje tani kerkesen per shoqeri...te shofim qka po na rren si Milaim Zeka...

Apo....ky tash mundohet me la mut me shurr ..per me i humbe gjurmet e veta...!?
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 août, 23:20

Kujtim Kurti
Photo de Kujtim Kurti.
Je n’aime plus · 1 · 16 août, 23:21

Edmond Selca Ky tash ja nis na tregon se qysh demek Islami i ka fajet se arabet edhe Isisi po na qojne mbrapa...
Edhe ketij tfala i bojne Kadri Zeka e vllezerit gervalla sa folet naper gojet e popullit
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 août, 23:22

Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

UDB-shi Milaim Zeka....kishte pergaditur shume mire vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pasi qe 8 dite para vrasjes Adem demaçin e derguan ne spital...gjoja per nje semundje....ne fakte ja mbyllen gojen....dhe keshtu vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit ishte shume me e lehte per ta rralizuar....dhe keshtu ndodhi....Adem Demaçi nuk beri zë...per vrasjen e bashke-luftetarit per marrveshjen e Osllos....te cilen e kishin rralizuar bashke me kolonel Ahmet Krasniqin...

Po pra...ky eshte raliteti i vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....shoket e tradhtuan...dhe UDB-shi Milaim Zeka e rralizoje atentatin pa kurrfare problemi....
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 19 h

Ariana Merlaku Do ishte më mirë Kujtim të merresh me tema konstruktive! Sa trima tregoheni me njëri-tjetrin, por harroni që në luftë vetëm 1% e popullatës mori pjesë aktive! Edhe atë po e njollosni tani! Turp për ju e mjer vendi që ju mban!
J’aime · Répondre · 1 · 17 h

Haxhi Kuçi Me nje perqind kerkund ne bote nuk ka fitue lirine ai popull,edhe ky nje perqindeshi ishte ma shume ne lidhje me serbine.çdo gje qe eshte ka na tregone Kujtim Kurti jane ma se te verteta.Jo qe nuk kish dale ne lufte per tu çlirue ky popull,por komandanta u beren ata servilat e serbise,dhe ne lufte nuk i kane pranue luftaret e vertete,per kete kemi mbetur ketu ku jemi.Tri lufta i zhvilluan dhe ate betim qe ua ndegjojshim na genjyen,duke na u turr si qent e qarten kinse na çliruan.Ata qe luftuan me shpirt per atdhe,i vrajten keto sorrat e serbise.
J’aime · 54 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Ariana Merlaku

Tema eshte....vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit....nga UDB-shi Milaim Zeka....qe shetitet i lire,dhe kjo tregon se askush nuk e ka jeten te siguruar ne kete shtet mafioz...kur kriminelet levizin te lire....
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 16 h

Ariana Merlaku Atëherë drejtohu gjykatës për provat që posedon!
J’aime · Répondre · 2 · 16 h

Kujtim Kurti Ariana Merlaku

Po shifet se nuk po din mire me lexu gjuhen shqipe....ne nje shtete mafioz...gjykatat jane mafioze...si cosa nostra....prandaj kriminelet si UDB-shi Milaim Zeka levizin te lire...
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 16 h

Haxhi Kuçi Te cila gjykat mi prononcue?Ma mire do ti denojshin gjykatat serbe keta dilingjit se sa keta ishe gjygjetar qe na denojshin tere rinin shqiptare,bashk me serbine gjakatare.
J’aime · 52 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Ariana Merlaku Tani votuat një gjykatë tjetër me gjykatës të huaj. Drejtohu asaj! Përndryshe është e kotë të mundohesh të dëmtosh krahun e luftës. Po u dëmtua ky krah të tjerë nuk keni! Sa për ju të tjerët Serbinë e keni prapë në Prishtinë!
J’aime · Répondre · 16 h

Kujtim Kurti Ariana Merlaku

Milazim Zeka...kurre nuk ishte krahu i luftes...por vetem krahu i UDB-së....ky kriminel duhet te denohet me....PUSHKATIM
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 13 h

Haxhi Kuçi Nje te jeni te sigurt se Milaim Zekani,kurr nuk ka punue per qeshtjen shqiptare,pos per prapanicen e vete,kete ma ka thene mua personalisht.
J’aime · 50 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

A keni diqka me cekur per kete teme....per shokun tend te dashur....UDB-shin Milaim Zeka...
J’aime · Répondre · 6 h

Ibrahim Kelmendi Kujtim, kujt po i takojnë meritat për atentat, Milaimit ose mua?
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

Atentatin e ka rralizuar UDB-shi Milaim Zeka me dt.21 shtator 1998....ndersa terrenin per atentat e ka pergaditur Bislim Zyrapi,Bardhyl Mehmeti dhe Azem Syla.
J’aime · Répondre · 1 · 6 h

Toni Gojani Paskeni hy thellë bre.hahaha
J’aime · Répondre · 6 h

Kujtim Kurti Toni Gojani

UDB-shi Milaim Zeka....kishte pergaditur shume mire vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pasi qe 8 dite para vrasjes Adem demaçin e derguan ne spital...gjoja per nje semundje....ne fakte ja mbyllen gojen....dhe keshtu vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit ishte shume me e lehte per ta rralizuar....dhe keshtu ndodhi....Adem Demaçi nuk beri zë...per vrasjen e bashke-luftetarit per marrveshjen e Osllos....te cilen e kishin rralizuar bashke me kolonel Ahmet Krasniqin...

Po pra...ky eshte raliteti i vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....shoket e tradhtuan...dhe UDB-shi Milaim Zeka e rralizoje atentatin pa kurrfare problemi....
J’aime · Répondre · 5 h

Ibrahim Kelmendi Kujtim, po pate prova se e ka bërë atentatin Milaimi, po ma rrezikon tokën që ma ka lënë trashëgim Babai, meqë kam pas deklaruar pas vrasjes, kur të zbulohet atentatori, do t'ia jap shpërblim tokën. Uroj të mos ma kërkon tani Milaimi tokën shpërblimin, meqë e kam premtuar! (hahahaha)
J’aime · Répondre · 1 · 5 h · Modifié

Haxhi Kuçi Ibrahim Kelmendi e dini shume mire se kush eshte atentator,per ate e ke lane si shperblim token e babes,sepse e dini se nuk zbulohet nga shoket .Ibrahim Kelmendi,ju lutem a keni qen udheheqes i grupit te Kumanoves,si KOmandant "Mergimtari" ?Fole si burrat.
J’aime · 32 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

Fol...bre burre dhe mos u tut...se trimat nuk tuten...hajt tregona kush i ka bo ato xhirime te logjistikes...ku mbas 2 ditve u vran 118 trima te UÇK-së ne betejen e Koshares....pasi qe UDB kishte marre informacione nga ky kamerman per logjistiken e UÇK-së....

Fol oh burre....pse po tutesh me ja permend emrin UDB-shit Milaim Zeka....
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 5 h

Edmond Selca Une jam ma kuiroz jom me dit qysh fill pas vrasjes se kolonelit u zhduk ai tipi qe po perfolet sot iki ne suedi...pikerisht menjhere pas atentatit
Je n’aime plus · 2 · 5 h

Haxhi Kuçi Edmond Selca,e dine kete mire Ibrahim Kelmendi se kush eshte ai qe ka jetue ne suedi dhe te nesermen mbas vrasjes se Kolonelit Ahmet Krasniqit ja therr nga Tirana per ne suedi,dhe i paguajti gazetat e suedise kinse serbet i kishin ba atentat pa i bere fare.
J’aime · 30 min
·
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Lun 17 Aoû - 17:49


Haxhi Kuçi http://botasot.info/.../fisnik-ismajli-i-pergjigjet.../#

Ismaili: Qerim ti strehove vrasësit e deputetit Smajl Hajdari dhe vune...
BOTASOT.INFO
J’aime · Supprimer l’aperçu · 30 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Ramiz Behluli....
J’aime · Répondre · 1 · 5 h

Kujtim Kurti Ben Kuci....
J’aime · Répondre · 1 · 5 h

Ben Kuci Kujto veq jam ka lexoj ....spo di burr cka meee thone ma shume ,,,sendet dalin krejt
J’aime · 1 · 4 h
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Sazan Papraniku....
J’aime · Répondre · 1 · 5 h

Sazan Papraniku ...mbasi ne shqiptaret permes ndihmave te agjenturave te huaja jemi ata qe i vrasim bijt e kombit- patriotet, atdhetaret, fisniket..., mbasi skemi organe tona te LIGJIT-DENIMIT per tradhetoret, atehere une presi qe GJYQI SPECIAL te na vendosi ne makinen e salces dhe autoret e pushkave te zgjatura ti vihen meritorshmerise ne bankat e DREJTESISE .
Je n’aime plus · 3 · 5 h
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Seff Krasniqi....lexo qka po mendon Ibrahim Kelmendi....per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit...

Faktet po flasin vet
J’aime · Répondre · 5 h

Ibrahim Kelmendi E kemi konsumuar këtë tematikë me Zotëri Seff Krasniqin, Kujtim, nuk hedh dot mish dhije. Ai e ka kusheri dhe ka dhimbjen farefisnore, ndërsa Ahmeti ka qenë personalitet ushtarak, me përgjegjësi publike e kombëtare dhe familjarët nuk kemi pse i përfshim në debat.
J’aime · Répondre · 5 h

Edmond Selca Hipokrizia ska kufi pranojeni LPK se per ju ma mision o kon me vra Ahmetin se me vra shkaun edhe kryhet kjo pune...
J’aime · Répondre · 1 · 5 h

Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

Kete debat per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit...nga dora e zeze e UDB-shit Milaim Zeka....e kemi filluar me dt.14 gusht 2015....dhe eshte vazhdim i debatit te dt.9 gusht 2015...

Po pra....te gjitha jane te lidhura ne nje zingjire....qe kontrollohen nga UDB-ja....
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 5 h

Kujtim Kurti Edmond Selca

Hiq mos u merzit....se Ibrahim Kelmendin nuk guxon me fol se ka honger bashke ne nje kazan...ky vetem eshte ka i perserit fjalet qe i ka thon para 17 viteve....asgje te re nuk po thot...asgje konkrete....vetem retorik
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 5 h

Kujtim Kurti Sazan Papraniku

Mbasi qe ja publikova keto sekrete....ky UDB-shi Milaim Zeka qe 5 dite nuk po fol mo....u palu si qeni...nuk po del ne media me publiku lista te gjykates speciale....se nuk po e din kush po e tradhton....nga grupi i likfidimit te kolonel Ahmet Krasniqit....

Tani ju ka fut friga ne palce UDB-shit Milaim Zeka....dhe nga friga dje e kish thirr ne telefon Fatos Klosin....
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 5 h

Sazan Papraniku Kusheriri im ne Tirane dhe nje oficer i larte i ushtrise shqiptare-shqipni i organizuan Kol.-Gjenaralit te FARK nje pervjetor por edhe ditet e mortit. Po nuk u pastruan exhrrat nga organe relevante ne shqiptaret nuk kemi are te bereqt'te.
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 5 h

Haxhi Kuçi Vetem ndihma e zotit mundemi egjerin me hjek nga brendia.
J’aime · 25 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Edmond Selca

E kam cekur me siper si eshte rralizuar atentati ndaj kolonel Ahmet Krasniqit me dt.21 shtator 1998...nga UDB-shi Milaim Zeka.

Zeka ka arritur me dt.11 shtator 1998 ne airoportin e Rinasit...me passaport çeke...ne linjen Malmo-Vjen-Tirane....dhe mbasi ka rralizuar atentatin....eshte larguar nga Shqiperia me dt.24 shtator 1998....nga Maqedonia-Turqia...dhe nga Stambolli ka arritur ne Malmo....

Keto informacione...i posedojne te gjitha sherbimet intelegjente.....
J’aime · Répondre · 2 · 5 h

Gani Podrimaj Edhe Ibra eshte nje nder kryesorit per vrasjen e kol. A .K
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 5 h

Kujtim Kurti Gani Podrimaj

Apo mundesh me ZBERTHY kete koment te sofistikuar te Ibrahim Kelmendit....!!!

Ky po don me ja fut Milaim Zekes nga mbrapa....se vete nuk po ka guxim me thon se UDB-shi Milaim Zeka e ka rralizuar atentatin ndaj kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj po mundohet kot me gjujt topin ne livadhin e Beslim Zyrapit....

Na lodhen bre me intriga....ncncnc émoticône grin
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 1 · 4 h

Sazan Papraniku ...Ibra si nje far Mus Isvëjra i Çerenecit matan drinit zi. Per dallim, Mousa (Mus^a) nuk pshtjellte dynjanë me sofistikime. Ibra duhet ate TOKË të "falur", po qe burrë le ta bëjë : "PARKUN e DËSHMORËVË të KOMBIT me Kol.KRASNIQIN në krye të vendit" dhe keshtu e ve nje amanet ne vend per athdeun dhe kështu atentatori dihet si i gjetur.
Je n’aime plus · 3 · 4 h

Haxhi Kuçi Kujtim Kurti e dine mire Ibrahim Kelmendi se kush eshte atentatori,.Milaim Zeza ka organizue e atentatorin le ta tregon Ibrahim Kelmendi,komandant Mergimtari.
J’aime · 22 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Gani Podrimaj Ky ibra me fal nuk din din veq me vra e me u mshef nxenes i vyshem i udb , ky ka gisht edhe ne vrasjen e vllezerve Gervalla , info 100%
J’aime · Répondre · 2 · 4 h

Ibrahim Kelmendi Kujtim, përse po prodhon mjegullnajë, çfarë ndihmon kjo në zbulim të atentatorit, ke inate personale? Nëse po, nuk shpërdorohet fatkeqësia e tjerëve. Është tepër e sigurt, sikur të kishe ofruar vetëm një provë, hetuesia shqiptare do ta kishte arrestuar Milaimk Zekën. Vetëm jurispodenca shqiptare është kopetente, meqë është rregulluar ndërkombëtarisht e vendosur që veprat hetohen nga institucionet e shtetit ku ka ndodhur vrasja. Hetuesia shqiptare duhet të ketë lexuar këto broçkulla tua dhe ti ketë injoruar. Ke bërë denoncim kokret, meqë je kaq kategorik me këtë akuzë? Ata që kanë prova, i dorëzojnë në institucione kopetente, nuk prodhojnë mjegullnajë e sherrnajë!
J’aime · Répondre · 2 · 4 h

Ramiz Behluli Kujtim Kurti mbasi më pērmende po inkuadrohem në debat nuk dua të hyjë në detaje por vetëm disa fjalë.
A e di pse na kan q.... nonën neve si popull sepse jemi egoistë sicili ka shikuar vetëm me shpëtuar bethën e vetë, turp bre edhe ata të vrarët kan pasur familje , kan qenë fëmijë të dikujt, prindēr, shokë kan sakrifikuar gjdo gjë për këtë popull e këtyre nuk u ka interesuar fare me vite.Po tē tregonte vullnet populli për ti zbuluar e denuar vrasësit do të ishte moti qeshtje e kryer.Falë teknikës e metodave të avancuara në kohërat e sotme po janë në gjendje me treguar edhe se si kan vdekur dinosaurët , kohën shkaqet e mënyrën.E nuk po munden me i zbuluar vrasjet klasike !!!!!!?????Phu turp
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 4 h · Modifié

Gani Podrimaj Ramiz ata qe i kan vra ata jan gjygj e pushtet , keta ja kan fillu me u prish ner veti e kan fillu ngadal vete me tregu , se gjaku kurr nuk humb , kete e din mir udbashat ton , te vete quajtur komandantat
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 4 h

Haxhi Kuçi Shume atdhetareve ju ka shuajtur gjaku dhe kerkush nuk ua ka nxjerr,ju ka mbete ambel vrasja e atdhetareve.
J’aime · 17 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

Qka po flet ore ti....atentatori i vrasjes se kolonek Ahmet Krasniqit eshte UDB-shi Milaim Zeka...dhe askush nuk po dyshon ne kete te ralitet te hidhur....

Por ti Ibrahim...si gjithmone mundohesh me i humb gjurmet....se ki honger bashk ne nje kazan me keta kriminela....ja ke frigen ketyre....se edhe keta din shume gjera per ty...prandaj ti frigohesh me fol....tuta han dardha te buta....e ki mizen mbas kapuçit...ja pafsh hajarin....
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 4 h

Ramiz Behluli O Z. Gani Podrimaj shumica e di kush janë vrasësit , kush po e shkatërron gjdo gjë që ēshtë vitale për popullin etj por bëhen kishe nuk po e din.
Jan habitur duke vrapuar mas perdeve, tepijave, kuzhinave, darsmave, makiato etj duke harruar se nuk vlen asgjë nē qoftëse nuk ke shtet të fortë e popull qē e di të dallojë se qka ēshtë vlerë.A nuk u pa a ? Pēr dy ditë i larguan gati 1 milion i lan me shtëpia, me, tepija me perde etj etj. Sh tē fala i nderuar
J’aime · Répondre · 2 · 4 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Lun 17 Aoû - 17:49


Ibrahim Kelmendi Gani, në Shqipërinë ku ka ndodhur vrasja dhe që është kompetende për zbulim e gjykim, ishin në pushtet njerëzit Tuaj, ish-kryeministri Berisha me të gjitha institucionet që i komandonte si monist. Përse nuk u zbulua vrasja e viktimës Krasniqi!?
J’aime · Répondre · 4 h · Modifié

Lazer Ramaja Gabim ,nga Shkurti 1997- Qershor 2005 ne Pushtet ishin PS e Fatosave te ENVERIT pra Tosit te NANO-s e KLOSIT sa per saktesim per tjerat gjera Kujtim Kurti po i analizone ...
J’aime · 2 · 4 h

Kujtim Kurti Lazer Ramaja

Fatos Klosi...ja ka pastruar memorien Ibrahimit....tash ky fol vetem sipas urdharave te Klosit....
J’aime · 4 h

Ibrahim Kelmendi 2005-2014 ishte komandant Sala ishte sundimtar, nuk i mjaftuan dy mandate!?
J’aime · 4 h · Modifié

Lazer Ramaja 2004 ne Kosove ishte konfirmim se 1997 ne Shqipri nuk ishte rastesi dhe kane po te njejtit akter pra ..........................
Je n’aime plus · 2 · 4 h

Kujtim Kurti Ibrahim....pse bre burr po bon hajgare me vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit...a ki bre ti pak karakter te Shqiptarit....?!
Je n’aime plus · 2 · 4 h

Gani Podrimaj Ibro te oaska leshu memorja
sala ska qen kurr i jemi po ashtu as nano e shum me pak lpkj e jote se ju te gjitha per pushtet keni likujdu shiptar me
Shum se
Jan ken penges per marrjen dhe mbajtjen e pushtetit , kjo eshte fetyra e verte e Salese pss lpk ta
Sh pdk
J’aime · 2 h
Haxhi Kuçi
Votre réponse...


Kujtim Kurti Sazan Papraniku

Te lutem zbertheje kete koment qe e shenove me heret...se duhet ta kuptoje gjithe bota....

...Ibra si nje far Mus Isvëjra i Çerenecit matan drinit zi. Per dallim, Mousa (Mus^a) nuk pshtjellte dynjanë me sofistikime. Ibra duhet ate TOKË të "falur", po qe burrë le ta bëjë : "PARKUN e DËSHMORËVË të KOMBIT me Kol.KRASNIQIN në krye të vendit" dhe keshtu e ve nje amanet ne vend per athdeun dhe kështu atentatori dihet si i gjetur.
J’aime · Répondre · 4 h

Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

Pse bre burre....po mundohesh me humb gjurmet e atentatorit Milaim Zeka per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pse pse pse...

Po te kishte qene Ahmet Krasniqi nje kriminel...athere do te kuptonte bota...por ai ishte nje trim,nje guximtar....nje njeri qe gjithe jeten e tij ja kushtoje çlirimit te Kosoves...ndersa ju tani nuk jeni ne gjendje as ta mbroni....

A keni bre ju marre...a keni bre ju karakter...a keni bre ju ftyre....bre zoti ju marroft
J’aime · Répondre · 2 · 4 h

Kujtim Kurti Urim Gjata....
J’aime · Répondre · 4 h

Ibrahim Kelmendi Nga xhelozia e kam, sepse në librin "Kështu foli..." jam akuzuar unë, për herë të parë lexoj se dikush e akuzon Milaimin, që nuk ngjan të ketë konstrukt atentatori!
J’aime · Répondre · 4 h · Modifié

Haxhi Kuçi Sipas jush pra atentatori na çenka Shaban Braha o Ibrahim.
J’aime · 11 min
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

A din ti me lexu mire gjuhen shqipe....apo ke nevoje me ta perkthy serbisht...!?

Lexo dhe kupto...dhe mos u paraqit ketu me katolik se papa....gjoja se nuk po kupton.

E kam cekur me siper si eshte rralizuar atentati ndaj kolonel Ahmet Krasniqit me dt.21 shtator 1998...nga UDB-shi Milaim Zeka.

Zeka ka arritur me dt.11 shtator 1998 ne airoportin e Rinasit...me passaport çeke...ne linjen Malmo-Vjen-Tirane....dhe mbasi ka rralizuar atentatin....eshte larguar nga Shqiperia me dt.24 shtator 1998....nga Maqedonia-Turqia...dhe nga Stambolli ka arritur ne Malmo....

Keto informacione...i posedojne te gjitha sherbimet intelegjente.....
J’aime · Répondre · 4 h

Ibrahim Kelmendi Kujtim, Ti je duke u tall me viktimizim të Ahmet Krasniqit, jo unë! Duke lanësuar akuza të shpifura po e rrisni devalvimin e vrasjes dhe zbulimit të atentatorit. Kësaj i thonë mjegullnajë. Unë u inkuadrova pse e kishe lakuar emrin tim dhe për të ndërgjegjësuar, dërgo fakte në institucione kopetente e mos shkretoni këtu, se nuk është rast për tu "përtypur" si çamqakez...
J’aime · Répondre · 4 h · Modifié

Kujtim Kurti Ramiz Behluli

UDB-shi Milaim Zeka....kishte pergaditur shume mire vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pasi qe 8 dite para vrasjes Adem demaçin e derguan ne spital...gjoja per nje semundje....ne fakte ja mbyllen gojen....dhe keshtu vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit ishte shume me e lehte per ta rralizuar....dhe keshtu ndodhi....Adem Demaçi nuk beri zë...per vrasjen e bashke-luftetarit per marrveshjen e Osllos....te cilen e kishin rralizuar bashke me kolonel Ahmet Krasniqin...

Po pra...ky eshte raliteti i vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....shoket e tradhtuan...dhe UDB-shi Milaim Zeka e rralizoje atentatin pa kurrfare problemi....
J’aime · Répondre · 4 h

Ibrahim Kelmendi Kujtim, i (keq)kuptova broçkullat Tua. I dinte dikush tjetër pos Teje? Nëse po, përse nuk e kanë arrestuar z. Milaim Zeka (meqë qenka "prova" këto që po i publikon Ti). Më falni nëse ju bezdisa. Uroj të bëheni më racionalë, sepse respektoheni më shumë! TUNG.
J’aime · Répondre · 4 h · Modifié

Seff Krasniqi Z. Kurti, e vertete eshte se kam polemizuar nje nate gjate me Ibrahim Kelmendin lidhur me vrasjen e Ahmet Krasniqit. I pranishem ka qene edhe Milaimi, por ai nuk e zgjati shume dhe pasi i kembyen disa sharje me Ibrahim Kelmendin, ai iku. Personalisht, pasi nuk kam fakte 100% nuk mund ta akuzoj askë. Ajo qe më ka habitur te Ibrahimi eshte gezimi i tij për vrasjen në fjalë. Sidoqofte, vrasja ka ndodhur dhe eshte bere nga LPK pa asnje dyshim, siç janë bere edhe vrasje tjera shqiptare për motive politike dhe ky eshte TURPI!
Je n’aime plus · Répondre · 4 · 3 h

Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

Kadal bre trim i Enver Hoxhes....ku po ik....pa folur per atentatin ndaj kolonel Ahmet Krasniqit....

Ti po e quan zotri UDB-shin Milaim Zeka....per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....ndersa ne anen tjeter po parqitesh se gjoja po e mbron Krasniqin....

Kujt po ja tregon ti...keto intriga staliniste....hajde mos ik...por fol per kete atentat...pse po e mbron Milaim Zeken.....se po ja ki frigen....se edhe Milaimi din shume sekrete per ty....prandaj ti frigohesh me fol kunder tij....

Faktet po flasin vet
J’aime · Répondre · 3 h

Seff Krasniqi Qe Ibrahimi ia ka friken Milaimit, kjo eshte e vertete, por qe Milaim Zekes s'i ha palla për Ibrahimin edhe kjo eshte e vertete...
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 3 h

Kujtim Kurti Seff Krasniqi

Apo mundesh me ZBERTHY kete koment te sofistikuar te Ibrahim Kelmendit....!!!...Voir plus
Photo de Kujtim Kurti.
J’aime · Répondre · 3 h

Ramiz Behluli O Kujtim Kurti një është me rēndësi ai, ose ata që kan kryer krime edhe jastakun me pas prej pambuku ju duket si prej guri nuk munden me fjetur rehat e nuk kan ku ka.. me shkuar.
J’aime · Répondre · 2 · 3 h · Modifié

Kujtim Kurti Ramiz Behluli

Mbasi qe ja publikova keto sekrete....ky UDB-shi Milaim Zeka qe 5 dite nuk po fol mo....u palu si qeni...nuk po del ne media me publiku lista te gjykates speciale....se nuk po e din kush po e tradhton....nga grupi i likfidimit te kolonel Ahmet Krasniqit....

Tani ju ka fut friga ne palce UDB-shit Milaim Zeka....dhe nga friga dje e kish thirr ne telefon Fatos Klosin....
J’aime · Répondre · 1 · 3 h

Seff Krasniqi Kujtim Kurti, Gjykata Speciale nese do t'i dijë vrasesit e të gjitha kategorive duhet ta kap për fyti Fatos Klosin dhe ai i di të gjitha. Ai apo ata qe e kanë propozuar Fatosin veteran të UÇK-se e kanë bere për t'ia mbyllur gojen.
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 3 h · Modifié

Ramiz Behluli Kujtim KurtiHajt se ata (kushdo që është)që kan bërë bashkë krime tē qfarëdo lloji së pari kan me ja qi nonën njëri tjetrit.
Je n’aime plus · Répondre · 4 · 3 h

Kujtim Kurti Seff Krasniqi

Po pra...ketu eshte e gjithe esenca,sepse Hashim Thaqi dhe Edi Rama e kan pranuar para 8 muajve aprovimin e gjykates speciale ne Berlin....dhe tani nuk japin pare me ja mbylle gojen sherbimeve intelegjente....prandaj Fatos Klosi ka folur ne prapasken per atentatorin e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....dhe tani keta zagaret ja kan frigen njeritjetrit....se nuk po e din kush po i publikon keto sekrete....

Milaim Zeka ne emisionin Komiteti te gazetaexpress....tha se do te kete edhe vrasje....prandaj tani e ka kapur friga ne palce....qe 5 dite nuk po lajmrohet hiq....se e ka kuptuar se do ta vrasin...kuptohet ata bossat...per me dal te paster nga gjykata speciale....i vrasin keta te vegjlit....dhe humbin gjurmet...

Shpejt keni me ja ndi krismen
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 3 h

Seff Krasniqi Ishalla s'i qel sabahi !
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 3 h

Ramiz Behluli Në vendet me pērvojë të gjatë demokratike ku funksionon shteti juridik me plotëkuptimin e fjalës para se të zhvillohet një proces gjygjësorë sigurohen fakte të mjaftuara për ti dhënë legjitimitet atij procesi.
Kuptohet kur kryhet faza e parë e shērbimeve policore,të kriminalistikës, dëshmitarëve etj .
Beso Kujtim Kurti qysh moti kan pasur të i burgosin këta njerëz të caktuar që janë përgjegjēs por këta i ka shpëtuar euforia e rastit, emocionet etj që ka egzistuar te populli në kohën pērkatëse e për hir që të mos tendoset gjendja edhe më shumë nuk kan rrezikuar që ti burgosin. E tash duke e pa se Popullsia dalë ngadalë është duke e kuptuar realitetin dhe duke ua pa fytyrën e vërtetë disa njerēzve që kan keqpērdorur këtë përkrahje e shohin se ka ardhur momenti për të vepruar (Gjykuar)
Para 13 viteve sigurisht do të dilnin në rrugë për ti mbrojtur 1 milion njerëz e tash nuk munden ti mbedhin as anëtarësinë e tyre.
J’aime · Répondre · 1 · 3 h

Gani Podrimaj Afrim shkoj nje jav e te
Njetat info , kur po naj gjun te reja
T fresko
J’aime · Répondre · 1 · 1 h
1 réponse

Gani Podrimaj Ja ke ba nje pytje te veshtir Ibrahimit
J’aime · Répondre · 1 h

Gani Podrimaj Ne po debatojm per vrasjen e kol.Krasniqit e jo sa gra i ka tradhtu Kujtimi se psh ibra ka tradhtu edhe me shum gra e burra , kete ndoshta se din
J’aime · 1 h

Gani Podrimaj Kisha pas edhe une shum deshir ashtu qysh ti po thu , po realiteti eshte krejt ndryshe , ibrahimi eshte alfa dhe omega i te gjitha vrasjeve , tu ja fillu prej kadri zekes me isufin e bardhoshin
J’aime · 56 min

Gani Podrimaj Afrim shala mbaj per veti kelmendet e sa per patriota ket ski nevoj mu mem tregu se i njof shum mir historin e lpkistave , sjam pajtu as para kufte as ne kuften e tyre te flliqt e ma mbas lufte ju dul fetyra e vertet , keta i kan spiunu vllezrit gervalla mu qeky enciklopedia , ky ka qen ifo kryesor i udb , e di edhe kabinen e telfonit ku i ka informu udb edhe sa e ka pas numerin , dur edhe pak se keq ki me u deshpru
J’aime · 42 min

Gani Podrimaj Lexoje para komentin me vemendje i ki tana
J’aime · 37 min

Gani Podrimaj Drejtsia gjermane i ka te gjitha kfori po ashtu usa po , a e din vetem kush nuk i ka , ata qe vet i kan ba keto krime , ne kryesin e lpk jan kan 4 kryesor 3 te udb
J’aime · 32 min

Gani Podrimaj Pej ketyre treve njeri ka qen edhe i cia , a ke ndegju ndojhere per mosadin , ky i ka kap e skan pshtim , normal mosadi te likfidon po keta tre kan qen experiment i tyre edhe shum interesant .
J’aime · 28 min

Gani Podrimaj Se kam mesu kurr marksizem leninizem , ky eshte fakt . Ka me ndodh termet politik shum i madh ne ks , Rubini jau pat jep edhe nje shans se kapen tash eshte shum von , per te gjith , edhe vete ki me u qudit qka bon mosadi .
J’aime · 22 min

Gani Podrimaj Vete ibren pse demostroj me shokt e vet kunder thyrjes se murit te berlinit a po te angllatiset naj sen a jo , Per mosadin a ke ndegju ,
J’aime · 17 min

Gani Podrimaj Une kom fakte edhe viedo kasetat aty fol vet Ibra me shoket e vete , po nejse , kam fatin se shpejt jam deshpru ne sojin e tyre , e ti afrim shpejt ki me u deshpru e tani folim per betons e plo
Qos ntm
J’aime
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   Mar 18 Aoû - 6:35

J’aime · Répondre · 16 h

Ramiz Behluli O Kujtim Kurti një është me rēndësi ai, ose ata që kan kryer krime edhe jastakun me pas prej pambuku ju duket si prej guri nuk munden me fjetur rehat e nuk kan ku ka.. me shkuar.
J’aime · Répondre · 2 · 16 h · Modifié

Kujtim Kurti Ramiz Behluli

Mbasi qe ja publikova keto sekrete....ky UDB-shi Milaim Zeka qe 5 dite nuk po fol mo....u palu si qeni...nuk po del ne media me publiku lista te gjykates speciale....se nuk po e din kush po e tradhton....nga grupi i likfidimit te kolonel Ahmet Krasniqit....

Tani ju ka fut friga ne palce UDB-shit Milaim Zeka....dhe nga friga dje e kish thirr ne telefon Fatos Klosin....
J’aime · Répondre · 1 · 16 h

Seff Krasniqi Kujtim Kurti, Gjykata Speciale nese do t'i dijë vrasesit e të gjitha kategorive duhet ta kap për fyti Fatos Klosin dhe ai i di të gjitha. Ai apo ata qe e kanë propozuar Fatosin veteran të UÇK-se e kanë bere për t'ia mbyllur gojen.
Je n’aime plus · Répondre · 4 · 16 h · Modifié

Ramiz Behluli Kujtim KurtiHajt se ata (kushdo që është)që kan bërë bashkë krime tē qfarëdo lloji së pari kan me ja qi nonën njëri tjetrit.
Je n’aime plus · Répondre · 4 · 16 h

Kujtim Kurti Seff Krasniqi

Po pra...ketu eshte e gjithe esenca,sepse Hashim Thaqi dhe Edi Rama e kan pranuar para 8 muajve aprovimin e gjykates speciale ne Berlin....dhe tani nuk japin pare me ja mbylle gojen sherbimeve intelegjente....prandaj Fatos Klosi ka folur...Voir plus
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 16 h

Seff Krasniqi Ishalla s'i qel sabahi !
Je n’aime plus · Répondre · 3 · 16 h

Ramiz Behluli Në vendet me pērvojë të gjatë demokratike ku funksionon shteti juridik me plotëkuptimin e fjalës para se të zhvillohet një proces gjygjësorë sigurohen fakte të mjaftuara për ti dhënë legjitimitet atij procesi.
Kuptohet kur kryhet faza e parë e shērbim...Voir plus
J’aime · Répondre · 2 · 15 h

Gani Podrimaj Afrim shkoj nje jav e te
Njetat info , kur po naj gjun te reja
T fresko
J’aime · Répondre · 1 · 14 h
1 réponse

Gani Podrimaj Ja ke ba nje pytje te veshtir Ibrahimit
J’aime · Répondre · 1 · 14 h
21 réponses

Kujtim Kurti Afrim Shala...alias Avdi Ibrahimi

Pse bre burre....po mundohesh me humb gjurmet e atentatorit Milaim Zeka per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pse pse pse...

Po te kishte qene Ahmet Krasniqi nje kriminel...athere do te kuptonte bota...por ai ishte nje trim,nje guximtar....nje njeri qe gjithe jeten e tij ja kushtoje çlirimit te Kosoves...ndersa ju tani nuk jeni ne gjendje as ta mbroni....

A keni bre ju marre...a keni bre ju karakter...a keni bre ju ftyre....bre zoti ju marroft
Je n’aime plus · Répondre · 1 · 8 h

Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

8 ore para vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit...nga UDB-shi Milaim Zeka me 21 shtator 1998....ju bashke me Bujar Bukoshin,Bardhyl Mahmutin,Azem Sylen...me cilin sherbim intelegjent u takuat me dt.20 shtator 1998 ne ora 18.30 ne hotel Rogner ne Tirane...ne dhomen 128...dhe qka biseduat.......Voir plus
J’aime · Répondre · 2 · 5 h

Kujtim Kurti Hisen A Berisha...
J’aime · Répondre · 5 h

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Kush eshte komondant Mergimi...!?
J’aime · Répondre · 5 h

Haxhi Kuçi Po edhe femit ne djep e kane ndegjue ore Kujtim Kurti neper gazeta te ndryshme.Ai vete eshte lajmrue se eshte Ibrahim Kelmendi.
J’aime · 1 · 5 h

Haxhi Kuçi Ahmeti, Thaçi dhe Rama tradhtuan grupin e Kumanovës ...
https://botasot.info/.../ahmeti-thaci-dhe-rama-tradhtua...
Traduire cette page
26 mai 2015 - Si është e mundur, apo kjo koincidencë që të gjithë ata që nuk ishin pajtuar me .... ne krye me Ibrahim kelmendin edhe Gazetari Milaim zeka esht i pa ndashem ... se si qytetaret iu japin voten dhe besimin per te na udhehequr ...
botasot.info | 404 - Page Cannot Be Found
BOTASOT.INFO
J’aime · Supprimer l’aperçu · 1 · 5 h
Haxhi Kuçi

Votre réponse...Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

Dmth sipas teje...edhe Ibrahim Kelmendi...paska marre pjese ne organizimin e atentatit ndaj kolonel Ahmet Krasniqit me 21 shtator 1998...!?
Je n’aime plus · Répondre · 2 · 2 h

Ibrahim Kelmendi Kujtim, me nder me thënë..., qenke shpifës ordiner!
J’aime · Répondre · 2 h · Modifié

Gani Podrimaj Kujtim mos fol boll se ju kan hi leprat ne bark
J’aime · Répondre · 2 h

Naser Kras Mos e ngucni tradhetarin o Kujtim Kurti, se ska qare pa tregue qysh e ka pregaditë atentatin për vllezërit Gërvalla dhe Kadriun.
J’aime · Répondre · 1 · 47 min

Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

Pse...po frigohesh oh trim me bateria...ti po thua funksionojne gjykatat e Kosoves...pse athere nuk po shkon te me akuzosh per shpifje....?!

Por ....ti e din shume mire se te gjitha keto fakte qe i kam publikuar ketu jane 100% te verteta...
J’aime · Répondre · 1 · 28 min

Kujtim Kurti Naser Kras

Vrasjen per vllezerit Gervalla e ka rralizuar Suzana Gervalla bashke me dashnorin e saj Bujar Hoxha....

Keto fakte i kam publikuar para 3 viteve...parandaj mos rrej te lutem!
J’aime · Répondre · 25 min
1 réponse

Kujtim Kurti Gani Podrimaj

Fatos Klosi....do ta flas mbas dy ditve....vetem po pret lejen speciale te MOSSAD-it....
J’aime · Répondre · 1 · 22 min

Ibrahim Kelmendi Gani Podrimaj, me ndër me thënë edhe Ty..., sepse ty dhe sojit tënd, nëntë herë më me vdek, nuk i frikësohem...
J’aime · Répondre · 15 min · Modifié
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kujtim Kurti;Milaim Zeka e ka vra Ahmet Krasniqin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: