AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti;Xhevat Rexhaj e Naser Rugova e perkrahin Thaqin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti;Xhevat Rexhaj e Naser Rugova e perkrahin Thaqin   Mer 19 Aoû - 2:49

Kujtim Kurti
13 h · 

Zagarët e Hashim Thaqit
Xhevat Rexhaj dhe Naser Rugova....qe 17 vite po na shesin patriotizem tallava....po na shiten rugovista te fort....po na shesin pordh....gjoja se jane kunder Hashim Thaqit...por ne faktë keta dy janë vetem zagarë të Hashim Thaqit...
Sepse....Xhevat Rexhaj po vjen qe 4 here ne Kosove....dhe nuk po ka guxim me vizitu bustin e Dr.Ibrahim Rugoves....po ashtu edhe Naser Rugova....qdo dite kalon aty....dhe nuk ja vendos nje tuf me lule Dr.Ibrahim Rugoves...
Prandaj....Hashim Thaqi fitoj zgjedhjet paralamentare ne vitin 2014 ne Istog....sepse Xhevati dhe Naseri lobuan ne prapsken per Hashim Thaqin dhe banden e tij mafioze...
Dy zagarë të Hashim Thaqit i zbuluam....tash do ti zbulojme edhe të tjeret.....

https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti;Xhevat Rexhaj e Naser Rugova e perkrahin Thaqin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: