AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti,kemi pergjime tel,mes Ramush H. e Shesheshelit

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti,kemi pergjime tel,mes Ramush H. e Shesheshelit   Mer 19 Aoû - 3:12

Kujtim Kurti Ben Kuci

Po pra.....para 2 ore e kam publiku ne profilin tim autorin e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit me 21 shtator 1998 ne Tirane....ku rrezulton se agjenti sekret i UDB Milaim Zeka ka zbritur ne airoportin e Tiranes me dt.11 shtator 1998....

Po ashtu si deshmi....kemi edhe bisedat e pergjuara nga dhomat e burgut te Hages....ne mes Ramush Haradinaj dhe Voislav Sheshel....

Por nese nderkombetaret i japin ca lek....edhe Fatos Klosit,ky mund ti tregoj te gjitha...pasi qe eshte afer pensionit dhe ka nevoje per lek....

Po pra....Milaim Zeka...nuk ka ku te ik tani...bira e minit 300 grosh

J’aime · Répondre · 2 · 14 août, 14:25
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti,kemi pergjime tel,mes Ramush H. e Shesheshelit
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: