AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Enver Spahiu;Milaimin e kam ndegjue,qijau nanen shqiptareve

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Enver Spahiu;Milaimin e kam ndegjue,qijau nanen shqiptareve    Mer 19 Aoû - 3:23


 •  14 août, 15:44
 • Enver Spahiu Ta tha me larte shume mire FaikXh Krasniqi Kujtim .
  Une do te tregoj ,dicka te rastit nga Stuttgarti kur Milaimi e cfacte ate dite filmin dokumentar per Adem Jasharin me hyrje prej 30 markave. Ate dite me veti i kam pasur diku rrethe 500 marka.
  Ne koridor te salles para hyrjes e ndegjoj nje dialog ndermjet Milaimit dhe dikujt tjeter duke i thene njeri tjetrit :keshtu duhet me kua qire mamin shqiptareve edhe me leke ,si dukej aludohej edhe me gjere 
  Sinqerishte po e theme kete e kam ndegjuar ate dite kete bisede me veshe te mi te cilet me diktuan .
  Ate dite shkova me vonese ,te gjithe gati ishin futur ne salle .
  Pasi qe mora veshe per cmimin dhe biseden te cilen krejte rastesishte e ndegjova jam kthyer prape ne banese .
  Me bente pershtypje angazhimi i Lepekisteve per ti shkuar sa me mbare puna e 30 markshit.
  Une e dija se gjermanet permes komunave ofronin salla falas ose me cmime shume te lira.
  J’aime · Répondre · 2 · 14 août, 15:55
 • Kujtim Kurti Enver Spahiu

  Adem Jashari...nuk ka qene kurrfare faktori ne UÇK....as logistike dhe as ushtarake....UDB-ja me qellim ja ka rrit rrolin permes Milaim Zekes...qe me pas dominim strategjik ndaj bashksis nderkombetare....me konkretisht kunder Toni Blarit...

  Keto jane fakte historike te sofistikuara....
  J’aime · Répondre · 2 · 14 août, 16:10
 • Kujtim Kurti Ardjan Causholli

  Sipas burimeve diplomatike....organizator te atentatit jane UDB-shi Shaban Braha....me ndihmen e OZNA-së....qe organizuan vendosjen e kolonel Ahmet krasniqit ne shtepin e bazave te sherbimit informative te FARK-ut....

  Pse....duhej Fatos Klosi te involvohej ne kete atentat....kur kolonel Ahmet Krasniqi i kishte armiqet ne shtepin e tij.....

  Por....Milaim Zeka....ishte ai qe rralizoje atentatin....pasi qe kishin ber planet ne Oslo....per lilfidimin e bazes se UÇK....prandaj ja mbyllen gojen Adem Demaçit....qe ky ta injoroje vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....se keshtu ju konvenonte UDB-së....perqaj dhe sundo
  J’aime · Répondre · 1 · 14 août, 16:20
 • Kujtim Kurti Nadire Beqiri...
  J’aime · Répondre · 1 · 14 août, 16:32
 • Afrim Shala Kujtim Kurti EDHE MINJET NE TAVAN DUHET TY ME TI SHKERDHY MORE QELBSIRE MOS E PERMEND EMRIN E ADEM JASHARIT O PIDHI NONES TONE TA QIFT KREJT BOTA AT NONE EDHE JU QE I JEPNI SHANS ME PERDHOSE KY PSIKOPAT FIGURAT ME TE LARTA KOMBTARE QYSH NUK PO JU VJEN ...Voir plus


https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Enver Spahiu;Milaimin e kam ndegjue,qijau nanen shqiptareve
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: