AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti,edhe Shaban Braha ka gisht ne Ahmet Krasniqin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti,edhe Shaban Braha ka gisht ne Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 3:56


 • ane fakte historike te sofistikuara....
  J’aime · Répondre · 2 · 14 août, 16:10
 • Kujtim Kurti Ardjan Causholli

  Sipas burimeve diplomatike....organizator te atentatit jane UDB-shi Shaban Braha....me ndihmen e OZNA-së....qe organizuan vendosjen e kolonel Ahmet krasniqit ne shtepin e bazave te sherbimit informative te FARK-ut....

  Pse....duhej Fatos Klosi te involvohej ne kete atentat....kur kolonel Ahmet Krasniqi i kishte armiqet ne shtepin e tij.....

  Por....Milaim Zeka....ishte ai qe rralizoje atentatin....pasi qe kishin ber planet ne Oslo....per lilfidimin e bazes se UÇK....prandaj ja mbyllen gojen Adem Demaçit....qe ky ta injoroje vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....se keshtu ju konvenonte UDB-së....perqaj dhe sundo
  J’aime · Répondre · 1 · 14 août, 16:20


https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/865240466903621?comment_id=865475866880081&reply_comment_id=865506770210324&total_comments=2&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R9%22%7D&pnref=story
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti,edhe Shaban Braha ka gisht ne Ahmet Krasniqin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: