AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
Aller à la page : Précédent  1, 2, 3  Suivant
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:05


   • Haxhi Kuçi O Avdi,kari mos ta nin se qai jam qysh te kam dasht kam me te dasht,dhe kush guxon me ta rrue ?????
    J’aime · 1 · 16 août, 00:08   • Afrim Shala NUK NJOHE ASNJERIN QE I PERMENDE PER MOMENTIN E KOM KUJTIMIN NE RADAR EDHE TY PER TJERET NUK PO ME INTERESON JU DYVE DO TE JU DEMASKOJ TOTALISHT!!!!!!
    J’aime · 16 août, 00:09   • Haxhi Kuçi Vetem karin ke mundesi te ma demaskoni,tjeter gje hiq ,ama bash hiq ske ku te me kapesh.
    J’aime · 1 · 16 août, 00:10   • Haxhi Kuçi Tani paraqitu si ajo kurva gazetare hahaaaaa.
    J’aime · 1 · 16 août, 00:11   • Afrim Shala PO MIRE DE NESE NUK KE CKA PSE BRENGOSESH EDHE BEHESH NERVOZ UNE DO JU DEMASKOJ TOTALISHT EDHE DO TE ISHA SHUME I GEZUAR NESE VJEN NE SHTATOR NE KOSOVE
    J’aime · 16 août, 00:11   • Haxhi Kuçi qite ftyren o qen si ne e jo me maska si Milaim kari.
    J’aime · 1 · 16 août, 00:12   • Haxhi Kuçi Po a mendon se nuk e dim kush muti je ?????
    J’aime · 1 · 16 août, 00:13   • Haxhi Kuçi Kemi me ta prish faren tende me rreje e fis,mbaje mend.
    J’aime · 1 · 16 août, 00:13   • Afrim Shala A DO TE VISH NE SHTATOR
    J’aime · 16 août, 00:13   • Haxhi Kuçi Sipas planeve po,me shume shok.
    J’aime · 1 · 16 août, 00:14   • Afrim Shala HAXHI HAJDE PO FOLIM LIVE ME KAMER NE VIBER EDHE PO TA VERTETOJ QE NUK JAM AVDI IBRAHIMI MA DERGO NR NE INBOX EDHE PO TA VERTETOJ
    J’aime · 16 août, 00:15   • Haxhi Kuçi Ku ke qef takim ne cilin qytet?
    J’aime · 1 · 16 août, 00:15   • Afrim Shala ANI MIRE SE ARDHSH MORE NE KOSOVEN E LIRE UNE TAKOHEM ME TY NE SKENDERAJ
    J’aime · 16 août, 00:16   • Afrim Shala POR A TA VERTETOJ QE NUK JAM AVDIA MA DERGO NR NE INBOX PO TE THIRRI
    J’aime · 16 août, 00:16   • Haxhi Kuçi Po Dreni a nuk je ti?????
    J’aime · 1 · 16 août, 00:17   • Afrim Shala PO HAJDE DE DERGO NR NE INBOX EDHE TA VERTETOJ SE KUSH JAM NUK KAM LIDHJE AS ME AVDIUN AS ME RESHATIN APO KU TA DI UNE
    J’aime · 16 août, 00:18   • Haxhi Kuçi Te kam thirr disa here ma ke nderpre telefonaten,skam çka qaj drrasa me ty.
    J’aime · 1 · 16 août, 00:19   • Afrim Shala TRAÎTRE CONNARD
    J’aime · 16 août, 00:19   • Afrim Shala Parlez-tu ASSHOLE
    J’aime · 16 août, 00:20   • Afrim Shala déchets
    J’aime · 16 août, 00:22   • Afrim Shala HAXHI FOL O DERA E SHKAUT SE AFER JEMI DERGO NR NE INBOX EDHE FOLIM ME KAMER LIVE NE VIBER
    J’aime · 16 août, 00:23

    • t, 00:23    • Haxhi Kuçi O tradhetar,po ju me pas kane patriota i kishit shkue ne ndihme Adem Jasharit kur forcat serbe e paten rrethue te ndjerin.I vetmi une te kam kerkue qe ti shkojna ne ndihme o qeni serbise.Mos ha mut,se ti ke deklarue se me brigaden tende ke shkue e i kebashkue pushket ,bre ta dhefsha pushken tende.A te erdha ne shtepi e te luta qe ti shkojme ne ndihme Adem Jasharit?A me the nese tu ka merzite jeta shko vdiq e mua me lere rahat. E ta zefte frymen rahatia jote.Kur e masakruan o qen Adem Jasharin a e kishe qite fotografin e Ademit sa te murit?A te pshtyna ne ftyre o qen?A ma bere shuj ,se kur te vijne me ndejt fqinjet le te kujtojne se ka qen shok i imi!!!!!!Zagar ke qen e zagar ke me vdek o qeni serbise dhe tane drenica e tradhetuan luften e Adem Jasharit.Zoti ftyren ua dhefte drenices.
     J’aime · 1 · 16 août, 00:24    • Afrim Shala Vous êtes un HUMAINS malades mentaux
     J’aime · 1 · 16 août, 00:26    • Haxhi Kuçi Drenica e Milaim udbashit krenohen ne nje Adem qe e ka tradhetue bre zoti ftyren ua dhefte me rende.
     J’aime · 1 · 16 août, 00:26    • Afrim Shala HAXHI A E KE MESUAR FRANGJISHTEN NESE KE DESHIR TE KOMUNIKOJM FRANGJISHT
     J’aime · 1 · 16 août, 00:27    • Haxhi Kuçi PO shifet se kush e njeh gjuhen frangjishte,jo se di,as qe kam qen i interesuar me fole.
     J’aime · 1 · 16 août, 00:28
[*]

Arbenita Marmullaku hemmmm so puna mire qitu, masi spo pergjigjesh, dmth ti paske pas lidhje te forta me shki, kur e kan rrethu familjen Jashari dmth ti e ke dite i pari kto,, ahhh baco baco cfar lidhje.Sa tkan pagu shkiet ty si zyrtar per informim
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:10


 • Haxhi Kuçi  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 01:11
 • Ilire Libohova Krasniqi Jebo te Milaim Zeka. Sad ce da ti jebe sve po spisku od ruze do spuzve.
  J’aime · Répondre · 16 août, 11:41
  • Agro Mero qysh po shan TI ILIRE SERBISHTE DHE TE KUPTOHEMI SE AS UNE NUK BESOJ QE ESHTE E VERTETE PER KETE AKUZE TE KUJTIMIT ,,,,,AMA KJO E SHAME ....
   J’aime · 16 août, 12:04  • Naser Kras Izgleda Ti si popushila K***** Milaimu , jeli? jebo ti on mater, i ti njemu, prostitutko jedna.
   J’aime · 16 août, 22:09

 • Agron Merovci sa mire po dijne shqiptarkat me sha shkinishte ,,,hahaaaa
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 11:58
 • Naser Kras Milaim Zekovic,
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 13:10
 • Ilire Libohova Krasniqi Ovaj Kujtim Kurtovic je govno od coveka jer da ima malo ljudskog dostojanstva ne bi se bavio intrigama i rekla kazalama kao na zivotinskoj pijaci. Gde su dokazi Kujtim CETNIKOVICU?
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:14
  • Naser Kras Kurvetino, popushish mi djoku, Wink\
   J’aime · 16 août, 22:07

 • Kujtim Kurti Ilire Libohova Krasniqi

  A gjalle je a...po ku ki humb bre qik qe 3 muaj....hajt tregona tani diqka per Milazim UDB-shin....
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 19:14
  • Haxhi Kuçi Ja shkerdhefsh gruan kesaj kurves,qe ndryshon masken e Reshatit.
   J’aime · 1 · 17 août, 00:20

 • Agro Mero edhe ti kujtim mos bo like vec ku te konvenon ty
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:16
 • Arbenita Marmullaku sa mire po e folni serbishten rrajt fell i keni ju
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:18
 • Kujtim Kurti Agro Mero

  Boni like vetes....sikur ky Avdi Ibrahimi qe po i bon like komentve te veta...se po e shef qe i ka dal boja....hahahaha émoticône grin
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 19:22
  • Arbenita Marmullaku ti kujtim e ke pas like statusin tan amo e paske hek hahahaha
   J’aime · 16 août, 21:51

 • Ilire Libohova Krasniqi Pa govoreci jezik neprijatelja mozemo da se prerusavamo u srbe i na taj nacin i da imamo uvid u tajnoj dokumentaciji uDb-e gde stoji Kujtimovo ime, jer on radi za njih.
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 19:23
  • Agro Mero ama ti pricas perfektno srpski ILIRE......... to je sumnjivo
   J’aime · 16 août, 19:25 · Modifié  • Ilire Libohova Krasniqi Ama ja stojim na platnom spisku americke tajne sluzbe i znam tacno da Kujtim Kurti radi za udb-u
   J’aime · 1 · 16 août, 19:26  • Agro Mero ma idite svi vi u 3 p m
   J’aime · 1 · 16 août, 19:27  • Ilire Libohova Krasniqi Jedi govno majmune jedan. Daj okreni guzu da te jebe Kurtovic.
   J’aime · 16 août, 19:28 · Modifié  • Agro Mero kome ti to ILIRE
   J’aime · 16 août, 19:29

 • Agro Mero te pyeta pse e ke permen adnan merovcin e ti me the po rren si milaimi ,,,,po le allahile
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:23
 • Kujtim Kurti Agro Mero

  Ti mundesh me fol vetem per veti...dhe jo per te tjeret.

  Nese dikush vjen ketu dhe thot Agro mero eshte sekretar i imi....athere merr pergjegjeje prej meje.

  Por ti nuk je kerkushi...por vetem nje parashutist qe bon vetem blla blla blla...émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:27
 • Agro Mero une vec prej kurreshtjes se soshte kah ma nin raki per krejt juve
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 19:29
 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

  Me fal....qe nuk mujtem mu taku ne vitin 2013...mbasi qe e ralizova intervisten ne TV Rrokom....
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 19:31
  • Arbenita Marmullaku kur ke lon takim ti me mu hahahahaha, nese don edhe nese je qaq trim hajde edhe lajmrohu takohemi kur te duash
   J’aime · 16 août, 21:58  • Kujtim Kurti   J’aime · 1 · 16 août, 21:59


  • Votre réponse...

 • Ilire Libohova Krasniqi Agro Mero ti koke 
  Agrokomerc për pula se i quan hithat lula...hahaha fick dich alter. Shumë i cektë qenke hagahahaha
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 19:31
  • Agro Mero a répondu · 9 réponses


 • Kujtim Kurti Rrenat e UDB-shit Milaim Zeka...  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 19:39
 • Agro Mero Kujtim pse spo guxon me u kthy ne kosove e as ne katunin tend
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:50
 • Agro Mero po thojne qe je spiun i serbise
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:52
 • Ilire Libohova Krasniqi Nime Kujtim Kurti pse spo guxon?
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:53 · Modifié
 • Agro Mero po ky toma eshte hajni ma i madh prej avokateve
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:53
 • Ilire Libohova Krasniqi Ky Toma është paredashësi më i madhë i të gjitha kohërave.
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:54

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:11


 • · 16 août, 19:53
 • Ilire Libohova Krasniqi Ky Toma është paredashësi më i madhë i të gjitha kohërave.
  J’aime · Répondre · 16 août, 19:54
  • Naser Kras Ja honksh Tomes K****
   J’aime · 16 août, 22:39  • Haxhi Kuçi Me çfare qellimi e keni kete thenje a guxoni me ardhe ne kosove?Ore shpiujt e sames?Kujtim Kurti ua ka qi nanen tradhetareve,qe po ua qet tradhetit per lendine.Vetem ditet jeni ka i numroni o QAFIRAT e serbise.
   J’aime · Hier, à 00:08  • Ilire Libohova Krasniqi Kujtim Kurtit dhe ty Haxhi Kuçi ju ka qi së shpejti më tepër se nëna
   J’aime · 21 hRevenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:14

 • Kujtim Kurti  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 19:57
  • Agro Mero a répondu · 1 réponse


 • Kujtim Kurti 13 gusht 2015....ora 11.18...sheshi Nenë Tereza....Republika e Kosovës....
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 20:00
 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

  Ku na shkoje bre....UDB-shi Milaim Zeka....se qe 4 dite hiq nuk po lajmrohet ne media....valla i paska hi tuta e madhe....nuk po publikon mo rrena per gjykaten speciale....zheg zheg....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 20:27
 • Afrim Shala Kujtim Kurti TE KAN LON JARANAT SPO KOMENTON MO KUSH TE TI SE U DEMASKOVE CILI JE TI KRIMINEL I PASKRUPULLT JE TI
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:36
 • Kujtim Kurti Ku na shkoje bre....UDB-shi Milaim Zeka....se qe 4 dite hiq nuk po lajmrohet ne media....valla i paska hi tuta e madhe....nuk po publikon mo rrena per gjykaten speciale....zheg zheg....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:37
  • Afrim Shala a répondu · 1 réponse


 • Afrim Shala EDHE PER FOTO ME LART MOS RREJ SE TI NUK JE KON PREJ 2013 NE KOSOVE ATA E DI ME FAKTE!!!!!!
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:38
 • Arbenita Marmullaku cfar interviste dhe ti ne rrokum hahahahaah
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:50
 • Kujtim Kurti UDB-shi Milaim Zeka....qe 4 dite nuk po fol mo per gjykaten speciale....u palu si qeni...nuk po bon zo hiq mo....i ka hi tuta ne both....nuk po e din cilet shoke po e tradhtojne per informacionet e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj ka mbetur me gishta ne goje.....krrrrkkkkk....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 21:58
 • Arbenita Marmullaku ti a je budall a paraqitesh, une te pyeta dicka tjeter ti krejt dicka tjeter, me lart i kam parashtru disa pyetje per ty a ke pergjigje
  J’aime · Répondre · 16 août, 22:02 • · 16 août, 22:02
 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

  Ti mundesh me fol vetem per veti...dhe jo per te tjeret.

  Nese dikush vjen ketu dhe thot eshte sekretar i imi....athere merr pergjegjeje prej meje.

  Por ti nuk je kerkushi...por vetem nje parashutiste...qe bon vetem blla blla blla...émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:05
 • Arbenita Marmullaku cfar pergjigje palidhje hahahahahaahahahahaha mke nxi.hej haxhi kuqi mbram na tha qe kur e kan rrethu familjen Jashari une kam shku i pari aty, po du met vet ty a ke shku edhe ti me haxhin
  J’aime · Répondre · 16 août, 22:09
 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

  UDB-shi Milaim Zeka....qe 4 dite nuk po fol mo per gjykaten speciale....u palu si qeni...nuk po bon zo hiq mo....i ka hi tuta ne both....nuk po e din cilet shoke po e tradhtojne per informacionet e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj ka mbetur me gishta ne goje.....krrrrkkkkk....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:13
 • Agim Hasani Kujtim qysh po kalon me praktikantet e Milaimit 
  J’aime · Répondre · 3 · 16 août, 22:14
 • Arbenita Marmullaku ka sa po shkon kg i droges ne amsterdam? Pse spo guxon me ardh ne ks? Sa po te paguan udba per sherbimet korrekte antishqiptare ?
  J’aime · Répondre · 16 août, 22:16
 • Agim Hasani Arbenita Marmullaku..pse moj me ke hjek prej shoqerie sa deshta me ta derguar nje tufë lule per 8 Mars 
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:18


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:16


 • Répondre · 1 · 16 août, 19:57
  • Agro Mero kur eshte kjo ,,,viti
   J’aime · 16 août, 19:58

 • Kujtim Kurti 13 gusht 2015....ora 11.18...sheshi Nenë Tereza....Republika e Kosovës....
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 20:00
 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

  Ku na shkoje bre....UDB-shi Milaim Zeka....se qe 4 dite hiq nuk po lajmrohet ne media....valla i paska hi tuta e madhe....nuk po publikon mo rrena per gjykaten speciale....zheg zheg....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 20:27
 • Afrim Shala Kujtim Kurti TE KAN LON JARANAT SPO KOMENTON MO KUSH TE TI SE U DEMASKOVE CILI JE TI KRIMINEL I PASKRUPULLT JE TI
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:36
 • Kujtim Kurti Ku na shkoje bre....UDB-shi Milaim Zeka....se qe 4 dite hiq nuk po lajmrohet ne media....valla i paska hi tuta e madhe....nuk po publikon mo rrena per gjykaten speciale....zheg zheg....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:37

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:21


 • e · Répondre · 16 août, 21:37
  • Afrim Shala MOS RREJ POSTIMI I FUNDIT ESHTE PARA DY DITESH PER KOLEGUN TEND UDBASHIN BATON HAXHIU
   J’aime · 16 août, 21:39Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:36


 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

  Ku na shkoje bre....UDB-shi Milaim Zeka....se qe 4 dite hiq nuk po lajmrohet ne media....valla i paska hi tuta e madhe....nuk po publikon mo rrena per gjykaten speciale....zheg zheg....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 20:27
 • Afrim Shala Kujtim Kurti TE KAN LON JARANAT SPO KOMENTON MO KUSH TE TI SE U DEMASKOVE CILI JE TI KRIMINEL I PASKRUPULLT JE TI
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:36
 • Kujtim Kurti Ku na shkoje bre....UDB-shi Milaim Zeka....se qe 4 dite hiq nuk po lajmrohet ne media....valla i paska hi tuta e madhe....nuk po publikon mo rrena per gjykaten speciale....zheg zheg....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:37
  • Afrim Shala MOS RREJ POSTIMI I FUNDIT ESHTE PARA DY DITESH PER KOLEGUN TEND UDBASHIN BATON HAXHIU
   J’aime · 16 août, 21:39


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:39

 • Afrim Shala EDHE PER FOTO ME LART MOS RREJ SE TI NUK JE KON PREJ 2013 NE KOSOVE ATA E DI ME FAKTE!!!!!!
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:38
 • Arbenita Marmullaku cfar interviste dhe ti ne rrokum hahahahaah
  J’aime · Répondre · 16 août, 21:50
 • Kujtim Kurti UDB-shi Milaim Zeka....qe 4 dite nuk po fol mo per gjykaten speciale....u palu si qeni...nuk po bon zo hiq mo....i ka hi tuta ne both....nuk po e din cilet shoke po e tradhtojne per informacionet e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj ka mbetur me gishta ne goje.....krrrrkkkkk....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 21:58
 • Arbenita Marmullaku ti a je budall a paraqitesh, une te pyeta dicka tjeter ti krejt dicka tjeter, me lart i kam parashtru disa pyetje per ty a ke pergjigje
  J’aime · Répondre · 16 août, 22:02
 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku  • J’aime · Répondre · 16 août, 22:02  • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

   Ti mundesh me fol vetem per veti...dhe jo per te tjeret.

   Nese dikush vjen ketu dhe thot eshte sekretar i imi....athere merr pergjegjeje prej meje.

   Por ti nuk je kerkushi...por vetem nje parashutiste...qe bon vetem blla blla blla...émoticône tongue
   J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:05  • Arbenita Marmullaku cfar pergjigje palidhje hahahahahaahahahahaha mke nxi.hej haxhi kuqi mbram na tha qe kur e kan rrethu familjen Jashari une kam shku i pari aty, po du met vet ty a ke shku edhe ti me haxhin
   J’aime · Répondre · 16 août, 22:09

   • 16 août, 22:09   • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

    UDB-shi Milaim Zeka....qe 4 dite nuk po fol mo per gjykaten speciale....u palu si qeni...nuk po bon zo hiq mo....i ka hi tuta ne both....nuk po e din cilet shoke po e tradhtojne per informacionet e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj ka mbetur me gishta ne goje.....krrrrkkkkk....hahahaha émoticône tongue
    J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:13   • Agim Hasani Kujtim qysh po kalon me praktikantet e Milaimit 
    J’aime · Répondre · 3 · 16 août, 22:14   • Arbenita Marmullaku ka sa po shkon kg i droges ne amsterdam? Pse spo guxon me ardh ne ks? Sa po te paguan udba per sherbimet korrekte antishqiptare ?
    J’aime · Répondre · 16 août, 22:16   • Agim Hasani Arbenita Marmullaku..pse moj me ke hjek prej shoqerie sa deshta me ta derguar nje tufë lule per 8 Mars 
    J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:18

    •  16 août, 22:18
     • Arbenita Marmullaku hajt more qije nanen ti vozites i tramvajes dutchebahn
      J’aime · 1 · 16 août, 22:21     • Agim Hasani Qka je tranu more k'shtu. .po merzitesh per milaimin a...hajt se ka hypsa boll 
      J’aime · 2 · 16 août, 22:22     • Arbenita Marmullaku ta qift hypsi nanen ne goj
      J’aime · 16 août, 22:24     • Agim Hasani Qika e Shpisë kur del n'sheher qishtu i hin fitili 
      J’aime · 16 août, 22:26     • Haxhi Kuçi Ju dhimset Milaim zeza,se edhe vete mesiguri jane te perlyer me gjakun e shqiptareve.E mundohen mi dhene zore qe neve me na njollos me te zezat e tyre.Shyqyr qe nuk po ju pijne uje rrenat,se ua kemi qite tradhetine per lendine.Prite beg se ka hendek.Hendeku po ju troket kysmet.
      J’aime · Hier, à 00:13

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:41

 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

  UDB-shi Milaim Zeka....qe 4 dite nuk po fol mo per gjykaten speciale....u palu si qeni...nuk po bon zo hiq mo....i ka hi tuta ne both....nuk po e din cilet shoke po e tradhtojne per informacionet e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj ka mbetur me gishta ne goje.....krrrrkkkkk....hahahaha émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:18
  • Naser Kras bira e minit 300 qese per milaim Pederin.
   J’aime · 1 · 16 août, 22:32

 • Edmond Selca Koka nxe puna kendej kujtim mos bo hajgare masanej me thone na leshove kemerr me bo foto me kete qiken
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:18
 • Toni Gojani Kalibër i ulët.Thashethëmgjinj te klasit .Kur doni me i lanë këto gabelhane ore?
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:19
 • Edmond Selca Une per vete e kom sos kur ti len Kujta hahahah edhe kuptohet kur ti lojne edhe do tjere te rrehmet ne gjyks ne emer te UCK-s edhe pse ne ate kohe jane kone zogje.
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:20
 • Kujtim Kurti Toni Gojani

  Mire se erdhe....te lutem tregona ti si pjesmarres i betejes se Koshares ne prill 1999...se kush i ka bo xhirimet e logjistikes ushtarake te UÇK-së....dhe i ka derguar ne ambasaden e Serbis ne londer....
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:21
  • Edmond Selca Nashta e din komandant Plaku ata e kane pas me i pastru ata qe sju kane shku per shtati hahahahhahahaha
   J’aime · 1 · 16 août, 22:24  • Haxhi Kuçi Selman Hajrullaga po thote se ky i ka ba,dhe po thote se ka inqizue telefonaten mes Milloshit e Arkanit.Sipas ketij ,ka inqizue edhe A.Q.,R.B. e ja kane dhene S.G.,F .L. H.TH. e keta ku i kane dergue nuk e dine.Por mesiguri ne londer ne ambasaden e serbise.Ton Gojani,nese heshte,historia jone do riperseritet.
   J’aime · Hier, à 00:22

   •  Hier, à 00:22   • Toni Gojani Me falni se sinqerisht nuk di sënd.Nuk kam dëshirë dhe nuk e kam princip personal me folur gjëra qe nuk i kam njohur dhe qe nuk i kam prekur nga afersia e njohjes.Le te flasin ata qe sod i kan gradat,.Sigurisht qe kan pasur kohë me shumë dhe mundesi ma te mira me i percjellur rrethanat dhe projektet per te cilat flisni juve .Me fakni qe dua qe ta potencoj vetem një ceshtje se historia e jonë kurrë nuk eshte shktuar ashtu siq ka qënë.bash kurrë prej si e ka falur zoti kete popull.!!Eshte modifikuar sipas qefeve dhe sipas tekeve te te fortëve ne mjedise te rrjedhave dhe te pushteteve.klm
    J’aime · Hier, à 00:52 · Modifié   • Haxhi Kuçi Nese ua lajm ketyre qe i vetmorren gradat,ka me na marr drini,por duhet ne sa jemi ne jete tua qesim flliqesirat per lendine qe historine ta ndryshojm e te shkruhet ashtu siq ishte.Nese ua kemi frigen ketyre dilingjive,skan me na zhdrype nga shpina.
    J’aime · Hier, à 00:32

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:44

 • Naser Kras Arbenita Marmullaku, qitash e kuptova per kurvicen e Milaimit. hahahhaha
  J’aime · Répondre · 16 août, 22:25
 • Kujtim Kurti Toni Gojani

  Fol...bre burre dhe mos u tut...se trimat nuk tuten...hajt tregona kush i ka bo ato xhirime te logjistikes...ku mbas 2 ditve u vran 118 trima te UÇK-së ne betejen e Koshares....pasi qe UDB kishte marre informacione nga ky kamerman per logjistiken e UÇK-së....

  Fol oh burre....pse po tutesh me ja permend emrin UDB-shit Milaim Zeka....
  J’aime · Répondre · 3 · 16 août, 22:27
 • Edmond Selca Met nime goxha te sigurta folet qe ate nate ka pi Bardhyl Mahmuti mire ne Tirane e ne pije e siper ka thone se dikujt kem me ja kallzu vendin shpejt...
  U folke edhe u fol ndaqte ti kcejne dikujt nervat ndaqt jo se Milaim Zeka edhe njo me mbiermer Kodra jane kon pjese e atentatit kuptohet ndihme te madhe kane pas edhe prej SHISH
  J’aime · Répondre · 3 · 16 août, 22:31 · Modifié
 • Toni Gojani Nuk eshtë puna qe frigohem Kujtim,por ceshtja eshtë se nuk kam info se ku i ka derguar ato gjirime,perpos qe e di se ka qënë pjesë e drejtpërdrejtë e filmimeve ne terren.Nuk me pëlqen me spekuluar me gjëra qe nuk i njoh nga afër dhe qe nuk kam siguri te plotë për to se ku janë proceduar.Me ato gjëra duhet me u marrë autoritetet qe paguhën për operacione te tilla.
  J’aime · Répondre · 3 · 16 août, 22:31


  •  16 août, 22:31
   • Haxhi Kuçi Toni Gojani,pash njat Perendi a u shoqerojshin mes vedi Milaim Zeka me Avdi Ibrahimin,Xhavit Halitin,Limen,Kudusi Lamen,e Zyrapin?Avdi Ibrahimi eshte bashk me Reshat Badallen kryeudbashi i tane shpiunave te shqiptarise.
    J’aime · Hier, à 00:27

    • Kujtim Kurti Edmond Selca

     Une per te miren e popullit po punoje...dhe nuk po marre vota...nuk jam siArmend Zemaj....me fitu dhe mos me humbe....nje here duhet me humb...dhe pastaj me fitu...

     Vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit u zbulua....tani do te zbulohet edhe atentatori i vrasjes se kolonel Tahir Zemaj....kuptohet...nese nuk eshte qellimi vetem me marre vota...per pushtete...apo jo Edmond!
     J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:33
     • Edmond Selca Kuj i plas per Tahir Zemen e kane perdore per vota te gjithe ashtu si kolonelin ashtu si qdo njeri qe i ka shku kryet ne ate kohe...
      Dikush ka bo pare ka me bo pare e se rruan per ate pune ketu me flasin per organizime en Koshare deri sa kane filluar te behen eleminimet misterioze ska pas bir none qe gucon me filmu aty pa leje te ministrit e te njerezve perkates,,.,,
      J’aime · 1 · 16 août, 22:35
    • Arbenita Marmullaku ju perveq qe po dini me ofendu me i thon nje femres protitut e anej knej, pse spo ju konvenon mu pergjigje ne pyetje te mija.e kuptoj qe jane pytje te renda nuk ua perballon shpirti.njs pra ju ktu qe po komentoni per vrasje po bohet fjale, kur te vini ne Kosove lajmrohuni edhe i sqarojme kto sene ndryshe.edhe per hypsa folim e per krejt.veq mos folni prej atjehit si pidha
     J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:34
     • Naser Kras hahahhaha, ma honksh K*******
      J’aime · 16 août, 22:36     • Afrim Shala NASER PO LOPA QE KOKE MORE KLLOSHAR!!!!!
      J’aime · 1 · 16 août, 22:59     • Naser Kras Ta qift klloshari mamin.
      J’aime · 16 août, 23:10     • Afrim Shala NASER MIRE MIRE SE BESO SHIHEM NDONJEHER E SHOFIM KON PO E SHAN MORE KLLOSHARE
      J’aime · 16 août, 23:12     • Naser Kras Qite foton edhe emrin e vertete, ta qifsha mamin.
      J’aime · 16 août, 23:13     • Afrim Shala NASER KQYRE PAK INBOXIN
      J’aime · 16 août, 23:18     • Naser Kras Afrim Shala, mos ha mut me shkrru privat e me sha si qyqe, . Une vij ne Peje e ta Q*** krejt familjen qka te gjalle e te vdekur. edhe jo veq Ty, po krejt ren me ren,
      J’aime · 16 août, 23:20     • Arbenita Marmullaku avdi reshat afrim milaim hahahahah
      J’aime · 1 · 16 août, 23:22     • Naser Kras u lajmerue kjo kurvica e milaimit.
      J’aime · 16 août, 23:26
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:46
 • Edmond Selca Cila pyetje se nuk te kuptova edhe fjalori jot eshte teper i vrazhde per nje femer...
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:36
  • Arbenita Marmullaku kush te tha ty qe jam femer, edhe mos u perzi se nuk tkam pyt ty asgje
   J’aime · 16 août, 22:43  • Edmond Selca Ani Lopo veq kullot qa met thon ty
   J’aime · 1 · 16 août, 22:4

 • Arbenita Marmullaku hej kujtimi po punon per te miren e popullit hahhahahaha sa qesharake, shpejt ko me te ardh fundi ty edhe shokve tu.ajt me tmira
  J’aime · Répondre · 16 août, 22:36
 • Kujtim Kurti Toni Gojani

  Drejtoria e zbulimit te UÇK....e ka ditur shume mire se Milaim Zeka eshte agjent sekrete i UDB-së....pse nuk e kan arrestuar asnjehere Milaimin...kush i ka ndaluar....
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:38
 • Edmond Selca Kujtim Kurti jane kon dy komanda aty nje pale kane ndejt poshte nje pale kane luftu....
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:39
 • Toni Gojani Koha është e verteta.Popull.
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:42
 • Kujtim Kurti Edmond Selca

  118 trima te UÇK....e kan humbur jeten vetem shkaku qe UDB i ka marre informacionet prej Milaim Zekes per logjistiken e vijes se pare....prandaj dikush duhet te jep llogari..nga shtabi i pergjithshem...
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:43


 •  · Modifié • Kujtim Kurti Edmond Selca

  UDB-shin Milaim Zeka...e ka rekrutuar Arkani ne UÇK permes Agim Çekut....qe te bej xhirime te stervitjeve dhe logjistikes se UÇK-se....

  Pasi qe Arkani nuk eshte me gjalle....duhet te arrestohet Agim Çeku...dhe keshtu denohen te gjithe informantet e UDB te cilet kan arritur te vrasin qindra trima te UÇK....duke i futur ata ne kuthe...

  Po pra....Agim Çeku dhe Milaim Zeka duhet menjehere te arrestohen...
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 22:54
  • Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,ju lumt se shume me vend e keni thene kete fjale.
   J’aime · 1 · Hier, à 00:36

 • Edmond Selca Une nuk kam info kaq te thellla veq ata horra te shtabit te pergjitheshem qe i kan vra mas shpine edhe i kan torturu oficeret e Ahmet Krasniqit le qe jav kisha thy pllakat e varreve po ju kisha pshurre vorret...
  Ne shtab te pergjitheshe...Voir plus
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:57 · Modifié
  • Haxhi Kuçi O burr qitjau emrat e mbiemrat e pushka tope u beft,se çdo heshtje ka me na kushtue shtrejte o i nderuari Edmond Selca.
   J’aime · Hier, à 00:38


 • Edmond Selca Une nuk kam info kaq te thellla veq ata horra te shtabit te pergjitheshem qe i kan vra mas shpine edhe i kan torturu oficeret e Ahmet Krasniqit le qe jav kisha thy pllakat e varreve po ju kisha pshurre vorret...
  Ne shtab te pergjitheshem ka pas njerez te thirrun veq me vra burra qe kan punu per personalitetin e Ahmet Krasniqit edhe dihet kush jam spo du mu leq me emra se duhet me jav shilu robt edhe do te dekmiv se coftinat e gjalla jane mumje qe nuk v;ejne dy lek\
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 22:57 · Modifié
  • Haxhi Kuçi O burr qitjau emrat e mbiemrat e pushka tope u beft,se çdo heshtje ka me na kushtue shtrejte o i nderuari Edmond Selca.
   J’aime · Hier, à 00:38
 • Afrim Shala EDMOND MOS JA MERR FTYREN FAMILJES SEPSE JE NJE DJAL I NJE FAMILJE TE PASTER KOMBTARE E KY KUJTIMI ESHTE NJE KRIMINEL QE MERRET ME SHITJEN E DROGES!!!!!
  J’aime · Répondre · 16 août, 23:00
  • Edmond Selca Per punet e mija pergjigjna vet familja ka punen e vet nuk jemi ne komunizem kur gjykohem me familje gjithe bota e dine si ka funksionu organizimi ne Koshare ,gjithe bota e din se nje cope mesuesi katundi ka luajt rolin e sherifit kuptohet jo atje ku duhet poshte ne rrafsh se te vija e kufinit o dashte me i pas koqet e mdhaja me u ngjit,....
   J’aime · 1 · 16 août, 23:03  • Afrim Shala EDMOND NUK PO HIM MA FELL SE KAM RESPEKT PER FAMILJEN E JUAJ UNE JAM KETU ME DEMASKU AKTIVITETIN KRIMINEL EDHE SHPIEFES TE KETI KUJTIM KRIMINELIT SEPSE UNE KAM RESPEKT TE VEQANT PER VLLAUN TEND ERALDIN!!!!
   J’aime · 1 · 16 août, 23:05  • Edmond Selca Skemi kurrqo bashke amigo nese ti e merr personale me bo avokatin e dikujt o qahstje e jotja ...
   Respekt...
   Te une nuk kalohet ne ofendime
   J’aime · 1 · 16 août, 23:07
 • Edmond Selca Cili shtab more ata duhet me u vet pse nuk u bon autopsiat e disa ish komandantave te asaj beteje e masanej te folim....
  Shumica aty kane marre rroga e kane lujt em dy karta edhe kan punu per ministrin edhe per Halitin e kompanine///
  J’aime · Répondre · 3 · 16 août, 22:46 · Modifié
 • Kujtim Kurti Edmond Selca

  Per keta emra...po flas gjithe kohen ketu...keta kriminel duhet te arrestohen...dhe te denohen sipas ligjeve te luftes...tradhtia ka vetem nje çmim...PUSHKATIM  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 23:04

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:55


 • · 16 août, 23:04
  • Haxhi Kuçi Ka edhe emra tjere qe mbeshifen mbas perdeve.Belem edhe shume ma te rrezikshem.
   J’aime · Hier, à 00:42

 • Edmond Selca Une jam kurioz ku jane trimat qe e prishen marrveshjen e Oslos
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 23:05
 • Afrim Shala Kujtim Kurti PSE NUK PO U LAJMROHESH ATYRE VAJZAVE NE PRIZEREN QE NUK UA KE PAGUAR RROGEN QE 6 MUAJ POR PO KE FTYRE ME SHPIEF NEPER INTERNET NE VEND QE ME UA PAGU RROGAT ATYRE VAJZAVE
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 23:10
  • Edmond Selca Afrim mos hy ka vajzat me te se djegesh se me nis me pagu me sa vajzat del ne foto ky TULLACI duhet buxhetin e Kosoves me shkri per qate pune.. hjahahahhaha
   J’aime · 1 · 16 août, 23:12  • Afrim Shala HAHAHAH JO JO PO I KA PUNETORE NE AT OJQ QE E KA NE PRIZEREN E NUK I KA PAGU QE 6 MUAJ EDHU AS QE JU LAJMROHET KUR E THIRRIN ATO VAAZJZAT JAN DEKLARU VET NUK PO E THEM NGA VETJA PO ATO JAN TE MVARURA NGA RROGAT EDHE E KAN PADIT TASH NE GJYKATE
   J’aime · 1 · 16 août, 23:14


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 5:59

 • Kujtim Kurti Edmond Selca

  UDB-shi Milaim Zeka....kishte pergaditur shume mire vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pasi qe 8 dite para vrasjes Adem demaçin e derguan ne spital...gjoja per nje semundje....ne fakte ja mbyllen gojen....dhe keshtu vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit ishte shume me e lehte per ta rralizuar....dhe keshtu ndodhi....Adem Demaçi nuk beri zë...per vrasjen e bashke-luftetarit per marrveshjen e Osllos....te cilen e kishin rralizuar bashke me kolonel Ahmet Krasniqin...

  Po pra...ky eshte raliteti i vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....shoket e tradhtuan...dhe UDB-shi Milaim Zeka e rralizoje atentatin pa kurrfare problemi....
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 23:15
  • Edmond Selca Seriozisht ti din ma teper se duhet ose e ke trunin nje terabajt ose je e din ti qka....
   J’aime · 2 · 16 août, 23:17  • Haxhi Kuçi Po vete ka deklarue Milaim zeza ne RTK se ta beje ma zi Ahmet Krasniqit.
   J’aime · Hier, à 00:45

 • Afrim Shala Kujtim Kurti SA MERRESH ME COPY PASTE PAGUAJ ATO VAJZAT QE U KE BORGJ EDHE AI DO TE ISHTE FAKTI I VETEM NE JETEN TENDE PAGUAJ O MATRAPAZ E MOS SHIT MEND KETU SE KINSE JE DIKUSHI
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 23:17
 • Kujtim Kurti Edmond Selca

  Ibrahim Kelmendi....e pranoje tani kerkesen per shoqeri...te shofim qka po na rren si Milaim Zeka...

  Apo....ky tash mundohet me la mut me shurr ..per me i humbe gjurmet e veta...!?
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 23:20
  • Kujtim Kurti   J’aime · 1 · 16 août, 23:21


 • Edmond Selca Ky tash ja nis na tregon se qysh demek Islami i ka fajet se arabet edhe Isisi po na qojne mbrapa...
  Edhe ketij tfala i bojne Kadri Zeka e vllezerit gervalla sa folet naper gojet e popullit
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 23:22
 • Arbenita Marmullaku kujtim pse je arrestu ne Shqiperi nifare kohe émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 23:33

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:00  • · 16 août, 23:21

 • Edmond Selca Ky tash ja nis na tregon se qysh demek Islami i ka fajet se arabet edhe Isisi po na qojne mbrapa...
  Edhe ketij tfala i bojne Kadri Zeka e vllezerit gervalla sa folet naper gojet e popullit
  J’aime · Répondre · 2 · 16 août, 23:22
 • Arbenita Marmullaku kujtim pse je arrestu ne Shqiperi nifare kohe émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 16 août, 23:33
  • Afrim Shala PER SPIJUNIM
   J’aime · 16 août, 23:39  • Arbenita Marmullaku po a hhahahahaha
   J’aime · 1 · 16 août, 23:40  • Afrim Shala PO SIGURT EGZISTOJN EDHE DESHMIT
   J’aime · 16 août, 23:42 · Modifié  • Arbenita Marmullaku nice avdi reshat afrim
   J’aime · 1 · 16 août, 23:42


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:05


 • Kujtim Kurti Arbenita Marmullaku

  UDB-shi Milaim Zeka....kishte pergaditur shume mire vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pasi qe 8 dite para vrasjes Adem demaçin e derguan ne spital...gjoja per nje semundje....ne fakte ja mbyllen gojen....dhe keshtu vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit ishte shume me e lehte per ta rralizuar....dhe keshtu ndodhi....Adem Demaçi nuk beri zë...per vrasjen e bashke-luftetarit per marrveshjen e Osllos....te cilen e kishin rralizuar bashke me kolonel Ahmet Krasniqin...

  Po pra...ky eshte raliteti i vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....shoket e tradhtuan...dhe UDB-shi Milaim Zeka e rralizoje atentatin pa kurrfare problemi....
  J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 05:50
 • Ariana Merlaku Do ishte më mirë Kujtim të merresh me tema konstruktive! Sa trima tregoheni me njëri-tjetrin, por harroni që në luftë vetëm 1% e popullatës mori pjesë aktive! Edhe atë po e njollosni tani! Turp për ju e mjer vendi që ju mban!
  J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 08:45


  •  17 août, 08:45
   • Haxhi Kuçi Me nje perqind kerkund ne bote nuk ka fitue lirine ai popull,edhe ky nje perqindeshi ishte ma shume ne lidhje me serbine.çdo gje qe eshte ka na tregone Kujtim Kurti jane ma se te verteta.Jo qe nuk kish dale ne lufte per tu çlirue ky popull,por komandan...Voir plus
    J’aime · Hier, à 00:53

    • Kujtim Kurti Ariana Merlaku

     Tema eshte....vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit....nga UDB-shi Milaim Zeka....qe shetitet i lire,dhe kjo tregon se askush nuk e ka jeten te siguruar ne kete shtet mafioz...kur kriminelet levizin te lire....
     J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 09:05    • Ariana Merlaku Atëherë drejtohu gjykatës për provat që posedon!
     J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 09:08    • Kujtim Kurti Ariana Merlaku

     Po shifet se nuk po din mire me lexu gjuhen shqipe....ne nje shtete mafioz...gjykatat jane mafioze...si cosa nostra....prandaj kriminelet si UDB-shi Milaim Zeka levizin te lire...
     J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 09:10
    • Haxhi Kuçi Te cila gjykat mi prononcue?Ma mire do ti denojshin gjykatat serbe keta dilingjit se sa keta ishe gjygjetar qe na denojshin tere rinin shqiptare,bashk me serbine gjakatare.
     J’aime · Hier, à 00:55

     • Kujtim Kurti Ariana Merlaku

      Milazim Zeka...kurre nuk ishte krahu i luftes...por vetem krahu i UDB-së....ky kriminel duhet te denohet me....PUSHKATIM
      J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 11:53
      • Haxhi Kuçi Nje te jeni te sigurt se Milaim Zekani,kurr nuk ka punue per qeshtjen shqiptare,pos per prapanicen e vete,kete ma ka thene mua personalisht.
       J’aime · Hier, à 00:56

       • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

        A keni diqka me cekur per kete teme....per shokun tend te dashur....UDB-shin Milaim Zeka...
        J’aime · Répondre · 17 août, 19:09       • Ibrahim Kelmendi Kujtim, kujt po i takojnë meritat për atentat, Milaimit ose mua?
        J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 19:39       • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

        Atentatin e ka rralizuar UDB-shi Milaim Zeka me dt.21 shtator 1998....ndersa terrenin per atentat e ka pergaditur Bislim Zyrapi,Bardhyl Mehmeti dhe Azem Syla.
        J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 19:42       • Toni Gojani Paskeni hy thellë bre.hahaha
        J’aime · Répondre · 17 août, 19:46

        • Kujtim Kurti Toni Gojani

         UDB-shi Milaim Zeka....kishte pergaditur shume mire vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pasi qe 8 dite para vrasjes Adem demaçin e derguan ne spital...gjoja per nje semundje....ne fakte ja mbyllen gojen....dhe keshtu vrasja e kolonel Ahmet Krasniqit ishte shume me e lehte per ta rralizuar....dhe keshtu ndodhi....Adem Demaçi nuk beri zë...per vrasjen e bashke-luftetarit per marrveshjen e Osllos....te cilen e kishin rralizuar bashke me kolonel Ahmet Krasniqin...

         Po pra...ky eshte raliteti i vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....shoket e tradhtuan...dhe UDB-shi Milaim Zeka e rralizoje atentatin pa kurrfare problemi....
         J’aime · Répondre · 17 août, 19:52        • Ibrahim Kelmendi Kujtim, po pate prova se e ka bërë atentatin Milaimi, po ma rrezikon tokën që ma ka lënë trashëgim Babai, meqë kam pas deklaruar pas vrasjes, kur të zbulohet atentatori, do t'ia jap shpërblim tokën. Uroj të mos ma kërkon tani Milaimi tokën shpërblimin, meqë e kam premtuar! (hahahaha)
         J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 19:57 · Modifié


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:06


 •  · Répondre · 1 · 17 août, 19:57 · Modifié
  • Haxhi Kuçi Ibrahim Kelmendi e dini shume mire se kush eshte atentator,per ate e ke lane si shperblim token e babes,sepse e dini se nuk zbulohet nga shoket .Ibrahim Kelmendi,ju lutem a keni qen udheheqes i grupit te Kumanoves,si KOmandant "Mergimtari" ?Fole si burrat.
   J’aime · Hier, à 01:14

   • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

    Fol...bre burre dhe mos u tut...se trimat nuk tuten...hajt tregona kush i ka bo ato xhirime te logjistikes...ku mbas 2 ditve u vran 118 trima te UÇK-së ne betejen e Koshares....pasi qe UDB kishte marre informacione nga ky kamerman per logjistiken e UÇK-së....

    Fol oh burre....pse po tutesh me ja permend emrin UDB-shit Milaim Zeka....
    J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 19:58
    • Edmond Selca Une jam ma kuiroz jom me dit qysh fill pas vrasjes se kolonelit u zhduk ai tipi qe po perfolet sot iki ne suedi...pikerisht menjhere pas atentatit
     J’aime · 2 · 17 août, 20:13    • Haxhi Kuçi Edmond Selca,e dine kete mire Ibrahim Kelmendi se kush eshte ai qe ka jetue ne suedi dhe te nesermen mbas vrasjes se Kolonelit Ahmet Krasniqit ja therr nga Tirana per ne suedi,dhe i paguajti gazetat e suedise kinse serbet i kishin ba atentat pa i bere fare.
     J’aime · Hier, à 01:16    • Haxhi Kuçi http://botasot.info/.../fisnik-ismajli-i-pergjigjet.../#


     Ismaili: Qerim ti strehove vrasësit e deputetit Smajl Hajdari dhe vune në...
     BOTASOT.INFO     J’aime · Hier, à 01:16


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:09


 • Kujtim Kurti Ramiz Behluli....
  J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 20:02
 • Kujtim Kurti Ben Kuci....
  J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 20:02
  • Ben Kuci Kujto veq jam ka lexoj ....spo di burr cka meee thone ma shume ,,,sendet dalin krejt
   J’aime · 1 · 17 août, 21:38

   • Kujtim Kurti Sazan Papraniku....
    J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 20:03
    • Sazan Papraniku ...mbasi ne shqiptaret permes ndihmave te agjenturave te huaja jemi ata qe i vrasim bijt e kombit- patriotet, atdhetaret, fisniket..., mbasi skemi organe tona te LIGJIT-DENIMIT per tradhetoret, atehere une presi qe GJYQI SPECIAL te na vendosi ne makinen e salces dhe autoret e pushkave te zgjatura ti vihen meritorshmerise ne bankat e DREJTESISE .
     J’aime · 3 · 17 août, 20:21

     • Kujtim Kurti Seff Krasniqi....lexo qka po mendon Ibrahim Kelmendi....per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit...

      Faktet po flasin vet
      J’aime · Répondre · 17 août, 20:07     • Ibrahim Kelmendi E kemi konsumuar këtë tematikë me Zotëri Seff Krasniqin, Kujtim, nuk hedh dot mish dhije. Ai e ka kusheri dhe ka dhimbjen farefisnore, ndërsa Ahmeti ka qenë personalitet ushtarak, me përgjegjësi publike e kombëtare dhe familjarët nuk kemi pse i përfshim në debat.
      J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 20:11     • Edmond Selca Hipokrizia ska kufi pranojeni LPK se per ju ma mision o kon me vra Ahmetin se me vra shkaun edhe kryhet kjo pune...
      J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 20:15     • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

      Kete debat per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit...nga dora e zeze e UDB-shit Milaim Zeka....e kemi filluar me dt.14 gusht 2015....dhe eshte vazhdim i debatit te dt.9 gusht 2015...

      Po pra....te gjitha jane te lidhura ne nje zingjire....qe kontrollohen nga UDB-ja....      J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 20:17     • Kujtim Kurti Edmond Selca

      Hiq mos u merzit....se Ibrahim Kelmendin nuk guxon me fol se ka honger bashke ne nje kazan...ky vetem eshte ka i perserit fjalet qe i ka thon para 17 viteve....asgje te re nuk po thot...asgje konkrete....vetem retorik
      J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 20:21     • Kujtim Kurti Sazan Papraniku


      • Kujtim Kurti Sazan Papraniku

       Mbasi qe ja publikova keto sekrete....ky UDB-shi Milaim Zeka qe 5 dite nuk po fol mo....u palu si qeni...nuk po del ne media me publiku lista te gjykates speciale....se nuk po e din kush po e tradhton....nga grupi i likfidimit te kolonel Ahmet Krasniqit....

       Tani ju ka fut friga ne palce UDB-shit Milaim Zeka....dhe nga friga dje e kish thirr ne telefon Fatos Klosin....
       J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 20:26      • Sazan Papraniku Kusheriri im ne Tirane dhe nje oficer i larte i ushtrise shqiptare-shqipni i organizuan Kol.-Gjenaralit te FARK nje pervjetor por edhe ditet e mortit. Po nuk u pastruan exhrrat nga organe relevante ne shqiptaret nuk kemi are te bereqt'te.
       J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 20:31
       • Haxhi Kuçi Vetem ndihma e zotit mundemi egjerin me hjek nga brendia.
        J’aime · Hier, à 01:21
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:10


 • Kujtim Kurti Edmond Selca

  E kam cekur me siper si eshte rralizuar atentati ndaj kolonel Ahmet Krasniqit me dt.21 shtator 1998...nga UDB-shi Milaim Zeka.

  Zeka ka arritur me dt.11 shtator 1998 ne airoportin e Rinasit...me passaport çeke...ne linjen Malmo-Vjen-Tirane....dhe mbasi ka rralizuar atentatin....eshte larguar nga Shqiperia me dt.24 shtator 1998....nga Maqedonia-Turqia...dhe nga Stambolli ka arritur ne Malmo....

  Keto informacione...i posedojne te gjitha sherbimet intelegjente.....
  J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 20:35 • Gani Podrimaj Edhe Ibra eshte nje nder kryesorit per vrasjen e kol. A .K
  J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 20:45

 • Gani Podrimaj Edhe Ibra eshte nje nder kryesorit per vrasjen e kol. A .K
  J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 20:45  • Gani Podrimaj Edhe Ibra eshte nje nder kryesorit per vrasjen e kol. A .K
   J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 20:45
  • Kujtim Kurti Gani Podrimaj

   Apo mundesh me ZBERTHY kete koment te sofistikuar te Ibrahim Kelmendit....!!!

   Ky po don me ja fut Milaim Zekes nga mbrapa....se vete nuk po ka guxim me thon se UDB-shi Milaim Zeka e ka rralizuar atentatin ndaj kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj po mundohet kot me gjujt topin ne livadhin e Beslim Zyrapit....

   Na lodhen bre me intriga....ncncnc émoticône grin   J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 20:47
   • Sazan Papraniku ...Ibra si nje far Mus Isvëjra i Çerenecit matan drinit zi. Per dallim, Mousa (Mus^a) nuk pshtjellte dynjanë me sofistikime. Ibra duhet ate TOKË të "falur", po qe burrë le ta bëjë : "PARKUN e DËSHMORËVË të KOMBIT me Kol.KRASNIQIN në krye të vendit" dhe keshtu e ve nje amanet ne vend per athdeun dhe kështu atentatori dihet si i gjetur.
    J’aime · 3 · 17 août, 20:55   • Haxhi Kuçi Kujtim Kurti e dine mire Ibrahim Kelmendi se kush eshte atentatori,.Milaim Zeza ka organizue e atentatorin le ta tregon Ibrahim Kelmendi,komandant Mergimtari.
    J’aime · 1 · Hier, à 01:25
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:12


 • Gani Podrimaj Ky ibra me fal nuk din din veq me vra e me u mshef nxenes i vyshem i udb , ky ka gisht edhe ne vrasjen e vllezerve Gervalla , info 100%
  J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 20:51
 • Ibrahim Kelmendi Kujtim, përse po prodhon mjegullnajë, çfarë ndihmon kjo në zbulim të atentatorit, ke inate personale? Nëse po, nuk shpërdorohet fatkeqësia e tjerëve. Është tepër e sigurt, sikur të kishe ofruar vetëm një provë, hetuesia shqiptare do ta kishte arrestuar Milaimk Zekën. Vetëm jurispodenca shqiptare është kopetente, meqë është rregulluar ndërkombëtarisht e vendosur që veprat hetohen nga institucionet e shtetit ku ka ndodhur vrasja. Hetuesia shqiptare duhet të ketë lexuar këto broçkulla tua dhe ti ketë injoruar. Ke bërë denoncim kokret, meqë je kaq kategorik me këtë akuzë? Ata që kanë prova, i dorëzojnë në institucione kopetente, nuk prodhojnë mjegullnajë e sherrnajë!
  J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 20:52
 • Ramiz Behluli Kujtim Kurti mbasi më pērmende po inkuadrohem në debat nuk dua të hyjë në detaje por vetëm disa fjalë.
  A e di pse na kan q.... nonën neve si popull sepse jemi egoistë sicili ka shikuar vetëm me shpëtuar bethën e vetë, turp bre edhe ata të vrarët kan pasur familje , kan qenë fëmijë të dikujt, prindēr, shokë kan sakrifikuar gjdo gjë për këtë popull e këtyre nuk u ka interesuar fare me vite.Po tē tregonte vullnet populli për ti zbuluar e denuar vrasësit do të ishte moti qeshtje e kryer.Falë teknikës e metodave të avancuara në kohërat e sotme po janë në gjendje me treguar edhe se si kan vdekur dinosaurët , kohën shkaqet e mënyrën.E nuk po munden me i zbuluar vrasjet klasike !!!!!!?????Phu turp
  J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 20:54 · Modifié
 • Gani Podrimaj Ramiz ata qe i kan vra ata jan gjygj e pushtet , keta ja kan fillu me u prish ner veti e kan fillu ngadal vete me tregu , se gjaku kurr nuk humb , kete e din mir udbashat ton , te vete quajtur komandantat
  J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 20:58
  • Haxhi Kuçi Shume atdhetareve ju ka shuajtur gjaku dhe kerkush nuk ua ka nxjerr,ju ka mbete ambel vrasja e atdhetareve.
   J’aime · Hier, à 01:29


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:14


 • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

  Qka po flet ore ti....atentatori i vrasjes se kolonek Ahmet Krasniqit eshte UDB-shi Milaim Zeka...dhe askush nuk po dyshon ne kete te ralitet te hidhur....

  Por ti Ibrahim...si gjithmone mundohesh me i humb gjurmet....se ki honger bashk ne nje kazan me keta kriminela....ja ke frigen ketyre....se edhe keta din shume gjera per ty...prandaj ti frigohesh me fol....tuta han dardha te buta....e ki mizen mbas kapuçit...ja pafsh hajarin....
  J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 21:00
 • Ramiz Behluli O Z. Gani Podrimaj shumica e di kush janë vrasësit , kush po e shkatërron gjdo gjë që ēshtë vitale për popullin etj por bëhen kishe nuk po e din.
  Jan habitur duke vrapuar mas perdeve, tepijave, kuzhinave, darsmave, makiato etj duke harruar se nuk vlen asgjë nē qoftëse nuk ke shtet të fortë e popull qē e di të dallojë se qka ēshtë vlerë.A nuk u pa a ? Pēr dy ditë i larguan gati 1 milion i lan me shtëpia, me, tepija me perde etj etj. Sh tē fala i nderuar
  J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 21:07
 • Ibrahim Kelmendi Gani, në Shqipërinë ku ka ndodhur vrasja dhe që është kompetende për zbulim e gjykim, ishin në pushtet njerëzit Tuaj, ish-kryeministri Berisha me të gjitha institucionet që i komandonte si monist. Përse nuk u zbulua vrasja e viktimës Krasniqi!?
  J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 21:30 · Modifié
  • Lazer Ramaja Gabim ,nga Shkurti 1997- Qershor 2005 ne Pushtet ishin PS e Fatosave te ENVERIT pra Tosit te NANO-s e KLOSIT sa per saktesim per tjerat gjera Kujtim Kurti po i analizone ...
   J’aime · 2 · 17 août, 21:29  • Kujtim Kurti Lazer Ramaja

   Fatos Klosi...ja ka pastruar memorien Ibrahimit....tash ky fol vetem sipas urdharave te Klosit....
   J’aime · 17 août, 21:31

   • Kujtim Kurti Lazer Ramaja

    Fatos Klosi...ja ka pastruar memorien Ibrahimit....tash ky fol vetem sipas urdharave te Klosit....
    J’aime · 17 août, 21:31   • Ibrahim Kelmendi 2005-2014 ishte komandant Sala ishte sundimtar, nuk i mjaftuan dy mandate!?
    J’aime · 17 août, 21:32 · Modifié   • Lazer Ramaja 2004 ne Kosove ishte konfirmim se 1997 ne Shqipri nuk ishte rastesi dhe kane po te njejtit akter pra ..........................
    J’aime · 2 · 17 août, 21:34   • Kujtim Kurti Ibrahim....pse bre burr po bon hajgare me vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit...a ki bre ti pak karakter te Shqiptarit....?!
    J’aime · 2 · 17 août, 21:34   • Gani Podrimaj Ibro te oaska leshu memorja
    sala ska qen kurr i jemi po ashtu as nano e shum me pak lpkj e jote se ju te gjitha per pushtet keni likujdu shiptar me
    Shum se
    Jan ken penges per marrjen dhe mbajtjen e pushtetit , kjo eshte fetyra e verte e Salese pss lpk ta
    Sh pdk
    J’aime · 1 · 17 août, 23:01
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:17


 • Kujtim Kurti Sazan Papraniku

  Te lutem zbertheje kete koment qe e shenove me heret...se duhet ta kuptoje gjithe bota....

  ...Ibra si nje far Mus Isvëjra i Çerenecit matan drinit zi. Per dallim, Mousa (Mus^a) nuk pshtjellte dynjanë me sofistikime. Ibra duhet ate TOKË të "falur", po qe burrë le ta bëjë : "PARKUN e DËSHMORËVË të KOMBIT me Kol.KRASNIQIN në krye të vendit" dhe keshtu e ve nje amanet ne vend per athdeun dhe kështu atentatori dihet si i gjetur.
  J’aime · Répondre · 17 août, 21:14
 • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

  Pse bre burre....po mundohesh me humb gjurmet e atentatorit Milaim Zeka per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pse pse pse...

  Po te kishte qene Ahmet Krasniqi nje kriminel...athere do te kuptonte bota...por ai ishte nje trim,nje guximtar....nje njeri qe gjithe jeten e tij ja kushtoje çlirimit te Kosoves...ndersa ju tani nuk jeni ne gjendje as ta mbroni....

  A keni bre ju marre...a keni bre ju karakter...a keni bre ju ftyre....bre zoti ju marroft
  J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 21:26
 • Kujtim Kurti Urim Gjata....
  J’aime · Répondre · 17 août, 21:32
 • Ibrahim Kelmendi Nga xhelozia e kam, sepse në librin "Kështu foli..." jam akuzuar unë, për herë të parë lexoj se dikush e akuzon Milaimin, që nuk ngjan të ketë konstrukt atentatori!
  J’aime · Répondre · 17 août, 21:34 · Modifié


  • me · Répondre · 17 août, 21:34 · Modifié
   • Haxhi Kuçi Sipas jush pra atentatori na çenka Shaban Braha o Ibrahim.
    J’aime · 1 · Hier, à 01:35

    • Selami Hajrullaga pse bre kujtim kurci lehish si zagar -
     J’aime · Répondre · 17 août, 21:35    • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

     A din ti me lexu mire gjuhen shqipe....apo ke nevoje me ta perkthy serbisht...!?

     Lexo dhe kupto...dhe mos u paraqit ketu me katolik se papa....gjoja se nuk po kupton.

     E kam cekur me siper si eshte rralizuar atentati ndaj kolonel Ahmet Krasniqit me dt.21 shtator 1998...nga UDB-shi Milaim Zeka.

     Zeka ka arritur me dt.11 shtator 1998 ne airoportin e Rinasit...me passaport çeke...ne linjen Malmo-Vjen-Tirane....dhe mbasi ka rralizuar atentatin....eshte larguar nga Shqiperia me dt.24 shtator 1998....nga Maqedonia-Turqia...dhe nga Stambolli ka arritur ne Malmo....

     Keto informacione...i posedojne te gjitha sherbimet intelegjente.....
     J’aime · Répondre · 17 août, 21:38    • Ibrahim Kelmendi Kujtim, Ti je duke u tall me viktimizim të Ahmet Krasniqit, jo unë! Duke lanësuar akuza të shpifura po e rrisni devalvimin e vrasjes dhe zbulimit të atentatorit. Kësaj i thonë mjegullnajë. Unë u inkuadrova pse e kishe lakuar emrin tim dhe për të ndërgjegjësuar, dërgo fakte në institucione kopetente e mos shkretoni këtu, se nuk është rast për tu "përtypur" si çamqakez...
     J’aime · Répondre · 17 août, 21:39 · Modifié    • Kujtim Kurti Ramiz Behluli

     UDB-shi Milaim Zeka....kishte pergaditur shume mire vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pasi qe 8 dite para vrasjes Adem demaçin e derguan ne spital...gjoja per nje semundje....ne fakte ja mbyllen gojen....dhe keshtu vrasja e kolonel Ah...Voir plus
     J’aime · Répondre · 17 août, 21:43    • Ibrahim Kelmendi Kujtim, i (keq)kuptova broçkullat Tua. I dinte dikush tjetër pos Teje? Nëse po, përse nuk e kanë arrestuar z. Milaim Zeka (meqë qenka "prova" këto që po i publikon Ti). Më falni nëse ju bezdisa. Uroj të bëheni më racionalë, sepse respektoheni më shumë! TUNG.
     J’aime · Répondre · 17 août, 21:44 · Modifié


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:20


 • Seff Krasniqi Z. Kurti, e vertete eshte se kam polemizuar nje nate gjate me Ibrahim Kelmendin lidhur me vrasjen e Ahmet Krasniqit. I pranishem ka qene edhe Milaimi, por ai nuk e zgjati shume dhe pasi i kembyen disa sharje me Ibrahim Kelmendin, ai iku. Personalisht, pasi nuk kam fakte 100% nuk mund ta akuzoj askë. Ajo qe më ka habitur te Ibrahimi eshte gezimi i tij për vrasjen në fjalë. Sidoqofte, vrasja ka ndodhur dhe eshte bere nga LPK pa asnje dyshim, siç janë bere edhe vrasje tjera shqiptare për motive politike dhe ky eshte TURPI!
  J’aime · Répondre · 4 · 17 août, 21:49
 • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

  Kadal bre trim i Enver Hoxhes....ku po ik....pa folur per atentatin ndaj kolonel Ahmet Krasniqit....

  Ti po e quan zotri UDB-shin Milaim Zeka....per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....ndersa ne anen tjeter po parqitesh se gjoja po e mbron Krasniqin....

  Kujt po ja tregon ti...keto intriga staliniste....hajde mos ik...por fol per kete atentat...pse po e mbron Milaim Zeken.....se po ja ki frigen....se edhe Milaimi din shume sekrete per ty....prandaj ti frigohesh me fol kunder tij....

  Faktet po flasin vet
  J’aime · Répondre · 17 août, 21:50
 • Seff Krasniqi Qe Ibrahimi ia ka friken Milaimit, kjo eshte e vertete, por qe Milaim Zekes s'i ha palla për Ibrahimin edhe kjo eshte e vertete...
  J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 21:53
 • Kujtim Kurti Seff Krasniqi

  Apo mundesh me ZBERTHY kete koment te sofistikuar te Ibrahim Kelmendit....!!!...Voir plus  J’aime · Répondre · 17 août, 22:04
 • Ramiz Behluli O Kujtim Kurti një është me rēndësi ai, ose ata që kan kryer krime edhe jastakun me pas prej pambuku ju duket si prej guri nuk munden me fjetur rehat e nuk kan ku ka.. me shkuar.
  J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 22:08 · Modifié
 • Kujtim Kurti Ramiz Behluli  • Kujtim Kurti Ramiz Behluli

   Mbasi qe ja publikova keto sekrete....ky UDB-shi Milaim Zeka qe 5 dite nuk po fol mo....u palu si qeni...nuk po del ne media me publiku lista te gjykates speciale....se nuk po e din kush po e tradhton....nga grupi i likfidimit te kolonel Ahmet Krasniqit....

   Tani ju ka fut friga ne palce UDB-shit Milaim Zeka....dhe nga friga dje e kish thirr ne telefon Fatos Klosin....
   J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 22:08  • Seff Krasniqi Kujtim Kurti, Gjykata Speciale nese do t'i dijë vrasesit e të gjitha kategorive duhet ta kap për fyti Fatos Klosin dhe ai i di të gjitha. Ai apo ata qe e kanë propozuar Fatosin veteran të UÇK-se e kanë bere për t'ia mbyllur gojen.
   J’aime · Répondre · 4 · 17 août, 22:18 · Modifié  • Ramiz Behluli Kujtim KurtiHajt se ata (kushdo që është)që kan bërë bashkë krime tē qfarëdo lloji së pari kan me ja qi nonën njëri tjetrit.
   J’aime · Répondre · 4 · 17 août, 22:13  • Kujtim Kurti Seff Krasniqi

   Po pra...ketu eshte e gjithe esenca,sepse Hashim Thaqi dhe Edi Rama e kan pranuar para 8 muajve aprovimin e gjykates speciale ne Berlin....dhe tani nuk japin pare me ja mbylle gojen sherbimeve intelegjente....prandaj Fatos Klosi ka folur ne prapasken per atentatorin e vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit....dhe tani keta zagaret ja kan frigen njeritjetrit....se nuk po e din kush po i publikon keto sekrete....

   Milaim Zeka ne emisionin Komiteti te gazetaexpress....tha se do te kete edhe vrasje....prandaj tani e ka kapur friga ne palce....qe 5 dite nuk po lajmrohet hiq....se e ka kuptuar se do ta vrasin...kuptohet ata bossat...per me dal te paster nga gjykata speciale....i vrasin keta te vegjlit....dhe humbin gjurmet...

   Shpejt keni me ja ndi krismen
   J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 22:26  • Seff Krasniqi Ishalla s'i qel sabahi !
   J’aime · Répondre · 3 · 17 août, 22:30Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:29


 • Ramiz Behluli Në vendet me pērvojë të gjatë demokratike ku funksionon shteti juridik me plotëkuptimin e fjalës para se të zhvillohet një proces gjygjësorë sigurohen fakte të mjaftuara për ti dhënë legjitimitet atij procesi. 
  Kuptohet kur kryhet faza e parë e shērbimeve policore,të kriminalistikës, dëshmitarëve etj .
  Beso Kujtim Kurti qysh moti kan pasur të i burgosin këta njerëz të caktuar që janë përgjegjēs por këta i ka shpëtuar euforia e rastit, emocionet etj që ka egzistuar te populli në kohën pērkatëse e për hir që të mos tendoset gjendja edhe më shumë nuk kan rrezikuar që ti burgosin. E tash duke e pa se Popullsia dalë ngadalë është duke e kuptuar realitetin dhe duke ua pa fytyrën e vërtetë disa njerēzve që kan keqpērdorur këtë përkrahje e shohin se ka ardhur momenti për të vepruar (Gjykuar)
  Para 13 viteve sigurisht do të dilnin në rrugë për ti mbrojtur 1 milion njerëz e tash nuk munden ti mbedhin as anëtarësinë e tyre.
  J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 22:45
 • Afrim Shala Kujtim Kurti BOLL BRE HONGRE MUT TUJ SHPIEF PO TI NUK JE MA SHUME SE NJE PSIKOPAT QE VEMENDJEN E KE SI VUAJTJE O HAJVAN NUK PO I KUPTOJ DISA KETU QE FUTEN ME TY NE DEBAT SEPSE ESHTE PUBLIKE QE TI JE NJE KRIMINEL EDHE BIZNESI YT ESHTE SHITJA E LANDEVE NARKOTIKE PSO MOS U BO MERAK SE KREJT DO TE PUBLIKOHEN ME MJE TE ARDHME TE SHKURT!!!!!!!
  J’aime · Répondre · 17 août, 23:49
 • Afrim Shala IBRAHIM KELMENDI, NESE KE QASJE ENDE ME GAZETARET GJERMAN LE TE MARRIN INFORMATA PER PADIN E ISH GRUAS SE KUJTIMIT NE AACHEN TE GJERMANIS NJE GJERMANE E MOSHUAR EDHE E PASUR QE U MARTU KUJTIMI ME TE EDHE JA KA VJEDH KREJT PASURIN EDHE TE VETMIN QELLIM ...Voir plus
  J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 23:54 · Modifié
 • Gani Podrimaj Afrim shkoj nje jav e te
  Njetat info , kur po naj gjun te reja
  T fresko
  J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 00:27


  •  Hier, à 00:27
   • Afrim Shala GANI PO I PERSHTATNA KUJTIMIT HAHAHAHA
    J’aime · Hier, à 00:28

    • Gani Podrimaj Ja ke ba nje pytje te veshtir Ibrahimit
     J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 00:33
     • Masquer 21 réponses     • Afrim Shala JO BRE NUK KA PYETJE TE VESHTIRA PER IBREN KUJTIMI NUK KA KAQIK ME IBREN ME DEBATU SEPSE IBRA ESHTE ENXIKLOPEDI PER KET KUJTIM KRIMINELIN PO KI ME KUPTU SHPEJT SE KREJT KETO CKA I KOM THENE KAN ME U VERTETU SE KUJTIMI ESHTE NJE KRIMINEL ORDINER
      J’aime · Hier, à 00:36     • Gani Podrimaj Ne po debatojm per vrasjen e kol.Krasniqit e jo sa gra i ka tradhtu Kujtimi se psh ibra ka tradhtu edhe me shum gra e burra , kete ndoshta se din
      J’aime · 1 · Hier, à 00:39     • Afrim Shala JO BRE IBRA OSHT PATRIOT KREJT JETEN ME KREJT FAMILJEN PO LEJ FJALET E CAJTOREVE EDHE TE SOJIT TE KUJTIMIT SE FAMILJA E IBRES JON PERLE KOMBTARE O GANI SHOQI
      J’aime · 1 · Hier, à 00:45 · Modifié     • Gani Podrimaj Kisha pas edhe une shum deshir ashtu qysh ti po thu , po realiteti eshte krejt ndryshe , ibrahimi eshte alfa dhe omega i te gjitha vrasjeve , tu ja fillu prej kadri zekes me isufin e bardhoshin
      J’aime · 3 · Hier, à 00:50

      • Afrim Shala GANI KREJT FJAL TE SOJIT TE KUJTIMIT JAN KETU IMAGJINOH SE KUJTIMI EDHE UKSHIN HOTIN E KA BO AGJENT TE UDBES KQYRJA STATUSAT EDHE JA GJENE CKA TE THEM TASH UNE TY SE SA SERIOZISHT DUHET TE MERREN AKUZAT E NJERZVE SI KUJTIMI IBRAHIMI ME KREJT FAMILJEN KA LUFTU PER QESHTJEN KOMBTARE VLLEZRIT QERIMI, MUHAMETI,ZENELI EDHE MUSTAFA KREJT JETEN KAN KONTRIBU PER QESHTJEN KOMBTARE E TASH DEL NJE KRIMINEL ORDINER SI KUJTIMI EDHE AKUZON PATRIOTET SI IBRAHIMI ME FAMILJE CKA TE THUHET AATY VEQ MOZOMAKEQ PER NE SE JEM POPULL QOBANA QE NDEGJOJM FJALET E CAJTOREVE
       J’aime · 1 · Hier, à 00:58      • Gani Podrimaj Afrim shala mbaj per veti kelmendet e sa per patriota ket ski nevoj mu mem tregu se i njof shum mir historin e lpkistave , sjam pajtu as para kufte as ne kuften e tyre te flliqt e ma mbas lufte ju dul fetyra e vertet , keta i kan spiunu vllezrit gervalla mu qeky enciklopedia , ky ka qen ifo kryesor i udb , e di edhe kabinen e telfonit ku i ka informu udb edhe sa e ka pas numerin , dur edhe pak se keq ki me u deshpru
       J’aime · 1 · Hier, à 01:04      • Afrim Shala PO HAJDE NA AFRO NDONJE FAKT E JO ME FJALE TE KLUBEVE TE KONSULLATAVE JUGOSLLAVE TE ASAJ KOHE
       J’aime · 1 · Hier, à 01:06      • Gani Podrimaj Lexoje para komentin me vemendje i ki tana
       J’aime · 2 · Hier, à 01:09      • Afrim Shala JO BRE GANI NUK E DI PSE NE SHQIPTARET NUK E KUPTOJM SE FAKTE NUK JAN FJALET E RRUGES POR VETEM ATO TE CILAT I VERTETOJN ORGANET E DREJTESIS
       J’aime · Hier, à 01:11 · Modifié      • Gani Podrimaj Drejtsia gjermane i ka te gjitha kfori po ashtu usa po , a e din vetem kush nuk i ka , ata qe vet i kan ba keto krime , ne kryesin e lpk jan kan 4 kryesor 3 te udb
       J’aime · 1 · Hier, à 01:15

       • Afrim Shala PO NESE I KAN HAJDE PO SYPOZOJM SIQ TI PO THUA SI PASKA MUNDESI DREJTESIA E GJERMANIS MOS ME E BURGOSE IBRAHIMIN JO BRE GANI LE MA O I NDERUAR SE BOTA NUK FUNKSIONON ME FJAL TE RRUGAVE KQYRE SE UDBA E KA SHPIN TE LDK-JA E JO TE PATRIOTAT E KOMBIT HAPNI SYT SE LOJA E UDBES LUHET ME AKTERA TE LDK-SE PO EDHE ATYRE DO TE JU VJEN KOHA ME U PERGJIGJE PAR KOMBIT MOS U BO MERAK SE DREJTESIA MUND TE VONOHET PER DO TE DEL NE SHESH
        J’aime · Hier, à 01:19       • Gani Podrimaj Pej ketyre treve njeri ka qen edhe i cia , a ke ndegju ndojhere per mosadin , ky i ka kap e skan pshtim , normal mosadi te likfidon po keta tre kan qen experiment i tyre edhe shum interesant .
        J’aime · 1 · Hier, à 01:19       • Afrim Shala GANI FATKEQSISHT QENKE I NDIKUAR EDHE NGA TEORIT KONSPIRATIVE
        J’aime · Hier, à 01:20       • Gani Podrimaj Se kam mesu kurr marksizem leninizem , ky eshte fakt . Ka me ndodh termet politik shum i madh ne ks , Rubini jau pat jep edhe nje shans se kapen tash eshte shum von , per te gjith , edhe vete ki me u qudit qka bon mosadi .
        J’aime · 1 · Hier, à 01:25       • Afrim Shala GANI TE UROJ NJE NATE TE MIRE SE VERTET QENKE I NDIKUAR NGA TEORITE KONSPIRATIVE PER ATA ESHTE VESHTIR ME ZHVILLU DEBAT TE MIREFILLT SEPSE TI JE BETONU NE MENDIMET TUA EDHE MENDON SE FJALET E RRUGVE JAN TE VERTETA!!!!!
        J’aime · 1 · Hier, à 01:28       • Gani Podrimaj Vete ibren pse demostroj me shokt e vet kunder thyrjes se murit te berlinit a po te angllatiset naj sen a jo , Per mosadin a ke ndegju ,
        J’aime · 1 · Hier, à 01:30       • Afrim Shala LEJ BRE PASH NEREN KETO FJAL KOTI SE UNE MUND TE VEJ NE BAST CKA TE DUASH SE KJO ME MURIN E BERLINIT NUK ESHTE E VERTET SOT E 100 VJET!!!!!!!
        J’aime · Hier, à 01:31       • Gani Podrimaj Une kom fakte edhe viedo kasetat aty fol vet Ibra me shoket e vete , po nejse , kam fatin se shpejt jam deshpru ne sojin e tyre , e ti afrim shpejt ki me u deshpru e tani folim per betons e plo
        Qos ntm
        J’aime · 1 · Hier, à 01:36       • Afrim Shala PO HAJDE DE NESE KE VIDEO PUBLIKO KU QENKA PROBLEMI TI E THE QE PASKA QENE HAJDE TASH PUBLIKO
        J’aime · Hier, à 01:37       • Gani Podrimaj Nuk e jep mosadi per fzb o Afrim
        J’aime · 1 · Hier, à 01:48       • Afrim Shala HAJ MEDET HAJ PO EDHE NE TY PASKA MBET MOSADI LE BRE PASH BESEN MOS JA FUT KOT EDHE TI SI KUJTIMI PO CILI NGA MOSADI VJEN EDHE THOT SE UNE JAM NGA MOSADI HAJT SHOQI JEM FLEJ NE GJUME SE E PASKE MARR EDHE TI TEPORZEN!!!!!!!
        J’aime · Hier, à 02:00
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:31


 • Kujtim Kurti Afrim Shala...alias Avdi Ibrahimi

  Pse bre burre....po mundohesh me humb gjurmet e atentatorit Milaim Zeka per vrasjen e kolonel Ahmet Krasniqit....pse pse pse...

  Po te kishte qene Ahmet Krasniqi nje kriminel...athere do te kuptonte bota...por ai ishte nje trim,nje guximtar....nje njeri qe gjithe jeten e tij ja kushtoje çlirimit te Kosoves...ndersa ju tani nuk jeni ne gjendje as ta mbroni....

  A keni bre ju marre...a keni bre ju karakter...a keni bre ju ftyre....bre zoti ju marroft
  J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 06:10
 • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

  8 ore para vrasjes se kolonel Ahmet Krasniqit...nga UDB-shi Milaim Zeka me 21 shtator 1998....ju bashke me Bujar Bukoshin,Bardhyl Mahmutin,Azem Sylen...me cilin sherbim intelegjent u takuat me dt.20 shtator 1998 ne ora 18.30 ne hotel Rogner ne Tirane...ne dhomen 128...dhe qka biseduat....

  Urdhero fol tani...para se ti publikoje edhe sekretet tjera...
  J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 09:06
 • Kujtim Kurti Hisen A Berisha...
  J’aime · Répondre · Hier, à 09:08
 • Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

  Kush eshte komondant Mergimi...!?
  J’aime · Répondre · Hier, à 09:14


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:43


 • · Hier, à 09:14
  • Haxhi Kuçi Po edhe femit ne djep e kane ndegjue ore Kujtim Kurti neper gazeta te ndryshme.Ai vete eshte lajmrue se eshte Ibrahim Kelmendi.
   J’aime · 1 · Hier, à 09:15  • Haxhi Kuçi Ahmeti, Thaçi dhe Rama tradhtuan grupin e Kumanovës ...
   https://botasot.info/.../ahmeti-thaci-dhe-rama-tradhtua...
   Traduire cette page...Voir plus


   botasot.info | 404 - Page Cannot Be Found
   BOTASOT.INFO   J’aime · 1 · Hier, à 09:19

   • Kujtim Kurti Haxhi Kuçi

    Dmth sipas teje...edhe Ibrahim Kelmendi...paska marre pjese ne organizimin e atentatit ndaj kolonel Ahmet Krasniqit me 21 shtator 1998...!?
    J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 12:06   • Ibrahim Kelmendi Kujtim, me nder me thënë..., qenke shpifës ordiner!
    J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 12:16 · Modifié   • Gani Podrimaj Kujtim mos fol boll se ju kan hi leprat ne bark
    J’aime · Répondre · 2 · Hier, à 12:24   • Naser Kras Mos e ngucni tradhetarin o Kujtim Kurti, se ska qare pa tregue qysh e ka pregaditë atentatin për vllezërit Gërvalla dhe Kadriun.
    J’aime · Répondre · 2 · il y a 23 heures   • Kujtim Kurti Ibrahim Kelmendi

    Pse...po frigohesh oh trim me bateria...ti po thua funksionojne gjykatat e Kosoves...pse athere nuk po shkon te me akuzosh per shpifje....?!

    Por ....ti e din shume mire se te gjitha keto fakte qe i kam publikuar ketu jane 100% te verteta...
    J’aime · Répondre · 2 · il y a 23 heures   • Kujtim Kurti Naser Kras

    Vrasjen per vllezerit Gervalla e ka rralizuar Suzana Gervalla bashke me dashnorin e saj Bujar Hoxha....

    Keto fakte i kam publikuar para 3 viteve...parandaj mos rrej te lutem!
    J’aime · Répondre · il y a 23 heures
    • Naser Kras Kuj more po i thua , mos rrej?
     J’aime · il y a 23 heures

     • Kujtim Kurti Gani Podrimaj

      Fatos Klosi....do ta flas mbas dy ditve....vetem po pret lejen speciale te MOSSAD-it....
      J’aime · Répondre · 1 · il y a 23 heures     • Ibrahim Kelmendi Gani Podrimaj, me ndër me thënë edhe Ty..., sepse ty dhe sojit tënd, nëntë herë më me vdek, nuk i frikësohem...
      J’aime · Répondre · 1 · il y a 23 heures · Modifié     • Enver Spahiu Kujtim, ne Ballkan atentantet veshtire zbulohen.shteti shqiptar nuk ka pasur kurrefare interesi . Shteti shqiptar nuk ka shprehur asnjehere deshire per zbulimin e atentantatit kunder Ilir Konushevcit ne kohen e F.Nanos .I njejti avaz ka vazhduar edhe me qeveritaret tjere.
      Atentatet ne Shqiperi jane bere shkaku i interesave materiale dhe rivaliteteve te grupeve dhe fraksioneve politike .
      Atentati kunder Ahmet Krasniqit eshte bere pas konfrontimeve politike te Nanos me Bukoshin. E kam me te ndegjuar se B.B nje kohe te caktuar ju ka ndaluar hyrja ne Shqiperi .Sipas deshmitareve okulare thuhet se B.Bukoshi i ka share ne nen Fatosit !Thone se per kete pune ka intervenuar Xhavit Haliti dhe B.Bukoshi prape ka fluturuar per Tirane.
      J’aime · Répondre · 14 h · Modifié     • Kujtim Kurti Enver Spahiu
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 2 sur 3Aller à la page : Précédent  1, 2, 3  Suivant

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: