AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin

Aller en bas 
Aller à la page : Précédent  1, 2, 3
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:47


 • Kujtim Kurti Enver Spahiu

  Ne....i kemi pergjuar telefonat e zyres se LDK dhe shtabit te pergjithshme ne Tirane...i dijme te gjitha...dhe keto qe i thua ti jane spekulime....qe jane te montuara nga kundershtaret e Bukoshit mbrenda LDK....qe sot nuk po guxojne me hap gojen...se po hajn ne nje kazan me Hashim Thaqin....

  Atentati ndaj kolonel Ahmet Krasniqit eshte i zbuluar....qe eshte rralizuar nga UDB-shi Milaim Zeka....prandaj ky zagar nuk po vjen ketu me i demantu keto fakte....

  Milaim Zekes ju ka futut friga ne palce....se qe 6 dite nuk po paraqitet fare ne media...se nuk po e din kush po e tradhton nga grupi i atentatit...prandaj e ka mbyll gojen si qeni....
  J’aime · Répondre · 1 · 22 h
  • Afrim Shala TI E PASKE PERGJU DIKEND MORE QELBSIRE QE NE KOHEN E LUFTES JE SJELL NEPER BAHNHOFA TE GJERMANIS O QELBSIRA E FLLIQT CKA PO TE DUKET VETJA TY MORE PSIKOPAT
   J’aime · 22 h • Kujtim Kurti Ramiz Behluli

  Ibro...apo Komondant Mergimi...e pranoje me gojen e vet se ka marre pjese ne rralizimin e atentatit ndaj kolonel Ahmet Krasniqit....prandaj Ibrahim Kelmendi....nuk po ka guxim qe te me akuzoje per keto fakte....sepse e ka mizen mbas veshit....ka honger gjell te qelbur....dhe tash vjell gjithe jeten....
  J’aime · Répondre · 22 h
 • Afrim Shala Kujtim Kurti MOS HA MUT ME RREJT SE MILAIMIN E KE BLLOKU AI ESHTE I GATSHEM MENJEHER ME ARDHE NE PROFILIN TEND EDHE ME TE DEMANTU HEKE BLLOKUN NE FACEBOOK EDHE MENJEHER E KI QETU
  J’aime · Répondre · 22 h
 • Kujtim Kurti Avdi Ibrahim...me profilin fallco Afrim Shala

  Oj lope e gjalle....me ty nuk fol bre Milaim Zeka....pse po fol ne emer te tij...kur Milaimi as deren nuk ta hap ty...e le mo me fol me ty....

  Ti magar....nuk din as si funksionon FB....prandaj leh si qeni ketu....

  Hajt tash tregona po mundem une me shkru ne profilin e Milaim Zekes...kur ti po thua se e paskam bllokuar....

  Hajt tregona sa psikopat i madhe je....ta shef krejt bota se me qfare budall ka pune....hahaha émoticône tongue  J’aime · Répondre · 22 h
 • Kujtim Kurti Sali Rexhaj

  Qysh bre burre....nuk po vjen me e nxjerre nipin prej lloqit.... IBRON...ani nipi per dajen hin ne gjake....po nuk ki faj ti....se kur ja keni nis me punu per MOSSAD-in....i keni la duart...tash nuk po guxoni as me livrit....hahahaha émoticône grin
  J’aime · Répondre · 21 h
 • Sali Rexhaj Ibren nuk ka lime si e han Kujto, nuk ka nevoj per ndihme nga askush.
  Por kuptohet se e kam nip edhe mburrem shume me te.
  J’aime · Répondre · 1 · 21 h · Modifié
 • Afrim Shala KQYRE DATEN O KUJTIM PSIKOPATI KUR KE SHKRU TE MILAIMI EDHE TI E KI BLLOKU
  J’aime · Répondre · 1 · 21 h
 • Kujtim Kurti Sali Rexhaj

  Po pra...ketu eshte e gjithe esenca,sepse Hashim Thaqi dhe Edi Rama e kan pranuar para 8 muajve aprovimin e gjykates speciale ne Berlin....dhe tani nuk japin pare me ja mbylle gojen sherbimeve intelegjente....prandaj Fatos Klosi ka folur n...Voir plus
  J’aime · Répondre · 21 h


  • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi....me profil fallco Afrim Shala

   Oh psikopat i çmendur....hajt tregona tani si paskam une mundesi me shkru ne profilin e Milaim Zekes...kur ti po rren se une e paskam bllokuar Milaimin...

   Hajt rrej diqka oh psikopat   J’aime · Répondre · 21 h  • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi....me profil fallco Afrim Shala


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:48


 • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi....me profil fallco Afrim Shala

  Oh psikopat i çmendur....hajt tregona tani si paskam une mundesi me shkru ne profilin e Milaim Zekes...kur ti po rren se une e paskam bllokuar Milaimin...

  Hajt rrej diqka oh psikopat  J’aime · Répondre · 1 · 21 h
 • Kujtim Kurti Gani Podrimaj

  Mos u tut prej Ibrahimit....se ky veq fol pa lidhje...i ka dal boja krejt....apo te kujtohet kur boni greve urie per mi la mekatet....para qeveris....askush nga shoket e vet te idealit nuk ja dergoj nje gote uje
  J’aime · Répondre · 1 · 21 h
 • Kujtim Kurti Avdi Ibrahimi....profili fallco Afrim Shala

  Pse po ik tash si kurvat e beogradit...hajde oh psikopat...na bjer ketu UDB-shin Milaim Zeka....qe na premtove....hajde oh rrenc...oh mashtrus....

  Dhe pse....e largove etiketimin kur ta permenda emrin ne profilin e Milaimit....apo e shef oh mashtrus se te dolen rrenat ne shesh...kur the ma heret se Milaimi po thot largoje bllokun....

  Hajde fol oh rrenc...oh zagar i Kadri Veselit....fol oh psikopat  J’aime · Répondre · 20 h
 • Gani Podrimaj Nuk eshte Ibra i pushkes , tinzar po , ka kalu koha e tyre , do tja hajn koken njeri tjetrit , ne po kqyrim serit , u prishen shoket e idealit , e u pa qfar ideali kishin pas , me vra atedhetar te vertet ne emer te patriotizmit fallco , veprat i kem dit tashti i kem edhe faktet
  J’aime · Répondre · 1 · 20 h
 • Kujtim Kurti Ben Kuci

  Paske filluar edhe ti me ja honger mutin UDB-shit Milaim Zeka....keshtu jeni ju rugovistat e leshit te maries....deri sa nuk jeni ne pushtet paraqiteni gjoja se po i kritikoni kriminalet....dhe sapo ta merrni pushtein boheni ma muta se mutat.......Voir plus  J’aime · Répondre · 19 h
 • Ben Kuci Kujtim a e shef ti se cka kam shkru a jo ,,,,per cka i kam then bravo e kush dueht mu kritiku ,,,kujdes mos ja fut kot
  J’aime · Répondre · 1 · 18 h


  • Ben Kuci ni send maje mend ,,,askekrush nbote hiq sdin am shume se sa ata qe kan qene shoke ne nje kohe i kan nda do sene bashk e ja din te gjitha njeri tjetrit ,,,ata jan njerezit qe e din te verteten apsolute te njeri tjetrit dhe me mire se sa me fol e me akuzu ata njeri tjetrin hiq ska dhe eshte tamam akuze ajo ,,,e sa i perket isa mustafes e din ti shume mire sa e perkrahi po mos u bon si do do ktu qe leshojn komente me ate gjuhen banale pa dit se dikush osht msu me to e dikujna as sja thot kujt e as si lejon
   J’aime · Répondre · 1 · 18 h  • Kujtim Kurti Ben Kuci

   Ti je i mençur...por jo shume i mençur qe me na bo te gjithve budallë....

   Shiko qka ke shkruar ti...duke je rrit autoritetin kriminelit te UDB-se Milaim Zekes....citat:

   Milaim skam pas naj simpati te madhe per ty veq kam fillu te ju them bravo qe gogja nje kohe,dhe ju them prap Ju lumt per kurajon

   Po Beni...keto jane fjalet tuaja...se keshtu e tregove veten se je vetem nje zagar i SHIK.....te boft mire muti i UDB-shit Milaim Zeka....ishalla po te del boll
   J’aime · Répondre · 2 · 18 h
   • Ben Kuci Jo sjam tuj ja rrit autoritetin ,,,ai i ka sdi sa vjet ne byth e nese se ka arrit deri qetash per smir ose per skeq une sjam ka ja rriti ,,,une ky mesazh ka qen ne fakt per komentuesit aty e qe shume edhe i njoh e i shoh cdo dit plot gojen mallkim per hajna e kriminela e aty e kishin sulmu njerin e vetem qe ka marr guximin me i qit me fakte disa sene ,,,,asnisen ma shume skam thene se jo qe frigohem prej kujna po une them cka mendoj ,,pra edhe ni here ka qen koment per shume njerez aty qe hajn me ka sdi sa lug ,,,shajn ,mallkojn e gojen plot krime e hajni e kan ,,,e se lojn spaku njerin me shkru per te njetit hajna qe kta flasin cdo dit po e sulmojn menihere ,,,,a e shef une kam thene nuk kam pas nja simpati per ty ,,,,mirpo per qe ja nis pra qe nga koha kur ja ka nisme fol per ta ateher bravo dhe kjo eshte realitet ,,,,jepja njeriut edhe hakun po edhe denimin per cka e meriton
    J’aime · 1 · 18 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   Mer 19 Aoû - 6:50


 • Kujtim Kurti Ben Kuci

  Intrigat e tuaja te lodhta ....nuk shiten tek une....je mesuar ti me zagaret e Ramushit qe ta bojn rrafsh...hajt tash te boft mire muti i Milaim Zekes....ja pafsh hajrin émoticône tongue
  J’aime · Répondre · 1 · 18 h
  • Ben Kuci hahaha ,,,ani Kujto qysh te thush ti pe lojm ,,,,
   J’aime · 18 h

   • Kujtim Kurti Luan Gacaferi

    Hajt tash bon noj like....se per keto pune te kemi angazhuar ty....per me shume nuk je....se nuk ki guxim....hahaha émoticône grin
    J’aime · Répondre · 18 h   • Dan Gashi Po me duket si teper ,jà keni rrite vlerat duke débatuar rreth tij ,duhet te jeni ma konkret dhe me shkurt me keta tipat....!!
    J’aime · Répondre · 17 h · Modifié   • Enver Spahiu Kujtim, pasi qe vete po deklaron se i keni te gjitha bisedat te pergjuara ,atehere publikoji .
    Per ta mundur spekulimin tim te vetmin argument e ke publikimin e bisedave telefonike ,perndryshe njeri nga ne duhet te arsyetohet per SPEKULIMIN e bisedave te pergjuara .Une ne fakt do e pranoja deklasimin per manipulim sipas teje vetem me nje kusht :Publikimin e bisedave te pergjuara! Te pershendese Kujtim ne pergjegje .
    J’aime · Répondre · 14 h
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kujtim K.Milaim Zeka ka vra Ahmet Krasniqin
Revenir en haut 
Page 3 sur 3Aller à la page : Précédent  1, 2, 3

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: