AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ja ne fb e Kujtimit,ēka fole Ibrahim Kelmendi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ja ne fb e Kujtimit,ēka fole Ibrahim Kelmendi   Mer 19 Aoū - 5:30

entaires précédents

Ibrahim Kelmendi Kujtim, po pate prova se e ka bėrė atentatin Milaimi, po ma rrezikon tokėn qė ma ka lėnė trashėgim Babai, meqė kam pas deklaruar pas vrasjes, kur tė zbulohet atentatori, do t'ia jap shpėrblim tokėn. Uroj tė mos ma kėrkon tani Milaimi tokėn shpėrblimin, meqė e kam premtuar! (hahahaha)
J’aime · Répondre · 1 · 17 Ibrahim Kelmendi E kemi konsumuar kėtė tematikė me Zotėri Seff Krasniqin, Kujtim, nuk hedh dot mish dhije. Ai e ka kusheri dhe ka dhimbjen farefisnore, ndėrsa Ahmeti ka qenė personalitet ushtarak, me pėrgjegjėsi publike e kombėtare dhe familjarėt nuk kemi pse i pėrfshim nė debat.
J’aime · Répondre · 1 · 17 aoūt, 20:11aoūt, 19:57 · ModifiéJ’aime · Répondre · 2 · 17 aoūt, 20:51

Ibrahim Kelmendi Kujtim, pėrse po prodhon mjegullnajė, ēfarė ndihmon kjo nė zbulim tė atentatorit, ke inate personale? Nėse po, nuk shpėrdorohet fatkeqėsia e tjerėve. Ėshtė tepėr e sigurt, sikur tė kishe ofruar vetėm njė provė, hetuesia shqiptare do ta kishte arrestuar Milaimk Zekėn. Vetėm jurispodenca shqiptare ėshtė kopetente, meqė ėshtė rregulluar ndėrkombėtarisht e vendosur qė veprat hetohen nga institucionet e shtetit ku ka ndodhur vrasja. Hetuesia shqiptare duhet tė ketė lexuar kėto broēkulla tua dhe ti ketė injoruar. Ke bėrė denoncim kokret, meqė je kaq kategorik me kėtė akuzė? Ata qė kanė prova, i dorėzojnė nė institucione kopetente, nuk prodhojnė mjegullnajė e sherrnajė!J’aime · Répondre · 2 · 17 aoūt, 21:07

Ibrahim Kelmendi Gani, nė Shqipėrinė ku ka ndodhur vrasja dhe qė ėshtė kompetende pėr zbulim e gjykim, ishin nė pushtet njerėzit Tuaj, ish-kryeministri Berisha me tė gjitha institucionet qė i komandonte si monist. Pėrse nuk u zbulua vrasja e viktimės Krasniqi!?
J’aime · Répondre · 1 · 17 aoūt, 21:30 · ModifiéJ’aime · Répondre · 17 aoūt, 21:32

Ibrahim Kelmendi Nga xhelozia e kam, sepse nė librin "Kėshtu foli..." jam akuzuar unė, pėr herė tė parė lexoj se dikush e akuzon Milaimin, qė nuk ngjan tė ketė konstrukt atentatori!
J’aime · Répondre · 17 aoūt, 21:34 · Modifié · Hier, ą 12:06

Ibrahim Kelmendi Kujtim, me nder me thėnė..., qenke shpifės ordiner!
J’aime · Répondre · 1 · Hier, ą 12:16 · Modifié · 1 · 23 h

Ibrahim Kelmendi Gani Podrimaj, me ndėr me thėnė edhe Ty..., sepse ty dhe sojit tėnd, nėntė herė mė me vdek, nuk i frikėsohem...
J’aime · Répondre · 1 · 23 h · Modifié
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ja ne fb e Kujtimit,ēka fole Ibrahim Kelmendi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: