AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Milaim Zeka e Agim Qeku e ka rekurtue Arkanin ne uk

Voir le sujet prcdent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14664
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Milaim Zeka e Agim Qeku e ka rekurtue Arkanin ne uk   Mer 19 Ao - 6:35


 • Kujtim KurtiEdmond Selca

  UDB-shin Milaim Zeka...e ka rekrutuar Arkani ne UK permes Agim ekut....qe te bej xhirime te stervitjeve dhe logjistikes se UK-se....

  Pasi qe Arkani nuk eshte me gjalle....duhet te arrestohet Agim eku...dhe keshtu denohen te gjithe informantet e UDB te cilet kan arritur te vrasin qindra trima te UK....duke i futur ata ne kuthe...

  Po pra....Agim eku dhe Milaim Zeka duhet menjehere te arrestohen...
  JaimeRpondre116 aot, 22:54
  • Haxhi KuiKujtim Kurti,ju lumt se shume me vend e keni thene kete fjale.
   Jaime1Hier, 00:36 • https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
 
Milaim Zeka e Agim Qeku e ka rekurtue Arkanin ne uk
Voir le sujet prcdent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: