AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kujtim Kurti;Haxhiu tere jeten e vete ja ka kushtue çlirimit

Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 14714
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kujtim Kurti;Haxhiu tere jeten e vete ja ka kushtue çlirimit   Dim 30 Aoû - 2:38
  • Haxhi Kuçi a répondu · 3 réponses

 • Arsim Termkolli Termkolli Haxhi kuqi te lus MOS e kruj me lvv ti nese je Burr dhe atdhetar e ja ne kosove per momentin ju jeni ne listen e trathtarve nese nuk gaboj arsyet i Dini ju
  J’aime · Répondre · 6 h
  • Haxhi Kuçi Arsim Termkolli Trmkolli .Per çfare tradhetie behet fjale per mua ore koke derri ?Tregoma nje tradheti qe ja kam bere ne jeten time dikujt?Te vdekur apo te gjalleve?Ti i shkone me fjete me gruan tende me hamamin e Reshat Badalles e Avdi Ibrahimit ?Keta dy qe ti permenda ja pafsh piken e hajrit.

 • Kujtim Kurti Arsim Termkolli Termkolli

  Pse bre po rren....pse po na kallxon rrena te UDB-shave qe jane deputet ne kuvendin e Kosoves...

  Haxhi Kuçi...eshte patriot qe gjithe jeten e tij kontribon per çlirimin e Kosoves nga spiunat dhe tradhtaret...prandaj ju djegin juve keto fakte.....bre allahu ju marroftë juve stalinistave...
  Je n’aime plus · Répondre · 1 · 2 h

 • https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/865240466903621?comment_id=872875759473425&notif_t=comment_mention
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kujtim Kurti;Haxhiu tere jeten e vete ja ka kushtue çlirimit
Voir le sujet précédent Voir le sujet suivant Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: